Kodėl verta apsipirkinėti internetu?

el prekyba 

Internetas naudojamas kasdien daugelio žmonių. Galima teigti, kad šiais laikais tai vienas iš daugiausiai naudojamų komunikacijos būdų. Jo dėka galima ne tik bendrauti su užsienyje esančiais artimaisiais, nuolat stebėti ką veikia draugai, skaityti naujienas, bet ir apsipirkinėti net neiškėlus kojos iš namų. Žinoma, visuomet atsiranda žmonių, kurie į tai žiūri labai nepalankiai, tačiau nuolat tobulėjant technologijoms, apsipirkimas internetu tampa saugiu ir kasdienišku reiškiniu. Pirkti būnant namuose tikrai verta ir kaip argumentą kodėl galima pateikti tikrai ne vieną priežastį.

Apsipirkinėjant internetu sutaupomas laikas, o taip pat galima daug lengviau palyginti kelias prekes, iš kurių sunku išsirinkti. Kiek laiko sugaištama parduotuvėje, kai bandoma išsirinkti geriausią šampūną? Visų pirma, iki parduotuvės tenka nuvažiuoti, tuomet pamačius norimą šampūną, skaitoma jo etiketė, o jei galvojama apie kelis variantus, tenka skaityti apie kiekvieną iš šampūnų ir galvoti kas geriau, kokios sudedamosios dalys skiriasi. Išsirinkus ir nusipirkus šampūną, tenka vėl važiuoti namo. Taip sugaištamos ne minutės, o valandos. Internetinėje parduotuvėje www.kosmetikosparduotuve.lt šampūną išsirinkti ir nusipirkti galima vos per kelias minutes, o iš namų išeiti neprireikia. Apie kiekvieną norimą produktą galima paskaityti prieš jį įsigyjant, todėl bus nesunku išsirinkti geriausią variantą.

Internetinis apsipirkinėjimas leidžia dažniau pastebėti nuolaidas. Juk į parduotuvę nebūtinai važiuojama kasdien, todėl geriausi pasiūlymai gali likti nepastebėti. Patikrinus mėgstamą internetinę parduotuvę galima ir kelis kartus dienoje, nes tai užtrunka tikrai nedaug – taip visuomet galima džiaugtis geriausiomis nuolaidomis. Puiku ir tai, kad internetinėje parduotuvėje dažniausiai randama ir daugiau pasirinkimo nei fizinėje. Dėl šios priežasties galima rasti patrauklesnių produktų, kuriuos norėsis išbandyti. Daugelyje internetinių parduotuvių taip pat galima matyti klientų atsiliepimus. Taigi, tokiais atvejais galima pastebėti ir kitų vartotojų nuomones apie jūsų norimą produktą, jo veiksmingumą bei naudojimą Atsiliepimai padeda galutinai apsispręsti ar tikrai norisi produktą įsigyti. Dauguma žmonių kaip pliusą įžvelgia ir tai, kad perkant internetu nereikia bendrauti su konsultantais ir galima pačiam ramiai apsispręsti ką norisi išbandyti skaitant produktų sudėtis bei atsiliepimus.

 

Ko neturėtų pamiršti kiekvieno verslo vadovas?

vadovas

Verslas yra ta sritis, kuri reikalauja ne tik daug kruopštaus ir atsakingo darbo, bet ir kelia nemažai stresą keliančių stuacijų. Ypač tai patiria įmonių vadovai, asmenys, kuriems priklauso verslas ir kurie yra atsakingi ne tik už jo sėkmę, bet ir už kartu dirbančius asmenis.

 

Pamatuotas budrumas

Verslas yra ta sritis, kurioje garbinga konkurencija yra bendras siekis, tačiau praktikoje vis dar pasitaiko atvejų, kuomet konkurentai galimai neteisėtai renka informaciją vieni apie kitus ir taip bando paveikti savo oponentus. Informacijos nutekinimo būdai gali būti labai įvairūs – nuo įsilaužimo į vidinius kompiuterių tinklus iki sekimo pasiklausymo prietaisų pagalba. Kokių priemonių turėtų imtis verslo atstovai ar jo vadovas, kad užtikrintų įmonės ir savo privatumą bei verslo duomenų saugumą?

Pavyzdžiui, sekimo įrangos aptikimas gali būti išties sudėtingas procesas, tad, jei vadovas ar įmonės darbuotojai turi įtarimų, jog jų pokalbių gali būti klausomasi, derėtų kreiptis į specialistus, kurie atliks profesionalią patalpų patikrą ir išsiaiškins situaciją bei pateiks profesionalių patarimų, kaip išvengti tokių grėsmių ateityje.

Toks papildomas budrumas leidžia išvengti nenumatytų nesklandumų, susijusių su duomenų nutekėjimu. Tai viena iš sričių, kurios ypač aktualios verslo vadovams, kartais sprendžiantiems sandorius už uždarų durų ir siekiantiems, kad informacija liktų tik tarp konkrečių asmenų.

 

Padidinta rizika

Verslo atstovai, kurie nuolat sudaro svarbius sandorius, sprendžia itin svarbius klausimus, kurie gali nulemti verslo plėtrą ir milžinišką pelną, nuolat patiria stresą dėl to, jog jų pokalbių gali būti klausomasi. Užtikrinti saugumą savo biure ar kitose privačiose patalpose galima, tačiau patartina laikas nuo laiko imtis papildomų atsargumo priemonių ir vykdyti patikrą dėl pasiklausymo įrangos, kuri gali būti sumontuota nelegaliai ir kelti dideles grėsmes verslui ar su juo susijusiems asmenims.

Tokioje situacijoje gelbsti privatūs detektyvai, kurie greitai ir patikimai gali atlikti įvairaus tipo patikrinimą įmonėje ar numatytose patalpose, kuriose dalinamasi ypatingo jautrumo informacija. Šie detektyvai primena, jog toks duomenų rinkimas yra nelegalus ir už jį gresia baudžiamoji atsakomybė, tačiau taip pripažįsta, kad tokių atvejų pasitaiko ir dera imtis visų saugumo priemonių tam, kad vėliau netektų gailėtis dėl neapdairumo, o laiką ir savo lėšas švaistyti teismo procesuose.

 

Ar rizikinga gabenti greitai gendančius produktus?

kroviniai

Atrodo, kad nieko bloga, jei sugalvosite savo artimuosius, gyvenančius užsienyje, pradžiuginti gėrybėmis, primenančiomis apie namus. Tačiau tokios iš pažiūros nekaltos lauktuvės, gali tapti tikru galvos skausmu jas transportuojant. Taip pat reiktų gerai pagalvoti apie greitai gendančius produktus ir įsitikinti, kad jų supakavimas yra saugus, o transportavimas neužtruks ilgiau negu jūs tikitės. Tačiau įsitikinkite ar šie daiktai nepatenka į draudžiamųjų daiktų sąrašą. Su juo galima susipažinti ir pasitikrinti informaciją LR muitinės internetinėje svetainėje.

Taip pat ir LR valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įspėja, jog transportuojant greitai gendančius produktus iš ar į užsienį, būtina laikytis higienos reikalavimų. Visų pirma, transporto priemonės, turi būti pritaikytos tinkami pritaikytos transportavimui. Labai svarbu palaikyti tinkamą temperatūrą, nes kitaip produktai gali greitai sugesti arba pakisti jų skonio savybės, kas vėliau gali sukelti apsinuodijimo maistu riziką ir sutrikdyti sveikatą.

Vairuotojai, vežantys greitai gendančius produktus į užsienį turi turėti ir dokumentus, kurie įrodytų, jog jie gali pervežti maisto produktus, pagal visus higienos reikalavimus. Krovinių pervežimas į Daniją, taip pat yra vykdomas atsižvelgiant į visus tarptautinius reikalavimus ir higienos normas, nustatytas Europos Sąjungos šalims. Taip pat yra garantuojam, kad kroviniai su greitai gendančiais bus transportuojami tinkami ir pristatyti laiku, laikantis visų taisyklių ir nepažeidžiant įstatymų. Transporto įmonės prisiima atsakomybę, už pristatymo kokybę ir greitį, tačiau negali patikrinti be jūsų leidimo krovinių turinio ir įvertinti ar jis tinkamai supakuotas ir ar jame nėra draudžiamų produktų.

Tad tam, kad nereiktų patirti nemalonumų ir nuostolių, būtina asmeniškai pasirūpinti, kad jūsų artimieji sulauktų, tokių lauktuvių, kurios nekels grėsmės jų savijautai ir sveikatai.

 

Lūkesčiai, susiję su prekės ženklu, ir būsimi jūsų įmonės metai

verslas

 

Black Florence prasminga komunikacija – kas tai? Skaitykite toliau ir straipsnio pabaigoje jus pasieks atsakymas.

Pradėjote verslą. Vienas įvykis keitė kitą. Rezultatai vis geryn ir geryn. Pelno kreivės nuolat stiebėsi aukštyn. Komanda dirbo iš peties, nebuvo prastėjančių rodiklių. Ir dabar džiaugiatės viskuo: puikia įmonės reputacija, kokybiška produkcija ar paslaugomis, žinomumu. Kartas nuo karto įmonė reklamuojama, kad žmonės jos neužmirštų. Tai, ko gero, idealus scenarijus. Ir tokių prekių ženklų tikrai yra.

Tačiau niekas negali pasakyti, ar įkurtas verslas stiebsis taip, kaip svajojate. Be abejo, to labai tikitės. Mąstote apie tikslus. Siekiate jų. Čia galima pasufleruoti, kad sekasi žmonėms, suvokiantiems prasmingos komunikacijos naudą.

O dabar pasvajokime. Kokia eiga būtų palanki jums ir jūsų verslui? Kaip įsivaizduojate įmonę po metų? Ar manote, kad einate tinkama linkme? Koks apskritai dabar kelias – duobėtas ar lygus?

Eiga, kuri palanki jums ir įmonei…

Kad kiekvieną dieną eitumėte į darbą… kaip į darbą, kuriame gera. Nes darbo vietų būna visokių. Jei jau valdote įmonę, tai norėtumėte, kad joje viskas būtų puiku, kad atmosfera, mikroklimatas nekeltų rūpesčių. Tiesa, ne vienas verslo pasaulio žmogus pasakytų, kad nuosava įmonė – visiškai ne tokia darbo diena, kurią laikytume tradicine. Čia veikla neįrėminta aštuoniomis valandomis per dieną ir penkiomis dienomis per savaitę.

Augantis prekių ar paslaugų žinomumas. Jeigu parašytume C-CACOLA ir reikėtų įvardyti praleistą raidę (vietoje brūkšnelio po C), pasakytumėte, kad trūksta O raidės. Turbūt būtų smagu, kad jūsų prekės ir paslaugos irgi nestokotų žinomumo ir žaidžiant tokį raidžių įrašymo žaidima jos būtų atpažįstamos?

Didėjantis pelnas. Nuostolingai dirbti? Na, pradžioje gal ir atrodo, kad toks variantas laikinai priimtinas – kol viskas įsivažiuos. Tačiau akivaizdu, jog pelnas turi būti didesnis už išlaidas. Antraip teks susitaikyti su bankrotu.

Naujos galimybės. Tarp lūkesčių minėtinas ir naujų kelių atradimas. Naujų krypčių paieška, atsiveriančios galimybės motyvuoja judėti toliau. O ir šiaip, kaip tikriausiai pastebėjote, pristatant produktus vengiama sąstingio. Tarkime, vienais metais rinkai pasiūlomas puikus išmanusis telefonas. Viskas tenkina, gal net viršija poreikius – nuo dizaino iki greito veikimo ar kokybiško fotografavimo. Susidaro įspūdis, kad geriau nelabai ir besugalvosi. Bet štai nauji metai ir telefono modelis atnaujinamas. Visko daugiau, viskas šauniau. Kompanija sulaukia dėmesio, vartotojai patenkinti.

Sklandus procesas, geri rezultatai. Kartais sakoma, kad dirbama dėl rezultato. Tačiau ne mažiau svarbu ir pats procesas. Jei kiekvieną kartą tenka itin skubėti, jei užstringama, o vėliau tenka vytis, tai situacija neatrodo labai teigiama. Verslo sėkmė priklauso nuo harmonijos. Nieko gero, jei tris savaites „ariama“ iki išsekimo, o vėliau tiek pat laiko nepadaroma nieko. Kita vetus, yra nišų, kur būna įtemptų laikotarpių, pavyzdžiui, dėl sezoniškumo. Juk kuo aiškiausia tiesa, kad snieglenčių paklausa didžiausia ne vasarą…

Tokie tad lūkesčiai, keliami prekės ženklams. O ar įmanoma? Kaip įmanoma? Tai klausimai, kuriais galite kreiptis į BlackFlorence. Ne, į Florenciją vykti neprivalote. Užtat verslas privalo augti prasmingai. Ar tai rinkodaros paslaugos? Ir taip, ir ne visai. Kaip nurodoma tinklalapyje, tai rinkodaros paslaugos mąstantiems.

 

 

 

 

Apie muitinės tarpininkus. Kas tai?

muitines tarpininkai

Apie muitinės tarpininkus paskutiniu metu diskutuojama labai daug ir labai garsiai. Paprasčiausiai pamatyta, kad neverta patiems gaišti laiko, kai yra tam tikrų sferų profesionalai, kurie gali padėti įvairias funkcijas atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Šiuo atveju muitinės tarpininkai išpopuliarėjo tada, kai žmonės pradėjo pirkti pigesnes prekes iš kinų. Tai puiki galimybė užsiakyti didelius kiekius už labai mažą kainą. Žinoma, pasiekus tam tikrą vienetų ribą – reikia susimokėti muitinėje ir štai čia jau tampa reikalingi muitinės tarpininkai.

Kas yra muitinės tarpininkas?

Asmuo, kuris padeda susitvarkyti su  procesais vykstančiais muitinėje – būtent ir yra tarpininkas. Suprantama, kad tarpininkavimo paslaugos yra labai įvairios. Išties, jis ne tik tvarko dokumentus, padeda susimokėti mokesčius, tačiau taip pat iškilus nesklandumams dažniausiai ir atstovauja tuos, kuriems reikia pagalbos. Taip taupomas ne tik žmogaus laiką, tačiau ir pinigai, kadangi žinant kur – nesunkiai galima sutaupyti.

Kokias paslaugas teikia?

Dažniausiai sunku vienareikšmiškai atsakyti, kokias paslaugas teikia muitinės tarpininkas, kadangi tų paslaugų yra labi daug ir jos labai skirtingos. Paprasčiausiai kiekvienas gali teikti vis skirtingas. Ir kol vieni specializuojasi šioje sferoje nuo A iki Ž, tuo tarpu kiti atlieka tik tam tikrus darus. Tikrai ne visis padeda susitvarkyti su atstovavimo darbais. Jeigu Jums tai aktualu – tuomet reikia ieškoti ir konkretaus specialisto.

Ar verta bendradarbiauti?

Sunku atsakyti, ar muitinės tarpininkas jums yra būtinas. Svarbiausia atsiminti, kad tai labiausiai remiasi į Jūsų pirkimo mastus. Jeigu jie yra nedideli – tokiu atveju dažniausiai susimokėti mokesčius gana greitai pavyksta pačiam. Tačiau jeigu palaikote nuolatinius verslo santykius su asmenimis iš kitų šalių – tokiu atveju profesionalo paslaugos – labai padeda ir jomis apsinaudoti mes siūlome.

Kaip rasti geriausią specialistą?

Svarbiausia skirti daugiau laiko lyginimui. Kuo daugiau skirtingų profesionalų įvertinsite – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tą, kurio paslaugos tenkina Jūsų poreikius. Žinoma, įvertinkite paslaugų kainas, taip pat, paslaugų spektrą. Inkitės tokį, kurio paslaugos labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

 

Renkantis darbą užsienyje, įvertinkite viską

darbasVisada svajojote turėti gerai apmokamą darbą, kuris leistų nevaržyti savęs finansiškai? Logiška, kad Lietuvoje ne visiems lengva pasiekti užsibrėžtus tikslus. Todėl matoma, kad vis daugiau lietuvių savo jėgas išbando užsienyje. Kitose šalyse uždirbti galima gerokai didesnius pinigus. Užtenka palygini minimalius ir vidutinius atlyginimus ir iš karto paaiškėja, kurios šalys yra gerokai pranašesnės. Tačiau, atminkite, kad kitose šalyse integruotis yra žymiai sunkiau dėl kalbos barjero. Aišku, pasitaiko ir kitų kliūčių, kurios dar labiau apsunkina darbo paieškas.

Susiradus patikimą įdarbinimo agentūrą, galite sužinoti viską apie darbą kitose šalyse. Jeigu jums aktualūs visi darbo skelbimai Olandijoje, tiesiog pasidomėkite kurios agentūros padeda susirasti darbdavius būtent šioje šalyje. Internete tikrai galite rasti nemažai patikimų agentūrų, kurios padės už gana nedidelį mokestį. Tiesa, tas mokestis taikomas ne už tai, kad agentūra jums apdeda įsidarbinti, o už informacijos pateikimą arba dokumentų paruošimą.

Kaip bebūtų, sužinoti kaip uždirbti daugiau nėra sudėtinga – reikia dirbti daugiau arba riekia rinktis geriau apmokamą darbą. Užsienyje ko gero visi darbia yra geriau apmokami nei tokie patys darbai Lietuvoje. Kaip jau minėta, tai lemia būtent ekonominė padėtis.

Renkantis šalį, kurioje norėtųsi dirbti, būtina kruopščiai išanalizuoti ką siūlo agentūra. Turite ir patys teirautis pagrindinės informacijos. Pavyzdžiui, gali skambėti labai patrauklus pasiūlymus, kur mokama kelių tūkstančių eurų siekianti atlyginimo suma, tačiau nepabrėžiama, kad ta suma yra neatskaičius mokesčių. Taip pat reikia paskaičiuoti pragyvenimo išlaidas ir kitus niuansus. Tad, rinkdamiesi darbą užsienyje, paskaičiuokite viską kuo kruopščiau. Matote, ne visiems dirbti užsienyje apsimoka – kiti tiek pat gali uždirbti Lietuvoje, jeigu dar skaičiuotumėte pragyvenimo lygį ir kainas.

Kaip bebūtų, jeigu norite ilgam laikui išvykti iš Lietuvos ir kelis metus dirbti kitoje šalyje, tuomet jums reikės turėti bent jau kažkiek santaupų. Paprastai kalbant, ruošiantis iškeliauti ilgesniam laikui, rekomenduojama turėti kažkokią pinigų sumą juodai dienai ir įsitvirtinimui. Matote, agentūros ne visad jums padės, esant kažkokioms problemoms. Paprasčiausiai, jeigu jus domina darbas užsienyje, tuomet jį rinkitės viską įvertinę iki menkiausių smulkmenų.

Verslo pradžia – nebūtinai lengva

verslo liudijimasKiek pasaulyje yra įmonių? Ne šiaip daug, o gausybių gausybės. Galybių galybės. Nemažai jų ir Lietuvoje. Verslo liudijimas ir kitos sąvokos ypač aktualios dar tik mąstant apie nuosavą verslą.

Verslo pradžia primena slenkstį, kurį reikia perlipti. Vienais atvejais startas nesudėtingas, tarsi einama pavėjui. Deja, kitais atvejais atrodo, kad visi vėjai susimokė ir sunkina kiekvieną žingsnį. Pradžia – nebūtinai lengva. Šį teiginį patvirtintų įvairių įmonių savininkai. Planuojantiems steigti įmonę tai pravartu suprasti – verslo liudijimas neužtikrina sėkmės ir gerovės, ją kuria pats žmogus.

Žinoma, visuomet norisi, kad reikiami procesai eitųsi kaip iš pypkės. Bet realybė yra realybė, ne vienaragių šalis. Tačiau tai nereiškia, kad startas privalo būti sudėtingas. Daug ką lemia nusiteikimas, imlumas. Jei kiekvienas teisinis aspektas kelia šleikštulį, galbūt verta pasamdyti specialistą, kuris padėtų įkurti įmonę? Įdomu, kad kartais tik peržvelgiama, kad informacijos labai daug, kad viskas sudėtinga, ir numojama ranka, nusprendžiama viską atidėti. Tai kaip tik apsunkina veiklos pradžią.

Kad verslo liudijimas sufleruotų apie sėkmę, svarbu pasiryžti ir neatidėlioti. Aišku, net ir skrupulingas bandymas įkurti verslą neužtikrina fortūnos apsilankymo, bet sėkmės tikimybę gerokai padidina. O ir šiaip neatidėliojant visi teisiniai procesai vyksta greičiau, tad ir keliaujant nuosavos įmonės link neprireikia ypatingos kantrybės.

Mintys apie tai, kad kelias gali būti ne rožėmis klotas, kartais priverčia atsisakyti idėjų. Bet jeigu noras didelis ir nuoširdus, galimi nesklandumai, ko gero, nesupainios minčių ir netaps barjeru, atitolinančiu svajonę nuo realybės.

Dabar prisiminkite šio straipsnio pirmus sakinius. Kiek pasaulyje yra įmonių? Ne šiaip daug, o gausybių gausybės. Galybių galybės. Nemažai jų ir Lietuvoje. Atkreipkite dėmesį į šiuos žodžius: daug, gausybių gausybės, galybių galybės. Pasaulyje įkurta ne viena įmonė. Tad galbūt nuosavas verslas – ne toks ir sudėtingas reikalas?

Net jei verslo liudijimas ar bet koks kitas verslo pasaulio reiškinys, samprata, aspektas neužtikrina šimtaprocentinės sėkmės, siekiant tikslo tų pozityvių procentų padaugėja. Nesileisime į tikimybių teorijos sritį, tačiau nuoširdžiai dirbant tikimybė, kad pasiseks, yra nemenka.

 

 

 

Pasitenkinimą darbu gali nulemti ir…dokumentų spintos

dokumentų spintosDarbe praleidžiame didelę dalį savo laiko – neveltui šis vadinamas antraisiais namais. Pats darbas iš prigimties nėra malonus procesas, tad gero darbdavio užduotis – pasirūpinti, jog darbuotojams būtų sudarytos kuo palankesnės sąlygos numatytų darbinių užduočių atlikimui. Draugiški tarpusavio santykiai, palaikanti, motyvuojanti atmosfera – puiku. Tačiau šį kartą mūsų dėmesio centre – tokie elementarūs dalykai kaip dokumentų spintos ir kiti biuro baldai. Juk, remiantis Maslow piramide, pradėti tenkinti poreikius reikia nuo pačių žemiausių.

Tinkamai parinkti biuro baldai atlieka svarbų vaidmenį kalbant apie pasitenkinimą darbu bei gerina kokybinių rodiklių statistiką. Akivaizdu, jog žmogus, sėdėdamas prie tinkamo aukščio stalo ant ergonomiškos kėdės ir visada randantis dokumentus toje lentynoje, kur juos padėjo, su dienos užduotimis susitvarkys kur kas efektyviau nei darbuotojas, valandą ieškantis reikiamos bylos ir priverstas ieškoti kiek įmanoma patogesnės padėties pirmtakų išsėdėtoje kėdėje. Patekus į situaciją, analogišką minėtam pavyzdžiui, net ir užkietėjusiam darboholikui noras dirbti greitai išgaruotų.

Baldai reikšmingi ir interjero estetikos biure atžvilgiu. Darbuotojas, kasdien matydamas atsilupinėjusią spintą, netrukus savo darbo vietą ims vertinti kritiškai: kaip reikia negerbti savęs, jog dirbtum pas vadovą, nesugebantį įsigyti tvarkingai atrodančių baldų! Ką jau kalbėti, jei į biurą užsuka ir kiti žmonės (klientai, partneriai, tiekėjai). Atrodo absurdiška, tačiau ta estetiškai netvarkinga bei prie bendro interjero nederanti spinta gali tapti paskutiniu lašu, paskatinusiu nutraukti visus verslo ryšius.

Jei jūs esate vadovas, tikriausiai nejučiomis nužvelgetė biure stovinčius baldus. Metas atsinaujinti! Biuro baldų pasirinkimas platus, tad, visų pirma, reikia apibrėžti, kokius reikalavimus turite konkretais baldo, pavyzdžiui dokumentų spintos, atžvilgiu. Populiarios dokumentų spintos, gaminamos ne tik iš laminuotos medžio drožlių plokštės (jei renkatės šį variantą, plokštės spalvą derinkite prie kitų interjero), bet ir iš plieno (plati spalvų paletė) – dokumentai bus apsaugoti nu drėgmės bei kito pobūdžio pavojų. Rinkdamiesi spintos gabaritus, atsižvelkite į patalpą, kurioje ketinate ją statyti, dydį – spinta neturi trukdyti darbuotojams laisvai judėti. Jei dokumentų spintoje laikysite kasdieniam darbe reikalingus dokumentus, rinkitės žemesnę – nedidelio ūgio darbuotojui lipti ant taburetės kaskart, vos tik prireikus dokumento, greitai pabos.

 

Renginių organizavimas Klaipėdoje

Kaip suorganizuoti tokį įmonės renginį, kad visi sakytų „Vau“?.. Padarykite tai Klaipėdoje. Nesvarbu, ar esate iš Vilniaus, Kauno, Šilalės ar Pakruojo – Klaipėda ne taip jau toli. Renginių organizavimas Klaipėdoje yra aukščiausio lygio todėl net neabejokite – tai puiki galimybė aplankyti uostamiestį su savo kolegomis.

renginiu organizavimas klaipedoje

Įmonės renginiai paprastai organizuojami gruodį (Kalėdiniai) ir vasarą. Vasaros renginiai yra skirti įmonės darbuotojams, tarpusavio supratimui gerinti. Kalėdinis renginys – pusiau oficialus, nes jo metu paskelbiama įmonės veiklos ataskaita, apdovanojami geriausi darbuotojai, pranešama apie pasikeitimus darbo procesuose, vadovybėje. Kadangi lauke oras būna neprognozuojamas, dėl to labai ilgai ten likti nesinori. O pobūvių salėje vykstantys renginiai gali tapti monotoniški, panašūs į vestuves, tik be jaunikio ir jaunosios.

Visai kita kalba – vasarą vykstantys kolektyvo stiprinimo renginiai. Čia vyrauja neoficiali aplinka, kartais vykstama į tokius renginius ir su šeimomis. Klaipėda – puikiausias variantas. Ir štai kodėl:

  1. Pajūris. Labai svarbu bent kartą įkvėpti gaivaus ir sūraus Baltijos jūros oro. Tai preliudija atostogoms, be to, sveika plaučiams.
  2. Pramogos laivu. Klaipėda ir visas pajūris tuo ir dėkingas, kad galima paplaukioti laivu. Yra ne vienas pobūviams pritaikytas laivas, kuris gali vos per kelias valandas visus švenčiančius nugabenti į Nidą. Tai labai smagi pramoga.
  3. Nuostabi gamta. Nesinori sumenkinti Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos ir Suvalkijos, tačiau pajūrio gamta irgi yra nuostabi ir įdomi, tad atsiplėšti nuo miško ir ežero tikrai nepakenks niekam.

Renginių organizavimas Klaipėdoje yra pakankamai gera dovana visiems įmonės darbuotojams kartą per metus.

Problemos su transportu? Autobuso nuoma nėra labai brangus malonumas, tad pasiekti Klaipėda galima gana greitai ir linksmai, jei tik autobuse kas nors padeda sukurti šventinę atmosferą.

Klaipėdoje renginius organizuoja tikri profesionalai. Juk Klaipėda turi savo Jūros šventę su daugybe mažų renginukų. Tai itin didelis iššūkis organizatoriams, kurie praeina tikrą renginių organizavimo mokyklą. Pasisėmę patirties dideliuose renginiuose, klaipėdiškiai renginių vedėjai mielai imasi didelių ir sudėtingų renginių įmonėms ištisus metus.

Reikia renginių lietuvių ar rusų kalba? Ne problema. Klaipėdoje nemažai rusų tautybės žmonių tad rusiškai moka visi kuo puikiausiai – komunikacijos problemų tikrai nekils.

Pradėkite organizuoti įmonės renginius žiemą, nelaukite paskutinės minutės, juk gerų organizatorių nėra daug.

UAB steigimas ir apskaita

Lcbuhalterio UAB steigimas bei buhalterinė apskaita – kodėl reikalingos papildomos priemonės, norint ne vien tik įsteigti, tačiau ir tinkamai prižiūrėti kompanijos veiklą?

Kalbėti apie tai, kad įmonės steigimas, ir kaip paslauga, ir kaip norimi padariniai, mūsų šalyje yra patys populiariausi – ganėtinai lengva. Turime omenyje ne vien tik tai, kad bendrovių skaičius, kurios ir užsiima teisiškai šia juridine forma, yra didžiausias, tačiau be viso to atsižvelgiama ir į nuolatos augančią statistiką, teigiančią, jog ir pateikiamų užklausų skaičius, turint omenyje UAB steigimą, esą didžiausias.

Vis dėlto, reikėtų pastebėti tai, jog nors ši juridinė forma ir yra pati patraukliausia, turinti daugiausiai privalumų stambiam asmeniniam verslui, įsteigti uždarąją akcinę bendrovę tikrai nėra taip paprasta. Galimai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl gi daugėja ir papildomas paslaugas teikiančių kompanijų skaičius yra ta, kad verslininkai neturi nei reikiamos patirties kompanijos registravimui, nei kompetencijos, todėl natūralu, kad kreipiasi į tokias kompanijas, kaip UAB „LCPC“, kurios ne tik užsiima tokia paslauga, tačiau taip pat konsultuoja buhalterinės apskaitos klausimais, bei veda buhalterinę apskaitą. Tiesą sakant, būtent šiandienos straipsnyje norėtume plačiau pašnekėti apie tai, kodėl gi papildomi įrankiai, jeigu būtų galima taip pasakyti, apie kuriuos šiandienos darbe jau užsiminėme, esą reikalingi tokio tipo kompanijoms, kaip uždarosios akcinės bendrovės, siekiant ne vien tik tinkamai teisiškai įkurti bendrovę, tačiau taip pat ir prižiūrėti šios veiklą tolimesniuose procesuose. Tikimės, kad šiandienos darbas pakeis šiek tiek piliečių – potencialių verslininkų – savarankiškumo mąstymą ir šis taps kuo įmanoma labiau racionalesnis. Viliamės, kad mūsų išsikelti tikslai nebus engiami ir padariniai, kuriuos sugebėsime sukurti, daugumai piliečių pasirodys pravartūs.

Taigi, kaip ir buvome užsiminę anksčiau, UAB juridinė forma, nors ir yra viena iš populiariausių mūsų šalyje, pakankamai daug žmonių susiduria su įvairiausiais sunkumais, kuomet norima įkurti bendrovę. Šioje situacijoje tikimės, kad nepagalvosite apie įstatinį kapitalą, kuris yra reikalaujamas dėl teisinių reglamentų, kadangi žmonės, kurie potencialiai mąsto apie tokią verslo formą, su tuo esą susipažinę ir šiems tai tikrai nėra naujiena. Šiandienos darbe labiau siekiame orientuotis į tai, kad UAB reikalauja ne vien tik tvarkingų įregistravimo dokumentų, tačiau taip pat ir itin kruopščiai vykdomos buhalterinės apskaitos – tiesa, iš karto norėtume pastebėti ir tai, jog priešingai, nei kitose juridinėse formose, UAB savininkas negali būti tuo pačiu ir buhalteris, kaip, tarkime, individualios įmonės atžvilgiu. Kad ir kaip ten bebūtų, drįstume sakyti, jog ne visi ir sugebėtų tokiais tapti, kadangi reikalingas ne vien tik atitinkamas išsilavinimas, tačiau be viso to ir specifiniai įgūdžiai, žinios bei patirtis, jeigu turėtume omenyje „creative accountancy“ nišą.

Kalbant apie pastarąsias papildomas priemones, būtų galima ne vien tik akcentuoti tai, kad šios padeda žymiai sumažinti tiek laiko, tiek finansinius kaštus, tačiau be viso to ir sukuria realią vertę bendrovei – apart to, kad esą pateikiami optimalaus tvarkingumo dokumentai, kurie įregistravimo centrams nesukels nei pačių menkiausių abejonių, vykdoma buhalterinė apskaita ne vien tik padės tinkamai prižiūrėti bendrovę, tačiau taip pat padės įžvelgti galimas teisines spragas, kuriomis padės pasinaudoti ir išpešti naudos bendrovei, suteikiant tam tikras lengvatas, ar priduriant papildomas sąlygas.

Tikimės, kad ne vien tik sugebėjome tinkamai paaiškinti papildomų priemonių paketo privalumus, tačiau taip pat pateikėme jų aktualumą. Platesnę informaciją galite įgyti pasikonsultavę su „Lcbuhalterio“ komandos atstovais.