Profesionalūs svetainių kūrėjui šiuolaikiniam verslui

svetainiu kurimas

Šiuolaikinis verslas yra sunkiai įsivaizduojamas be internetinių tinklalapių. Tiesą sakant, šiuolaikinis vartotojas į visą tai žvelgia labai paprastai ir elementariai – jei verslo nėra internete, jo apskritai nėra niekur. Tokiu principu besivadovaujantys vartotojai yra linkę visą dėmesį skirti tik tiems verslams, kuriuos jie gali surasti naudodamiesi internetu. Ir tai tiesą sakant yra visiškai suprantama. Šiuolaikinis vartotojas nori kur kas didesnio patogumo ir gerokai didesnės pasirinkimo laisvės. Niekas nebenori taikyti tų pačių senų ir atgyvenusių sprendimų, kurie nėra veiksmingi ir patogūs. Todėl jei jūs turite verslą, jums taip pat yra būtini ir profesionalūs bei patyrę svetainių kūrėjai, kurių šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė.

Taigi, akivaizdu, kad jei jūs norite surasti svetainių kūrėjus, turėtumėte pasinaudoti internetu. Kiekvieni tokių paslaugų teikėjai turi savo internetinius tinklalapius, kuriuose pristato savo teikiamas svetainių kūrimo paslaugas. Tai užtikrina, kad vartotojams taptų kur kas lengviau atrasti visą jiems aktualią informaciją – pradedant siūlomų internetinių tinklalapių kūrimo paslaugų asortimentu ir baigiant tokių paslaugų kainomis. Todėl jei jūs nenorite susidurti su papildomais sunkumais renkantis tokių paslaugų teikėjus, akivaizdu, kad kartu turėtumėte pasinaudoti ir internetine paieškos sistema, padedančia gerokai lengviau surasti būtent tai, ko jūs ieškote ir kas jums galėtų būti aktualiausia.

Be abejo, atlikdami tokių paslaugų teikėjų paiešką jūs turėtumėte būti susitelkę į jų siūlomų internetinių tinklalapių kūrimo paslaugų kokybę. Kuo kokybiškesnėmis paslaugomis jūs galėsite pasinaudoti, tuo jums turėtų būti lengviau pasiekti savo norimus tikslus. Trumpiau tariant, kiekvienas šiuolaikinis vartotojas puikiai atskiria tai, kas yra kokybiška nuo to, kas yra prasta. Ir tai yra labai būdinga internetiniams tinklalapiams, kurie atspindi verslo veidą internete. Todėl dabar turėtumėte visų pirma pagalvoti apie savo pagrindinius lūkesčius ir nuspręsti, ko jūs tikitės iš tokių paslaugų teikėjų. Kai tai žinosite, jums turėtų būti lengviau pajudėti iš dabartinio taško ir galiausiai pasirinkti būtent tą bendrovę, kuri turi labai didelę patirtį ir siūlo profesionalius sprendimus.

Skrajučių gamyba neišeina iš mados

skrajutes

Įmonės sėkmė ir žinomumas stipriai prisideda prie jos rezultatų. Todėl kiekviena pelninga įmonė stengiasi skirti pakankamai dėmesio savo žinomumui didinti. Vienas efektyviausių sprendimų tam – skrajučių gamyba. Skrajutės ir jų platinimas leidžia efektyviai ir greitai pasiekti potencialius klientus bei tuos, kurie dar apie Jūsų įmonės veiklą nežinojo.

Kodėl skrajutės vis dar populiarios?

Skrajučių ir lankstinukų gamyba populiari daugybę metų. Kai tik atsirado reklamos spauda, skrajutės žaibiškai išpopuliarėjo. Anksčiau jų vaidmenį atlikdavo paprasti skelbimai laikraščiuose ar laiptinėse, o dabar tai daug modernesnis procesas. Turbūt pagrindinis skrajučių gamybos privalumas yra žema kaina. Bet kokia įmonė gali sau leisti tokią nebrangią reklamos kampanija. Štai pavyzdžiui reklamosryklys.lt siūlo įmonėms pasigaminti net 10 tūkst. A6 formato skrajučių vos už 150 eurų Tai reiškia, kad vienos skrajutės kaina yra vos daugiau nei vienas centas. Tai pigi investicija į įmonės žinomumą.

Be to, skrajutės leidžia pasiekti savo klientą tiesiogiai. Dažniausiai skrajučių dalinimo kampanijos organizuojamos viešose vietose, kur skrajutės įduodamos žmonėms tiesiai į rankas. Kitas variantas – skrajučių dalinimas į pašto dėžutės. Tiek vienu, tiek kitu atveju skrajutė patenka tiesiai į žmogaus rankas. Tai reiškia, kad ji garantuotai pasiekia savo adresatą. Todėl skrajučių gamyba ir reklama skrajutėmis vertinama kaip ypač efektyvus būdas pasiekti klientą.

Ką turi pasakyti skrajutė?

Tiems, kurių įmonė niekuomet nesidomėjo skrajučių gamyba, verta sužinoti, kokias skrajutes reikėtų užsakyti ir kas joje turėtų būti atvaizduojama. Žinoma, jog skrajutė pirmiausia turėtų būt tokia, jog ji leistų atpažinti Jūsų įmonę. Tai reiškia, kad teik jos dizainas, tiek spalvos turi asocijuotis su Jūsų verslu. Neužtenka paminėti tik įmonės pavadinimą. Skrajutėje turėtų būti aiškiai matyti įmonės logotipas, o visos spalvos derėti prie jo. Efektyviausia skrajutėje pateikti nedaug, tačiau svarbiausios informacijos. Nepatariama joje spausdinti labai daug smulkaus teksto, nes jis gali likti nepaskaitytas.

Sociologai pastebi, jog šių laikų visuomenė nori vis mažiau laiko skirti reklamoms ir vis labiau orientuojasi į vaizdo reklamą. Todėl rinkoje populiarėjo spalvingos skrajutės su paslaptimi. Pavyzdžiui, vos vienas ar du sakiniai skrajutėje, įtraukiantis vaizdas ir nuoroda su daugiau informacijos. Arba, kvietimas apsilankyti įmonės adresu. Tokios skrajutės užsakomos tiek įmonių, tiek renginių reklamų kampanijų metu.

 

Reklamos galimybės: kokia labiausiai tinka Jūsų verslui?

reklama

Tinkamiausios reklamos pasirinkimas gali atrodyti varginantis darbas. Tai yra visiškai natūralu, kadangi reikia rasti variantą, kuris būtų tikrai naudingas ir našus. Šiuo atveju tai gali būti tiek skaitmeninė reklama, tiek klasikinės reklamos galimybės, tad kuo daugiau akcentų bus palyginta –  tuo ir radybos tinkamesnės.

Derinkime akcentus, vertinkime smulkmenas ir galiausiai džiaukimės tuo, ko reikia, kad Jūsų verslas būtų kur kas našesnis.

Skaitmeninis marketingas – geras pasirinkimas

Dažniausiai daugiausia dėmesio yra skiriama skaitmeniniam marketingui, kadangi jis įvardijamas kaip geriausias šiuo metu egzistuojantis pasirinkimas. Ne tik todėl, kad tai labai puikus būdas tiksliai pasiekti savo klientus, tačiau ir todėl, kad galima paprastai matyti pasiektus rezultatus ir įvertinti – ar jie atitinka lūkesčių bei galimybes.

Tradicinės reklamos – vis dar našios?

Verta aptarti tradicinės reklamos galimybes, kurios šiais laikais skaitmeninio marketingo fone gali atrodyti kur kas subtilesnės. Visgi, praktika rodo, kad jos irgi padeda pasiekti našius rezultatus, tad džiugina, taip pat –  suteikia galimybę jaustis laisvai, kad reklama atneš tokią naudą, kokios buvo tikimasi.

Žinoma, tos pačios tradicinės reklamos yra labai įvairios, tad reikia palyginti kuo daugiau skirtingų galimybių įvertinti jas, geriausia – tartis su specialistais, kurie pagal poreikius padės Jums rasti tai, ko reikia.

Profesionalios konsultacijos

Be specialisto tinkamiausios reklamos pasirinkimas bus kur kas sudėtingesni, tad būtinai reikia tartis su juo, kadangi tik tokiu atveju rasta strategija – atitiks Jūsų verslo poreikius. Juolab, reikia nepamiršti, kad galimybės labai kinta, tad jų sekimas taip pat yra būtinas. Kuo jos detaliau vertinamos, lyginamos ir pasirenkamos – tuo Jūsų verslui rasta reklama padės džiaugtis geresniu rezultatu, kuris tarnaus ilgiau, tvarkingiau ir našiau. Būtent tai, kaip tikimasi.

Svarbiausia, kad kiekvienas verslas yra individualus, tad pagal poreikius gali rasti ir jam labiausiai tinkamą reklamos būdą. Reikia įvertinti Jūsų galimybes, palyginti jų kuo daugiau, kadangi tokiu atveju rezultatas taip pat ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks poreikius.

Informacijos šaltinis: Vėl reklama?

Kokia skaitmeninio marketingo galimybė yra pati geriausia?

progr

Gera reklama gali padėti Jūsų verslui būti kur kas perkamesniu, pritraukti daugiau klientų, galiausiai, gali suteikti galimybę Jums investuojant mažiau – pasiekti kuo daugiau. Tačiau kadangi šiuo metu galima rasti labai platų skirtingų reklamos galimybių pasirinkimą – jų vertinimas bei galimybių aptarimas danžiausiai atveria galimybes rasti tai, kas labiausiai tinka Jums.

SEO paslaugos

Bene geriausia alternatyva vadinamos SEO paslaugos šiuo metu džiugina ilgalaikiu rezultatu. Tai reiškia, kad net ir tokiu atveju, kai bus nustojama investuoti pinigus – reklama vis tiek atneš naudą ir tuo pačiu internetinis puslapis bus kur kas labiau žinomas, galiausiai, bus kur kas labiau atpažįstamas nei konkurentai.

Google ads

Vertinamos ir Google ads alternatyvos, kurios dažniausiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikalinga smūginė reklama. Ypač pasiteisina tokiu atveju, kai būtinas greitas tam tikrų prekių padavimas, taip pat, tokiu atveju, kai jaunas verslas nori, kad jo vardas taptų kur kas greičiau žinomas. Tiesa, ši reklamos galimybė reikalauja profesionalumo, tad reikalingas geras specialistas, kuris padės užstatyti tinkamus algoritmus.

Socialiniai tinklai

Apie socialinių tinklų naudą visi puikiai žino, tad nieko keisto, kad tik geri specialistai, kurie puikiai išmano visas jų galimybes – gali padėti valdyti reklamą. Kadangi šiuo metu socialiniai tinklai dažnai vadinama geriausia reklama – svarbiausia pilnai išnaudoti galimybes. Žinoma, juk svarbu kokybė, o ne kiekybė, tad būtinas ir tam tikro tinklo pasirinkimas.

Dalyvavimas forumuose

Dažniausiai diskusijos forume nevadinamos visiškai atskira reklamos galimybe, tačiau jeigu tai bus daroma gana intensyviai ir tuo pačiu palaikomas reguliarus tempas – gana sėkmingai pasieksite gerus rezultatus. Taip pat svarbiausia, kad pasakymai atrodytų kuo natūraliau, kad jie sukurtų teigiamą įspūdį apie Jūsų paslaugas.

Kuo daugiau skirtingų galimybių bus imamasi – tuo ir rezultatais bus geresni. Galiausiai, svarbiausia yra rasti gerą specialistą, kuris tikrai nuoširdžiai padės džiaugtis geriausius rezultatus ir tuo pačiu užtikrins, kad jis ne tik patenkins, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius.

Daugiau informacijos: http://www.traklama.lt/

POS sistemos kavinėms ir barams: patogu ir darbuotojams , ir klientams

POSŽmonės, besilankantys kavinėse, baruose ar restoranuose, galbūt ir nelabai ką nors žino apie POS sistemas, tačiau šių įstaigų savininkams ir darbuotojams tai puikiai pažįstami ir gerokai jų darbą palengvinantys dalykai. Taigi, ką reikia žinoti, jeigu nutarėte sava naujai atidarytoje kavinėje įdiegti POS sistemą?

POS sistemos kavinėms ir barams yra tokie kasos aparatai, kurie efektyviai suderina visiems pažįstamo įprasto kasos aparato ir kompiuterio veiklą. Visiškai skirtingai nuo elektroninių kasos aparatų, POS sistemos žymiai laksčiau prisitaiko prie pačių įvairiausių klientų poreikių.

Šiek tiek detaliau, iš ko susideda POS sistemos. Paprastai aiškinant, galima pasakyti, beveik visos POS sistemos kavinėms ir barams sudarytos iš trijų dalių:

  • Specializuotas POS kompiuteris. Jis turi daug papildomų funkcijų. Tai – liečiamas ekranas, kortelių skaitytuvas, lojalumo kortelių patogus valdymas, ataskaitų sudarymas ir rinkimas ir kt.
  • Kompiuterinis kasos aparatas. Jo funkcijos labai panašios į įprasto kasos aparato atliekamas operacijas. Tai reiškia, jog turi specialius stalčius pinigams ir kvitų spausdinimo funkciją.
  • Programinė įranga. Tai pati pažangiausia POS sistemos dalis. Ji suteikia galimybę atlikti visus įmanomus kasos aparato veiksmus ir sujungti juos su buhalterinės apskaitos programa.

Vienas labai svarbus dalykas, kuris yra be galo parankus verslininkams – finansinės rizikos sumažinimas. Jose esantys pinigai yra saugūs, o atsiskaitant bano  kortelėmis pinigų kontrolė – tikrai maksimaliai saugi, nes lėšos iškarto nukeliauja nustatytą sąskaitą.

POS sistemos kavinėms ir barams šiek tiek skiriasi nuo analogiškų sistemų, sakykim, parduotuvėms, savo dizainu. Jose yra integruotas liečiamas ekranas, kuriuo naudotis labai patogu. Be to, pagreitinti klientų aptarnavimo procesui pasitelkiami nešiojami kompiuteriai ir bevieliai delninukai. POS sistemos, skirtos maitinimo įstaigoms, leidžia spausdinti sąskaitas, užsakymus virtuvei bei barui, nuolaidų kuponus ir kt. Kadangi kompiuteris ir kasininko ekranas yra sujungti į vieną modulį, darbo vietos taupymas, be abejonės, yra garantuotas.

Jeigu  galutinai nutarėte įsidiegti POS sistemą savo kavinei, barui ar restoranui, ieškokite įmonės, kurios veikloje tokia įranga yra stipriausia vieta. Tam nereikia jokio specialaus pasiruošimo. Užtenka užpildyti prašymą, sudaryti sutartį ir POS terminalas atsiras pageidaujamoje vietoje vos per keletą dienų. Geriausia, kad prieš pasirinkdami šios įrangos prekybininkus, paanalizuotumėte keletą variantų ir išsirinktumėte sau tinkamiausią atsižvelgiant į kainą bei kokybę.

Kodėl verta apsipirkinėti internetu?

el prekyba 

Internetas naudojamas kasdien daugelio žmonių. Galima teigti, kad šiais laikais tai vienas iš daugiausiai naudojamų komunikacijos būdų. Jo dėka galima ne tik bendrauti su užsienyje esančiais artimaisiais, nuolat stebėti ką veikia draugai, skaityti naujienas, bet ir apsipirkinėti net neiškėlus kojos iš namų. Žinoma, visuomet atsiranda žmonių, kurie į tai žiūri labai nepalankiai, tačiau nuolat tobulėjant technologijoms, apsipirkimas internetu tampa saugiu ir kasdienišku reiškiniu. Pirkti būnant namuose tikrai verta ir kaip argumentą kodėl galima pateikti tikrai ne vieną priežastį.

Apsipirkinėjant internetu sutaupomas laikas, o taip pat galima daug lengviau palyginti kelias prekes, iš kurių sunku išsirinkti. Kiek laiko sugaištama parduotuvėje, kai bandoma išsirinkti geriausią šampūną? Visų pirma, iki parduotuvės tenka nuvažiuoti, tuomet pamačius norimą šampūną, skaitoma jo etiketė, o jei galvojama apie kelis variantus, tenka skaityti apie kiekvieną iš šampūnų ir galvoti kas geriau, kokios sudedamosios dalys skiriasi. Išsirinkus ir nusipirkus šampūną, tenka vėl važiuoti namo. Taip sugaištamos ne minutės, o valandos. Internetinėje parduotuvėje www.kosmetikosparduotuve.lt šampūną išsirinkti ir nusipirkti galima vos per kelias minutes, o iš namų išeiti neprireikia. Apie kiekvieną norimą produktą galima paskaityti prieš jį įsigyjant, todėl bus nesunku išsirinkti geriausią variantą.

Internetinis apsipirkinėjimas leidžia dažniau pastebėti nuolaidas. Juk į parduotuvę nebūtinai važiuojama kasdien, todėl geriausi pasiūlymai gali likti nepastebėti. Patikrinus mėgstamą internetinę parduotuvę galima ir kelis kartus dienoje, nes tai užtrunka tikrai nedaug – taip visuomet galima džiaugtis geriausiomis nuolaidomis. Puiku ir tai, kad internetinėje parduotuvėje dažniausiai randama ir daugiau pasirinkimo nei fizinėje. Dėl šios priežasties galima rasti patrauklesnių produktų, kuriuos norėsis išbandyti. Daugelyje internetinių parduotuvių taip pat galima matyti klientų atsiliepimus. Taigi, tokiais atvejais galima pastebėti ir kitų vartotojų nuomones apie jūsų norimą produktą, jo veiksmingumą bei naudojimą Atsiliepimai padeda galutinai apsispręsti ar tikrai norisi produktą įsigyti. Dauguma žmonių kaip pliusą įžvelgia ir tai, kad perkant internetu nereikia bendrauti su konsultantais ir galima pačiam ramiai apsispręsti ką norisi išbandyti skaitant produktų sudėtis bei atsiliepimus.

 

Ko neturėtų pamiršti kiekvieno verslo vadovas?

vadovas

Verslas yra ta sritis, kuri reikalauja ne tik daug kruopštaus ir atsakingo darbo, bet ir kelia nemažai stresą keliančių stuacijų. Ypač tai patiria įmonių vadovai, asmenys, kuriems priklauso verslas ir kurie yra atsakingi ne tik už jo sėkmę, bet ir už kartu dirbančius asmenis.

 

Pamatuotas budrumas

Verslas yra ta sritis, kurioje garbinga konkurencija yra bendras siekis, tačiau praktikoje vis dar pasitaiko atvejų, kuomet konkurentai galimai neteisėtai renka informaciją vieni apie kitus ir taip bando paveikti savo oponentus. Informacijos nutekinimo būdai gali būti labai įvairūs – nuo įsilaužimo į vidinius kompiuterių tinklus iki sekimo pasiklausymo prietaisų pagalba. Kokių priemonių turėtų imtis verslo atstovai ar jo vadovas, kad užtikrintų įmonės ir savo privatumą bei verslo duomenų saugumą?

Pavyzdžiui, sekimo įrangos aptikimas gali būti išties sudėtingas procesas, tad, jei vadovas ar įmonės darbuotojai turi įtarimų, jog jų pokalbių gali būti klausomasi, derėtų kreiptis į specialistus, kurie atliks profesionalią patalpų patikrą ir išsiaiškins situaciją bei pateiks profesionalių patarimų, kaip išvengti tokių grėsmių ateityje.

Toks papildomas budrumas leidžia išvengti nenumatytų nesklandumų, susijusių su duomenų nutekėjimu. Tai viena iš sričių, kurios ypač aktualios verslo vadovams, kartais sprendžiantiems sandorius už uždarų durų ir siekiantiems, kad informacija liktų tik tarp konkrečių asmenų.

 

Padidinta rizika

Verslo atstovai, kurie nuolat sudaro svarbius sandorius, sprendžia itin svarbius klausimus, kurie gali nulemti verslo plėtrą ir milžinišką pelną, nuolat patiria stresą dėl to, jog jų pokalbių gali būti klausomasi. Užtikrinti saugumą savo biure ar kitose privačiose patalpose galima, tačiau patartina laikas nuo laiko imtis papildomų atsargumo priemonių ir vykdyti patikrą dėl pasiklausymo įrangos, kuri gali būti sumontuota nelegaliai ir kelti dideles grėsmes verslui ar su juo susijusiems asmenims.

Tokioje situacijoje gelbsti privatūs detektyvai, kurie greitai ir patikimai gali atlikti įvairaus tipo patikrinimą įmonėje ar numatytose patalpose, kuriose dalinamasi ypatingo jautrumo informacija. Šie detektyvai primena, jog toks duomenų rinkimas yra nelegalus ir už jį gresia baudžiamoji atsakomybė, tačiau taip pripažįsta, kad tokių atvejų pasitaiko ir dera imtis visų saugumo priemonių tam, kad vėliau netektų gailėtis dėl neapdairumo, o laiką ir savo lėšas švaistyti teismo procesuose.

 

Ar rizikinga gabenti greitai gendančius produktus?

kroviniai

Atrodo, kad nieko bloga, jei sugalvosite savo artimuosius, gyvenančius užsienyje, pradžiuginti gėrybėmis, primenančiomis apie namus. Tačiau tokios iš pažiūros nekaltos lauktuvės, gali tapti tikru galvos skausmu jas transportuojant. Taip pat reiktų gerai pagalvoti apie greitai gendančius produktus ir įsitikinti, kad jų supakavimas yra saugus, o transportavimas neužtruks ilgiau negu jūs tikitės. Tačiau įsitikinkite ar šie daiktai nepatenka į draudžiamųjų daiktų sąrašą. Su juo galima susipažinti ir pasitikrinti informaciją LR muitinės internetinėje svetainėje.

Taip pat ir LR valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įspėja, jog transportuojant greitai gendančius produktus iš ar į užsienį, būtina laikytis higienos reikalavimų. Visų pirma, transporto priemonės, turi būti pritaikytos tinkami pritaikytos transportavimui. Labai svarbu palaikyti tinkamą temperatūrą, nes kitaip produktai gali greitai sugesti arba pakisti jų skonio savybės, kas vėliau gali sukelti apsinuodijimo maistu riziką ir sutrikdyti sveikatą.

Vairuotojai, vežantys greitai gendančius produktus į užsienį turi turėti ir dokumentus, kurie įrodytų, jog jie gali pervežti maisto produktus, pagal visus higienos reikalavimus. Krovinių pervežimas į Daniją, taip pat yra vykdomas atsižvelgiant į visus tarptautinius reikalavimus ir higienos normas, nustatytas Europos Sąjungos šalims. Taip pat yra garantuojam, kad kroviniai su greitai gendančiais bus transportuojami tinkami ir pristatyti laiku, laikantis visų taisyklių ir nepažeidžiant įstatymų. Transporto įmonės prisiima atsakomybę, už pristatymo kokybę ir greitį, tačiau negali patikrinti be jūsų leidimo krovinių turinio ir įvertinti ar jis tinkamai supakuotas ir ar jame nėra draudžiamų produktų.

Tad tam, kad nereiktų patirti nemalonumų ir nuostolių, būtina asmeniškai pasirūpinti, kad jūsų artimieji sulauktų, tokių lauktuvių, kurios nekels grėsmės jų savijautai ir sveikatai.

 

Lūkesčiai, susiję su prekės ženklu, ir būsimi jūsų įmonės metai

verslas

 

Black Florence prasminga komunikacija – kas tai? Skaitykite toliau ir straipsnio pabaigoje jus pasieks atsakymas.

Pradėjote verslą. Vienas įvykis keitė kitą. Rezultatai vis geryn ir geryn. Pelno kreivės nuolat stiebėsi aukštyn. Komanda dirbo iš peties, nebuvo prastėjančių rodiklių. Ir dabar džiaugiatės viskuo: puikia įmonės reputacija, kokybiška produkcija ar paslaugomis, žinomumu. Kartas nuo karto įmonė reklamuojama, kad žmonės jos neužmirštų. Tai, ko gero, idealus scenarijus. Ir tokių prekių ženklų tikrai yra.

Tačiau niekas negali pasakyti, ar įkurtas verslas stiebsis taip, kaip svajojate. Be abejo, to labai tikitės. Mąstote apie tikslus. Siekiate jų. Čia galima pasufleruoti, kad sekasi žmonėms, suvokiantiems prasmingos komunikacijos naudą.

O dabar pasvajokime. Kokia eiga būtų palanki jums ir jūsų verslui? Kaip įsivaizduojate įmonę po metų? Ar manote, kad einate tinkama linkme? Koks apskritai dabar kelias – duobėtas ar lygus?

Eiga, kuri palanki jums ir įmonei…

Kad kiekvieną dieną eitumėte į darbą… kaip į darbą, kuriame gera. Nes darbo vietų būna visokių. Jei jau valdote įmonę, tai norėtumėte, kad joje viskas būtų puiku, kad atmosfera, mikroklimatas nekeltų rūpesčių. Tiesa, ne vienas verslo pasaulio žmogus pasakytų, kad nuosava įmonė – visiškai ne tokia darbo diena, kurią laikytume tradicine. Čia veikla neįrėminta aštuoniomis valandomis per dieną ir penkiomis dienomis per savaitę.

Augantis prekių ar paslaugų žinomumas. Jeigu parašytume C-CACOLA ir reikėtų įvardyti praleistą raidę (vietoje brūkšnelio po C), pasakytumėte, kad trūksta O raidės. Turbūt būtų smagu, kad jūsų prekės ir paslaugos irgi nestokotų žinomumo ir žaidžiant tokį raidžių įrašymo žaidima jos būtų atpažįstamos?

Didėjantis pelnas. Nuostolingai dirbti? Na, pradžioje gal ir atrodo, kad toks variantas laikinai priimtinas – kol viskas įsivažiuos. Tačiau akivaizdu, jog pelnas turi būti didesnis už išlaidas. Antraip teks susitaikyti su bankrotu.

Naujos galimybės. Tarp lūkesčių minėtinas ir naujų kelių atradimas. Naujų krypčių paieška, atsiveriančios galimybės motyvuoja judėti toliau. O ir šiaip, kaip tikriausiai pastebėjote, pristatant produktus vengiama sąstingio. Tarkime, vienais metais rinkai pasiūlomas puikus išmanusis telefonas. Viskas tenkina, gal net viršija poreikius – nuo dizaino iki greito veikimo ar kokybiško fotografavimo. Susidaro įspūdis, kad geriau nelabai ir besugalvosi. Bet štai nauji metai ir telefono modelis atnaujinamas. Visko daugiau, viskas šauniau. Kompanija sulaukia dėmesio, vartotojai patenkinti.

Sklandus procesas, geri rezultatai. Kartais sakoma, kad dirbama dėl rezultato. Tačiau ne mažiau svarbu ir pats procesas. Jei kiekvieną kartą tenka itin skubėti, jei užstringama, o vėliau tenka vytis, tai situacija neatrodo labai teigiama. Verslo sėkmė priklauso nuo harmonijos. Nieko gero, jei tris savaites „ariama“ iki išsekimo, o vėliau tiek pat laiko nepadaroma nieko. Kita vetus, yra nišų, kur būna įtemptų laikotarpių, pavyzdžiui, dėl sezoniškumo. Juk kuo aiškiausia tiesa, kad snieglenčių paklausa didžiausia ne vasarą…

Tokie tad lūkesčiai, keliami prekės ženklams. O ar įmanoma? Kaip įmanoma? Tai klausimai, kuriais galite kreiptis į BlackFlorence. Ne, į Florenciją vykti neprivalote. Užtat verslas privalo augti prasmingai. Ar tai rinkodaros paslaugos? Ir taip, ir ne visai. Kaip nurodoma tinklalapyje, tai rinkodaros paslaugos mąstantiems.

 

 

 

 

Apie muitinės tarpininkus. Kas tai?

muitines tarpininkai

Apie muitinės tarpininkus paskutiniu metu diskutuojama labai daug ir labai garsiai. Paprasčiausiai pamatyta, kad neverta patiems gaišti laiko, kai yra tam tikrų sferų profesionalai, kurie gali padėti įvairias funkcijas atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Šiuo atveju muitinės tarpininkai išpopuliarėjo tada, kai žmonės pradėjo pirkti pigesnes prekes iš kinų. Tai puiki galimybė užsiakyti didelius kiekius už labai mažą kainą. Žinoma, pasiekus tam tikrą vienetų ribą – reikia susimokėti muitinėje ir štai čia jau tampa reikalingi muitinės tarpininkai.

Kas yra muitinės tarpininkas?

Asmuo, kuris padeda susitvarkyti su  procesais vykstančiais muitinėje – būtent ir yra tarpininkas. Suprantama, kad tarpininkavimo paslaugos yra labai įvairios. Išties, jis ne tik tvarko dokumentus, padeda susimokėti mokesčius, tačiau taip pat iškilus nesklandumams dažniausiai ir atstovauja tuos, kuriems reikia pagalbos. Taip taupomas ne tik žmogaus laiką, tačiau ir pinigai, kadangi žinant kur – nesunkiai galima sutaupyti.

Kokias paslaugas teikia?

Dažniausiai sunku vienareikšmiškai atsakyti, kokias paslaugas teikia muitinės tarpininkas, kadangi tų paslaugų yra labi daug ir jos labai skirtingos. Paprasčiausiai kiekvienas gali teikti vis skirtingas. Ir kol vieni specializuojasi šioje sferoje nuo A iki Ž, tuo tarpu kiti atlieka tik tam tikrus darus. Tikrai ne visis padeda susitvarkyti su atstovavimo darbais. Jeigu Jums tai aktualu – tuomet reikia ieškoti ir konkretaus specialisto.

Ar verta bendradarbiauti?

Sunku atsakyti, ar muitinės tarpininkas jums yra būtinas. Svarbiausia atsiminti, kad tai labiausiai remiasi į Jūsų pirkimo mastus. Jeigu jie yra nedideli – tokiu atveju dažniausiai susimokėti mokesčius gana greitai pavyksta pačiam. Tačiau jeigu palaikote nuolatinius verslo santykius su asmenimis iš kitų šalių – tokiu atveju profesionalo paslaugos – labai padeda ir jomis apsinaudoti mes siūlome.

Kaip rasti geriausią specialistą?

Svarbiausia skirti daugiau laiko lyginimui. Kuo daugiau skirtingų profesionalų įvertinsite – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tą, kurio paslaugos tenkina Jūsų poreikius. Žinoma, įvertinkite paslaugų kainas, taip pat, paslaugų spektrą. Inkitės tokį, kurio paslaugos labiausiai atitinka Jūsų poreikius.