Ar verslo paskola be užstato padės modernizuotis, įmonės turi nuspręsti pačios

pinigai

Lietuvos verslo konferencijos (LKV) atlikta apklausa parodė, kad daugeliui įmonių, kurių apyvarta sumažėjo nuo COVID-19 protrūkio, atsigauti prireiks nuo pusmečio iki metų, 20,2 procentams įmonių – iki 2 metų. LKV prezidento nuomone, verslo atsigavimas po karantino bus lėtas ir laipsniškas.

Vienas iš labiausiai nukentėjusių sektorių nuo COVID-19 protrūkio tai turizmo verslas. Ne tik pasaulio valstybės riboja žmonių judėjimą į kitas šalis, bet ir patys piliečiai labiau baiminasi užsikrėsti. Kelionių bus atsisakoma ir dėl priverstinės saviizoliacijos. To pasekmė – ženkliai sumažėjusi turizmo paslaugų paklausa.

Turizmo įmonės gali pretenduoti į lengvatinę verslo paskolą be užstato būtiniausioms išlaidoms padengti. Ši paskola su itin mažomis palūkanomis skirta smulkiems ir vidutiniams verslams, 30 % ir daugiau nukentėjusiems nuo COVID-19. Jie turi įsipareigoti išlaikyti ne mažiau kaip 50 % darbo vietų.

Kai kurios įmonės Lietuvoje nepatiria nuostolių karantino metu, atvirkščiai, intensyviai galvoja apie plėtrą. Dabar ypač palankios sąlygos verslams, susijusiems su inovatyvių technologijų diegimu, robotika. Šiuo metu, ribojant žmonių susibūrimų vietas, reikia išlaikyti atstumą darbuotojams gamyklose. Daugiau procesų patikint robotams, tai galima įgyvendinti. Manoma, kad netolimoje ateityje bus labai populiarūs dezinfekciją atlikti galintys robotai.

Įmonės, kurios nori diegti naujausias technologijas gali pasinaudoti verslo paskola be užstato, kurią suteiks „Noviti Finance“. Pateikus prašymą, vos per vieną darbo dieną bus gautas pasiūlymas dėl paskolos, o pasirašius sutartį, pinigai pervedami per 2 valandas.

Visame pasaulyje staigiai paplitęs virusas iš vienos pusės parodo, kokia žmonija yra pažeidžiama, o iš kitos pusės jis verčia keistis, tobulėti ir judėti į priekį, tik galbūt, šiek tiek kitu rakursu. Verslai bus priversti modernizuotis, ieškoti išeičių ir pažangių naujovių arba pasitraukti iš žaidimų aikštelės.

Vargu ar pavyks modernizuotis be papildomų lėšų, verslo paskola be užstato iš alternatyvių finansuotojų, viena iš priemonių užtikrinti naujų procesų diegimą, produktų kūrimą. Vis tik, tiek krizės metu, tiek įprastu ekonominiu laikotarpiu galioja tas pats patarimas – imti verslo paskolą reikia atsakingai. Apgalvojus įvairius scenarijus, reikia protingai nuspręsti ar tikrai verta įsiskolinti, ar geriau nutraukti verslą ir pasirinkti kitą, galbūt pelningesnę kryptį.

 

Petro istorija: greitieji kreditai ir paskolos internetu buvo išleisti tikslingai

pinigaiKartais greitieji kreditai ir paskolos internetu gali padėti net ir jauniausiems žmonėms gyvenime eiti teisingu keliu. Tokia yra ir Petro istorija, kuris būdamas abiturientas jau dirbo gamykloje ir svajojo apie studijas. Tačiau būdamas iš sunkiai gyvenančios šeimos, turėjo pats savimi pasirūpinti. Tuomet padėjo viskas – net ir galimybė pasiskolinti.

Vasarą dirbo gamykloje

Žinodamas, kad artėja studijos, kurioms teks nemažai išleisti, jis dirbo gamykloje visą vasarą, kiek tai netrukdė abitūros egzaminams. Labiausiai baugino brangios nuomos kainos didmiesčiuose, juk pinigų jis turės ribotą kiekį. Tačiau taip pat jis žinojo ir tai, kad dirbdamas jis įgaus tą galimybę vėliau ir pasiskolinti, todėl greitieji kreditai ir paskolos internetu jam atrodė kaip ta galima saugi erdvė, kur, reikalui esant, galima sulaukti pagalbos. Jis žinojo net ir tai, kad yra nuolaidos kreditams iki 3000eur, tačiau tiek daug skolintis neplanavo. Dirbant mažo miestelio gamykloje, jis negalėjo užsidirbti labai daug, o ir išleisti pinigų teko mokyklos baigimui. Jis tikėjosi, kad galbūt vėliau galės tą pačią vasarą ir teises išsilaikyti, kad užteks ir joms, tačiau tą vasarą šeima gyveno daug sunkiau nei paprastai, ir teko padėti ir šeimos nariams iš savo algos. Tad studijoms sukaupti pavyko vos tūkstantį eurų, o tai tikrai atrodė per menka suma ramiam pragyvenimui. Paskolos bedarbiams nesuteikiamos, tad galėjo pasiskolinti, kol dar dirbo.

Į studijas išruošė pats save

Taigi, dar prieš išeidamas iš darbo ir dar prieš išvažiuodamas į Vilnių, jis nusprendė prašyti paskolos internetu. Mat jis vis dar turėjo tas nuolatines pajamas, kurios jam sudarė sąlygas pasiskolinti. Tada paieškojo internete tinkamos skolinimuisi kredito bendrovės. Paaiškėjo, kad paskoliukas atsiliepimai yra tikrai geri, žmonės rašo, kad tai patikima įmonė. Kainos irgi atrodė patrauklios. Ir štai paskoliukas.lt tapo ta vieta, kur jis gavo savo pirmąją paskolą, kuri padėjo išsiruošti į mokslus. Iš sutaupytų pinigų, galima sakyti, jis iškart susimokėjo nemažas sumas į priekį.

Iškart teko suploti nemažą sumą:

  • Už bendrabutį;
  • Už viešąjį transportą;
  • Už būtinas mokymosi priemone.

Taigi, suplojus šias sumas, pragyvenimui beveik neliko. Tada padėjo kreditai.

Pirko daiktų studijoms

Iš pirmųjų pinigų, kuriuos užsidirbo, taip pat kai ką ir įsigijo. Reikėjo naujų rudeninių batų, striukės, bet viską rado pigiai dėvėtų rūbų parduotuvėse. Taip pat jau žinojo, kaip  gauti kreditą internetu, ir koks yra saugus ir patikimas būdas. Visgi nesinorėjo be reikalo išlaidauti, žinant, kad paskui teks mokėti paskolas. Pirko tik tai, kas būtina. Studijoms teko įsigyti ir porą vadovėlių, tačiau pavyko internete rasti dėvėtų. Nuomojamame bute nebuvo lovos, taigi, sumokėjo už atvežimą vienos senos lovos, kurią žmonės atidavinėjo.

Susimokėjo už pažymėjimą ir kitus dokumentus

Galbūt paskolos studentams būtų reikėję mažesnės, jeigu dar nebūtų prisidėję papildomų mokesčių. Paaiškėjo, kad reikia pasidaryti studento pažymėjimą. Tada reikėjo ir ilgiau galiojančio viešojo transporto bilieto, kurį taip pat pasirūpino įsigyti kuo skubiau.

Pragyveno mėnesį

Neturėdamas darbo ir jau net negalėdamas gauti daugiau paskolų (paskolos neturint oficialių pajamų nėra suteikiamos), jis jautėsi nesaugiai. Tad vos atvykęs į Vilnių, ėmė kartu ieškoti ir darbo. Tik norėjo pradėti dirbti dar ne iškart, o po kelių savaičių arba nuo spalio. Pirmąjį mėnesį taip ir pragyveno. Susirado darbą, ėmė dirbti. Nors kreditas 36 mėn. buvo suteiktas, grąžino jį iki sekančio pavasario.

Visi vartojimo kreditai dabar suteikiami remiantis griežta tvarka

pinigai

Prispaudus bėdai ne visada racionalu imtis drastiškų priemonių ir skolintis iš naujo. Dabar greitoji paskola internetu suteikiama gana nesunkiai, tačiau tai nereiškia, kad tokiu būdu reikia spręsti iškilusius sunkumus. Ekspertų teigimų, nereikėtų skubėti skolintis iš naujo, nes vis dėlto – tam yra specialios paslaugos, kurios padeda sumažinti įmokas. Jeigu jums jau darosi sunku kas mėnesį surinkti tam tikrą pinigų sumą apmokėjimui už paskolas, tuomet visada galite bandyti refinansuoti kreditus. Tai yra paslauga, kuri skirta įmokų sumažinimui ir ne tik. Tiesa, tokia paslauga prieinama ne visiems įsiskolinusiems asmenims. Tad, prieš tai reikėtų bent minimaliai apsišviesti kas tai yra ir kam ši paslauga galima.

Pirmiausia reikia pabrėžti, kad greitas kreditas bedarbiui negali būti suteikiamas jokioje įmonėje. To daryti neleidžia esami teisės aktai. Bet, pasitaiko atvejų, kuomet ir bedarbiai gauna vartojimo paskolas. Tada reikėtų žiūrėti į mokumo vertinimo nuostatus bei vartojimo kredito įstatymą. Jeigu paskola suteikiama bedarbiui, vadinasi pažeidžiami įstatymai. Kaltas lieka kreditorius, nes jis netinkamai įvertino tokios asmens mokumo galimybes. Tada kreditorius privalėtų kompensuoti bedarbio asmens patirtą finansinę žalą. Aišku, jums tokiu atveju apie neteisėtą paskolos išdavimą reikėtų pranešti.

Grįžtant į pradžią, įsiskolinę asmenys gali perkelti savo įsipareigojimus kitur. Toks įsipareigojimų perkėlimas į kitas finansų įstaigas yra naudingas tuos, kad tuomet sumažėja įmokas. Dažniausiai nauji kreditoriai pasiūlo arba mažesnes įmokas su ilgesniu laikotarpiu arba tiesiog siūlo mažesnes palūkanas, nei iki šiol mokėjo klientas. Tai tikrai naudinga paslauga, bet aišku – prieinama ne visais atvejais.

Refinansavimo paskoloms taikomi tie patys apribojimai, kurie taikomi paprastiems vartojimo kreditams. Tai reiškia, kad jokiu būdu neišvengsite kreditingumo vertinimo procedūros. Ją atlikti yra privaloma. Jeigu bus nustatyta, kad refinansavimo atveju įmokos padidėtų smarkiai ir tai sukeltų dar daugiau bėdų, tuomet tokia paslauga bus negalima. Kreditoriai turi matyti, kad refinansavimo atveju sąlygos nepablogės, o jeigu bus priešingai, tuomet tokio kliento paraišką būtina atmesti. Tiesiog dabar yra daug skolinimosi galimybių – jomis reikia tik kruopščiai pasidomėti.

Kada galite sužinoti ar gausite paskolą ar ne?

paskolos

Norintiems pasiskolinti pinigų šiais laikais tenka nueiti kryžiaus kelius. Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis taipogi siūlomos ne visiems norintiems gauti finansavimą. Tam milžinišką įtaką daro konkurencija tarp kredito teikėjų, o ką jau kalbėti apie asmenų ekonominę padėtį. Lietuvoje finansavimą iš paskolų bendrovių gauti gali ne visi asmenys. Yra kelios asmenų kategorijos, kurie išvis turėtų pamiršti skolinimosi galimybes, nes jiems jų nėra sukuriama. Kas gali gauti paskolas internetu – nurodome žemiau esančiame tekste.

Norint gauti vartojimui skirtą paskolą, teks atlikti esminius žingsnius. Tais esminiais žingsniais yra laikomos kreditingumo vertinimo procedūros bei kliento pateiktų duomenų analizė. Tai neišvengiama, jeigu norite pasiskolinti tvarkingai. Teikiant paraišką vartojimo paskolai gauti, privalote atidžiai skaityti kokius duomenis pateikiate. Matote, kiekviena smulki klaida gali kaip reikiant užvilkinti visą kredito išdavimo procesą. Jeigu visus duomenis pateikiate be klaidų, tuomet bus mažesnės tikimybė, kad kreditoriai sugaiš daug laiko – viskas turėtų vykti daug greičiau.

Duomenų pateikimas paskolų bendrovėms yra privalomas. Pasitaiko tokių asmenų, kurie tikisi, kad nepilnai užpildyta informacija paraiškoje leis jiems gauti finansavimą. Įsidėmėkite – visa informacija turi būti pateikiama be išimčių. Ko kreditorius reikalauja, tai ir turite pateikti. Ypač svarbu tai, kad nevalia nurodyti neteisingų duomenų, nes tai gali būti laikoma kreditiniu sukčiavimu. Už tai yra numatomos bausmės. Jokiu būdu nebandykite gauti paskolos apgaulės būdu, nes tai per daug pavojinga.

Kreditingumo vertinimo procedūra dažniausiai trunka vos keliolika minučių. Jos metu asmens duomenys yra patikrinami specialiose informacinėse sistemose. Jeigu viskas sutampa – puiku. Bet, dažnai pasitaiko įvairių nutikimų, kad kreditoriai mato skirtingus duomenis. Tad, jeigu galvojate, kad nurodydami, jog gaunate didesnes pajamas, gausite paskolą, jūs tikrai labai klystate ir švaistote savo ir kreditorių laiką. Jie viską mato.

Kreditingumo vertinimo procedūra yra vienas esminių procesų, kuris nurodo ar asmuo turi teisę gauti vartojimo kreditą ar ne. Prieš pateikiant vartojimo kredito paraišką, patys analizuokite savo situaciją. Taip lengviau suvoksite ar tokios finansinės paslaugos Lietuvoje yra jūsų nosiai ar vis dėlto ne.

Kai keli kreditai gali nulemti pirkinio sėkmę…

kreditai

Įsigyti daiktus reikia protingai: tada, kada jų reikia, kokybiškus, ir už protingą kainą. Kartais tam, kad visi šie trys kriterijai būtų atlikti, reikalinga ir pagalba iš šalies – paskolos ir kreditai. Sakoma, kad šykštus moka du kartus, ir taip iš tiesų būna, kuomet perkame nekokybiškus dalykus. Jeigu už gerą daiktą ar paslaugą reikia sumokėti daugiau, tai ir kreditai neturėtų gąsdinti. Be to – tai patogiausias būdas pasiskolinti. Kreditai internetu yra paprastas kelias, nes:

  • Nereikia niekur eiti iš namų – tai juk kreditas internetu;
  • Viskas užtrunka tikrai greitai, o vartojimo kredito skaiciuokle skaičiuoja akimirksniu;
  • Nereikia niekam teisintis ir aiškinti, kam pinigai reikalingi;
  • Viskas legalu ir saugu;
  • Suteikiamas toks kreditas, kokį pajėgtumėte grąžinti, kreditai isiskolinusiems teikiami tik tada, jeigu asmuo gali juos išsimokėti.

Kokiose tipinėse situacijose dažnai žmonių pirkiniams ir paslaugoms galima pasiskolinti ir taip pakelti vertę?

Perkate brangesnį automobilį

 

Dažnas atvejis – kreditas automobiliui. Tai visiškai paaiškinamas ir suprantamas sprendimas, kadangi automobilio dažnu atveju, jeigu jau perkate – reikia gero. Tokio, kad veiktų, kad važiuotų, kad turėtų galiojančią TA ir jai pasibaigus dar ir toliau galiotų. Taigi, kreditai is zmoniu ir iš paskolų platformų tokiais atvejais yra labai gerai suprantami ir toleruotini. Įsivaizduokite, perkate automobilį darbams. Jums gal reikia 9 vietų mikroautobuso. Pigesnis kainuoja 1000 eurų, tačiau geresnis, neeksploatuotas Lietuvoje, parvarytas iš Vokietijos, su maža kilometrų rida, gali kainuoti 2000 eurų. Pirmąjį tektų paskui taisyti, jaudintis ar praeis TA, o antrasis yra puikus, jis atrodo kaip naujas, jokių rūdžių, prižiūrėtas, viskas veikia. Žinoma, geriau pirkti geresnį ir vėliau nesijaudinti dėl visokių papildomų staigmenų, kuomet kažkas neveiks ar suges. Brangesnis automobilis jums atsipirks, tarnaus daug metų. Na o su juo važinėdami ir uždirbsite daugiau, lengviau ir grąžinsite tą pasiskolintą kreditą.

 

Perkate geresnes statybines medžiagas ir samdote geresnius meistrus

 

Taip pat kreditai be registracijos mokescio būna reikalingi žmonėms, kurie namuose daro kažkokį remontą, kažką įsirenginėja. Verta tuomet irgi pasiskolinti, kad kažką pabaigtumėte. Tarkime, vyksta statybos ir reikia užbaigti tam tikrą statybų etapą. Jį užbaigus bus galima sakyti, kad viskas jau padaryta. Ir galbūt galėsite įsikraustyti į namą, taigi, nebemokėti už nuomą. Tai labai jus atpalaiduos ir galėsite lengvai grąžinti tai, ką pasiskolinote.

 

Susimokate už geresnes privačias medicinos paslaugas

 

Sveikata – brangiausias turtas. Ir kuomet pajuntate, kad jums teikiamos valstybinės sveikatos priežiūros paslaugos jums nepatinka, tuomet jau geriau kreditas neišėjus iš namų ir brangesnės paslaugos privačioje klinikoje, negu klaidžiojimas nuo kabineto iki kabineto poliklinikoje, kurioje iš tiesų niekam pernelyg nerūpi jūsų sveikata.

 

Taigi, jeigu kažkuo sergate, nerandate atsakymo, kas negerai, norite rūpestingesnės sveikatos priežiūros – būtinai kreipkitės į gydytojus, kurie jums atrodo geri. Gal tai už kampo esanti privati klinika, kurią rekomendavo draugė. Gal geriausias šalies ortopedas, gydantis sportininkų traumas? Visais atvejais, jau geriau nedidelis kreditas internetu ir profesionalios paslaugos, negu laiko gaišimas, nežinia ir abejonės einant pas užsiėmusius ir nedėmesingus medikus, kurie negali jums padėti.

Paskolų refinansavimas

refinansavimasPaskolos refinansavimas yra paprastas, greitas ir patogus būdas susitvarkyti su finansinėmis problemomis ir gyventi be jų. Kadangi šiuo metu gauti reikalingas paskolas yra gana paprasta, natūralu, kad tuo pačiu nemažai žmonių kiek įsiaudrinę pasiima daugiau paskolų nei galėtų susidoroti su joms. Tuomet paskolų refinasavimas ir tampa ta viena geriausia alternatyva, kuria verta pasinaudoti ir kuri gali užtikrinti, kad pavyks vėl grįžti į prastas gyvenimo vagas paprasčiausiai siekiant gyventi negalvojant vien tik apie pinigus.

Refinansavimo subtilybės

Tiesa, paskolų refinansavimas nėra tik paprasčiausias paskolų nurašymas arba pinigų grąžinimas per labai ilgą laiko tarpą. Tai reiškia, kad reikia įvertinti labai daug detalių, reikia apgalvoti, ar pinigus pavyks grąžinti. Juk visas paskolas perduodami vienai įmonei tuo pačiu įsipareigojate ir jai mokėti tam tikras palūkanas, kurios ir tarsi įprasmina šią paskolos refinansavimo galimybę. Svarbiausia teisingai apsispręsti bei teisingai pasirinkti, kad būtumėte tikras, kad lengvai pasiskolinus vėliau pinigus pavyks lengvai ir grąžinti.

Geriausia įmonė – geriausios paslaugos

Paskolų refinansavimas skirtingose įmonėse gali skirtis. Nors visos jo teigia, kad yra pasiruošusios padėti tuomet, kai to labiausiai norite, tačiau svarbu nepamiršti, kad skiriasi ir įmonių galimybės. Kol vienos tikrai gali refinansuoti labai dideles pinigų sumas, tuo tarpu kitos orientuojasi į kur kas mažesnes, tad paprasčiausiai tenka su tuo susitaikyti. Norėdami, kad Jūsų poreikiai būtų visapusiškai patenkinti turite labai glaudžiai bendrauti su įmone, kuri teikia šio tipo paslaugas. Tuo pačiu nepamiršti, kad kuo detaliau įsiskaitysite į sąlygas, tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų pasirinkimas yra tinkamas ir visapusiškai patenkins Jūsų poreikius. Sąlygos dažniausiai pateikiamos internete, tad norėdami kuo geriau jas pažinti neturite skirti labai daug laiko, kad rastumėte geriausią pasirinkimą.

Leiskite sau gyventi ramiai be jokių finansinių problemų. Pasirinkite profesionalus, kurie yra pasiruošę Jums ištiesti pagalbos ranką tuomet, kai labiausiai to norite. Kuo artimiau bendrausite su finansininkais – tuo tikresnis būsite, kad Jūsų paskolos grąžinimas bus patogus, sistemingas ir tvarkingas.

 

Paskolos iš žmonių taip paprastai jūs negausite

paskolos iš žmoniųGeriausių skolinimosi sąlygų ieškantys Lietuvos gyventojai dažnai pamiršta, kad dabar paskolos iš žmonių gali būti gaunamos dar geresnėmis sąlygomis. Jeigu skolintis jums reikia tučtuojau, tai jokiu būdu nereikėtų laukti paskutinės minutės ar nakties – kreditus imti reikia dienos metu. Naktį jums pinigų neskolins nei viena kredito bendrovė ar sutelktinio finansavimo platforma, nes tai draudžiama. Kas liečia skolinimąsi iš žmonių, tai šiuo metu būtų galima teigi, jog tai geriausias pasirinkimas norintiems greitos paskolos mažiausiomis palūkanomis. Paskolos iš žmonių dabar išduodamos gana dažnai, nes daugėja specialių platformų, kuriose vartotojai gali pateikti kredito paraiškas.

Paskolos iš žmonių kartais ir nėra gaunamos dėl tam tikrų aplinkybių.

Tie vartotojai, kuriems reikia paskolos kuo skubiau, turi pasidomėti kaip vyksta visas skolinimo procesas, nes tikrai nebus taip, jog paprašysite paskolos ir ją jums išduos. Viskas vyksta daug griežčiau. Kredito įstaigos turi gauti visą jūsų asmeninę informaciją, kurią reikės paskui nurodyti paskolos sutartyje. Bet, prieš tai ta informacija turi būti patikrinta ir palyginta su tais duomenimis, kurie randami specialiose informacinėse sistemose. Matote, kredito įstaigos ir minėtos platformos dabar tikrina visus duomenis, kuriuos pateikia klientas, nes tai yra jų pareiga. Imant paskolą iš žmonių, vis tiek išlieka ši pareiga.

Paskolos iš žmonių dabar gaunamos per sutelktinio finansavimo platformas, nes dauguma privačių kreditorių tiesiog metė savo veiklą po naujų įstatymų priėmimo. Dabar tokiems privatiems skolintojams lengviau vykdyti pinigų skolinimo veiklą būtent per tarpininkus, o šiuo atveju – minėtas platformas.

Kai kurios paskolos iš žmonių neišduodamos be turto įkeitimo.

Yra tokių kreditorių, kurie nenorės jums skolinti pinigų, jeigu kreditingumo vertinimo metu paaiškės, kad prieš kurį laiką jūs negrąžinote skolų kitiems kreditoriams ar nevykdėte kažkokių įsipareigojimų paslaugų teikėjams ar prekių pardavėjams. Tokiais atvejais, kaip garantija, jog neapgausite kreditorių, gali būti pareikalautas turto įkeitimas. Jeigu jo neturėsite, tai kredito gauti negalėsite. Paskolos iš žmonių imamos dėl to, kad jos yra be galo pigios, tačiau žinokite – jos bet kam nėra išduodamos.

Labai svarbus paskolų ypatumas – paprastumas

Euroecredit.lt paskolosKomplikuota, sudėtinga, neaišku – ar tokie sinonimiški ir palyginti negatyvūs žodžiai tinkami kalbant apie paskolas? Viskas priklauso nuo situacijos. Štai Euroecredit.lt paskolos paremtos paprastumu.

Iš pradžių reikėtų atskirti paprastumą nuo atsainumo. Pirmasis žodis jokiu būdu nereiškia kokio nors atsainaus požiūrio. Netgi atvirkščiai. Tam, kad būtų galima kuo aiškiau pateikti paslaugą vartotojui, reikia įdėti nemažai pastangų. Sukurti sistemą, kuri būtų komplikuota? Kad ir kaip ji veiktų, klientų nesužavėtų ir tikrai nepadėtų taupyti laiko.

Paprastumas neretai minimas ir kalbant apie žmonių charakterius. Ar galima teigti, kad paskolų teikimo įmonės irgi turi vienokius ar kitokius charakterius? Prielaida atrodo įdomi. Pamąsčius įsitikinama ir jos tikslumu. Jei atrodo, kad su paprastu, liaudiškai tariant „nepasikėlusiu“, žmogumi lengviau bendrauti, tai ir tokiu bruožu pasižyminti įmonė bus priimtinesnė.

Beje, bendravimo tema finansų sektoriuje taip pat aktuali. Tiek Euroecredit.lt paskolos, tiek kiti skolinimosi variantai funkcionuoja, kai juos valdo tam tikras personalas. Ir jeigu interesantas, paskambinęs dėl kredito, gautų piktą, nemandagų atsakymą, jis ieškotų kitos įstaigos. Taigi, bendravimo ir mandagumo reikšmė išties didelė.

O ar žinote, kiek reikia įdėti darbo, kad visa infrastruktūra būtų kuo aiškesnė, kad ja būtų nesudėtinga naudotis, kad kiekvienam lankytojui būtų patogu? Specialistai deda pastangas, siekia kokybės. Taip ir Euroecredit.lt paskolos tampa priimtinesnės – jų pateikimas apgalvotas, struktūra sudaryta atsižvelgiant į žmonių poreikius. Kam galima padėkoti? Paskolų specialistams, kurie žino, ką daro, ir kurie nepamiršta profesionalumo sąvokos. Taip pat interneto svetainių kūrėjams, dizaineriams. Ir, aišku, tiems, kurie pasirūpino, kad turinys – t. y. kiekvienas sakinys ir kiekvienas žodis – būtų informatyvus, bet neapkraunantis, aiškus.

Kai paslauga sudėtinga, kai stokojama aiškumo, tai klientai gali likti nesupratę, kas, kur ir kaip. Tačiau kreditų srityje pastebimos pastangos neapsunkinti vartotojo. Suprantama, tikrasis neapsunkinimas yra palankių sąlygų pasiūlymas. Omenyje turime priimtinas palūkanas bei grąžinimo terminus.

Kaip dar vieną paprastumo apraišką reikėtų paminėti refinansavimo galimybę. Euroecredit.lt teikia šią paslaugą. Žmonės, kurie yra paėmę ne vieną kreditą, gali pasirinkti refinansavimą. T. y. visi kreditai pavirsta vienu, taip gaunant palankesnes sąlygas ir palengvinant finansinę situaciją. Žinoma, skolą reikės grąžinti, tačiau procesas tampa ne toks sudėtingas ir ne toks grėsmingas finansiniu požiūriu.

Taigi, Euroecredit.lt paskolos yra tarsi patvirtinimas, jog aiškumas naudingas. Taip klientai gauna didžiausią naudą ir skolinasi žinodami, kokios yra sąlygos.

Kaip gauti paskola

kaip gauti paskolaKaip gauti paskola, šiais laikais yra aiškinamasi tikrai ne iš vieno ar vos keleto žmonių pusės. Juk kai kuriais atvejais tik itin tiksli informacija, kaip gauti paskola, gali padėti be jokių, net ir pačių menkiausių nesusipratimų papildyti savo gyvenamąjį būstą naujais, galbūt be galo svarbiais daiktais. Tarkime, kai kuriais atvejais, pačiu artimiausiu metu, yra planuojama sulaukti dar vieno, mažo šeimos nario. O jam yra tiesiog būtina į namus atvežti nedidelę lovelę, bent keletą mielų žaisliukų, su kuriais žaisdamas jis galėtų augti bei tobulėti ir skirtingų drabužėlių. Tuo tarpu pakankamo kiekio piniginių santaupų būsimų tėvų banko sąskaitoje, paprasčiausiai nėra įmanoma surasti. O dėl to, kad kūdikis turėtų pradėti džiuginti visus šeimos narius artimiausiu metu, paprastai būna tiesiog privaloma tuoj pat sau įsigyti pakankamą kiekį reikalingų mažyliams pirkinių. Tuomet, dažniausiai pačia priimtiniausia visiems išeitimi ir pasirodo galimybė kuo skubiau pabandyti išsiaiškinti, kaip gauti paskola Lietuvoje šiai turinčiai kiek padidėti šeimai.

Taigi, prireikus pasiskolinti papildomą pinigų sumą, beveik visuomet reikia įvertinti, kokio tipo pirkiniai už ją turėtų būti pasirenkami. Juk laukiant naujo šeimos nario, neretai prireikia išleisti ne tik kiek didesnę savo asmeninių, įprastų pajamų dalį, bet ir užsisakyti nemažą kreditą. Ši paslauga paprastai būna apmokama bei užmirštama prabėgus bent keletui savaičių arba mėnesių. Tai yra tuomet, kai yra sulaukiama pakankamai reikalingo užmokesčio už skolininko atliekamą darbą. Tačiau renkantis sau visais atžvilgiais geriausiai tinkančią paskolą, niekada nevertėtų pamiršti įvertinti bent keleto konkrečiu metu rinkoje teikiamų, atitinkamo pobūdžio pasiūlymų. Juk tik tuomet gavėjams vėliau pavyksta dar ilgai jaustis patenkintiems dėl jų protingo sprendimo pasiskolinti reikalingiems pirkiniams sau įsigyti.

Žinoma, niekas negalėtų paneigti, jog ne tik naujai gimę mažyliai, jiems privalomi daiktai priverčia išlaidauti, bet ir kitokie, galbūt būtini nusipirkti gaminiai arba paslaugos. Be to, kartais savo turimas ar planuojamas įsigyti lėšas yra tiesiog privalu investuoti reikiama kryptimi būtent einamuoju metu. Dėl šios priežasties, iš anksto pabandyti pasidomėti, kaip gauti greita paskola yra iš tiesų naudinga beveik visiems, dirbantiems piliečiams. Žinoma, jie turėtų kartu įvertinti ir klausimus dėl skolinimo paslaugas teikiančių bendrovių taikomų kriterijų savo galimiems klientams. Tik tuomet vėliau pavyksta net nesuabejoti dėl to, ar nusprendus pateikti paraišką kreditui ar paskolai, jos iš tiesų turėtų būti be jokių problemų patvirtinamos teigiamai.

Tikriausiai niekas negalėtų užmiršti, jog iš tiesų dažnai prireikia pasiskolinti tam tikrą sumą pinigų tuomet, kada yra planuojamas atlikti remontas savo gyvenamąjam būstui. Tada paprastai būna aiškinamasi, kaip gauti didele paskola. Visgi, beveik kiekvienas dabartinio, modernaus pasaulio pilietis trokšta leisti savo įprastą dieną iš tiesų labai gražiai atrodančioje erdvėje. O čia užsukus svečiams – giminaičiams arba draugams – visi šie žmonės, kartu su savo šeimininkais, jaustųsi taip pat, iš tiesų labai gerai.

Taigi, pabandyti pasidomėti, kaip gauti didele paskola, kai kuriais atvejais pasirodo tiesiog būtina. Žinoma, ją sau užsisakyti visuomet privalėtų tik tos šeimos, kurių pajamos kuo puikiausiai atitinka ateityje privalomų įvykdyti įmokų dydį. Ir dėl šios priežasties pasiskolinusiems nariams tikrai netektų susidurti su būtinybe pradėti dairytis kiek įmanoma geriau pasiekiamų išeičių, be jokių problemų pagelbėjančių užmiršti apie tam tikru, konkrečiu metu pasirašomus įsipareigojimus.

Apskritai, kai kuriais atvejais paskola yra pajėgi suteikti iš tiesų nemažai pagalbos tiems asmenims, kurie pageidauja pradėti gyventi kitaip, galbūt kiek geriau nei paprastai. Tiesiog visada reikia pasidomėti, kaip gauti paskola bei ar iš tiesų ji yra reikalinga einamuoju metu – tada turėtų būti pasiekiami tik teigiami, galutiniai rezultatai.