Laikas keisti filtrus? Pasiruoškite išlaidoms…

kuro filtras

Jei dabar nuspręstumėte keisti visus automobilio filtrus iš karto, tektų pasiruošti nemažą sumą. Gana didelės kainos gąsdina vairuotojus, tačiau visada galima rasti pigesnių detalių perkant internetinėse parduotuvėse.

Kokie filtrai reikalingi jūsų automobiliui?

Jūsų automobilis yra 2005 metų ir naujesnis? Tada reikia 3 filtrų:

 1. Oro filtras;
 2. Alyvos filtras;
 3. Kuro filtras.

Oro filtras – sklandžiam variklio darbui

Oro filtras yra reikalingas ne tam, kad salone būtų gaivus kvapas. Senesniuose automobiliuose yra atskiras salono oro filtras, tačiau naujuose viskas veikia kiek kitaip, tad tokio filtro nėra ir keisti jo nereikia. Tai oro, paduodamo į variklį filtras. Jei ortakiai užsikiša purvu, oras patenka į variklį mažesniais kiekiais, nei turėtų, todėl stringa degimas ir variklis veikia prasčiau. Dėl to jis ir reikalingas. Oro filtras keičiamas vieną kartą per metus, dažniausiai kartu su alyvos filtru.

tepalas

Alyvos filtras – automobilio ilgaamžiškumui

Automobilis yra toks aparatas, kuris gali susidėvėti važiuodamas ne dėl prastų kelių, bet tiesiog dėl trinties. Juk metalinės detalės trinasi vienos į kitas ir taip dėvisi. Tam reikalinga švari ir kokybiška alyva. Kai dvi metalinės detalės trinasi gana smarkiai, į variklio alyvą patenka mikroskopiniai metalo gabalėliai, kurie keliauja po visą sistemą. Alyva tiršta, bet ne visiškai, kad nuosėdos negalėtų judėti. Štai čia praverčia kokybiški tepalų filtrai, kurie ir išvalo alyvą nuo tų metalo detalių ir purvo, patekusio per kitas vietas. Jei alyva švari – automobilis dėvisi lėčiau ir tarnauja ilgiau.

Alyvos filtras keičiamas kartu su alyva. O ji keičiama nuvažiavus 15 000 kilometrų arba kartą per metus.

Kuro filtras – efektyviam variklio darbui

Kuro filtras labai padeda varikliui dirbti efektyviau. Jis nedaro jo ilgaamžiškesniu. Tiesiog naudodami kokybišką kuro filtrą sutaupote degalų ir mažiau už juos sumokate. Tad kuro filtras yra tiesioginė jūsų automobilio ekonominė nauda.

Į variklį purškiamas kuras ne visada yra švarus. Visai neseniai Lietuvą sudrebino skandalas, kai vienoje degalinėje buvo prekiaujama nekokybiškais degalais. Tai nėra jokia naujiena, nes kuras į degalines atvežamas cisternomis, į kurias gali papulti nešvarumų atsitiktinai, be degalinės darbuotojų įsikišimo. Tokiems nešvarumams išvalyti ir reikalingas kuro filtras. Tai aktualu dyzeliniams varikliams, o taip pat ir automobiliams, važinėjantiems po kaimynines šalis, kuriose keliami mažesni reikalavimai kuro švarai.

Kuro filtras keičiamas kas dveji metai kartu su alyvos ir alyvos filtro keitimu.

Beje, visi filtrai euautodalys.lt parduotuvėje parduodami tikrai už protingą kainą, tad visada galima rasti, kas reikalinga jūsų automobiliui.

Pavarų dėžės tepalas – ne tik brangus skystis

tepalai

AR BŪTINA KEISTI?

Mechaninę pavarų dėžę sudaro tikrai daug detalių, bet ko gero svarbiausią vaidmenį atlieka krumpliaračiai ir guoliai. Kadangi važiuojant šios detalės nuolat sukasi, atsiradusi trintis mažina jų tarnavimo laiką bei kelia jų temperatūrą. Dėl šios priežasties atsiranda beveik visi pavarų dėžės gedimai. (Daugiau apie pavarų dėžės gedimus sužinosite paspaudę čia). Paaiškiname, jog net grūdintas metalas perkaitęs praranda savo savybes, tampa netvirtas. Tai kokiu būdu galima sumažinti detalių dėvėjimąsi ir išvengti jų perkaitimo. Atsakymas yra: reikia ne tik tikrinti pavarų dėžės tepalus, bet ir juos keisti, o pastebėjus jų nuotėkį ar išgirdus keistus garsus – nelaukti ir kreiptis į autoservisą konsultacijos. Tinkama tepalų būklė ir pakankamas jų kiekis pavarų dėžėje stipriai sumažina detalių dėvėjimąsi ir jų perkaitimo tikimybę. Todėl, jeigu norite rūpintis savo automobiliu visapusiškai – pavarų dėžės tepalo keitimas yra būtinas.

Pavarų dėžės tepalo keitimas – ar būtina?

Be jokios abejonės – būtina. Verta žinoti, kad naujas tepalas pasižymi geresnėmis tepimo savybėmis nei senas. Vairuotojai dažnai klaidingai mano, kad nusipirkus kitą automobilį privalu keisti tik variklio alyvą ir nepagalvoja, kad, galbūt, ankstesnis automobilio savininkas niekada nėra keitęs alyvos pavarų dėžėje. Tokiu atveju pavarų dėžės gedimai būna žymiai rimtesni, o jų tikimybinė ženkliai padidėja. Labai svarbu tai, jog keičiant pavarų dėžės tepalą galima pastebėti pirmų problemų požymius. Kadangi senajame tepale galima pamatyti detalių atplaišų, ar kitų stiprių dėvėjimosi požymių. Todėl pavarų dėžės gedimai gali būti nustatomi dar iki rimtos žalos atsiradimo. Visiems įsigijusiems naują lengvąjį automobilį ar mikroautobusą rekomenduojame ne tik pasitikrinti, bet pasikeisti pavarų dėžės tepalą, nes pavarų dėžės tepalo keitimas gali padėti sutaupyti labai stipriai.

Ko gero pats svarbiausias dalykas, kodėl pavarų dėžės tepalo keitimas yra būtinas – jūsų automobilio amžius. Tikrai nedaugelis važinėja automobiliais, kurie nesenai išriedėjo iš gamyklos, dažnu atveju savininkas net nežino kokia tikroji automobilio rida. Tuo tarpu jos kartais skiriasi ir šimtais tūkstančių. Jeigu automobilio rida didelė, išardžius pavarų dėžė tikrai galima nustatyti, ar pavarų dėžės tepalo keitimas buvo atliekamas. Jeigu pavarų dėžės tepalo keitimas nebuvo atliktas niekada, pavarų dėžės tepalas būna juodas, jame galima rasti netgi metalo drožlių, o kartais užuosti degėsių kvapą. Tačiau iš turimos patirties galima pasakyti, kad degėsių kvapas būna tada, kai pavarų dėžė jau būna sugedusi, dažnai ir nepataisomai. Taigi to priežastis yra važiavimas be tepalo ar su labai mažu jo kiekiu.

Daugiau apie mechaninės pavarų dėžės gedimus ir priežiūrą galite sužinoti: pavarudezes.lt

 

Automobilių sėdynių užvalkalų siuvimas

automobilis

Savo automobilį prižiūrite itin kruopščiai? Galvojate, kad jau pats laikas būtų įsigyti naujus sėdynių užvalkalus? Šie aksesuarai gali būti tiek įsigyjami standartiškai, tiek ir užsakomi pagal jūsų pageidavimus. Kaip įsigyti užvalkalus transporto priemonei – žino visi. Tad, šiuo atveju, siūlytume nuodugniau pasidomėti kaip vyksta unikalių užvalkalų užsakymas tiek internetu, tiek ir atvykstant tiesiai pas specialistą.

Automobilių sėdynių užvalkalų siuvimas dažniausiai siejamas su prabangos paslaugomis. Tokius užvalkalus dažniausiai renkasi prabangių transporto priemonių savininkai arba transporto srityje dirbantys žmonės ir įmonės. Pagal užsakymą užvalkalai gali būti pasiūlyti kaip prabangos elementas arba siekiant sutaupyti pinigų.

Pirmuoju atveju, kai užvalkalai yra siūnami kaip prabangos elementas, išleidžiamos žymiai didesnės sumos. Kodėl? Pirmiausia reikia išskirti dizainą. Matote, jeigu užsakote specialius užvalkalus, kurie būtų skirti tik jūsų automobiliui, tuomet teks kurti jų dizainą. Tai padaryti gali tik patyrę specialistai. Dizaineriai suprojektuoja viską, o specialistai – įgyvendina sumanymą. Tad, šiuo atveju, dirbtų daugiau žmonių. Jeigu pirminiai pateikti variantai klientui nėra priimtini, vadinasi viskas atliekama iš naujo ir pateikiama nauja koncepcija. Taip vyksta tol, kol galiausiai įtinkama klientui. Turėkite galvoje, kad dėl to kaina išauga gerokai, nes kaip minėta – tai prabangos paslauga.

Kitu atveju, kai automobilių sėdynių užvalkalų siuvimas užsakomas iš verslo pusės, dažniausiai siekiama kokybės, o apie išvaizdą galvojama mažiausiai. Į minėtus specialistus įprastai kreipiasi transporto bendrovės, kurių darbuotojai kasdien važinėja automobiliai ar kitomis transporto priemonėmis. Savaime suprantama, kad kuo daugiau važinėjama, tuo greičiau dyla visi sėdynių užvalkalai. Įmonės į minėtus specialistus kreipiasi dėl nestandartinių sprendimų – užsako užvalkalus, kurie pagaminti iš daug kokybiškesnių medžiagų. Dažniausiai iš dizaino pusės nėra skiriama daug laiko projektavimui, nes svarbiausia – patvarumas. Tad, čia didžiulis dėmesys skiriamas būtent audinių pasirinkimui.

Kaip bebūtų, tiek vienu, tiek kitu atveju, kainas nustato specialistai. Jeigu turite neeilinių pageidavimų, tuomet pasiruoškite mokėti adekvačią pinigų sumą. Adekvatumas turi būti iš jūsų pusės – nesitikėkite, kad vos už kelias dešimtis eurų gausite naujutėlaičius sėdynių užvalkalus, kurie bus pagaminti iš tikro odos. Vien pati oda kiek kainuoja, o kur dar prisideda darbas ir kiti niuansai.

Dėl taupymo reikėtų akcentuoti verslą. Jiems naudingiau būtų rinktis siuvamus sėdynių užvalkalus nei tuos, kuriais prekiauja aksesuarų parduotuvės. Pastarosios siūlomi standartiniai gaminiai, o kaip žinia, jie nėra ilgaamžiai. Jie tiesiog pagaminti iš įprastų medžiagų, kurios dyla su lig kiekviena diena.

Automobilių sėdynių užvalkalų siuvimas taipogi turėtų būti patikėtas į profesionalų rankas. Pasirinkus neaiškius specialistus, galite nuketėti finansiškai. Jie gali parinkti nekokybiškas medžiagas, siuvimo technika gali būti labai prasta. Tad, nenustebkite, jeigu tokiu atveju įsigyti užvalkalai po kelių mėnesių pradės irti ties siuvimo vietomis.

Geriausia tai, kad automobilių sėdynių užvalkalų siuvimas yra prieinamas praktiškai visoje Lietuvoje. Užsakymus galima pateikti internetu. Kreipiantis į specialistus, jūs turėsite nurodyti transporto priemonės marką. Jeigu bus reikalavimas, taip pat reikės nurodytas sėdynių išmatavimus ir t.t. Specialistai gali pareikalauti itin detalios informacijos. Galiausiai, kai specialistai viską žinos, jie galės įvardinti tiksli paslaugų kainą ir terminą, per kurį pasiūtų jūsų užsakytus sėdynių užvalkalus. Žinokite, kad pageidaujant, jog darbai būtų atlikti per trumpą laiką, gali tekti primokėti nemažą pinigų sumą. Dažniausiai žmonės tiesiog laukia eilėje ir tiek.

Beje, automobilių sėdynių užvalkalų siuvimas gali būti užsakomas iš anksto nemokant visos pinigų sumos. Tiesiog gali būti atliekamas dalinis apmokėjimas. Naudinga būtų plačiau pasidomėti užsakymo procedūromis.

Auto nuoma Kaune: kokią transporto priemonę pasirinkti?

automobilių nuoma 

Automobilių nuoma – visame pasaulyje itin populiari paslauga. Vis daugiau bendrovių plečia savo paslaugas ir siūlo gana didelį transporto priemonių pasirinkimą įvairiems gyvenimo atvejams. Nesvarbu, ar jums reikalingas automobilis tolimai kelionei, ar norite trumpalaikės nuomos paslaugų – tikrai atrasite įmonę, kuri pateisins jūsų lūkesčius ir išnuomos reikiamą automobilį. Visgi kur kas sunkiau, jei auto nuoma Kaune norite pasinaudoti pirmą kartą arba turite labai specifinius poreikius. Tokiais atvejais vertėtų nedaryti skubotų sprendimų ir automobilio ieškoti sau atsakius į keletą klausimų. Apie tai, kaip pasirinkti tinkamą transporto priemonę, pasakoja Transrenta.lt specialistai.

Nuomos laikas. Renkantis auto nuomą Kaune ir galvojant apie transporto priemonės tipą ar modelį, visų pirma nusimatykite, kokiam laikotarpiui jums bus reikalinga ši paslauga. Ne paslaptis, kad nuo to smarkiai priklauso kaina. Tad jeigu norite automobilio keletui dienų, vertėtų rinktis kiek kuklesnį, paprastesnį modelį, antraip tai atsieis nemažą sumą. Jei galvojate apie ilgalaikę nuomą, tuomet galite ieškoti bendrovių, kurios orientuotos į auto nuomą Kaune ilgalaikiam laikotarpiui. Jos gali pasiūlyti pakankamai geros būklės, naujus automobilius prieinamomis sąlygomis.

Nuomos kaina. Kaina – bene svarbiausias kriterijus, jei jus domina auto nuoma Kaune. Jei turite ribotą biudžetą, atsižvelkite ne tik į pačios transporto priemonės nuomos kainą, bet ir eksploatacines savybes ir ieškokite ekonomiškų variantų. Jei kaina jūsų nevaržo, turite puikią galimybę pasivažinėti transporto priemone, apie kurią jau seniai svajojote.

Kelionės tipas. Renkantis transporto priemonę nuomai, būtina apgalvoti, koks bus jūsų kelionės tipas. Ar važinėsite tik mieste, ar ketinate keliauti kažkur toliau. Pavyzdžiui, kelionei į užsienį ar po Lietuvos kaimelius tikrai netiks sportinis kabrioletas.

Asmeniniai poreikiai. Kad auto nuoma Kaune būtų kuo naudingesnė jums, vertėtų pagalvoti apie asmeninius poreikius. Tai gali būti ir labai mažos detalės, tokios kaip spalva, arba kur kas svarbesni kriterijai, pavyzdžiui, pavarų dėžės tipas, automobilio talpumas, vairavimo patogumas ir daugelis kitų panašių funkcijų.

 

Kada naudinga automobilių nuoma Kaune?

automobilių nuoma Kaune Įvairiose verslo įmonėse automobilių nuoma yra itin svarbi paslaugas, kuri reikalinga nemažai daliai darbuotojų. Vieniems aktualu nuomoti automobilius svarbioms progoms, kitiems – pasitinkant svarbius svečius, tretiems – komandiruočių metu. Automobilių nuoma Kaune užsiimantys paslaugų tiekėjai sako, jog itin dažnai verslininkai galėtų sutaupyti, jei dažniau pagalvotų ir apie ilgalaikę automobilių nuomą.

Dažniausiai ši paslauga gali pasitarnauti tiems įmonės darbuotojams, kuriems reikia nuolat važinėti automobiliu, o darbe yra labai svarbu išlaikyti tinkamą įvaizdį ir prestižą. Todėl tam tikros klasės automobilis, kurio technine priežiūra gali pasirūpinti pats nuomotojas – yra puikus sprendimas.

Kada verta rinktis ilgalaikę nuomą?

Jeigu automobilio nuoma Kaune ar kitame mieste Jums reikalinga kasdien, tikėtina, jog geriausias sąlygas nuomai Jums galėtų pasiūlyti ilgalaikę nuomos sutartį siūlantys verslininkai. Dažniausiai ilgalaike nuoma reikėtų pasirūpinti tais atvejais, kuomet automobilis nuomai reikalingas daugiau nei vieną mėnesį.

Kodėl verta rinktis ilgalaikę nuomą?

Žinoma, jog pagrindinis argumentas, kodėl dažnai automobilių nuoma Kaune besinaudojantiems žmonėms naudinga būtų pasidomėti ilgalaike nuoma, yra kainos klausimas. Dažniausiai ilgalaikėje sutartyje numatomos patrauklesnės sąlygos ir žemesnė mėnesio įmoka, kuri leidžia sutaupyti. Be to, ilgalaikės automobilių nuomos tiekėjas klientui suteikia visą pluoštą papildomų paslaugų.

 • Draudimas. Užsisakius ilgalaikę automobilių nuomą, Jums nebereikia galvoti apie draudiminius atvejus, nes automobilio draudimo pasirūpina paslaugos tiekėjas. Dažniausiai ilgalaikę nuomą siūlantys nuomotojai apsirūpina ne tik privalomuoju civilinės atsakomybės, bet ir KASKO draudimu nuomojamam automobiliui.
 • Aptarnavimas. Nėra nieko blogiau, kaip atsidurti situacijoje, kai kelyje sugenda svetimas automobilis. Įsivaizduokite, jog keliaujant į svarbų susitikimą, nuomojamas automobilis užgeso ir nebeužsiveda. Ką daryti ir kaip pradėti ieškoti sprendimo, kai nė nežinai, kokie yra automobilio techniniai parametrai. Todėl ilgalaikė nuoma suteikia Jums laisvės – net ir nutikus tokiam atvejui, transporto priemone bus pasirūpinta. Jums nereikės ieškoti papildomos pagalvos, automobilis bus nugabentas į servisą ir sutaisytas, o Jums suteikta kita transporto priemonė.
 • Padangos. Dar vienas svarbus rūpestis, apie kurį reikia nuolat galvoti vairuotojams – padangų keitimas. Įsivaizduokite, jog apie tai daugiau nebereikėtų galvoti. Tuo pasirūpina automobiliu nuoma Kaune ar kitame mieste, kai automobilis nuomojamas su ilgalaikės nuomos sutartimi. Už Jus kiekvieną sezoną nuperkamos kokybiškos padangos ir pakeičiamos taip, kad netrukdytų Jūsų darbotvarkės.

 

Pigiausias automobilio draudimas aktualus nepriklausomai nuo pajamų

pigiausias automobilio draudimasIšgirdus, kad draudimas brangsta, imama ieškoti, kur siūloma kuo mažesnė kaina. Pigiausias automobilio draudimas vairuotojams tampa paieškos objektu internete.

Eksploatuoti automobilį – atsakingas, kartais finansiškai skausmingas procesas. Pavyzdžių esama pačių įvairiausių. Sakykim, penki draugai vairuoja skirtingus automobilius.

 1. Marius. Atlyginimas 650 Eur/mėn. Automobilis „VW Golf“, 2001 m.
 2. Augustas. Atlyginimas 480 Eur/mėn. Automobilis „Alfa Romeo 156“, 2000 m.
 3. Alma. Atlyginimas 830 Eur/mėn. Automobilis „Toyota Yaris“, 2007 m.
 4. Vidas. Atlyginimas 380 Eur/mėn. Automobilis „Audi 80“, 1994 m.
 5. Justinas. Atlyginimas 1600 Eur/mėn. Automobiliai „Opel Astra“, 2005 m.; „Ford Focus“, 2007 m.

Ar visi šie žmonės ieškos, kur yra pigiausias automobilio draudimas? Akivaizdu, kad pajamos labai skirtingos, tad ir įpročiai, tikėtina, nevienodi. Automobilių modelių pasirinkimai – dar viena atskira tema, susijusi su gausybe veiksnių.

Iš pateikto pavyzdinio sąrašo aišku, kad vairuotojai pasirinkę gana kompaktiškas mašinas. Daug kas priklauso nuo atlyginimo, tačiau nežinia, kada konkretus automobilis pirktas. Štai Vido vairuojama „Audi 80“ šiame palyginime seniausia, bet negalime pasakyti, ar transporto priemonė įsigyta prieš metus, ar prieš dešimtmetį.

Kitas įdomus dalykas – atlyginimų kontrastas. Jei tai uždarbis nurodomas po mokesčių („į rankas“), tai pateiktame pavyzdyje vidurkis yra didesnis nei dabartinis vidutinis atlyginimas šalyje. 2017 m. III ketvirtyje jis siekė daugiau nei 660 Eur. Na, o pateiktame pavyzdyje – 788 Eur. Ko gero, sutiksite, kad draudimo kaina domimasi ir tada, kai pajamos mažesnės, ir tada, kai jos palyginti solidžios.

Motyvai, kodėl pasirinktas vienas ar kitas automobilis, vėlgi skirtingi. Kompaktiška mašina patogesnė mieste, tačiau užmiesčio, kaimo keliai toli gražu ne visada lepina…

Ši tema tikriausiai neišsemiama, tačiau jau iš karto galima pasakyti, jog pigiausias automobilio draudimas aktualus ir tiems, kurie uždirba pusę tūkstančio, ir tiems, kurių pajamos per mėnesį yra keturženklės.

Sunku prognozuoti, kokios konkrečiai kainos bus praėjus tam tikram laikotarpiui, bet pastaruoju metu tendencijos aptariamos gana pesimistiškai. Kainų augimas reiškia, kad pigiausio draudimo paieškos vartotojams rūpi kaip niekad.

 

 

Automobilių nuoma

automobilių nuomaYra sakoma, kad pasaulis tai yra knyga ir tas žmogus, kuris nekeliauja skaito tik vieną jos puslapį, o kokia gi kelionė gali apsieiti be automobilio? Tačiau juk ne visi turi galimybę turėti savo asmeninį automobilį. Taigi ir šiuo atveju jums bus kaip niekada naudinga tokia paslauga kaip automobilių nuoma. Tačiau kaip nepakliūti į nesąžiningų nuomotojų rankas ir į ką geriau reikėtų atkreipti dėmesį, kai yra nuomojami automobiliai. Svarbiausia be jokių abejonių yra įstatymas. Visų pirma jūs norėtų apsaugoti nuo to, kad jūs nenuomotumėte automobilio iš privačių asmenų, kurie neturi jokios licenzijos. Be problemų su draudimų, kuris tikriausiai nepadengs jūsų automobilio pažeidimų, kuriuos jūs galite padaryti jūs taip pat turite riziką gauti  baudą iš policijos ir tapsite mokesčių nusikaltimo bendrininku. Tačiau ir tokios įmonės, kurios turi licenzijas ne visada būna sąžiningos. Žinoma, yra patikimiausiai išsinuomoti automobilį stipriose įmonėse, kurios turi ne vieną biurą, laikosi visų įstatymų ir neleidžia sau pasinaudoti smulkiomis gudrybėmis. Tačiau kaip taisyklė tokių įmonių paslaugos kainuos ženkliai daugiau, nei vietinių įmonių. Visų pirma, jums reikia nuspręsti kur jūs imsite ir grąžinsite automobilį, jei tai bus daroma tiesiogiai viešbutyje, jums tai reikia pasakyti nuomos paslaugas teikiančiai įmonei. Kitas žingsnis tai automobilio apžiūra, kurį jūs norėsite apžiūrėti, kai kada klientai tai net pamiršta padaryti ir pasižiūri tik nuotraukas.

Vėliau, kai yra pasinaudojama tokia paslauga kaip automobilių nuoma reikia išsiaiškinti daugiau informacijos apie kurą, kuris yra bake. Jums reikia sužinoti ar automobilis turi būti grąžinamas su pinu kuro baku, koks kuro kiekis turi būti jame. Labai gudrios įmonės suteikia netikslią informaciją apie tai koks yra benzino kiekis. Taip pat jums gali pasiūlyti kompensuoti benzino kainą pagal tai kokie skaičiavimai yra atlikti įmonės viduje, kurie bus jums naudingi. Dar viena gudrybė yra tokia, kad jūs galite gaut automobilį, kuris bus žemesnės klasės nei buvo pasakyta, ir žinoma be kainos kompensacijos. Taigi reikėtų automobilį išsinuomoti tik iš patikimos įmonės, kuri jums gali pasiūlyti viską ką turėtų gauti klientas. Kai jūs bendradarbiausite su profesionalais jūs gausite tvarkingą automobilį, kuris turės viską ko reikia jūsų patogesniam gyvenimui, tai gali būti kondicionierius ir kiti papildomi elementai. Jei bus pažeistas automobilis jis bus apdraustas tai jums nesukels jokių nemalonumų, jums tik apie tai reikės pranešti nuomos paslaugas teikiančiai įmonei.

Automobilių nuoma tai visada yra populiari paslauga, todėl auto14a puslapyje galima užsakyti mašinų nuomą internetu . Ši paslauga gali pasinaudoti populiarumu tiek pas miesto svečius, tiek ir pas nuolatinius gyventojus. Juk darbo metu tikrai nebus patogu važiuoti viešuoju transportu, stumdytis su kitais žmonėmis, bei laukti spūstyse. Kai išsinuomosite automobilį jūs jausitės kur kas mobiliau ir patogiau važiuodami automobiliu. Visų pirma, jums reikia pasirinkti tokį automobilį, kuris jums pats tinkamiausias, vėliau jūs turite palikti užklausą, kurioje bus nurodytas automobilio modelis, kurį jūs norite išsinuomoti, bus nurodytas automobilio amžius ir kiti ne ką mažiau svarbūs duomenys. Kai yra nuomojamas automobilis yra labai svarbu įsiminti, kad nuomos paslaugas teikiančios įmonės yra pasiruošusios jums suteikti transportą. Pagrindiniai reikalavimai, kurie yra teikiami tiems, kurie nori pasinaudoti šia paslauga tai garantija, kad jums bus suteiktos labai aukšto lygio paslaugos, yra taikoma palanki kainų politika ir visada yra siūlomi patys aktualiausi pasiūlymai. Paslaugos turi būti teikiamos profesionaliai, kokybiškai ir tokiomis paslaugomis bus patenkinti visi.