Alpakos – puiki pramoga ieškantiems laisvalaikio veiklų su šeima

alpakos

 

Artėjant savaitgaliams ar laisvadieniams daugelis suka galvą, ką įdomaus ir turiningo galima nuveikti su visa šeima. Jei jums atsibodo tie patys muziejai, tos pačios kavinės ar jau šimtus kartų aplankyti parkai, siūlome leistis į kelionę netoli Trakų ir aplankyti čia įsikūrusį alpakų ūkį. Alpakos – tai be galo mieli, švelnūs ir draugiški gyvūnai, su kuriais iš arti susipažinti patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ko galite tikėtis iš apsilankymo alpakų ūkyje ir kas tai per gyvūnai?

Sužinosite daug įdomios informacijos

Alpakų ūkis įdomus tuo, kad skirtingai nei įprastuose zoologijos soduose ar kitose vietose, kur laikomi gyvūnai, čia jūs galėsite ne tik su alpakomis susipažinti iš arčiau, bet ir sužinoti daug informacijos apie gyvūnus. Prieš ekskursiją po ūkį jo savininkai papasakoja, kokios yra alpakos, kaip jie sugalvojo jų įsigyti ir pateikia daug niekam negirdėtų faktų apie jas. Smagiausia tai, kad visą šią informaciją jie papasakoja ne nuobodžiai, o su įvairiais klausimais ir žaidimais. Tokia forma nenuvargina mažųjų lankytojų ir padeda jiems įsitraukti, todėl atlieka pažintinę funkciją.

Galimybė gyvūnus pamatyti iš arti

Kadangi alpakos – draugiški gyvūnai, ūkyje galima jas paglostyti, pavedžioti ir susipažinti iš arčiau. Ūkyje taip pat galite įsigyti specialaus pašaro ar morkyčių ir jas maitinti, daryti įvairias nuotraukas ar net pabučiuoti alpaką. Vaikams toks buvimas gamtoje su gyvūnais yra labai naudingas – jie geriau pažįsta aplinką, mokosi bendrauti su gyvūnais, juos gerbti, iš alpakų mažieji gali pasisemti daug šilumos ir meilės. Tad galite būti tikri, kad po apsilankymo alpakų ūkyje jūsų vaikai bus laimingi ir kupini gerų emocijų.

Galima įsigyti vilnos

Dar viena dalis, kuri labiau aktuali suaugusiems – alpakų vilna. Turbūt teko girdėti, kad ji yra itin aukštos kokybės, negraužia, o iš alpakų vilnos pagaminti drabužiai yra plonesni, lengvesni, patvaresni ir ilgiau išlaiko savo prekinę išvaizdą. Tad visi norintieji alpakų ūkyje gali įsigyti alpakų vilnos, iš kurių įmanoma pasigaminti itin dailių ir kokybiškų drabužių ar aksesuarų.

Ką vertėtų žinoti planuojant poilsį Druskininkuose?

viešbučiai

Druskininkai, savo gelmėse slepia mineralinius turtus, o pats miestas yra pasišventęs lepinti Lietuvos ir užsienio poilsiautojus kokybišku ir komfortišku poilsiu.

Druskininkai žavi nuostabiais parkais ir gražia gamta, vienas iš tokių – Dineikos parkas. Čia vyksta gausybė renginių, o svarbiausia dalis – SPA. „Sveikata per vandenį“ – tai nėra tiesiog skambi frazė, o tikra miesto filosofija. Tuo įsitikinsite beveik kiekvienoje Druskininkų apgyvendinimo įstaigoje.

Gamta stengiasi ir lepina Druskininkų kurorto lankytojus. Miestą supantys ežerai švelnina klimatą, aukšti pušynai valo orą ir prisotina jį nuostabiais aromatais. Druskininkai – tai tokia vieta kurioje galite būti ramūs, kad jumis bus tinkamai pasirūpinta.

Druskininkai tikrai nesiskundžia viešbučių trūkumų. Tai yra natūralu, kadangi šiame kurorte yra milžiniška paklausa. Tokia įvairovė yra tikra dovana poilsiautojui, čia galima rinktis iš mažas kainas siūlančios „Violetos“ iki prabangaus „Europa Royale Druskininkai“.

Natūralu, kad mieste, kur paklausa yra milžiniška, o būsto nuoma ir apgyvendinimo verslas tapo labiausiai praktikuojamu vietiniu sportu (atleiskit, Druskininkų krepšininkai ir futbolininkai), apsistoti galite labai įvairiose vietose.

Poilsis Druskininkuose yra sunkiai įsivaizduojamas be SPA malonumų ir paslaugų, todėl beveik kiekviename viešbutyje rasite grožio bei sveikatinimo procedūras. Didesni ir prabangesni viešbučiai Druskininkuose su SPA centrais Jums pasiūlys įvairias pirtis bei mineralinio vandens baseinus. Vertėtų nepraleisti progos pasinaudoti jau sudarytu gydomųjų programų pasiūlymais, kadangi tai yra kruopščiai suplanuotas planas, kuris padės ne tik pailsėti, bet ir pagerinti sveikatą.

Apsilankius prabangaus viešbučio SPA centre po masažo jums pasiūlys arbatos, todėl neskubėkite palikti SPA centro ir atpalaiduojančią procedūrą užbaikite aromatingu, žolelių gėrimu.

Didžioji dalis viešbučių Druskininkuose siūlo šviežius, gardžius bei pilnaverčius švediško stalo pusryčius. Kai kurie viešbučiai siūlo rinktis visos dienos arba pasirinkto derinio maitinimą. O valgant, siūlome neskubėti ir mėgautis nepaprasto skonio patiekalais.

Kainos Druskininkuose yra labai įvairios. Todėl sau tinkamą variantą gali rasti kiekvienas. Vertėtų paminėti, kad vasaros metu kainos būna šiek tiek didesnės, tačiau ir šiltuoju metų laiku galima sutaupyti, kadangi internete galima rasti daugybę puikių pasiūlymų su nuolaidomis.

 

Druskininkai gali pasigirti objektu, kuris traukia turistus iš visos Lietuvos

lynu keliasBe abejonės vienas iš garsiausių objektų Druskininkų mieste – tai lynų kelias Druskininkai. Šis unikalus keltuvas jungia du pagrindinius miesto pramogų centrus, tai Druskininkų vandens parką ir žiemos pramogų kompleksą „Snow Areną“.

Visai šalia muzikinio fontano įsikūręs lynų kelias yra toks vienintelis Lietuvoje. Pakilus į 45 metrų aukšti ir sklendžiant virš medžių viršūnių, Nemuno vingių ir grožintis miesto panorama apima nuostabus jausmas, kokia visgi graži yra Lietuva. Labai svarbus dalykas yra tai, jog šis keltuvas yra draugiškas aplinkai ir visai jos neteršia. Viena keltuvo stotelė yra prie Druskininkų vandens parko, o kita – kitoje pusėje Nemuno, prie „Snow Arenos“. Keturi dešimties vietų keltuvai nuo vienos stotelės iki kitos jus nugabens per 7,5 minutes, taigi 5 abi puses kelionė trunka 15 minučių. Vienas iš keltuvų yra pritaikytas fizinę negalią turintiems asmenims. Ši ekologiška transporto priemonė per valandą gali perkelti iki 250 žmonių. Yra skaičiuojama, kad per metus keltuvas vidutiniškai perkelia daugiau nei 100000 keleivių.

Šios paslaugos kainos tikrai nėra didelės. Suaugę (+18 m.) : į vieną pusę – 3 € ; į abi puses – 5 € ; Moksleiviai (5-17 m.) 10 % nuolaida : į vieną pusę – 2,7 € ; į abi puses – 4,5 € ; Senjorai (65+ m.) 10 % nuolaida* : į vieną pusę – 2,7 € ; į abi puses – 4,5 € ; Vaikai (0-4 m.) tik kartu su suaugusiuoju : į vieną pusę – nemokamai ; į abi puses – nemokamai.

Keltuvo darbo laikas : I – VII 10.00 – 22.00.

Taigi, jei vykstate į Druskininkus, Jūs tiesiog privalote pasivažinėti lynų keltuvu, nes niekur Lietuvoje tokio kito nerasite. Šį objektą taip pat verta aplankyti kaip ir Druskonio, Vijūnėlės parkus, miesto muziejų, Vilniaus alėją ar šokantį muzikinį fontaną. Tai yra unikali vieta Druskininkų mieste, todėl svečiuotis Druskininkuose ir neaplankyti keltuvo būtų tikra nuodėmė. Todėl kai kitą kartą planuosite išvyką į šį miestą, nepamirškite į kelionės planą įtraukti ir lynų keltuvo.

Patarimai planuojantiems poilsį Druskininkuose

vandens parkas

Norint išlaikyti puikią sveikatą bei savijautą, labai svarbu tinkamai pailsėti. Šiuolaikinėje visuomenėje vyrauja teiginys, kad norint pasimėgauti užtarnautu poilsiu reikia vykti į užsienio kurortus, tačiau tai yra ne tiesa. Norintiems pasilepinti įvairiomis procedūromis ir pasigrožėti nuostabia gamta, siūlome rinktis poilsį Druskininkuose. Tai yra kurortas, kuriame veiklos ras visi, todėl visai nesvarbu su kuo keliaujate, vienas, su šeima ar su antrąja puse – visi liks patenkinti ir pailsėję.

Mėgstantiems romantišką poilsį, siūlome rinktis poilsį dviem. Poros labai mėgsta Druskininkus, kadangi čia gausu parkų ir takelių, kur jos gali ramiai bei romantiškai praleisti laiką. Jei norite paminėti draugystės arba vestuvių metines, šis miestas taip pat puikiai tiks, kadangi Druskininkuose gausu prabangių viešbučių su SPA malonumais ir procedūromis. Išskirtinė šventė reikalauja išskirtinės prabangos, todėl siūlome rinktis LIUKS klasės kambarius, tam, kad jūsų laikas, kurį leisite dviese būtų jaukus ir stebuklingas. O jei pasirinktas viešbutis siūlo SPA procedūras, nepraleiskite progos jomis pasinaudoti, tai padės atpalaiduoti kūną, išvalyti mintis ir pagerinti savijautą.

 

Druskininkai puikiai tinka ne tik poroms, bet ir šeimoms su vaikais, tai gali būti puiki vieta šeimos atostogoms. Atvykus į šį miestą su vaikais, geriausias pasirinkimas, ką aplankyti būtų – Druskininkų vandens parkas. Tai yra didžiausias vandens parkas Lietuvoje. Apsilankę šioje vandens pramogų oazėje, pasijusite tarsi egzotiniuose kraštuose, kadangi čia vyrauja tropinis klimatas ir stūkso kelių metrų aukščio palmės, o žydros spalvos vanduo tik dar labiau padidina įspūdį. Šiame parke veiklos ir pramogų ras tiek vaikai, tiek jų tėveliai. Vaikai galės linksmintis čiuožinėdami nuo vandens atrakcijonų, o suaugusieji mėgausis pirčių ir sūkurinių vonių malonumais. Taigi šis vandens pramogų centras yra tikrai puikus pasirinkimas norintiems smagiai praleisti laiką su šeima.

 

Apsistojus Druskininkų viešbutyje, tikrai neteks nusivilti. Dauguma šio miesto viešbučių turi 4-5 žvaigždučių įvertinimus, kas rodo, kad šioje vietoje yra puikiai aptarnaujamas klientas, o apgyvendinimo sąlygos yra tikrai puikios. Kaip ir minėjome anksčiau, didžioji dalis viešbučių siūlo į kainą įskaičiuotus SPA malonumus, todėl galėsite ne tik mėgautis puikia nakvynę ir skaniu maistu, bet ir grožio arba gydomosiomis procedūromis.

 

Jei poilsio Druskininkuose pagrindinis tikslas yra pagerinti savo sveikatą, tuomet turėtumėte rinktis Druskininkų sanatorijas. Čia jus pasitiks savo srities profesionalai, kurie išsiaiškinę jūsų pageidavimus suteiks riekiamas procedūras, kurios ne tik bus malonios, bet ir labai naudingos jūsų sveikatai.

 

Tada jei Jus arba Jūsų šeima domina poilsis Druskininkuose, nedvejokite ir skubėkite pasinerti į poilsį ir pramogas!

Lauko kepsninės įsigijimas – tikrai išmintingas pasirinkimas!

kepsninėsIeškote lauko kepsninės, kuri tarnautų ne vieną sezoną? Dabar galite įsigyti net ir tokią įrangą, kurią naudoti bus galima visus 12 mėnesių! Lauko kepsninių pasirinkimas dabar yra kaip niekad didelis, o svarbiausia – jos gaminamos taip, jog naudoti būtų galima net ir šaltuoju metų periodu. Kokybiška lauko kepsninė garantuoja ne tik saugumą, bet ir ypač patogų ir greitą naudojimą. Aišku, viskas priklauso nuo to, kokią įrangą ketinate įsigyti. Tad, kokius lauko kepsninių privalumus verta išskirti labiausiai?

  1. Šiuolaikinės lauko kepsninės yra saugios naudojimui net ir labai vėjuotomis dienomis. Įsivaizduokite – labai vėjuotą dieną nusprendėte kažką kepti ant grilio. Naudojant savadarbę kepsninę, nėra jokios garantijos, kad netyčia neužsidegs žolė ar kad nenukentės mažamečiai vaikai. Modernios kepsninės bei griliai yra ypač naudingi dėl suteikiamos saugumo garantijos. Tokios kepsninės gaminamos iš specialios medžiagos, todėl net ir esant labai dideliems vėjo gūsiams, jokios žarijos nepateks į aplinką. Kalbant apie apsaugą nuo vaikų, ypač svarbu pabrėžti, kad kai kurios kepsninės gaminamos iš specialios keramikos, kuri sulaiko karštį viduje, o tai reiškia, kad iš išorės kepsninė įkaista mažiau. Tai sumažina nudegimų tikimybę.
  2. Modernios lauko kepsninės padeda sutaupyti nemažai pinigų, nes vis dėlto – joms kūrenti neprireikia didžiulio anglių kiekio. Kai kurioms kepsninėms netgi nereikalingas joks uždegamasis skystis. Svarbu tai, kad po kepimo, anglys gali būti naudojamos ne vieną kartą – pelenai yra atskiriami ir tiek.
  3. Ne visais atvejais būtini specialūs kepsninių įrankiai. Pavyzdžiui, naudojant savadarbę kepsninę, dažnai prireikia iešmų bei kitų įrankių, o taip pat viskas turi būti reguliariai apverčiama. Perkant kokybišką kepsninę, viso to nereikia, nes karštis tolygiai paskirstomas tiek viršutinėje, tiek ir apatinėje kepsninės dalyje.
  4. Jeigu turite gausią šeimą – ant kepsninės viską iškepsite vienu kartu. Kai tenka viską ruošti gausiai šeimynai, neretai prireikia kepimo iš dviejų kartų. Jeigu pasirinktumėte modernią kepsninę – viską padarytumėte iš vieno karto ir pats kepimas truktų vos keliolika minučių.

Lauko kepsnines rekomenduojama pirkti atsižvelgiant į visus privalumus, nes tai tik patvirtins, jog toks produktas tikrai yra naudingas ir reikalingas!

VR žaidimų kambarys – pramoga, subalansuota naujų potyrių ieškotojams

vr zaidimai
Balta mišrainė ant stalo bei muzikinis sveikinimas per n-tąjį dešimtmetį skaičiuojantį „Pageidavimų koncertą“ – vyresnio amžiaus žmonių gimtadienio scenarijus, dažnam jaunam žmogui išspaudžiantis pašaipią šypseną. O kaip šventes švenčiate ar laisvalaikį leidžiate jūs? Pica, kino teatras, boulingas, stalo žaidimai – šiuolaikiška, tačiau, sutikite, šiek tiek pabodę, ar ne? Beieškant išskirtinių pramogų, dėmesį patraukė VR žaidimų kambarys – šiuolaikinių technologijų dėka pasiekiama galimybė akimirksniu nusikelti į virtualią aplinką, kurią mūsų smegenys traktuoja kaip realybę. Jei iki šiol mėgstamą žaidimą žaidėte kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrane, tai VR žaidimų kambarys suteiks jums neįtikėtiną galimybę pačiam atsidurti tame žaidime. Skamba neįtikėtinai? Tačiau šiandien tai yra tikrovė, prieinama ne kažkur užjūryje, bet čia ir dabar, kiekvienam iš mūsų!

Virtuali realybė – reiškinys, sukurtas programinės įrangos pagalba ir sudarantis įspūdį, jog visa tai, ką iš tiesų matai ekrane, patiri pats. Virtualios realybės sąvoka sutinkama įvairiose srityse (mokslas, nekilnojamasis turtas, profesinis tobulėjimas ir kita), tačiau neabejotinai dažniausiai ši linksniuojama kalbant apie kompiuterinius žaidimus. Jei įprastas kompiuterinis žaidimas neretai įtraukia taip, jog viskas aplinkui tampa nebesvarbu ir laikas tarsi sustoja, tai gali tik įsivaizduoti, kokios emocijos apimtų pačiam tapus vieno ar kito žaidimo herojumi.

Mūsų šalyje virtuali realybė dar nėra tokia ištobulinta, jog ši technologija galėtų kardinaliai pakeisti mokymosi procesą ar suteiktų naujas profesinio tobulėjimo galimybes, tačiau VR žaidimų kambarys leidžia iš arti susipažinti su šiuo reiškiniu bei įsitikinti, jog nėra nieko neįmanoma. Ši pramoga – dovana ne tik tiems, kurie be virtualaus pasaulio negalėtų įsivaizduoti nei vienos dienos. Idėjos sumanytojai ragina būti kūrybingais ir siūlo į šią pramogų erdvę atsivesti mamą, burbančią dėl per daug prie kompiuterio praleidžiamo laiko ar senelį, kuriam toks reiškinys iš tikrųjų gali prilygti stebuklų (virtuali realybė sukelia stiprias emocijas, tad šiuo atveju derėtų atsižvelgti į senjorų sveikatos būklę). Virtualios realybės kambarys yra pritaikytas tiek didesnės grupės (iki 12 asmenų) šventei, tiek ir vieno ar dviejų žmonių pramogoms (tuo pat metu galima kartu žaisti tą patį žaidimą). Žaidimų, į kuriuos kviečiama pasinerti užsidėjus virtualios realybės akinius – asortimentas platus, tad kiekvienas ras savo skoniui tinkamą variantą. O aptarti patirtus įspūdžius bei sugrįžti į realybę galima jaukioje poilsio zonoje.

VR žaidimų kambarys – neeilinė pramoga, papilanti niūrią kasdienybę naujomis spalvomis bei leidžianti patiems įsitikinti, kokiu tempu tobulėja šiuolaikinės technologijos. Įsitikinkite patys užsukę į vrmatrica.lt puslapį.

Kaip įsigyti bosines gitaras internetu?

bosines gitarosKetinate pirkti kažkokius muzikos instrumentus internetu, bet bijote rizikuoti, kad paskui nesigailėtumėte pirkiniu? Dabar bosinės gitaros, smuikai bei kiti muzikos instrumentai dažniausiai yra užsakomi internetu, nes vis dėlto – elektroninėje erdvėje yra gerokai didesnis pasirinkimas. Jau ilgą laiką dauguma muzikantų renkasi pirkimą internetu, o ne įsigijimą atvykus į vietą. Taip yra dėl daugelio priežasčių. Jeigu ir jūs galvojate pirkti kažkokius muzikos instrumentus, tai pirmiausia svarbu dairytis ne į kainas, o būtent pardavėjus. Šiuo metu ne visos el. parduotuvės pasižymi patikimumu. Galima ir gana lengvai apsigauti. Kaip bebūtų, muzikos instrumentus rekomenduojama pirkti iš el. parduotuvių, o ne privačių fizinių asmenų.

Kiekvienas muzikantas turi suprasti, kad kaina lemia ir kokybę. Jeigu jums reikia bosinės gitaros, tai dar nereiškia, kad vos keliolika eurų kainuojantis instrumentas bus kokybiškas ir skleis ausiai malonų garsą. Yra atlikta nemažai bandymų, kurie vaizduojami internete. Naudojamos tiek brangios, tiek ir pigios bosinės gitaros. Patikėkite, jų skleidžiamas garsas tikrai yra skirtingas. Tad, norintiems kokybės, pravartu žinoti, kad kaina lemia ir kokybę. Kuo pigesnė bus bosinės gitara, tuo prastesnė kokybės ji bus.

Taipogi pradedantiems muzikantams pabrėžiama, kad pirkimas iš fizinių asmenų gali atnešti nuostolių. Kaip? Jeigu jūsų tikslas yra įsigyti kokybišką bosinę gitarą ar kažkokį kitą muzikos instrumentą už mažiausią kainą, tai tuomet nevertėtų dairytis į tuos pasiūlymus, kurie pateikti skelbimų puslapiuose. Ką tai reiškia? Trumpai tariant, skelbimų puslapiuose dažniausiai siūlomi naudoti instrumentai. Juk patys suvokiate, kad tai dar prastesnis pasirinkimas nei tie pigi instrumentai? Skelbimų puslapiuose galima likti išvis be nieko – sumokėsite pinigus ir nieko negausite mainais, jeigu rinksitės nepatikimus pardavėjus.

Ieškantiems kokybiškos bosinės gitaros ar kažkokio kito muzikos instrumento, pradžioje rekomenduojama pasidomėti preliminariomis kainomis. Tada jums reikės ieškoti patikimų ir ilgą laiką muzikos instrumentų prekyba užsiimančių el. parduotuvių. Jose rasite geriausias kainas ir aišku – įsigijimo metu bus garantuojamas saugumas.

Muzikos instrumentų įsigijimas internetu jau tapo įprastu reiškiniu, nes vis dėlto – pagrindinės el. parduotuvės leidžia pakeisti instrumentus kitais, jeigu vis dėlto įsigytas instrumentas pirkėjui nepatinka. Žinoma, prieš tai naudinga būtų pasidomėti grąžinimo sąlygomis, nes kiekvienoje el. parduotuvėje jos gali skirtis.

Ieškant el. parduotuvių, kuriose muzikos instrumentus įsigyti būtų saugu, pirmiausia siūloma nevargti su tomis, kurios nėra patikrintos. Trumpai tariant, jeigu radote el. parduotuvę, kurioje bosinės gitaros bei kiti instrumentai pardavinėjami per pus pigiau, tuomet jau galima kažką įtarti. Tai gali būti apgavikai arba tiesiog pardavėjai, kurie siūlo prastos kokybės muzikos instrumentus. Tad, tokių vietų tikrai reikia vengti, žinant, kad yra daug patikimesnių el. parduotuvių, kurios turi didesnį pasirinkimą ir patrauklias kainas.

Internetu bosinės gitaros ir kiti muzikos instrumentai yra pardavinėjami standartine tvarka. Jūs turėsite sumokėti pinigus iš anksto. Taipogi turėsite nurodyti adresą bei gavėjo duomenis, kam turės būti įteikta siunta. Dažniausiai muzikos instrumentai pristatomi per kurjerių tarnybas arba paprastu paštu. Pabrėžtina, kad siunčiant per kurjerius, pardavėjai gali taikyti didesnį pristatymo mokestį.

Renginių organizavimas Klaipėdoje

Kaip suorganizuoti tokį įmonės renginį, kad visi sakytų „Vau“?.. Padarykite tai Klaipėdoje. Nesvarbu, ar esate iš Vilniaus, Kauno, Šilalės ar Pakruojo – Klaipėda ne taip jau toli. Renginių organizavimas Klaipėdoje yra aukščiausio lygio todėl net neabejokite – tai puiki galimybė aplankyti uostamiestį su savo kolegomis.

renginiu organizavimas klaipedoje

Įmonės renginiai paprastai organizuojami gruodį (Kalėdiniai) ir vasarą. Vasaros renginiai yra skirti įmonės darbuotojams, tarpusavio supratimui gerinti. Kalėdinis renginys – pusiau oficialus, nes jo metu paskelbiama įmonės veiklos ataskaita, apdovanojami geriausi darbuotojai, pranešama apie pasikeitimus darbo procesuose, vadovybėje. Kadangi lauke oras būna neprognozuojamas, dėl to labai ilgai ten likti nesinori. O pobūvių salėje vykstantys renginiai gali tapti monotoniški, panašūs į vestuves, tik be jaunikio ir jaunosios.

Visai kita kalba – vasarą vykstantys kolektyvo stiprinimo renginiai. Čia vyrauja neoficiali aplinka, kartais vykstama į tokius renginius ir su šeimomis. Klaipėda – puikiausias variantas. Ir štai kodėl:

  1. Pajūris. Labai svarbu bent kartą įkvėpti gaivaus ir sūraus Baltijos jūros oro. Tai preliudija atostogoms, be to, sveika plaučiams.
  2. Pramogos laivu. Klaipėda ir visas pajūris tuo ir dėkingas, kad galima paplaukioti laivu. Yra ne vienas pobūviams pritaikytas laivas, kuris gali vos per kelias valandas visus švenčiančius nugabenti į Nidą. Tai labai smagi pramoga.
  3. Nuostabi gamta. Nesinori sumenkinti Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos ir Suvalkijos, tačiau pajūrio gamta irgi yra nuostabi ir įdomi, tad atsiplėšti nuo miško ir ežero tikrai nepakenks niekam.

Renginių organizavimas Klaipėdoje yra pakankamai gera dovana visiems įmonės darbuotojams kartą per metus.

Problemos su transportu? Autobuso nuoma nėra labai brangus malonumas, tad pasiekti Klaipėda galima gana greitai ir linksmai, jei tik autobuse kas nors padeda sukurti šventinę atmosferą.

Klaipėdoje renginius organizuoja tikri profesionalai. Juk Klaipėda turi savo Jūros šventę su daugybe mažų renginukų. Tai itin didelis iššūkis organizatoriams, kurie praeina tikrą renginių organizavimo mokyklą. Pasisėmę patirties dideliuose renginiuose, klaipėdiškiai renginių vedėjai mielai imasi didelių ir sudėtingų renginių įmonėms ištisus metus.

Reikia renginių lietuvių ar rusų kalba? Ne problema. Klaipėdoje nemažai rusų tautybės žmonių tad rusiškai moka visi kuo puikiausiai – komunikacijos problemų tikrai nekils.

Pradėkite organizuoti įmonės renginius žiemą, nelaukite paskutinės minutės, juk gerų organizatorių nėra daug.