Naujas namas ir jo remontas

interjeras

Neseniai persikėlėte į naują namą, tačiau jame paskutinį kartą remontas buvo atliktas prieš ne vieną dešimtmetį? Jei taip, tuomet prieš jūsų akis nusimato pakankamai daug įvairių darbų, kuriuos bus būtina įgyvendinti. Be abejo, jei būsto remontą jūs bandysite atlikti pirmą kartą, galite susidurti su pakankamai daug įvairių klausimų. Todėl norint lengviau atrasti atsakymus, pirmiausia turėtumėte pasinaudoti internetu. Interneto pagalba jums bus kur kas lengviau sustyguoti visus tolimesnius darbus. Be to, tokiu būdu jūs galėsite lengviau pasirinkti ir skirtingų paslaugų teikėjus bei įsigyti visas jūsų būsto remontui bei interjero kūrimui reikalingas prekes.

Kaip bebūtų, pradėti visuomet reikia nuo plano. Jūs turite iš anksto žinoti, kokius darbus turėsite atlikti, kad galutinis rezultatas atitiktų jūsų lūkesčius. Taigi, kai turėsite sudarę planą, galėsite paprasčiau judėti pirmyn.

Taip pat svarbu, kad naudodamiesi internetu jūs surastumėte atitinkamų paslaugų teikėjus. Pavyzdžiui, jei jums bus reikalingi nauji laiptai, pasinaudokite internetu ir peržiūrėkite jūsų mieste veikiančių bendrovių, kurios gamina laiptus, tinklalapius. Tai jums padės lengviau suprasti, kurie laiptų gamintojai galėtų tikti geriausiai ir kurie iš jų siūlo pačius profesionaliausius bei kokybiškiausius sprendimus. Laiptų gamintojų rinkoje yra daugybė, todėl būtų naudinga jei jūs pagalvotumėte apie tai, kokie yra jūsų pagrindiniai reikalavimai. Tai leis jums lengviau išsirinkti tinkamiausius paslaugų teikėjus.

Tą patį būtų galima pasakyti ir apie bet kuriuos kitus specialistus, kurių jums prireiks visame šiame jūsų būsto remonto įgyvendinimo procese. Be to, internetinės parduotuvės jums taip pat galėtų padėti daugiau sutaupyti, kadangi įprastai internetu parduodamos prekės pasižymi žemesnėmis kainomis. Kita vertus, kai yra kalbama apie būsto remontą ir interjero kūrimą, visuomet reikėtų orientuotis į kokybę. Tai reiškia, kad jums reikėtų pasirinkti būtent tuos paslaugų teikėjus, kurie siūlo labai profesionalias paslaugas. Nors natūralu, kad galite norėti daugiau sutaupyti, tai tikrai nėra priežastis dėl žemesnės kainos aukoti kokybę. Svarbiausia, kad jūsų būsto remontas būtų atliktas nepriekaištingai, o galutinis rezultatas visapusiškai atitiktų jūsų norus.

Renkamės baldus pagal interjerą: ką verta žinoti?

baldai

Jei reikėtų įvardinti vieną svarbiausių namų akcentų, be abejonės, tai būtų baldai – būtent be jų, negalėtume gyventi kokybiškai, patogiai bei patraukliai. Vistik, reikia pastebėti, kad kiekvienas baldų pirkimas sukelia ne tik malonių rūpesčių, bet ir tam tikrų abejonių. Baldų asortimentas šiandien sudaro įspūdingą pasirinkimą, juo labiau, kad galimi ir tokie sprendimai, kaip baldai internetu, baldai iš Lenkijos ar baldai Vilniuje, kurie dar tik labiau padidina galimų pasirinkimų skaičių.  Pirkėjai šiuos gaminius neretai renkasi pagal įvairius kriterijus, o vienas dažniausiai pasitaikančių – namų interjeras. Ir iš tiesų, jei ieškosite baldų, kurie derėtų prie jūsų namų interjero, galite būti tikri – pavyks susikurti estetiškai patrauklią bei harmoningą aplinką, kurioje bus gera leisti laiką. Vistik, jei nesate tikri, kad ir kokie sprendimai galėtų tapti geriausiais, verta atkreipti dėmesį į šiame tekste pateiktas gaires. Tad, kokius baldus reikėtų rinktis tuo atveju, jei jūsų namų interjeras yra:

  • Klasikinis

Klasikinį namų interjerą galima sutikti ne taip jau ir dažnai. Taigi, kokius baldus verta rinktis tokiu atveju? Visų pirma, verta pastebėti, kad klasiką mėgstantys žmonės yra linkę rinktis tuo sprendimus, kurie nepavaldūs laikui. Taigi, vertėtų pirkti tokius baldus, kurie yra pagaminti iš puikiai visiems žinomų medžiagų, tokių, kaip medis, metalas, stiklas. Šios medžiagos visada atrodo žavingai ir patraukliai. Taip pat vertinantiems klasikinį stilių puikiai tiks tradicinių, įprastų formų bei dizaino baldai. Rekomenduojama vengti ryškių spalvų bei pernelyg didelės dekoracijų gausos.

  • Modernus

Dauguma žmonių pasirenka modernų namų interjerą. Na, o, kokius baldus reikėtų rinktis šiuo atveju? Puikiai tiks įmantrios formos, drąsūs dizaino sprendimai, o taip pat ir ryškios spalvos. Kalbant apie žaliavas, vertėtų ieškoti kuo įdomesnių tekstūrų, taip pat puikiai tiks ir stiklas ar medžio plokštės.

  • Skandinaviškas

Ne paslaptis, kad būtent skandinaviškas interjeras pasižymi šaltomis, ramiomis spalvos; lygiomis formomis bei minimalizmu. Tad būtent tokie turėtų būti ir jūsų baldai.

  • Itališkas

Itališko interjero gerbėjai savo namams turėtų rinktis sodrių bei šiltų spalvų baldus, pagamintus iš medienos, puoštus masyviomis, prabangiomis dekoro detalėmis. Taip pat vertėtų nepamiršti, kad puikiai tiks ir aptakių, apvalių formų gaminiai.

  • Eklektiškas

Eklektiško stiliaus mėgėjai turėtų pirmenybę teikti tiems baldams, kuriuos gaminant buvo įgyvendintos ypač kūrybingoms idėjos. Taip pat reikėtų nebijoti spalvų gausos – galite rinktis netgi tarpusavyje visiškai nederančių spalvų baldus. Atkreipkite dėmesį ir į dekoro detales – kuo jų daugiau, tuo  geriau.

  • Kaimiškas

Svarbiausi baldų, kurie bus skirti kaimiškam interjerui, akcentai yra šie: aptakios formos, masyvumas, ramūs bei švelnūs tonai, spalvos, kurias galime rasti gamtoje, natūralumas, o taip pat – įvairių augalų, paukščių, gyvūnų motyvai.

  • Jaukus

Jaukius namus susikursite tuo atveju, jei rinksitės ramių bei šviesių spalvų baldus, pagamintus iš medžio, dekoruotus stiklo ar metalo detalėmis.

  • Originalus

Na, o, jei norite gyventi originalioje erdvėje, tokiu atveju, jus sudominti turėtų nestandartiniai baldai – jie gali būti gaminami pagal individualų užsakymą, tad puikiai tiks norintiems išreikšti savo unikalumą bei išskirtinumą.

Taigi, laikantis šių gairių, bus kur kas paprasčiau pasirinkti baldus, kurie idealiai derėtų prie jūsų namuose esančio interjero. Na, o, pabaigai belieka tik pridurti, kad, jei gyvenate mažame miestelyje ir jame esanti baldų pasiūla nėra didelė, verta atkreipti dėmesį į tai, ką siūlo didieji miestai. Taigi, tokie pasiūlymai, kaip baldai Kaune ar baldai Klaipėdoje, turėtų būti ypač aktualūs.

Svetainės baldai pagal užsakymą – galimybė gyventi svajonių namuose

svetaines baldai pagal uzsakyma

Kai norisi,  kad kiekvieną dieną galėtumėte grįžti į tobulai Jums tinkamą svetainę – reikia skirti pačios tinkamiausios patalpos formavimui. Prie formavimo labai daug prideda pasirinktinos patalpos spalvos ir tuo pačiu baldai, kurie dažniausiai įvardijami kaip visumos svarbiausia dalis. O kadangi svetainės baldai pagal užsakymą šiuo metu yra ypač populiarus pasirinkimas, kuris suteikia galimybę kiekvienam gyventi tokiuose namuose, kokius jis labiausiai nori – pasinaudoti galimybėmis paprasčiausiai būtina.

Profesionalai gamina baldus pagal užsakymą ir taip suteikia galimybę suderinti net ir mažiausia smulkmenas, kurios galiausiai virsta puikios kokybės darbas. Tokiu atveju svarbu susirasti specialistus, kurie visus darbus atliktų už Jus. Žinoma, dažniausiai stebina plati profesionalų paieška, kadangi pradėjus ieškoti pamatysite, kad jų yra labai daug ir visi jie labai skirtingi. Kol vieni žiūri, kad paslaugos būtų kuo pigesnės, tuo tarpu kiti ieškoti tokios kokybės, kuri geriausiai patenkintų poreikius ir garantuotų, kad kiekvienas valgys labiausiai jam patinkamoje svetainėje.

Kadangi šiuo metu internete yra labai daug pavyzdžių – tai suteikia galimybę užsakovams suskurti savitą interjerą ir tuo pačiu savitus baldus, kurie tarsi turės tam tikrą idėją, tam tikrą istoriją. Juk niekas nenori savo namuose plastikinių gaminių, kurie neturi jokios dvasios ir kuriuos daugelis turi savo kambariuose. Taigi, būtent pasirinkę svetainės baldus pagal užsakymą galite jaustis ramus, kad rasite tą kokybę, kuri patenkins poreikius ir leis gyventi ramiai bei užtikrintai,  kad viskas bus pagal Jūsų poreikius ir tuo pačiu net ir pačios mažiausios smulkmenos geriausiai reprezentuos Jūsų stilių. J kai žinote – ko norite ir profesionalams kur kas paprasčiau tai įgyvendinti.

Svetainės baldai pagal užsakymą derinami prie bendro kuriamo interjero. Geriausia rinktis universaliai atrodančius baldus, kad keičiantis kelioms spalvoms arba panašiai – baldai išliktų puikiai derantis ir naudojami net ir ilgoje metų eigoje.

Galimybės plačios, tad pasinaudokite jomis ir leiskite sau atrasti smulkmenas, kurios leis gyventi svajoniųsvetainėje.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausius minkštus baldus

Kiekvienas namų kambarys, skirtas poilsiui ar svečių priėmimui turi būti be galo patogus. Rasti taip atkakliai siekiamą  patogumą mums padeda kokybiški minkšti baldai. Tačiau ką turi žinoti kiekvienas namų šeimininkas, kad išsirinkti tinkamiausius minkštus baldus?

foteliai

Kad išsirinkti baldus kurie tiks jums ir tarnaus daug metų, svarbiausias yra baldų komfortas ir stilius. Prieš įsigyjant fotelį, sofą ar minkštą kampą, ilgai ir patogiai ant jų pasėdėkite. Įsipatoginkite taip, lyg būtumėte namuose, nes tik taip žinosite, koks jausmas bus ant jų sėdėti ar gulėti kai jie stovės jūsų namuose. Išbandykite kuo daugiau kuo daugiau pozų, kuriose dažniausiai ilsitės. Taip žinosite ar baldai tinka jums ir jūsų namams.

Prieš perkant naujus baldus, svarbiausia žinoti ar jų gamybos medžiagos yra patvarios, kaip ir pati baldų konstrukcija. Pamatyti geriausius baldus yra kur kas sunkiau nei atrodo, nes svarbiausia jų dalis yra stabilus pagrindas ir kokybiškos gamybos medžiagos.

Grožis tikrai nėra svarbiausias baldų aspektas. Baldų konstrukcija yra jų ilgo tarnavimo, ilgaamžiškumo garantas. Jei baldai yra naudojami nedažnai, ši taisyklė nėra tokia svarbi, bet dažniausiai naudojamiems baldams tai yra didžiausia būtinybė. Kietmedžio konstrukcija yra geriausias pasirinkimas, nes yra kur kas tvirtesnis jei minkštesnio medžio rūšių konstrukcijos ir pagrindai, todėl baldai bus kur kas tvirtesni.

Baldai, kuriuos statysite kambario viduryje turi turėti kuo tvirtesnę nugarą. Baldas, kurio atrama yra nekokybiška ir plona bus labai nestabiulus. Taip pat svarbus yra baldų svoris Geri minkšti baldai turi būti sunkūs ir sverti tikrai daug. Jeigu tam tikrus baldus transportuoti yra nesunku, tai parodo, kad jų konstrukcija yra niekam tikusi. Kadangi minkšti baldai dėl nuolat sėdinčių žmonių, baldai patiria nuolatinę, stiprią įtampą, todėl turi būti sunkūs ir patvarūs. Tvirti baldai yra ypač reikalingi šeimoms su vaikams, kurių pastovus dūkimas taip pat patikrina baldų patvarumą.

Prieš pat perkant baldus, kurių nėra jokioje parduotuvėje ar salone, paieškokite tokio modelio, kuris yra panašiausias į jūsų pirmąjį pasirinkimą. Jei pirksite baldus internetu, pirmiausia tiksliai žinokite kiek vietos jie užims ir kurioje namo vietoje stovės. Taip žinosite, ar baldai tinka jūsų kambariui ir ar jie nesukels jokių nepatogumų, netrukdys laisvai judėti be jokių trukdžių. Svarbiausia yra pasirūpinti ne išvaizda, o aukšta kokybe, nes ji užtikrina, kad jūsų baldai tarnaus kuo ilgiau ir bus nepaprastai patogūs.

Net pats menkiausias įlinkimas ilgesnių baldų viduryje parodo labai nekokybišką jų konstrukciją. Tokie baldai dažniausiai būna labai nekokybiški ir nuo menkiausios įtampos gali įlinkti ir po kurio laiko net sulūžti. Jeigu norite patvarių ilgų baldų, rinkitės tokius, kurie vietoj medienos, naudoja kur kas brangesnę, bet patvaresnę metalinę konstrukciją.

 

Užuolaidos internetu: pasirinkimas nepaprastai gausus

užuolaidos internetuGausus pasirinkimas paprastai nuteikia maloniai. Ir dar kaip maloniai! Juk smagu, kai užsukus į parduotuvę prekių ne dvi, ne trys ir net ne trisdešimt. Malonu, kai galima rinktis iš daugybės skirtingų produktų. O kaipgi yra su užuolaidomis? Ar užuolaidos internetu reiškia platų asortimentą? O gal visgi ne?

Tikroji situacija štai tokia: užuolaidos, parduodamos internetu = nuostabus, itin platus pasirinkimas. Toks gausus, kad galva apsisukti gali. Ir neapsisuka tik todėl, kad patogiai sėdite prie kompiuterio. Dairantis į skirtingų modelių užuolaidas pastebima ne tik įvairių matmenų, bet ir visokiausio dizaino šedevrų.

Verta atkreipti dėmesį į kategorijas, kurias galite rasti elektroninėje parduotuvėje – ten, kur užuolaidos internetu nuolat siūlomos priimtinomis kainomis. Tai dieninės ir naktinės užuolaidos, 3D ir vaikiškos. Dar viena kategorija – užuolaidų likučiai.

Jei jūsų namie yra keturi kambariai ir norėtumėte atnaujinti visas užuolaidas, internete neabejotinai rasite patrauklių variantų. Kad dizainas ir matmenys yra skirtingi, jau minėjome. Kita tendencija – laikas nuo laiko asortimentas kinta. Ši žinia gera. Pavyzdžiui, prieš kelerius metus jūsų namus papuošė vienos užuolaidos, o dabar darote remontą ir norite įsigyti naujas. Tikėtina, kad aptiksite nemažai naujų modelių.

Užuolaidos internetu – tarsi daug parduotuvių vienoje vietoje. Tai žavi kiekvieną pirkėją, ypač išrankiausius, ieškančius ko nors tikrai nepaprasto. Ar tai būtų 3D užuolaidos, ar kitokios, įspūdingo dizaino pavyzdžių nestinga. Ar kurtumėte minimalistinį interjerą, ar kaip tik mėgstate, kai aplink yra daug įvairių suvenyrų, internete visuomet galima išsirinkti šį tą dailaus ir praktiško.

Geros žinios čia nesibaigia. Užuolaidos internetu paprastai siūlomos patraukliomis kainomis. Patraukli kaina – galimybė racionaliau naudoti asmeninio biudžeto atsargas. Tad gal pavyks įsigyti ne tik naujas užuolaidas, bet ir pakeisti kilimą? Ar įsigyti išsvajotąją lovatiesę? O gal pasilepinti jaukiu pledu?

Kaip rašyta pradžioje, pasirinkimas išties nuteikia maloniai. Ar ieškotumėte margesnių, ar subtilesnių užuolaidų, laikas internete bus paskirtas tikslingai. Ar piniginė kaipmat ištuštės? Anaiptol! Įsigysite dėmesio vertų prekių ir netgi sutaupysite; sprendimas neprastas.

Šviestuvai Vilnius – vis labiau populiarėjanti paslauga

sviestuvai vilnius

Jaukūs namai, į kuriuos visada būtų malonu grįžti – apie juos svajoja kiekvienas. Tačiau viena pagrindinių klaidų, kurias daro žmonės – per didelis susikoncentravimas į baldus, sienų spalvas, kambarių išplanavimą ir manymas, jog geram apšvietimui užteks ir vienos, įprastos lempos. Deja, norint sukurti tinkamą atmosferą ir užtikrinti puikų matomumą bet kokiomis sąlygomis, reikia daugiau. Be to, šviestuvai gali tapti ir puikia interjero detale, tad jų nuvertinimas – tikrai ne pats protingiausias žingsnis.

Galima pasidžiaugti dėl to, kad šių dienų žmonės sutelkia vis didesnį dėmesį į tinkamą apšvietimą, ypač, jei jie gyvena didmiesčiuose. Tad šviestuvai Vilnius – itin dažnai paieškoma ir parduotuvėse girdima frazė. Pagaliau suvokta, kad su tinkamais šviesos šaltiniais ir jų suprojektavimu galima vizualiai padidinti erdvę ir sukurti labai modernų ir šiuolaikišką įvaizdį. O platus šviestuvų funkcionalumas ir galimybė juos panaudoti bet kokioms reikmėms itin vilioja žmones, kurie mėgsta praktiškus daiktus.

Dar viena priežastis, kodėl šviestuvai Vilnius tampa tokie populiarūs – platus pasirinkimas, kurį galima rasti šiame dideliame mieste. Žmonės džiaugiasi, jog nebegyvena laikais, kai vienintelė šviestuvų rūšis buvo itin masyvūs sietynai ar sieniniai šviestuvai, pakabinti virš miegamojo lovų. Dabar galima įsigyti ir nišinių, ir įleidžiamų šviestuvų, kurie taupo patalpas ir jų neapkrauna bereikalingomis detalėmis. Tai ypač naudinga žmonėms, įrenginėjantiems nedidelius būstus, kambarius (pavyzdžiui, vaikų kambarį ir pan.).

Šviestuvai Vilnius be galo paieškomi ir internetinėje erdvėje. Kasdien susikuria vis naujų elektroninių parduotuvių, kurios gali pasiūlyti nemažą jų pasiūlą. Čia tikrai rasite ir lauko, ir vidaus, ir pramoninį apšvietimą. Tai itin naudinga įrenginėjantiems didesnes patalpas, ūkinius pastatus ir pan.

Neabejotinai viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės nebevengia šviestuvų gausos, lieka ta pati – tai LED lempos, kurios veikia ilgai, neteršia gamtos ir skleidžia itin kokybišką šviesą. Būtent todėl šiuolaikiniai šviestuvai Vilnius – tai galimybė turėti ilgo veikimo prietaisus, kurie taupys elektros energiją ir leis mėgautis aplinkai draugiškomis, efektyviomis interjero detalėmis, sukuriančiomis ypatingą apšvietimą.

Parketas neišeina iš mados

ParketasMados vėjai permainingi. Vieną sezoną madingi vienokie drabužiai, kitą sezoną jau naujos tendencijos. O kaipgi interjero sritis? Parketas – puikus įrodymas, kad kai kuriems dalykams mados sąvoka negalioja. Tai grindų danga, kuri nepavaldi laiko sąvokai.

Parketas – tai išskirtinis stilius

Remontuojant būstą domimasi dizainu. Parketas džiugina nuostabiais medžio raštais, natūraliu grožiu. Kiekviena parketlentė – tai stiliaus išskirtinumas. Būtent natūralumas sukuria nepaprastą atmosferą. Nesvarbu, ar grindys bus klojamos svetainėje, ar ruošiatės atnaujinti miegamojo erdvę, kiekvienu atveju parketas vertintinas kaip stilingas pasirinkimas.

Funkcionalumas

Ko tikimasi iš naujų grindų? Norisi, kad jos būtų ne vien gražios, bet ir funkcionalios. Jos turi būti tvirtu pagrindu daiktams ir žmonėms, turi ne tik pabrėžti kambario savitumą, bet ir būti lengvai valomos. O bėgant metams – nesukelti pernelyg daug rūpesčių.

Interjeras ir mada

Ar remontuojant kambarį reikėtų laikytis įsikibus mados sąvokos? Tendencijos kinta, o kambarys remontuojamas ilgam. Todėl verčiau pasikliauti asmeniniu skonio suvokimu. Aišku, jei tik finansai leidžia, pravartu pasamdyti dizainerį. Tokiu būdu pavyksta sukurti ypač gražų ir labai priimtiną rezultatą.

Kai svarstoma, kokias grindis pasirinkti, o kokios grindų dangos verčiau nepirkti, randama nemažai informacijos. Parketas paprastai laikomas puikiu pasirinkimu. Pirmiausia todėl, kad jis, kaip minėjome kiek aukščiau, nepavaldus nei mados, nei laiko sąvokai. Tarsi rinktumėtės laiko mašiną.

Aptariama danga sulaukia daugybės liaupsių net ieškant originalumo. Renkamasi ne iš penkių ir net ne iš dešimties ar dvidešimt variantų. Klasika, tamsesni ir šviesesni atspalviai, natūralūs medžio raštai… Pirkėjams atsiveria nepaprastos galimybės. Kai kurie atspalviai labai skiriasi, kiti beveik tapatūs. Bet kiekvienas variantas turi šį tą savito. Šį tą nepaprasto, jaukaus, malonaus, prabangaus.

Prabanga – tarsi parketo vizitinė kortelė. Tačiau pagalvojus, kad tai ilgaamžis sprendimas, suprantama, jog prabanga gaunama palyginti patraukliomis kainomis.

Kad ir kokie mados vėjai plūsteli rudenį ar pavasarį, kad ir ką teigia dizaineriai, kokybiškas parketas išlieka pasirinkimu, vertu dešimties balų. Gal šios grindų dangos nepirksite virtuvės ar vonios patalpai, bet daugeliu kitų atvejų tai yra sprendimas Nr. 1.