Skandinaviško stiliaus baldai namams kuria komfortą ir jaukumą

Namuose kiekvienas mūsų norime jaustis patogiai, jaukiai ir mėgautis laisvalaikiu su savo šeima. Tam, kad namuose leidžiamas laikas būtų kokybiškas, labai svarbu ir tai, kaip namai yra įrengti. Vienas populiariausių sprendimų kuriant jaukų ir patikimą namų interjerą – tai skandinaviško stiliaus baldai namams. Kokie jie ir kaip juos pritaikyti savo namuose?

Jaukumo ir kokybės sintezė

Skandinaviški baldai yra tokie baldai, kurie buvo sukurti tam, kad padėtų žmonėms jų namų erdvėse sukurti paprastą, elegantišką ir patogų stilių. Todėl vos pažvelgus į skandinaviško stiliaus sofas, fotelius, suoliukus ar lovas, noromis nenoromis imame galvoti apie poilsį. Tai baldai, kurie tiek savo išvaizda, tiek formomis signalizuoja apie patogumą ir lengvumą.

Tačiau kartu skandinavai labai vertina kokybe ir ilgaamžius daiktus. Jie nesivaiko vartotojiškų madų, todėl verta žinoti, kad skandinaviško stiliaus baldai namams pirmiausia turi būti kokybiški ir ilgai tarnaujantys. Todėl labai dažnai jų konstrukcijose naudojama tik aukščiausios kokybės mediena, ne retai ir medžio masyvas. Taip pat balduose sutinkama geriausia furnitūra, kuri užtikrina, kad baldai ilgus metus atliks savo funkciją. O taip pat dėl to, kad baldai būtų kuo kokybiškesni ir ilgiau tarnautų, šiuose balduose pritaikomi tik paprasti ir lengvi mechanizmai, kad būtų kuo mažesnė rizika baldai sulūžti ar sugesti.

Išskirtinė pagarba medžiui

Labai svarbiu skandinaviškų baldų akcentu tampa medis. Jį galime sutikti įvairiose namų erdvėse. Pavyzdžiui, valgomajame ir virtuvėje labai populiarūs mediniai skandinaviško stiliaus baldai namams. Čia dažnai sutinkami didžiuliai mediniai valgomieji stalai, kurie yra tikras kokybės ir natūralumo pavyzdys. Prie tokio stalo lengvai telpa visa šeima bei netgi į svečius užsukę artimieji. Šalia dažnai sutinkamos patogios medinės kėdės, kurios gali būti paminkštintos arba ne.

Be to, skandinaviška tradicija diktuoja taisykles, jog baldau turi tarnauti mums, o ne mes jiems. Todėl tarp šių balų labai daug yra tokių, kurie atlieka kelias funkcijas. Pavyzdžiui, ne tik Skandinavijoje, bet ir Lietuvoje jau labai populiarūs valgomieji stalai transformeriai. Kai namuose tik namiškiai galite valgyti prie mažesnio stalo, o kai į svečius atvyksta artimieji, stalą galima padidinti ir visi patogiai tilps prie jo.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *