Kaip įrankių nuoma padeda taupyti remonto išlaidas?

irankiu nuomaNusprendėte pradėti būto atnaujinimo ar remonto darbus? Tuomet jums reikės kokybiškų, patikimų darbo įrankių. Šių pasirinkimas išties didelis. Vis dėlto, ne kiekvienas žmogus gali įpirkti visą įrankių komplektą. Tokiu atveju racionaliausias sprendimas – irankiai nuomai Klaipedoje (ar kitame didmiestyje, kuriame savo paslaugas teikia įrankių nuomos bendrovės). Iš kitos pusės, tam tikri, universalūs ir dažnai naudojami įrankiai yra verti savo kainos ir turėtų atsidurti jūsų įrankių stalčiuje. Kalbamės su įrankių nuomos bendrovėmis, kada įrankius nuomoti, o kada juos verta pirkti.

Paruošiamieji darbai

Pradėdami remonto darbus, turite susidaryti aiškų planą, ką ketinate atlikti. Ar galvojate perdažyti kambario sienas? Atnaujinti buitinę techniką? Perklijuoti plyteles? O gal imtis didelių namo eksterjero darbų? Nuo jūsų sprendimo priklausys ir tai, kokių įrankių jums reikės. Vienu atveju užteks vos kelių specializuotų darbo priemonių, kitu – reikės didelio ir plataus įrankių rinkinio. Konkrečiu atveju verta pasitarti su šios srities ekspertais – įrankių nuomos bendrovėmis ar įrankių pardavėjais. Taip pat turite nuspręsti, kokius darbus atliksite savarankiškai, o kuriems prireiks specialistų pagalbos. Žinoma, jei vieną ar kitą užduotį patikėsite ekspertams, jai reikalingų priemonių jums neprireiks. Beje, šiuo atveju turėtumėte išlikti realistais. Praktika rodo, kad daugelis lietuvių, siekdami taupyti darbui skirtas išlaidas, nusprendžia dirbti savarankiškai, net jei neturi tam tinkamos kompetencijos. Nuoširdžiai patariame – geriau nerizikuoti, kadangi gali tekti sumokėti dvigubai.

Kada verta nuomoti, o kada pirkti įrankius?

Kai tiksliai žinote, kokių įrankių jums reikės, turite apsispręsti, kuriuos iš jų pirksite, o kuriuos nuomosite. Galime užtikrinti, kad irankiai pardavimui Klaipedoje atitiks išrankiausiųjų pirkėjų lūkesčius, tačiau investuoti verta į tas prekes, kurių jums reikės ne vieną kartą. Siūlome pirkti universalius, kelias funkcijas atliekančius įrankius, kuriuos galėsite pritaikyti skirtingiems darbams ir esate tikri, kad panaudoję vieną kartą nepaliksite jų giliai stalčiuje. Jei jums reikalingas retai naudojamas prietaisas, kurio reikės vienam konkrečiam darbui, o pačio įrankio kaina yra gana didelė, pirkti šią prekę paprasčiausiai neapsimoka. Tokiu atveju nuomos paslaugos padės racionaliai planuoti išlaidas ir finansus, tuo pačiu suteikdamos galimybę dirbti su praktiškais ir patogiais žinomų gamintojų įrankiais, nesukant galvos dėl tinkamos jų eksploatacijos ar laikymo vietos.

 

Elektrinis siaurapjūklis, jo panaudojimo būdai

siaurapjuklisSiaurapjūklis – tai elektrinis įrankis, turintis korpusą ir pjūklelį, kuris pritaikytas išpjauti lanksčias formas, tiek medienoje, tiek aliuminio ar plieno lakštuose, net gi stikle ir keramikoje. Siaurapjūkliai būna elektriniai arba akumuliatoriniai. Akumuliatoriniai siaurapjūkliai neturi prijungtų laidų, todėl gali veikti bet kur – jiems nebūtinas elektros šaltinis. Šiais prietaisais galite dirbti bet kokiomis sąlygomis, tiek ant stogo, tiek toliau nuo namų.

Siaurapjūkliai yra modernūs ir funkcionalūs įrankiai, jie veikia tyliai ir tiksliai. Šie įrankiai nepamainomi statybos ir remonto darbuose. Jais naudotis galima norint atlikti tiek nesudėtingus remonto darbus, įvarius buitinius namų ar ūkio tvarkymus, tiek profesionaliai dirbant pramoniniuose objektuose, atliekant didelius ir masyvius darbus. Siaurapjūklių tipai skirstomi pagal įvairius kriterijus – maitinimo būdą (elektriniai arba akumuliatoriniai), paskirtį (buitinė ar profesionali) ir t.t., tad įsitikinkite, kad renkatės jums patį tinkamiausią įrankį.

Siaurapjūkliai su akumuliatoriumi šiandien gaminami pagal naujausias technologijas, kurių pagalba su šiais įrankiais galima dirbti viena ranka – tokie prietaisai gerai subalansuoti, nesunkūs, ergonomiški. Net jeigu pjaunate plieną, šie siaurapjūkliai išliks jūsų rankose stabiliai ir pjaus itin tiksliai bei švariai.

Turintiems siaurapjūklį, kuriuo visados galima nesunkiai pjauti medienos plokštes ar lentas, kartais prireikia prietaiso kur kas stambesnių gabaritų medienos luitams apdoroti. Tokiose situacijose tradicinis siaurapjūklis jau nebepadės, todėl parankesnis tampa kitas variantas – juostinis siaurapjūklis, kuris tinka pjaustyti įvairaus storio medieną. Šis įrankis sveria daug daugiau, taip pat kur kas didesni ir jo matmenys, jeigu lygintume su standartiniais rankiniais siaurapjūkliais. Dėl šios priežasties juostinis siaurapjūklis daugiau naudojamas profesionalių meistrų – stalių ir baldžių – atliekančių masyvius ir atsakingus specializuotus darbus.

Taigi, jau išsiaiškinome, kokie yra siaurapjūklių tipai, ir tai, jog galima rinktis akumuliatorinį arba elektrinį siaurapjūklį tokiems darbams kaip įvairių medienos, aliuminio, plieno, keramikos, stiklo, gipskartonio, faneros paviršiams išpjaustyti arba įsigyti juostinį siaurapjūklį stambesniam medienos masyvui apdoroti.

Dar vertėtų atkreipti dėmesį į siaurapjūklio peiliukus – ar juos bus paprasta pakeisti, kai jie susidėvės ir panašiai – juk kuo daugiau skirtingų paviršių pjausite šiuo įrankiu, tuo labiau dils jo pjūkliukai.

Siaurapjūkliai yra vieni populiariausių elektrinių įrankių, nes jais paprasta ir saugu naudotis, jie pasižymi universalumu, kadangi leidžia pjauti bet kokias, net ir pačias atkakliausias medžiagas, ir svarbiausia – suteikia galimybę tai padaryti itin preciziškai. Turėdami siaurapjūklį savo dirbtuvėje būsite tikras, jog juo teks pasinaudoti ne kartą – ne tik buityje, bet ir kituose darbuose.