Ar verslo paskola be užstato padės modernizuotis, įmonės turi nuspręsti pačios

pinigai

Lietuvos verslo konferencijos (LKV) atlikta apklausa parodė, kad daugeliui įmonių, kurių apyvarta sumažėjo nuo COVID-19 protrūkio, atsigauti prireiks nuo pusmečio iki metų, 20,2 procentams įmonių – iki 2 metų. LKV prezidento nuomone, verslo atsigavimas po karantino bus lėtas ir laipsniškas.

Vienas iš labiausiai nukentėjusių sektorių nuo COVID-19 protrūkio tai turizmo verslas. Ne tik pasaulio valstybės riboja žmonių judėjimą į kitas šalis, bet ir patys piliečiai labiau baiminasi užsikrėsti. Kelionių bus atsisakoma ir dėl priverstinės saviizoliacijos. To pasekmė – ženkliai sumažėjusi turizmo paslaugų paklausa.

Turizmo įmonės gali pretenduoti į lengvatinę verslo paskolą be užstato būtiniausioms išlaidoms padengti. Ši paskola su itin mažomis palūkanomis skirta smulkiems ir vidutiniams verslams, 30 % ir daugiau nukentėjusiems nuo COVID-19. Jie turi įsipareigoti išlaikyti ne mažiau kaip 50 % darbo vietų.

Kai kurios įmonės Lietuvoje nepatiria nuostolių karantino metu, atvirkščiai, intensyviai galvoja apie plėtrą. Dabar ypač palankios sąlygos verslams, susijusiems su inovatyvių technologijų diegimu, robotika. Šiuo metu, ribojant žmonių susibūrimų vietas, reikia išlaikyti atstumą darbuotojams gamyklose. Daugiau procesų patikint robotams, tai galima įgyvendinti. Manoma, kad netolimoje ateityje bus labai populiarūs dezinfekciją atlikti galintys robotai.

Įmonės, kurios nori diegti naujausias technologijas gali pasinaudoti verslo paskola be užstato, kurią suteiks „Noviti Finance“. Pateikus prašymą, vos per vieną darbo dieną bus gautas pasiūlymas dėl paskolos, o pasirašius sutartį, pinigai pervedami per 2 valandas.

Visame pasaulyje staigiai paplitęs virusas iš vienos pusės parodo, kokia žmonija yra pažeidžiama, o iš kitos pusės jis verčia keistis, tobulėti ir judėti į priekį, tik galbūt, šiek tiek kitu rakursu. Verslai bus priversti modernizuotis, ieškoti išeičių ir pažangių naujovių arba pasitraukti iš žaidimų aikštelės.

Vargu ar pavyks modernizuotis be papildomų lėšų, verslo paskola be užstato iš alternatyvių finansuotojų, viena iš priemonių užtikrinti naujų procesų diegimą, produktų kūrimą. Vis tik, tiek krizės metu, tiek įprastu ekonominiu laikotarpiu galioja tas pats patarimas – imti verslo paskolą reikia atsakingai. Apgalvojus įvairius scenarijus, reikia protingai nuspręsti ar tikrai verta įsiskolinti, ar geriau nutraukti verslą ir pasirinkti kitą, galbūt pelningesnę kryptį.

 

Paskolos skoloms grąžinti – refinansavimo paslaugų nauda

paskola

Ieškote paskolos skoloms grąžinti? Manote, kad paskolų refinansavimas jūsų dabartinėje situacijoje galėtų būti pats tinkamiausias sprendimas? Tokiu atveju jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių, kartu daug dėmesio skirdami ir savo asmeninių finansų valdymui. O tam, kad viskas eitųsi dar sklandžiau ir lengviau, siūlome pasinaudoti keliais papildomais praktiškais patarimais.

Paskolų refinansavimo paslaugų paieškos atveju, visų pirma didelis dėmesys turi būti skiriamas pasiūlymų vertinimui ir palyginimui. Kadangi paskolų refinansavimas šiandien yra labai populiarios paslaugos, kuriomis pasinaudoja daugybė vartotojų kreipdamiesi į oficialius kreditorius, akivaizdu, kad pasiūlymų asortimentas bus labai didelis. Dėl šios priežasties rinktis reikėtų neskubant ir gerai įvertinant pasiūlymų naudą. Paskolų refinansavimas jums turėtų padėti palengvinti jūsų finansinę naštą. Tai reiškia, kad jums turėtų būti pasiūlytos žemesnės palūkanos ir ilgesnis paskolos grąžinimo terminas. Tokiu būdu sumažėtų paskolos grąžinimo įmokos suma, kurią kiekvieną mėnesį mokėsite kreditoriams.

Taip pat svarbu suprasti, kad vien tik paskolų refinansavimo paslaugų pagalba jums nepavyks lengviau atsikratyti savo turimų finansinių įsipareigojimų, nuo pečių nusimetant jaučiamą didelę naštą. Viskas taps kur kas paprasčiau, jei jūs kartu pasirūpinsite ir savo asmeninio biudžeto suformavimu. Trumpiau tariant, jūs turite pradėti valdyti savo pinigus ir nebeleisti, kad jie valdytų jus. Kiekvienas jūsų priimamas sprendimas tiesiogiai atsispinti jūsų asmeniniam biudžetui, todėl jūsų sprendimai nuo šiol privalo būti labai atidžiai ir kruopščiai įvertinti bei pasverti.

Jūs turite žinoti, kokios yra jūsų patiriamos išlaidos ir kokių išlaidų jūs iš tikrųjų galėtumėte atsisakyti. Tikrai ne visos jūsų išlaidos yra būtinos. Jei jūs atsisakysite išlaidų, kurios yra nebūtinos, jūsų asmeniniam biudžetui tai turės labai didelės teigiamos įtakos. Be to, tai padės ir lengviau bei greičiau padengti turimus finansinius įsipareigojimus. Todėl dabar turėtumėte sau į pagalbą pasitelkti šiuos aukščiau jums pateiktus finansinius patarimus ir juos pritaikyti praktikoje. Tai leis jums pradėti gyventi gerokai stabilesnį ir sėkmingesnį gyvenimą, išvengiant bet kokių didesnių finansinių sunkumų ir papildomų nepatogumų.

Petro istorija: greitieji kreditai ir paskolos internetu buvo išleisti tikslingai

pinigaiKartais greitieji kreditai ir paskolos internetu gali padėti net ir jauniausiems žmonėms gyvenime eiti teisingu keliu. Tokia yra ir Petro istorija, kuris būdamas abiturientas jau dirbo gamykloje ir svajojo apie studijas. Tačiau būdamas iš sunkiai gyvenančios šeimos, turėjo pats savimi pasirūpinti. Tuomet padėjo viskas – net ir galimybė pasiskolinti.

Vasarą dirbo gamykloje

Žinodamas, kad artėja studijos, kurioms teks nemažai išleisti, jis dirbo gamykloje visą vasarą, kiek tai netrukdė abitūros egzaminams. Labiausiai baugino brangios nuomos kainos didmiesčiuose, juk pinigų jis turės ribotą kiekį. Tačiau taip pat jis žinojo ir tai, kad dirbdamas jis įgaus tą galimybę vėliau ir pasiskolinti, todėl greitieji kreditai ir paskolos internetu jam atrodė kaip ta galima saugi erdvė, kur, reikalui esant, galima sulaukti pagalbos. Jis žinojo net ir tai, kad yra nuolaidos kreditams iki 3000eur, tačiau tiek daug skolintis neplanavo. Dirbant mažo miestelio gamykloje, jis negalėjo užsidirbti labai daug, o ir išleisti pinigų teko mokyklos baigimui. Jis tikėjosi, kad galbūt vėliau galės tą pačią vasarą ir teises išsilaikyti, kad užteks ir joms, tačiau tą vasarą šeima gyveno daug sunkiau nei paprastai, ir teko padėti ir šeimos nariams iš savo algos. Tad studijoms sukaupti pavyko vos tūkstantį eurų, o tai tikrai atrodė per menka suma ramiam pragyvenimui. Paskolos bedarbiams nesuteikiamos, tad galėjo pasiskolinti, kol dar dirbo.

Į studijas išruošė pats save

Taigi, dar prieš išeidamas iš darbo ir dar prieš išvažiuodamas į Vilnių, jis nusprendė prašyti paskolos internetu. Mat jis vis dar turėjo tas nuolatines pajamas, kurios jam sudarė sąlygas pasiskolinti. Tada paieškojo internete tinkamos skolinimuisi kredito bendrovės. Paaiškėjo, kad paskoliukas atsiliepimai yra tikrai geri, žmonės rašo, kad tai patikima įmonė. Kainos irgi atrodė patrauklios. Ir štai paskoliukas.lt tapo ta vieta, kur jis gavo savo pirmąją paskolą, kuri padėjo išsiruošti į mokslus. Iš sutaupytų pinigų, galima sakyti, jis iškart susimokėjo nemažas sumas į priekį.

Iškart teko suploti nemažą sumą:

  • Už bendrabutį;
  • Už viešąjį transportą;
  • Už būtinas mokymosi priemone.

Taigi, suplojus šias sumas, pragyvenimui beveik neliko. Tada padėjo kreditai.

Pirko daiktų studijoms

Iš pirmųjų pinigų, kuriuos užsidirbo, taip pat kai ką ir įsigijo. Reikėjo naujų rudeninių batų, striukės, bet viską rado pigiai dėvėtų rūbų parduotuvėse. Taip pat jau žinojo, kaip  gauti kreditą internetu, ir koks yra saugus ir patikimas būdas. Visgi nesinorėjo be reikalo išlaidauti, žinant, kad paskui teks mokėti paskolas. Pirko tik tai, kas būtina. Studijoms teko įsigyti ir porą vadovėlių, tačiau pavyko internete rasti dėvėtų. Nuomojamame bute nebuvo lovos, taigi, sumokėjo už atvežimą vienos senos lovos, kurią žmonės atidavinėjo.

Susimokėjo už pažymėjimą ir kitus dokumentus

Galbūt paskolos studentams būtų reikėję mažesnės, jeigu dar nebūtų prisidėję papildomų mokesčių. Paaiškėjo, kad reikia pasidaryti studento pažymėjimą. Tada reikėjo ir ilgiau galiojančio viešojo transporto bilieto, kurį taip pat pasirūpino įsigyti kuo skubiau.

Pragyveno mėnesį

Neturėdamas darbo ir jau net negalėdamas gauti daugiau paskolų (paskolos neturint oficialių pajamų nėra suteikiamos), jis jautėsi nesaugiai. Tad vos atvykęs į Vilnių, ėmė kartu ieškoti ir darbo. Tik norėjo pradėti dirbti dar ne iškart, o po kelių savaičių arba nuo spalio. Pirmąjį mėnesį taip ir pragyveno. Susirado darbą, ėmė dirbti. Nors kreditas 36 mėn. buvo suteiktas, grąžino jį iki sekančio pavasario.

Visi vartojimo kreditai dabar suteikiami remiantis griežta tvarka

pinigai

Prispaudus bėdai ne visada racionalu imtis drastiškų priemonių ir skolintis iš naujo. Dabar greitoji paskola internetu suteikiama gana nesunkiai, tačiau tai nereiškia, kad tokiu būdu reikia spręsti iškilusius sunkumus. Ekspertų teigimų, nereikėtų skubėti skolintis iš naujo, nes vis dėlto – tam yra specialios paslaugos, kurios padeda sumažinti įmokas. Jeigu jums jau darosi sunku kas mėnesį surinkti tam tikrą pinigų sumą apmokėjimui už paskolas, tuomet visada galite bandyti refinansuoti kreditus. Tai yra paslauga, kuri skirta įmokų sumažinimui ir ne tik. Tiesa, tokia paslauga prieinama ne visiems įsiskolinusiems asmenims. Tad, prieš tai reikėtų bent minimaliai apsišviesti kas tai yra ir kam ši paslauga galima.

Pirmiausia reikia pabrėžti, kad greitas kreditas bedarbiui negali būti suteikiamas jokioje įmonėje. To daryti neleidžia esami teisės aktai. Bet, pasitaiko atvejų, kuomet ir bedarbiai gauna vartojimo paskolas. Tada reikėtų žiūrėti į mokumo vertinimo nuostatus bei vartojimo kredito įstatymą. Jeigu paskola suteikiama bedarbiui, vadinasi pažeidžiami įstatymai. Kaltas lieka kreditorius, nes jis netinkamai įvertino tokios asmens mokumo galimybes. Tada kreditorius privalėtų kompensuoti bedarbio asmens patirtą finansinę žalą. Aišku, jums tokiu atveju apie neteisėtą paskolos išdavimą reikėtų pranešti.

Grįžtant į pradžią, įsiskolinę asmenys gali perkelti savo įsipareigojimus kitur. Toks įsipareigojimų perkėlimas į kitas finansų įstaigas yra naudingas tuos, kad tuomet sumažėja įmokas. Dažniausiai nauji kreditoriai pasiūlo arba mažesnes įmokas su ilgesniu laikotarpiu arba tiesiog siūlo mažesnes palūkanas, nei iki šiol mokėjo klientas. Tai tikrai naudinga paslauga, bet aišku – prieinama ne visais atvejais.

Refinansavimo paskoloms taikomi tie patys apribojimai, kurie taikomi paprastiems vartojimo kreditams. Tai reiškia, kad jokiu būdu neišvengsite kreditingumo vertinimo procedūros. Ją atlikti yra privaloma. Jeigu bus nustatyta, kad refinansavimo atveju įmokos padidėtų smarkiai ir tai sukeltų dar daugiau bėdų, tuomet tokia paslauga bus negalima. Kreditoriai turi matyti, kad refinansavimo atveju sąlygos nepablogės, o jeigu bus priešingai, tuomet tokio kliento paraišką būtina atmesti. Tiesiog dabar yra daug skolinimosi galimybių – jomis reikia tik kruopščiai pasidomėti.

Kada galite sužinoti ar gausite paskolą ar ne?

paskolos

Norintiems pasiskolinti pinigų šiais laikais tenka nueiti kryžiaus kelius. Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis taipogi siūlomos ne visiems norintiems gauti finansavimą. Tam milžinišką įtaką daro konkurencija tarp kredito teikėjų, o ką jau kalbėti apie asmenų ekonominę padėtį. Lietuvoje finansavimą iš paskolų bendrovių gauti gali ne visi asmenys. Yra kelios asmenų kategorijos, kurie išvis turėtų pamiršti skolinimosi galimybes, nes jiems jų nėra sukuriama. Kas gali gauti paskolas internetu – nurodome žemiau esančiame tekste.

Norint gauti vartojimui skirtą paskolą, teks atlikti esminius žingsnius. Tais esminiais žingsniais yra laikomos kreditingumo vertinimo procedūros bei kliento pateiktų duomenų analizė. Tai neišvengiama, jeigu norite pasiskolinti tvarkingai. Teikiant paraišką vartojimo paskolai gauti, privalote atidžiai skaityti kokius duomenis pateikiate. Matote, kiekviena smulki klaida gali kaip reikiant užvilkinti visą kredito išdavimo procesą. Jeigu visus duomenis pateikiate be klaidų, tuomet bus mažesnės tikimybė, kad kreditoriai sugaiš daug laiko – viskas turėtų vykti daug greičiau.

Duomenų pateikimas paskolų bendrovėms yra privalomas. Pasitaiko tokių asmenų, kurie tikisi, kad nepilnai užpildyta informacija paraiškoje leis jiems gauti finansavimą. Įsidėmėkite – visa informacija turi būti pateikiama be išimčių. Ko kreditorius reikalauja, tai ir turite pateikti. Ypač svarbu tai, kad nevalia nurodyti neteisingų duomenų, nes tai gali būti laikoma kreditiniu sukčiavimu. Už tai yra numatomos bausmės. Jokiu būdu nebandykite gauti paskolos apgaulės būdu, nes tai per daug pavojinga.

Kreditingumo vertinimo procedūra dažniausiai trunka vos keliolika minučių. Jos metu asmens duomenys yra patikrinami specialiose informacinėse sistemose. Jeigu viskas sutampa – puiku. Bet, dažnai pasitaiko įvairių nutikimų, kad kreditoriai mato skirtingus duomenis. Tad, jeigu galvojate, kad nurodydami, jog gaunate didesnes pajamas, gausite paskolą, jūs tikrai labai klystate ir švaistote savo ir kreditorių laiką. Jie viską mato.

Kreditingumo vertinimo procedūra yra vienas esminių procesų, kuris nurodo ar asmuo turi teisę gauti vartojimo kreditą ar ne. Prieš pateikiant vartojimo kredito paraišką, patys analizuokite savo situaciją. Taip lengviau suvoksite ar tokios finansinės paslaugos Lietuvoje yra jūsų nosiai ar vis dėlto ne.

Kai keli kreditai gali nulemti pirkinio sėkmę…

kreditai

Įsigyti daiktus reikia protingai: tada, kada jų reikia, kokybiškus, ir už protingą kainą. Kartais tam, kad visi šie trys kriterijai būtų atlikti, reikalinga ir pagalba iš šalies – paskolos ir kreditai. Sakoma, kad šykštus moka du kartus, ir taip iš tiesų būna, kuomet perkame nekokybiškus dalykus. Jeigu už gerą daiktą ar paslaugą reikia sumokėti daugiau, tai ir kreditai neturėtų gąsdinti. Be to – tai patogiausias būdas pasiskolinti. Kreditai internetu yra paprastas kelias, nes:

  • Nereikia niekur eiti iš namų – tai juk kreditas internetu;
  • Viskas užtrunka tikrai greitai, o vartojimo kredito skaiciuokle skaičiuoja akimirksniu;
  • Nereikia niekam teisintis ir aiškinti, kam pinigai reikalingi;
  • Viskas legalu ir saugu;
  • Suteikiamas toks kreditas, kokį pajėgtumėte grąžinti, kreditai isiskolinusiems teikiami tik tada, jeigu asmuo gali juos išsimokėti.

Kokiose tipinėse situacijose dažnai žmonių pirkiniams ir paslaugoms galima pasiskolinti ir taip pakelti vertę?

Perkate brangesnį automobilį

 

Dažnas atvejis – kreditas automobiliui. Tai visiškai paaiškinamas ir suprantamas sprendimas, kadangi automobilio dažnu atveju, jeigu jau perkate – reikia gero. Tokio, kad veiktų, kad važiuotų, kad turėtų galiojančią TA ir jai pasibaigus dar ir toliau galiotų. Taigi, kreditai is zmoniu ir iš paskolų platformų tokiais atvejais yra labai gerai suprantami ir toleruotini. Įsivaizduokite, perkate automobilį darbams. Jums gal reikia 9 vietų mikroautobuso. Pigesnis kainuoja 1000 eurų, tačiau geresnis, neeksploatuotas Lietuvoje, parvarytas iš Vokietijos, su maža kilometrų rida, gali kainuoti 2000 eurų. Pirmąjį tektų paskui taisyti, jaudintis ar praeis TA, o antrasis yra puikus, jis atrodo kaip naujas, jokių rūdžių, prižiūrėtas, viskas veikia. Žinoma, geriau pirkti geresnį ir vėliau nesijaudinti dėl visokių papildomų staigmenų, kuomet kažkas neveiks ar suges. Brangesnis automobilis jums atsipirks, tarnaus daug metų. Na o su juo važinėdami ir uždirbsite daugiau, lengviau ir grąžinsite tą pasiskolintą kreditą.

 

Perkate geresnes statybines medžiagas ir samdote geresnius meistrus

 

Taip pat kreditai be registracijos mokescio būna reikalingi žmonėms, kurie namuose daro kažkokį remontą, kažką įsirenginėja. Verta tuomet irgi pasiskolinti, kad kažką pabaigtumėte. Tarkime, vyksta statybos ir reikia užbaigti tam tikrą statybų etapą. Jį užbaigus bus galima sakyti, kad viskas jau padaryta. Ir galbūt galėsite įsikraustyti į namą, taigi, nebemokėti už nuomą. Tai labai jus atpalaiduos ir galėsite lengvai grąžinti tai, ką pasiskolinote.

 

Susimokate už geresnes privačias medicinos paslaugas

 

Sveikata – brangiausias turtas. Ir kuomet pajuntate, kad jums teikiamos valstybinės sveikatos priežiūros paslaugos jums nepatinka, tuomet jau geriau kreditas neišėjus iš namų ir brangesnės paslaugos privačioje klinikoje, negu klaidžiojimas nuo kabineto iki kabineto poliklinikoje, kurioje iš tiesų niekam pernelyg nerūpi jūsų sveikata.

 

Taigi, jeigu kažkuo sergate, nerandate atsakymo, kas negerai, norite rūpestingesnės sveikatos priežiūros – būtinai kreipkitės į gydytojus, kurie jums atrodo geri. Gal tai už kampo esanti privati klinika, kurią rekomendavo draugė. Gal geriausias šalies ortopedas, gydantis sportininkų traumas? Visais atvejais, jau geriau nedidelis kreditas internetu ir profesionalios paslaugos, negu laiko gaišimas, nežinia ir abejonės einant pas užsiėmusius ir nedėmesingus medikus, kurie negali jums padėti.

Paskola atostogoms

kredito skaiciuokleTurite tam pinigų, ar ne, laukiate, ar nelaukiate, tačiau vasara ateina, primindama mums, šiauriečiams, kad metas pailsėti. Smagiau ilsėtis tada, kai turime pinigų, tačiau ar tikrai kredito skaiciuokle turėtų būti mūsų pirmoji patarėja, renkantis, ką veikti per atostogas? Skolintis ar nesiskolinti kokybiškam poilsiui? Vieno atsakymo nėra, kiekvienas žmogus turi rasti savo išeitį, kurią padės galbūt patvirtinti paskolos skaiciuokle, suteikdama geresnes skolinimosi sąlygas.

Finansininkai pataria nesiskolinti

Vos tik pradėsite ieškoti informacijos, kokia kredito skaiciuokle turėtų būti pasitelkta, renkantis paskolą atostogoms, susidursite su ekonomistų ir finansininkų nuomone. Ji veikiausiai patars nesiskolinti atostogoms, kadangi paskolinti pinigai esą labiau tinka kokiam nors pirkiniui įsigyti, kuris neprarastų greitai vertės, o ne paskolai gauti. Ar tikrai taip? Tiksli paskolos skaiciuokle jums parodys tam tikrus rodiklius, nepriklausomai nuo to, kur gautus pinigus ketinate išleisti. O gautų pinigų naudą jums patiems paskaičiuoti turėsite jūs. Jeigu jums tuo metu atrodo labai svarbu būtent gauti pinigų atostogoms, ir tai yra labai retas atvejis jūsų gyvenime, o ne nuolatinė būsena, tuomet šie finansiniai patarimai ne jums. Žinoma, tai tiesa, kad pirkdami už paskolos pinigus kažką, ką netgi vėliau galėsite parduoti, prarasite mažiau. O iškart suvartoję pinigus ir juos tarsi paleidę į padangę, sulauksite šiokių tokių problemų. Tačiau be viso to reikėtų atsižvelgti ir į faktus, jog paskola is zmoniu galbūt yra gyvybiškai svarbi, siekiant atostogauti. Kartais labai geros atostogos yra ir pati geriausia investicija į jus, į jūsų darbingumą.

Kai pabėgimas suteikia geriausius sprendimus

Kada taip gali nutikti? Kartais mes darbe patiriame tokį stresą, kokio tikrai nenusipelnome. Iš pirmo žvilgsnio, darbas tarsi atrodo ta vieta, kur jūs aukojatės, darote kažką, ką išmanote, darote geriausiai kaip sugebate, ir dėl to gaunate pinigų. Tačiau iš kitos pusės tokia veikla gali būti apgaulinga. Galbūt jūs, pavyzdžiui, dirbate ne tai, ką iš tiesų turėtumėte, todėl darbas kelia milžinišką stresą. Galbūt jums reikėtų pailsėti, pasiimti geras atostogas, išvažiuoti, viską permąstyti. Kartais tiesiog dirbame apskritai išnaudotojiškomis ir kenkėjiškomis sąlygomis. Tuomet taip pat vienintelis būdas tą suprasti – šiek tiek atitrūkti nuo darbų ir rutinos ir taip pailsėti. Pailsėjus mes atgauname savo psichologinį imunitetą. Imame labiau pasitikėti savimi, suprasti, ko mums iš tiesų trūksta gyvenime, ką darome ne taip, galbūt save žeminame netinkamame darbe. Tokiais atvejais palukanu norma gautų kreditų nebus tokie reikšmingi jūsų gyvenime kaip tie pokyčiai, kurie prasidės jūsų gyvenime ir nulems visą likusią jo tėkmę, po to, kai grįšite pailsėję. Tad palūkanų skaičiuoklė skaičiuos tik palūkanas realios paskolos, tačiau negalės parodyti gaunamos naudos, pelno iš tų pinigų, kuriuos pasiskolinote.

Skolinkitės tik tiek, kiek būtina

Tad jeigu nutarsite skolintis atostogoms, vis tiek žiūrėkite, kokius variantus pateikia paskolos skaičiuoklė, ir kurie jų atrodo finansiškai labiausiai apsimokantys. Paskolos atidavimo skaiciuokle leis jums pamatyti, kiek mokėtumėte, grąžindami paskolą vienokiomis ar kitokiomis sąlygomis, kiek jums tai kainuotų. Tokia paskolos palūkanų skaičiuoklė leistų išsirinkti pelningiausią variantą. Jeigu žinote, kad paskolą galite atiduoti greitai, skolinkitės ją trumpesniam laikui – bus mažesnės palūkanos.

Būkite tikri, kad grąžinsite tą sumą, kurią norite gauti, neimkite daugiau negu reikia, bet ir nesitenkinkite per maža suma, prie kurios dar reikėtų šiek tiek „pridurti“, kad galėtumėte atstatyti finansinį saugumą.

Paskolos iš žmonių taip paprastai jūs negausite

paskolos iš žmoniųGeriausių skolinimosi sąlygų ieškantys Lietuvos gyventojai dažnai pamiršta, kad dabar paskolos iš žmonių gali būti gaunamos dar geresnėmis sąlygomis. Jeigu skolintis jums reikia tučtuojau, tai jokiu būdu nereikėtų laukti paskutinės minutės ar nakties – kreditus imti reikia dienos metu. Naktį jums pinigų neskolins nei viena kredito bendrovė ar sutelktinio finansavimo platforma, nes tai draudžiama. Kas liečia skolinimąsi iš žmonių, tai šiuo metu būtų galima teigi, jog tai geriausias pasirinkimas norintiems greitos paskolos mažiausiomis palūkanomis. Paskolos iš žmonių dabar išduodamos gana dažnai, nes daugėja specialių platformų, kuriose vartotojai gali pateikti kredito paraiškas.

Paskolos iš žmonių kartais ir nėra gaunamos dėl tam tikrų aplinkybių.

Tie vartotojai, kuriems reikia paskolos kuo skubiau, turi pasidomėti kaip vyksta visas skolinimo procesas, nes tikrai nebus taip, jog paprašysite paskolos ir ją jums išduos. Viskas vyksta daug griežčiau. Kredito įstaigos turi gauti visą jūsų asmeninę informaciją, kurią reikės paskui nurodyti paskolos sutartyje. Bet, prieš tai ta informacija turi būti patikrinta ir palyginta su tais duomenimis, kurie randami specialiose informacinėse sistemose. Matote, kredito įstaigos ir minėtos platformos dabar tikrina visus duomenis, kuriuos pateikia klientas, nes tai yra jų pareiga. Imant paskolą iš žmonių, vis tiek išlieka ši pareiga.

Paskolos iš žmonių dabar gaunamos per sutelktinio finansavimo platformas, nes dauguma privačių kreditorių tiesiog metė savo veiklą po naujų įstatymų priėmimo. Dabar tokiems privatiems skolintojams lengviau vykdyti pinigų skolinimo veiklą būtent per tarpininkus, o šiuo atveju – minėtas platformas.

Kai kurios paskolos iš žmonių neišduodamos be turto įkeitimo.

Yra tokių kreditorių, kurie nenorės jums skolinti pinigų, jeigu kreditingumo vertinimo metu paaiškės, kad prieš kurį laiką jūs negrąžinote skolų kitiems kreditoriams ar nevykdėte kažkokių įsipareigojimų paslaugų teikėjams ar prekių pardavėjams. Tokiais atvejais, kaip garantija, jog neapgausite kreditorių, gali būti pareikalautas turto įkeitimas. Jeigu jo neturėsite, tai kredito gauti negalėsite. Paskolos iš žmonių imamos dėl to, kad jos yra be galo pigios, tačiau žinokite – jos bet kam nėra išduodamos.

Greiti kreditai šventėms: kada jų prireikia

greiti kreditaiKartais greiti kreditai gali tapti pačiu geriausiu sprendimu, planuojant savo šventes ir šventinį laikotarpį. Jeigu norite, kad ir jūsų šventės būtų spindinčios, nuostabios, kupinos gražiausių akimirkų, džiaugsmo, maisto, dovanų, tuomet ir jums pravers greiti kreditai visiems. Kokiais atvejais dėl švenčių verta pasiskolinti?

Kai perkate dovanas

Gyvenime yra švenčių, kurių metu kartais reikia nemažai išlaidauti dėl dovanų. Tarkime, jeigu tuokiasi jūsų vienturtis vaikas, o gal geriausi draugai, tuomet norėsite jiems padaryti tikrai išskirtinę vestuvinę dovaną. O gal kartais norėsis mamos dienos proga padovanoti pačią gražiausią ir geriausią dovaną mamai – gal kokį nors butą, kambarį, daktą, o gal kažką kito. Tačiau būtent tada greiti kreditai internetu Lietuvoje ir galės tapti tuo pinigų krepšeliu, iš kurio pasiskolinsite. Tikriausiai patys labai gera įvertinsite, kokią dovaną galite sau leisti pirkti. Nebus taip, kad pirksite kažką, už ką penkis metus mokėsite didžiausią paskolą. Vis tiek tai bus kažkas, kam greiti kreditai bus skolinami mėnesiui ar keliems. Taip aukotis ir labai stipriai įsiskolinti dažniausiai esame linkę tik būtinais atvejais, dėl ligos, nelaimės, verslo pradžios ar kažko kito. O dėl pramogos ir dovanos skolinamės mažiau save apkraunančius pinigus. Tarkime, tai gali būti greiti kreditai visiems, grąžinami iš sekančios arba kitos ir dar kitos algos. Geriausia, jeigu turite aiškią viziją, puikiai žinote, ką norite padovanoti, tačiau kartu ir suprantate, jog negalite to sau leisti vien todėl, kad trūksta kelių eurų. Štai tada greiti kreditai internetu Lietuvoje tikrai bus puikiausia išeitimi.

Kai nuomojate erdves

Kitas reikalas – jeigu planuojate šventę patys. Tai toks etapas, kada kartais tikrai gali reikėti sulįsti ir į pačias didžiausias bei sunkiausias skolas. Kad per daug savęs nenuskriaustumėte, galite pasiskaičiuoti, kiek sau leidžiate skolintis, kiek leisite iš santaupų. Tada bus aiškiau, kokio dydžio ir kainos greiti kreditai gali būti išleisti šiai šventei ir jos poreikiams patenkinti. Tai bus jūsų nedidelis bandymas ir pramoga, pamatysite, kiek iš tiesų galite išleisti. Kartais gali kainuoti išsinuomoti norimą restoraną, lauko palapinę ar kur kas masyvesnį dalyką – visą kaimo turizmo sodybą, kurioje ir planuojate šiuos pobūvius. Taigi, būtinai apie tai pagalvokite ir nuomokite tik tai, kiek galite sau leisti. Be abejo, greiti kreditai yra prieinama paslauga jums, jeigu turite pakankamas stabilias pajamas bei atitinkate kitus visiems vienodai taikomus kriterijus.

Kai užsakote maistą

Neseniai susituokusi Nijolė sako, kad 60 svečių švediškas stalas su užkandžiais jai kainavo net 600 eurų. Nors maisto nebuvo labai daug, ir nebuvo toks jau jis prabangos ir skanus. Tačiau net ir tokiu atveju žmogui gaunasi apie 10 eurų sąskaita. Jeigu svečių prisikvieti daugiau, kartais matai, jog tikrai tik greiti kreditai visiems padės užtikrinti užkandžius, patiekalus, gėrimus ir saldumynus. Jeigu nori kelti gerą šventę, negali paleisti svečių tuščiais skrandžiais. Jiems vis tiek reikės kažko labai skanaus užvalgyti, ir jie turi žinoti, kas tai per dalykas bei pasistengti patys skaniai to paragauti.

Kai keliaujate

Kartais šventė gali būti ir kelionėje, kuriai taip pat pravers greiti kreditai. Ne visada galime iškelti tokią šventę draugams, kokią norėtume. Todėl įgyvendinti svajones visada padeda greiti kreditai, akcijos. Tik jie leidžia prisijaukinti svajones ir matyti, kaip gyvenimas virsta tokiu, kokio visada troškai.

Kaip gauti paskola

kaip gauti paskolaKaip gauti paskola, šiais laikais yra aiškinamasi tikrai ne iš vieno ar vos keleto žmonių pusės. Juk kai kuriais atvejais tik itin tiksli informacija, kaip gauti paskola, gali padėti be jokių, net ir pačių menkiausių nesusipratimų papildyti savo gyvenamąjį būstą naujais, galbūt be galo svarbiais daiktais. Tarkime, kai kuriais atvejais, pačiu artimiausiu metu, yra planuojama sulaukti dar vieno, mažo šeimos nario. O jam yra tiesiog būtina į namus atvežti nedidelę lovelę, bent keletą mielų žaisliukų, su kuriais žaisdamas jis galėtų augti bei tobulėti ir skirtingų drabužėlių. Tuo tarpu pakankamo kiekio piniginių santaupų būsimų tėvų banko sąskaitoje, paprasčiausiai nėra įmanoma surasti. O dėl to, kad kūdikis turėtų pradėti džiuginti visus šeimos narius artimiausiu metu, paprastai būna tiesiog privaloma tuoj pat sau įsigyti pakankamą kiekį reikalingų mažyliams pirkinių. Tuomet, dažniausiai pačia priimtiniausia visiems išeitimi ir pasirodo galimybė kuo skubiau pabandyti išsiaiškinti, kaip gauti paskola Lietuvoje šiai turinčiai kiek padidėti šeimai.

Taigi, prireikus pasiskolinti papildomą pinigų sumą, beveik visuomet reikia įvertinti, kokio tipo pirkiniai už ją turėtų būti pasirenkami. Juk laukiant naujo šeimos nario, neretai prireikia išleisti ne tik kiek didesnę savo asmeninių, įprastų pajamų dalį, bet ir užsisakyti nemažą kreditą. Ši paslauga paprastai būna apmokama bei užmirštama prabėgus bent keletui savaičių arba mėnesių. Tai yra tuomet, kai yra sulaukiama pakankamai reikalingo užmokesčio už skolininko atliekamą darbą. Tačiau renkantis sau visais atžvilgiais geriausiai tinkančią paskolą, niekada nevertėtų pamiršti įvertinti bent keleto konkrečiu metu rinkoje teikiamų, atitinkamo pobūdžio pasiūlymų. Juk tik tuomet gavėjams vėliau pavyksta dar ilgai jaustis patenkintiems dėl jų protingo sprendimo pasiskolinti reikalingiems pirkiniams sau įsigyti.

Žinoma, niekas negalėtų paneigti, jog ne tik naujai gimę mažyliai, jiems privalomi daiktai priverčia išlaidauti, bet ir kitokie, galbūt būtini nusipirkti gaminiai arba paslaugos. Be to, kartais savo turimas ar planuojamas įsigyti lėšas yra tiesiog privalu investuoti reikiama kryptimi būtent einamuoju metu. Dėl šios priežasties, iš anksto pabandyti pasidomėti, kaip gauti greita paskola yra iš tiesų naudinga beveik visiems, dirbantiems piliečiams. Žinoma, jie turėtų kartu įvertinti ir klausimus dėl skolinimo paslaugas teikiančių bendrovių taikomų kriterijų savo galimiems klientams. Tik tuomet vėliau pavyksta net nesuabejoti dėl to, ar nusprendus pateikti paraišką kreditui ar paskolai, jos iš tiesų turėtų būti be jokių problemų patvirtinamos teigiamai.

Tikriausiai niekas negalėtų užmiršti, jog iš tiesų dažnai prireikia pasiskolinti tam tikrą sumą pinigų tuomet, kada yra planuojamas atlikti remontas savo gyvenamąjam būstui. Tada paprastai būna aiškinamasi, kaip gauti didele paskola. Visgi, beveik kiekvienas dabartinio, modernaus pasaulio pilietis trokšta leisti savo įprastą dieną iš tiesų labai gražiai atrodančioje erdvėje. O čia užsukus svečiams – giminaičiams arba draugams – visi šie žmonės, kartu su savo šeimininkais, jaustųsi taip pat, iš tiesų labai gerai.

Taigi, pabandyti pasidomėti, kaip gauti didele paskola, kai kuriais atvejais pasirodo tiesiog būtina. Žinoma, ją sau užsisakyti visuomet privalėtų tik tos šeimos, kurių pajamos kuo puikiausiai atitinka ateityje privalomų įvykdyti įmokų dydį. Ir dėl šios priežasties pasiskolinusiems nariams tikrai netektų susidurti su būtinybe pradėti dairytis kiek įmanoma geriau pasiekiamų išeičių, be jokių problemų pagelbėjančių užmiršti apie tam tikru, konkrečiu metu pasirašomus įsipareigojimus.

Apskritai, kai kuriais atvejais paskola yra pajėgi suteikti iš tiesų nemažai pagalbos tiems asmenims, kurie pageidauja pradėti gyventi kitaip, galbūt kiek geriau nei paprastai. Tiesiog visada reikia pasidomėti, kaip gauti paskola bei ar iš tiesų ji yra reikalinga einamuoju metu – tada turėtų būti pasiekiami tik teigiami, galutiniai rezultatai.