Paskola verslui – veiksminga priemonė ne tik skurstančiam verslui

 Kiekvienas patyręs verslininkas ar žemės ūkio atstovas puikiai žino, kad sėkmingas, be nesklandumų veikiantis verslas – itin trapi, laikina sąvoka. Stambūs ūkininkai, verslininkai, verslo šlovės laikais stengiasi plėsti, tobulinti savo verslo idėją, siekti vis geresnių, finansiškai patrauklesnių rezultatų. Tačiau sukaupti pinigų „juodai dienai“– pavyksta toli gražu ne kiekvienam. Netikėtos priežastys, tokios kaip finansinė krizė, karantino ribojimai palaužia net ir sėkmingai, daugelį metų gyvavusias verslo imperijas. Paskola verslui – šiek tiek gąsdinantis, tačiau išties protingas sprendimas, kuris gali reikšmingai pagerinti perspektyvaus, su laikinais nesklandumais susiduriančio verslo, ūkio būklę. Kokiais atvejais reikėtų pasinaudoti, paskolos verslui paslauga?

 Visų pirma, paskola verslui ar ūkiui padės atsikratyti, ramybės neduodančių įsiskolinimų, skolų. Įmonės, patiriančios finansinius nesklandumus dažniausiai vėluoja atsiskaityti su tiekėjais. Paskola verslui akimirksniu padės apmokėti uždelstas sąskaitas. Jos pagalba išvengsite didesnių skolų ar nemalonių susidūrimų su antstoliais. Kiekvienam verslui paskola išduodama individualiai, atsižvelgiant į įmonės finansinius rodiklius, ataskaitas. Vilniaus Kredito Unija savo internetiniame puslapyje pateikia patogias skaičiuokles, kurios leidžia pasirinkti tikslų paskolos laiką ir dydį, bei matyti kiekvieno mėnesio įmokos sumą, galutinę paskolos įmoką už visą periodą.

 Paskola verslui – ne tik apyvartinėms lėšoms, bet ir reikšmingoms investicijoms. VKU suteikia paskolą, finansinius nesklandumus patiriančioms įmonėms. Tačiau paskola verslui naudinga ir sėkmingiems verslams, kurie nori įsigyti inovatyvesnės įrangos ar įgyvendinti, didesnių finansinių išteklių reikalaujančius, didelius projektus. Nauja įranga, gamybinių pastatų pirkimas, rekonstrukcija ar modernizavimas – veiksniai, turintis reikšmingos įtakos sėkmingai įmonės plėtrai, tačiau reikalaujantys neeilinių, didelių finansinių resursų, taigi paskola – puikus šansas, leidžiantis greičiau pasiekti teigiamus pokyčius. Taip pat paskola verslui naudinga verslo pasaulio naujokams, kurie nori pradėti savo verslą, tačiau neturi pradinio finansinio kapitalo.

 Visuomenėje susidariusi nuomonė, jog paskola yra skirta tik bankrutuojantiems, ateities neturintiems verslams. Tokia nuomonė yra klaidinga. Kiekvieno sėkmingo, modernaus verslo siekis – nuolatinė plėtra. Deja, tačiau plėtros galimybės be finansinių resursų – beveik neįmanomos. Patikimos, kredito paslaugas teikiančios įmonės, tokios kaip VKU suteikia galimybę genialias idėjas akimirksniu paversti realybe, tad tikrai nebūtų protinga šią progą praleisti pro akis.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.