Paminklų gamyba ir kapavietės sutvarymas – darbai, kuriuos turėsite užsakyti po laidotuvių

Miršta artimas žmogus ir akimirksniu susirūpiname jo šarvojimu bei laidojimu. Vėliau seka visi reikalai, susiję su kapaviete. Ją reikia bei kartu ir būtina sutvarkyti. Ypač tai svarbu tinkamai padaryti, jeigu kapas yra vienoje Lietuvos dalyje, o Jūs gyvenate kitoje, ar net užsienyje. Tokiais atvejais tikrai negalėsite dažnai atvykti aplankyti kapą ir jį tinkamai prižiūrėti. Reikia patikimos įmonės, kuri užsiima paminklų gamyba ir galėtų net tik pagaminti norimo dizaino paminklą, bet ir sutvarkyti kapavietę taip, kad ji reikalautų kuo mažiau priežiūros.

Pagrindinis kapų tvarkymo principas yra tas, kad labai svarbu išlaikyti visumą. Būtina, jog tiek kapo dizaino propocijos, tiek ir augalų, statinių tarpusavio aukščiai ar naudojamų medžiagų stambumai derėtų tarpusavyje. Žinoma, tai yra tikrai nelengvas darbas ir reikalauja tam tikrų žinių, patirties bei bendo suvokimo, kaip viską atlikti tinkamai. Geriausia tokiais klausimais būtų kreiptis į dizainerius arba ilgametę patirtį ir paminklų gamyba užsiimančia įmone – akmensdarbai.eu

Galbūt jau dabar įsivaizduojate, ar kur nors matėte nuotrauką, kaip norite, kad atrodytų sutvarkytas artimojo kapas. Visų pirma galite internete atlikti trumpą analizę, kokie gamintojai ką siūlo ir gali atlikti. Tikėtina, kad labai greitai rasite tinkamą gamintoją ir galėsite iš karto bendradarbiauti. Rinkdamiesi medžiagas, atkreipkite dėmesį, kad jos būtų ne tik puikios išvaizdos, bet pakankamai kokybiškos bei patvarios. Toks sprendimas laikui bėgant tikrai pasiteisins. Atminkite, kad kapas – tai amžinojo poilsio vieta ir ji turi išlikti per amžius.

Užsakydami paminklą gerai apgalvokite, ar būsimoje kapavietėje bus laidojamas vienas žmogus, du ar net daugiau. Pagal tai turi būti užsakomas ir paminklas bei jo dydis. Keliems žmonėms skirti antkapiai tegul būna masyvesni, o vienam gali būti ir visiškai mažytis. Renkantis dizainą pagalvokite apie mirusįjį. Ką jis mėgo, ką veikė, kokius norus turėjo… Tai gali padėti apsispręsti, kokį paminklo dizainą pasirinkti. Vieni gali būti šiek tiek kuklesni, o kiti puošnesni su įvairiais raštais bei ornamentais. Rinkoje vyrauja įvairovė ir antkapiai gali būti sukurti pagal kiekvieno poreikius bei reikalavimus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.