Automobilių nuomos paslaugos Vilniuje

Ne naujiena, kad Lietuvos sostinė pasižymi pašėlusiu gyvenimo ritmu tiek žmonių, tiek eismo prasme. Vilniuje rajonai pakankamai dideli, tad pasiekti kitame miesto gale esančią vietą be automobilio gali būti išties sudėtinga. Į tai verta atsižvelgti ir ketinantiems aplankyti sostinę. Ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams automobilių nuoma yra išties patogi išeitis. Tad patarsime, ką verta žinoti apie automobilių nuomos paslaugas Vilniuje.

  • Kaip išsinuomoti automobilį?

Vilniuje yra ne mažai įmonių, teikiančių automobilių nuomos paslaugas. Interneto svetainėse galite rasti visą reikiamą informaciją, o dažniausiai ir atlikti automobilio nuomos rezervaciją. Jums tereikės su galiojančiu vairuotojo pažymėjimu ir asmens tapatybės dokumentu atvykti pasiimti automobilio.

  • Kur galima pasiimti išsinuomotą automobilį Vilniuje?

Mašiną Vilniuje galima pasiimti iš vietos, kurią pasirenkate atlikdami automobilio rezervaciją. Automobilių pasiėmimo punktai priklauso nuo paslaugas teikiančios bendrovės. Dažniausiai tai būna strategiškai patogios vietos, pavyzdžiui, oro uostas, geležinkelio stotis, Vilniaus centras. Kai kurios įmonės suteikia galimybę užsisakyti automobilio pasiėmimą ir iš bet kurios Vilniaus vietos, pagal užsakovo nurodytą adresą.

  • Kur atiduodamas automobilis Vilniuje?

Pasinaudojus automobilio nuoma, jo atidavimo vieta taip pat priklauso nuo susitarimo tarp bendrovės ir kliento. Kai kurios įmonės suteikia galimybę atiduoti automobilį ir kitame mieste. Tai ypač patogu miesto svečiams, kurie gali po viešnagės sostinėje grįžti namo ir tik tada atiduoti automobilį.

  • Kokia automobilio nuomos kaina Vilniuje?

Dažniausiai automobilio nuomos kaina nepriklauso nuo miesto. Kainai įtakos turi automobilio modelis, papildomi priedai (antras vairuotojas, GPS įranga ir kt.) bei žinoma, nuomos laikotarpis.

Klientams sudarytos visos sąlygos, kad pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis Vilniuje būtų paprasta ir patogu. Nepamirškite šios galimybės ir judėkite sostinėje komfortiškai ir patogiai.

 

 

Automobilio nuoma pagal kuro rūšį

nuoma 

Jei svajojate apie kelionę su šeima, tačiau neturite automobilio, varginantis keliavimas viešuoju transportu anaiptol nėra vienintelė išeitis. Žymiai geresnis pasirinkimas – automobilio nuoma. Šias paslaugas teikiančios įmonės svetainėje jums tereikės išsirinkti patinkantį automobilį, pasiėmimo bei grąžinimo vietas ir laikotarpį, kuriam jums reikalingas automobilis. Jei kelionę planuojate su vaikais, nepamirškite atlikdami automobilio rezervaciją užsakyti ir vaikišką kėdutę ar lopšį kūdikiui. Na, o jei ketinate vykti į nepažįstamą vietovę, pasinaudokite galimybe  automobilyje naudotis GPS navigacijos pagalba. Tad automobilio nuoma yra geriausias pasirinkimas planuojant keliones be nuosavos transporto priemonės. Išnuomotu automobiliu jūs ne tik patogiai ir saugiai pakeliausite, bet ir pamiršite rūpesčius apie papildomus priedus, reikalingus kelionei. Viską, ką užsisakysite atlikdami rezervaciją, gausite automobilio komplektacijoje.

Nuomojami automobiliai pristatomi į pasirinktą vietą su pilnu kuro baku. Žinoma, pirmenybę renkantis automobilį dauguma žmonių teikia asmeniniams poreikiams ir komfortui, tačiau galite rinktis automobilį ir pagal kuro rūšį. Jei esate benzinu varomų automobilių gerbėjas, vertinantis komfortą ir greitį, išsirinkite sau tinkamiausią variantą iš daugybės benzinu varomų automobilių modelių. Na, o jeigu teikiate pirmenybę ekonominiam naudingumui, jums tinkamesni bus dyzelinių automobilių modeliai.

Automobilių nuomos paslaugas verta apsvarstyti ketinantiems keliauti ne tik Lietuvos ribose, bet ir už jų. Pasitaiko atvejų, kai žmonės vyksta į tolimas keliones su nepilnai techniškai tvarkingu automobiliu. Užsienio valstybėje įvykęs automobilio gedimas sukelia nemažai rūpesčių, pradedant nežinojimu kur kreiptis, baigiant kartais labai didelėmis išlaidomis už automobilio remontą. Tad daug saugiau ir patikimiau į tolimą kelionę vykti išnuomotu, 100% techniškai tvarkingu ir saugiu automobiliu. Automobilių nuomos įmonių siūlomi automobiliai visuomet nepriekaištingos techninės būklės, pasižymintys naujausiomis technologijomis ir privalumais.

 

Auto nuoma Kaune: kokią transporto priemonę pasirinkti?

automobilių nuoma 

Automobilių nuoma – visame pasaulyje itin populiari paslauga. Vis daugiau bendrovių plečia savo paslaugas ir siūlo gana didelį transporto priemonių pasirinkimą įvairiems gyvenimo atvejams. Nesvarbu, ar jums reikalingas automobilis tolimai kelionei, ar norite trumpalaikės nuomos paslaugų – tikrai atrasite įmonę, kuri pateisins jūsų lūkesčius ir išnuomos reikiamą automobilį. Visgi kur kas sunkiau, jei auto nuoma Kaune norite pasinaudoti pirmą kartą arba turite labai specifinius poreikius. Tokiais atvejais vertėtų nedaryti skubotų sprendimų ir automobilio ieškoti sau atsakius į keletą klausimų. Apie tai, kaip pasirinkti tinkamą transporto priemonę, pasakoja Transrenta.lt specialistai.

Nuomos laikas. Renkantis auto nuomą Kaune ir galvojant apie transporto priemonės tipą ar modelį, visų pirma nusimatykite, kokiam laikotarpiui jums bus reikalinga ši paslauga. Ne paslaptis, kad nuo to smarkiai priklauso kaina. Tad jeigu norite automobilio keletui dienų, vertėtų rinktis kiek kuklesnį, paprastesnį modelį, antraip tai atsieis nemažą sumą. Jei galvojate apie ilgalaikę nuomą, tuomet galite ieškoti bendrovių, kurios orientuotos į auto nuomą Kaune ilgalaikiam laikotarpiui. Jos gali pasiūlyti pakankamai geros būklės, naujus automobilius prieinamomis sąlygomis.

Nuomos kaina. Kaina – bene svarbiausias kriterijus, jei jus domina auto nuoma Kaune. Jei turite ribotą biudžetą, atsižvelkite ne tik į pačios transporto priemonės nuomos kainą, bet ir eksploatacines savybes ir ieškokite ekonomiškų variantų. Jei kaina jūsų nevaržo, turite puikią galimybę pasivažinėti transporto priemone, apie kurią jau seniai svajojote.

Kelionės tipas. Renkantis transporto priemonę nuomai, būtina apgalvoti, koks bus jūsų kelionės tipas. Ar važinėsite tik mieste, ar ketinate keliauti kažkur toliau. Pavyzdžiui, kelionei į užsienį ar po Lietuvos kaimelius tikrai netiks sportinis kabrioletas.

Asmeniniai poreikiai. Kad auto nuoma Kaune būtų kuo naudingesnė jums, vertėtų pagalvoti apie asmeninius poreikius. Tai gali būti ir labai mažos detalės, tokios kaip spalva, arba kur kas svarbesni kriterijai, pavyzdžiui, pavarų dėžės tipas, automobilio talpumas, vairavimo patogumas ir daugelis kitų panašių funkcijų.

 

Kada naudinga automobilių nuoma Kaune?

automobilių nuoma Kaune Įvairiose verslo įmonėse automobilių nuoma yra itin svarbi paslaugas, kuri reikalinga nemažai daliai darbuotojų. Vieniems aktualu nuomoti automobilius svarbioms progoms, kitiems – pasitinkant svarbius svečius, tretiems – komandiruočių metu. Automobilių nuoma Kaune užsiimantys paslaugų tiekėjai sako, jog itin dažnai verslininkai galėtų sutaupyti, jei dažniau pagalvotų ir apie ilgalaikę automobilių nuomą.

Dažniausiai ši paslauga gali pasitarnauti tiems įmonės darbuotojams, kuriems reikia nuolat važinėti automobiliu, o darbe yra labai svarbu išlaikyti tinkamą įvaizdį ir prestižą. Todėl tam tikros klasės automobilis, kurio technine priežiūra gali pasirūpinti pats nuomotojas – yra puikus sprendimas.

Kada verta rinktis ilgalaikę nuomą?

Jeigu automobilio nuoma Kaune ar kitame mieste Jums reikalinga kasdien, tikėtina, jog geriausias sąlygas nuomai Jums galėtų pasiūlyti ilgalaikę nuomos sutartį siūlantys verslininkai. Dažniausiai ilgalaike nuoma reikėtų pasirūpinti tais atvejais, kuomet automobilis nuomai reikalingas daugiau nei vieną mėnesį.

Kodėl verta rinktis ilgalaikę nuomą?

Žinoma, jog pagrindinis argumentas, kodėl dažnai automobilių nuoma Kaune besinaudojantiems žmonėms naudinga būtų pasidomėti ilgalaike nuoma, yra kainos klausimas. Dažniausiai ilgalaikėje sutartyje numatomos patrauklesnės sąlygos ir žemesnė mėnesio įmoka, kuri leidžia sutaupyti. Be to, ilgalaikės automobilių nuomos tiekėjas klientui suteikia visą pluoštą papildomų paslaugų.

  • Draudimas. Užsisakius ilgalaikę automobilių nuomą, Jums nebereikia galvoti apie draudiminius atvejus, nes automobilio draudimo pasirūpina paslaugos tiekėjas. Dažniausiai ilgalaikę nuomą siūlantys nuomotojai apsirūpina ne tik privalomuoju civilinės atsakomybės, bet ir KASKO draudimu nuomojamam automobiliui.
  • Aptarnavimas. Nėra nieko blogiau, kaip atsidurti situacijoje, kai kelyje sugenda svetimas automobilis. Įsivaizduokite, jog keliaujant į svarbų susitikimą, nuomojamas automobilis užgeso ir nebeužsiveda. Ką daryti ir kaip pradėti ieškoti sprendimo, kai nė nežinai, kokie yra automobilio techniniai parametrai. Todėl ilgalaikė nuoma suteikia Jums laisvės – net ir nutikus tokiam atvejui, transporto priemone bus pasirūpinta. Jums nereikės ieškoti papildomos pagalvos, automobilis bus nugabentas į servisą ir sutaisytas, o Jums suteikta kita transporto priemonė.
  • Padangos. Dar vienas svarbus rūpestis, apie kurį reikia nuolat galvoti vairuotojams – padangų keitimas. Įsivaizduokite, jog apie tai daugiau nebereikėtų galvoti. Tuo pasirūpina automobiliu nuoma Kaune ar kitame mieste, kai automobilis nuomojamas su ilgalaikės nuomos sutartimi. Už Jus kiekvieną sezoną nuperkamos kokybiškos padangos ir pakeičiamos taip, kad netrukdytų Jūsų darbotvarkės.

 

Mikroautobusų nuoma – puikus sprendimas bet kuriuo metų laiku

mikroautobusų nuomaTiek žiemą, tiek ir vasarą, keliaujant didesnei žmonių grupei, mikroautobusas yra puikus pasirinkimas, praverčiantis įvairiausiose situacijose – tiek keliaujant, tiek ir švenčiant. Pirmiausia, tokia transporto priemone galima paprastai ir greitai pervežti didesnį skaičių žmonių, ir nereikia sukti galvos ar rūpintis dėl kelių transporto priemonių. Antra, keliauti visiems kartu vienoje transporto priemonėje yra ne tik patogu, bet ir daug smagiau.

Vienas svarbiausių mikroautobusų nuomos argumentų yra tas, kad nuomojantis šį automobilį, galėsite būti ramus dėl kelionės saugumo. Tokią paslaugą siūlančių įmonių mikroautobusai yra gerai prižiūrimi ir techniškai tvarkingi, tad į suplanuotą kelionės vietą nuvyksite be gedimų. Suprantama, naudojantis technika, gali nutikti visko, tad, jeigu kartais kelionės metu pasirinktas mikroautobusas sugenda, jį išnuomojusi įmonė paprastai pasirūpina ir technine automobilio pagalba kelyje. Nuomotu mikroautobusu saugiai ir be rūpesčių galite keliauti tiek vasarą, tiek ir žiemą, juk mikroautobusų nuomos įmonės atsako už tai, kad jų automobiliai būtų tinkamai paruošti, o padangos visada laiku pakeistos vasarinėmis ar žieminėmis. Be to, automobilio padangos visada bus pakankamai naujos, kad būtų užtikrintas didžiausias kelionės saugumas.

Tie, kas nė karto nesinaudojo mikroautobusų nuoma, dažniausiai galvoja, kad ši paslauga labai brangi ir smarkiai padidina organizuojamos kelionės kaštus. Bet taip, tikrai, nėra. Mikroautobusai nuomojami visiems besidomintiems prieinamomis kainomis. Be to, verta atkreipti dėmesį į tai, kad nuomojantis mikroautobusą ilgesniam laikotarpiui, šio automobilio nuomos kaina už parą paprastai būna mažesnė. Palankios mikroautobusų nuomos sąlygos užtikrina, kad pasirinkus šią transporto priemonę, kelionė bus pigesnė nei keliaujant keliais automobiliais.

Dėl visų šių išvardintų priežasčių mikroautobusų nuoma vis labiau populiarėja ir plečiasi. Jeigu organizuojate išvyką ar rengiate pokylį, ir planuojate, kaip patogiai pervežti didesnį skaičių žmonių, netelpančių viename lengvajame automobilyje, tikrai verta pagalvoti apie mikroautobusų nuomą. O jei vis dar svarstote, ar apskritai verta nuomotis  mikroautobusą, tiesiog susisiekite su mikroautobusų nuomos paslaugas teikiančia įmone, su kurios atstovais aptarsite jums priimtiniausius variantus ir jūs tikrai galėsite išsirinkti palankiausią sprendimą.