Vilniečiui sugriuvo mylimas BMW – reikalingas profesionalo prisilietimas

bmw

Kiekvienas asmuo, turintis savo automobilį, nori, kad kuo rečiau reikėtų jį remontuoti. Vieni patvariausių BMW markės automobilių taip pat turi nesklandumų – kai sugenda, žmogus ieško gero meistro jos sutaisymui. Dažnas vilnietis nežino kaip svarbu rasti patikimą, savo srities profesionalą, kad šios markės transporto priemonė būtų puikios techninės būklės ir tarnautų dar ilgus metus.

Meistras profesionalas ar apsimetėlis – kaip atskirti?

Profesionalas privalo atitikti šiuos kriterijus :

 • Geras BMW meistras Vilniuje turi būti sertifikuotas, turėti inžinieriaus išsilavinimą, įgūdžius patvirtinančius dokumentus;
 • Toks specialistas nuolat siunčiamas gilinti ir tobulinti turimas žinias;
 • Kasmet turi išklausyti ir atitinkamus kursus bei kelti kvalifikaciją;
 • Privalo sugebėti rasti defektą, jį tinkamai pataisyti;
 • Viską aiškiai bei suprantamai išdėstyti sugedusio automobilio savininkui.

Visus šiuos profesionalaus BMW meistro kriterijus turime ir mes – UAB „REFIX“.

Jei bent vieno, iš išvardintų, kriterijų pasirinktas meistras neturi, automobilio remontavimui geriau nepalikti – tikėtina, jog jis apsimetėlis ir Jūsų mylimui BMW gali dar labiau pakenkti.

Kokios dalys dažniausiai genda automobiliuose?

 • Automobilio variklis;
 • Važiuoklė;
 • Šildomos sėdynės;
 • Kondicionierius;
 • Variklio diržas;
 • Guoliai;
 • Amortizatoriai ir jų atramos;
 • Guminės pakabos įvorės;
 • Vairo stiprintuvas;
 • Granata;
 • Grandinė;
 • Stabdžių trinkelės ir diskai.

Kodėl reikia pirkti originalias BMW dalis?

Norint, kad šie automobiliai ilgai tarnautų ir išliktų tokie pat saugūs, kokius juos į vairuotojų rankas atiduoda gamintojai, menkiausia detalė turi atitikti koncerno kokybės standartus. Taip pat svarbu, jog būtų aukšta BMW automobilio kokybė, saugumas, patikimumas ir  pirktoms dalims skirta garantija ar net papildomas draudimas. Dažniausiai garantija būna teikiama net 24 mėnesiams.

Į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį, norint ateityje parduoti automobilį?

Reguliarūs techniniai aptarnavimai bei nuodugni apžiūra leidžia išvengti netikėtų problemų ir džiaugtis nepriekaištingai funkcionuojančiu automobiliu, o detali istorija, atėjus laikui, padės jį parduoti už aukštesnę kainą.

Mes esame specializuotas BMW MINI autoservisas „REFIX“, esantis Vilniuje. Visi mūsų įmonėje dirbantys meistrai yra kvalifikuoti, patikimi, puikiai išmanantys BMW automobilių gedimų taisymus ir gali greitai Jums pasiūlyti geriausią iškilusios problemos sprendimo būdą. Kiekvienas sostinės gyventojas mus ras adresu – Durpių g. 26, Vilnius. Galime pasiūlyti platų BMW remonto asortimentą. Vilnieti, jei sugriuvo mylimas BMW, nepanikuok – kreipkis į mūsų autoserviso meistrą ir jau greitai galėsi džiaugtis nepriekaištingai suremontuotu automobiliu!

 

 

 

 

 

Laidojimo namai – pasirūpins visomis smulkmenomis

laidojimas

Gyvenime kartais susiklosto tokios situacijos, kai reikia pagalbos, kadangi pačiam atlikti tam tikrus darbus tampa paprasčiausiai per sunku. Laidojimas yra vienas tų nemalonių darbų, kurį geriausia palikti savo sferos specialistams. Tokiu atveju jie suderina visas smulkmenas, darbus atlieka taip, kaip reikia, kad galiausiai pavyktų džiaugtis našiu rezultatu bei galimybe užtikrinti, kad viskas bus padaryta taip, kaip buvo tikimasi.

Geriausia, kad viskas būtų atlikta pagal smulkmenas

Laidojimo namai Vilniuje teikia labai skirtingas paslaugas, tad būtinai su jomis detaliai susipažinkite, kad pavyktų rasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Kol vieni tik rūpinasi daiktais, kurie būtini išlydėjimo metu, tuo tarpu kiti rūpinasi ir ritualais, kurie gali būti pasirenkami pagal tai – kokios religijos asmuo yra. Juk šiuo atveju svarbiausia, kad laidojimo metu viskas būtų įgyvendinta taip, kad išėjės į kitą pasaulį žmogus būtų norėjęs.

Laidojimo namų pasirinkimas

Laidojimo namai Vilniuje yra labai įvairūs, tad visada verta palyginti kuo daugiau skirtingų variantų, kol rasite tai, kas geriausiai patenkina Jūsų poreikius. Tokiu atveju ir kaina, kuri kartais atrodo didoka už tokio tipo ritualus – nebebus tokia masyvi.

Laidojimas bus paprastesnis radus specialistus, kurie teikia pilnas paslaugas nuo A iki Ž. O kokie aspektai turi būti įvertinami ieškant tinkamiausios alternatyvos?

 • Žinoma, pirmiausia, tai yra paslaugų kainos. Vertindami jas turite tiksliai susižinoti – kas bus suteikiama.
 • Taip pat verta skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie apibūdina ar buvo patenkinti X įmonės paslaugomis.
 • Tai pat kai kurios įmonės ruošia ritualus tik tokiu atveju, kai užsakomi tik tam tikros religijos apeigos. Reikia tai įvertinti.
 • Reikia nepamiršti, kad vertinama ir lokacija. Šiais laikais žmonėms norisi, kad viskas būtų kuo arčiau bei patogiau.
 • Vertinama ir talpa. Kai kuriose laidotuvėse yra labai daug žmonių, o kitose – ne tiek ir daug, tad renkantis reikia įvertinti galimos salės poreikį.

Net ir gana jautrus ritualas gali būti labai gražus ir svarbiausia – nereikalauti iš žmogaus jokių pastangų. Svarbiausia – tinkamos komandos radimas.

 

Iphone ekrano keitimas nemaloni procedūra, kuri kartais – neišvengiama

 

Mobilusis telefonas – reikalinga ir kiekvieną dieną naudojama priemonė. Visai nesvarbu kam dažniau naudojamas telefonas darbo reikalams ar laisvalaikiui, įsigyjant telefoną visuomet atsižvelgiama į jo patogumą, veikimą, išvaizdą ir be abejo kokybę.

Anksčiau mobilieji telefonai buvo daug paprastesni, nedideliu stiklu, su mygtukais. Šiandien naudojamės moderniais ir patogiais telefonais liečiamu ekranu, pavyzdžiui Iphone. Didelis ekranas suteikia patogumo naudojantis mobiliosiomis aplikacijomis, naršant internete ir žiūrint video klipus. Tačiau iškritus telefonui iš rankų niekas nėra apdraustas nuo tikimybės, kad telefono ekranas nesuduš. Ekranui įskilus ar sudužus nesinori iš karto įsigyti kito telefono, ypač jei šis yra naujas ir visos kitos funkcijos puikiai veikia. Išeitis – Iphone ekrano keitimas, kuris padės greitai pataisyti sugedusį telefoną

Keičiant įskilusį ar sudužusį Iphone ekraną, labai svarbu tai daryti patikimame ir aukštus kokybės standartus taikančiame servise. Nekokybiškas remontas gali greitai pasimatyti – ekranas gali atšokti ar nepilnai veiks jo funkcijos, išsikraipys spalvos. Telefonas – priemonė, kuria naudojamas kiekvieną dieną ir tikrai ne po vieną kartą, todėl norisi, kad mobiliojo ryšio priemonė būtų patikima ir tvarkinga. Kokybiškas, greitas ir nebrangus Iphone ekrano keitimas – sprendimas norint kelių dienų bėgyje atgauti savo mobiliojo ryšio priemonę ir vėl turėti galimybę pilnai ja naudotis.

Keičiant telefono ekraną, taip pat dažnai yra galimybė rinktis originalią detalę arba neoriginalią. Pagrindinis jų skirtumas yra kokybė. Pasirinkus neoriginalų ekraną, gali sumažėti ekrano atsparumas drėgmei, mechaniniams pažeidimams arba telefonas gali prarasti kokią nors savybę, kurią turėjo jį įsigyjant.

Ekrano pakeitimo kaina, labai priklauso nuo paties modelio, Iphone telefonų ekranai taip pat turi skirtingas kainas priklausomai nuo pagaminimo metų, modelio. Tikslias kainas, kiek kainuos ekrano pakeitimas reikiamam modeliui gali pasakyti tik telefono remonto darbus atliekantys meistrai, įvertinę mobiliojo ryšio priemonės būseną ir reikiamus atlikti darbus.

Siekiant, kad tokių nemalonių, neplanuotų nutikimų būtų mažiau, reikia pasistengti su telefonu elgtis atsargiai, vengti numetimų ar kitų mechaninių pažeidimų, nors kartais apsaugoti ir labai sunku.

Svarbiausios taisyklės, kurias turi atitikti geras internetinis puslapis

dizainas

Šiais laikais verslas be reklamos yra beveik niekas, kadangi kuo daugiau reklamos ir svarbiausia – kuo daugiau geros reklamos gali užtikrinti, kad pavyks pasiekti našių rezultatą ir labai gerai išpopuliarinti savo veiklą. Nors šiuo metu esti labai platus reklamos pasirinkimas, tačiau būtent interneto puslapių kūrimas dažnai įvardijamas kaip geriausia šiuo metu egzistuojanti alternatyva.

Kūrimo metu klientai glaudžiai palaiko santykius su specialistais, tad reikia įvertinti kuo daugiau aspektų, žinoma, taip pat įvertinti ir konkurentus, kurie padės atrodyti puikiai.

O mes nurodysime kelis esminius punktus, kurie lemia gero internetinio puslapio kokybę.

 • Pirmiausia, žinoma, reikia pasirūpinti, kad puslapis būtų lengvai lankomas ne tik per kompiuterius, tačiau taip pat ir išmaniuosius telefonus. Šiais laikais tai yra prioritetas, kadangi daugelis žmonių, ypač jaunimas, naršo būtent telefonu.
 • Žinoma, taip pat reikia įvertinti tai, kad reikalingos informacijos radimas būtų greitas ir konkretus. Daugeliui atrodo, kad kuo daugiau info – tuo geriau, tačiau tai tikrai nėra taisyklė. Žinoma, tai nereiškia, kad reikalingų faktų radimas turėtų būti komplikuotas. Tačiau komplikuotumas pasireiškia ir tada kai informacijos labai daug ir tokiu atveju, kai jos yra per mažai.
 • Žiūrėkite, kad puslapis būtų draugiškas SEO. Šiais laikais tai dažnai vadinama geriausia egzistuojanti reklama, kuri yra po internetinio puslapio sukūrimo.
 • Reikalingas ir akims patrauklus internetinis puslapis, kuris džiugintu grafinio dizaino patrauklumu. Taip pat reikalingas vienetinis dizainas, tad šiuo atveju geriausia yra samdyti specialistą, kuris dirba būtent Jums.
 • Interneto puslapių kūrimas neatsiejamas ir nuo daugelio įskiepių. Jų pasirinkimas yra labai platus, tad šiuo atveju yra gana sunku atsakyti – kurie yra reikalingi ir kurie ne.
 • Svarbu pasirūpinti, kad puslapis būtų kuo greičiau užkraunamas. Tai padeda užsitikrinti, kad klientui neteks laukti, kol informacija pasieks vartotoją, galiausiai, tai paskatins jį lankytis Jūsų puslapyje dar kartą.

Kas yra geras internetinis puslapis? Atsakymų yra labai daug, jie labai įvairūs, tad vertinkite galimybes, lyginkite jas ir esame tikri, kad rasite variantą, kuris ne tik Jums tinka, tačiau net ir pranoksta poreikius.

 

Daugiametės lauko gėlės internetu

sodas

Norėtumėte savo nuosavo namo sode pasisodinti įvairių daugiamečių lauko gėlių? Tačiau pastaruoju metu jūs turite pakankamai nedaug laisvo laiko, todėl net nenutuokiate, kada jums pavyks apsilankyti gėlių ir sodo prekių parduotuvėje? Jei taip, tuomet neturėtumėte pamiršti, kad šiandien daugiametės lauko gėlės internetu gali būti įsigytos kur kas paprasčiau ir greičiau nei kada nors iki šiol. Trumpiau tariant, jums tikrai nebūtina keliauti į fizines parduotuves, kad galėtumėte įsigyti norimas lauko gėles. Visą tai šiandien galima be vargo atlikti nuotoliniu būdu, naudojantis šiuolaikinėmis el. parduotuvėmis, kuriose yra prekiaujama gėlėmis ir kitomis sodo prekėmis. Tuo tarpu, jei jūs dar niekuomet iki šiol nebandėte apsipirkti internetinėse parduotuvėse ar nesinaudojote specializuotomis internetinėmis parduotuvėmis, kuriose yra prekiaujama gėlėmis, turbūt turite daugybę klausimų ir nežinote, ką būtų verta pasirinkti. Tačiau viskas taps gerokai paprasčiau, jei jūs pasinaudosite internetine paieška ir peržiūrėsite rinkoje veikiančias el. parduotuves.

Be abejo, yra ne viena el. parduotuvė, kurioje galima įsigyti įvairias gėles, tame tarpe ir daugiametes lauko gėles. Todėl visiškai suprantama, kad prieš jus atsivers labai didelis lauko gėlių asortimentas. Taigi, kaip jau turbūt supratote, jei jūs turėsite didelę pasirinkimo laisvę, turėtumėte rinktis neskubėdami ir gerai palygindami skirtingas el. parduotuves bei jose siūlomas gėles. Žinoma, dažniausiai žmonėms būna aktualiausia gėlių kaina, kadangi jie nenori patirti didelių išlaidų. Taip pat aktualiu klausimu tampa ir gėlių pristatymas bei tokios paslaugos kaina. Todėl visą šią vartotojams aktualią informaciją galima atrasti pasinaudojus pasirinktomis el. parduotuvėmis.

Taip pat dažniausiai internete galima atrasti ir labai daug naudingų patarimų, kurie yra susiję su sodininkyste ir gėlių auginimu. Trumpiau tariant, jei jūs neturite pakankamai daug patirties šioje srityje, labai daug naudingų atsakymų ir patarimų galite surasti naudodamiesi internetu. Todėl jei nepamiršite pastarųjų patarimų, daugiametes lauko gėles internetu turėtumėte įsigyti gerokai lengviau ir greičiau. Be to, naudinga iš anksto pagalvoti, ko jūs ieškosite ir ką jūs norėsite įsigyti.

Naujas namas ir jo remontas

interjeras

Neseniai persikėlėte į naują namą, tačiau jame paskutinį kartą remontas buvo atliktas prieš ne vieną dešimtmetį? Jei taip, tuomet prieš jūsų akis nusimato pakankamai daug įvairių darbų, kuriuos bus būtina įgyvendinti. Be abejo, jei būsto remontą jūs bandysite atlikti pirmą kartą, galite susidurti su pakankamai daug įvairių klausimų. Todėl norint lengviau atrasti atsakymus, pirmiausia turėtumėte pasinaudoti internetu. Interneto pagalba jums bus kur kas lengviau sustyguoti visus tolimesnius darbus. Be to, tokiu būdu jūs galėsite lengviau pasirinkti ir skirtingų paslaugų teikėjus bei įsigyti visas jūsų būsto remontui bei interjero kūrimui reikalingas prekes.

Kaip bebūtų, pradėti visuomet reikia nuo plano. Jūs turite iš anksto žinoti, kokius darbus turėsite atlikti, kad galutinis rezultatas atitiktų jūsų lūkesčius. Taigi, kai turėsite sudarę planą, galėsite paprasčiau judėti pirmyn.

Taip pat svarbu, kad naudodamiesi internetu jūs surastumėte atitinkamų paslaugų teikėjus. Pavyzdžiui, jei jums bus reikalingi nauji laiptai, pasinaudokite internetu ir peržiūrėkite jūsų mieste veikiančių bendrovių, kurios gamina laiptus, tinklalapius. Tai jums padės lengviau suprasti, kurie laiptų gamintojai galėtų tikti geriausiai ir kurie iš jų siūlo pačius profesionaliausius bei kokybiškiausius sprendimus. Laiptų gamintojų rinkoje yra daugybė, todėl būtų naudinga jei jūs pagalvotumėte apie tai, kokie yra jūsų pagrindiniai reikalavimai. Tai leis jums lengviau išsirinkti tinkamiausius paslaugų teikėjus.

Tą patį būtų galima pasakyti ir apie bet kuriuos kitus specialistus, kurių jums prireiks visame šiame jūsų būsto remonto įgyvendinimo procese. Be to, internetinės parduotuvės jums taip pat galėtų padėti daugiau sutaupyti, kadangi įprastai internetu parduodamos prekės pasižymi žemesnėmis kainomis. Kita vertus, kai yra kalbama apie būsto remontą ir interjero kūrimą, visuomet reikėtų orientuotis į kokybę. Tai reiškia, kad jums reikėtų pasirinkti būtent tuos paslaugų teikėjus, kurie siūlo labai profesionalias paslaugas. Nors natūralu, kad galite norėti daugiau sutaupyti, tai tikrai nėra priežastis dėl žemesnės kainos aukoti kokybę. Svarbiausia, kad jūsų būsto remontas būtų atliktas nepriekaištingai, o galutinis rezultatas visapusiškai atitiktų jūsų norus.

Apatinukai – seksualus apatinis trikotažas

apatinis trikotažas

Šiandieninis apatinis trikotažas ne tik atlieką savo pagrindinę funkciją, tačiau ir leidžia atrodyti tiek vyrams, tiek moterims seksualiai, bei gražiai. Šiuolaikinis apatinis trikotažas kartais gali atstoti, ne tik senovines pižamas, bet ir leisti jaustis laisvai. Galite nenustebti, jei kartais pradėsite jį dėvėti tarsi laisvalaikio ar namų rūbą. Juk jis, ne tik patogus, praktiškas, tačiau ir gražus. Jo paskirtis darosi vis universalesnė, o medžiagų kokybė vis geresnė. Taigi, koks apatinis trikotažas leis jaustis patogiausiai ir į kokias jo savybes reikėtų atkreipti dėmesį?

Kiekviena moteris išsirenka tokį apatinį trikotažą, kuris geriausiai atspindi jos nuotaiką, asmenybę ir būdą. Moteriškas apatinis trikotažas neturi specialių taisyklių, kurios nurodytų, kaip puoštis ir rengtis. Kiekviena iš mūsų esame individuali ir skirtinga, todėl tai kas tinka vienai, gali būti jog visiškai netiks kitai.

Apatinis trikotažas besilaukiančioms moterims turėtų būti laisvesnis ir rekomenduojama iš natūralaus pluošto ir medžiagos. Ypatingai šiuo laikotarpiu, moters organizmas yra sudirgęs ir jautrus. Liemenėlės maitinančioms ir kelnaitės aukštu liemeniu tikriausiai yra tai, ko nėščiosios ieškos labiausiai.

Naktiniai ir naktinukai tai tokia trikotažo rūšis, kuri neturi didelės būtinybės, tačiau labai gelbsti šmirinėjant namuose rytais ir vakarais. Naktinukai gali būti pagaminti iš įvairių sintetinių medžiagų, bet tai jokiu būdu nereiškia jog jie bus prasti. Jei seksualūs naktiniai yra tai kas jus žavi, būtinai įsigykite, tikrai nepasigailėsite.

Kasdieninis apatinis trikotažas turėtų būti pagamintas iš medvilnės ar kitų natūralių medžiagų. Jokiu būdu, nepirkite sintetinių apatinių. Natūralios medžiagos yra laidžios orui, puikiai sugeria prakaitą ir yra puikiai prisitaiko prie jūsų kūno. Apatiniai, kurie yra pagaminti iš bambuko taip pat yra puikus pasirinkimas. Dažniausiai bambuko pluošto rasite naktinukuose ir kojinėse ir viršutiniuose rūbuose. Tai tarsi kokybės ženklas ir garantas.

Sportinis apatinis trikotažas, dar ne visų moterų atrastas ir pamėgtas. Todėl, nieko keisto, kad nėra didelio jo pasirinkimo ir daug reikalingos informacijos. Jei mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį ar sportuoti, sportinės liemenėlės ir tympos bus pats tas.

Visą, norimą apatinio trikotažo asortimentą nesunkiai rasite Apatinukai parduotuvėje adresu: Raugyklos g.19, Vilnius. Be abejo, jei jums patogiau apsipirkti internetu visada galite užeiti į internetę svetainę ir prekes išsirinkti atsisiūsti į namus.

 

Alpakos – puiki pramoga ieškantiems laisvalaikio veiklų su šeima

alpakos

 

Artėjant savaitgaliams ar laisvadieniams daugelis suka galvą, ką įdomaus ir turiningo galima nuveikti su visa šeima. Jei jums atsibodo tie patys muziejai, tos pačios kavinės ar jau šimtus kartų aplankyti parkai, siūlome leistis į kelionę netoli Trakų ir aplankyti čia įsikūrusį alpakų ūkį. Alpakos – tai be galo mieli, švelnūs ir draugiški gyvūnai, su kuriais iš arti susipažinti patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ko galite tikėtis iš apsilankymo alpakų ūkyje ir kas tai per gyvūnai?

Sužinosite daug įdomios informacijos

Alpakų ūkis įdomus tuo, kad skirtingai nei įprastuose zoologijos soduose ar kitose vietose, kur laikomi gyvūnai, čia jūs galėsite ne tik su alpakomis susipažinti iš arčiau, bet ir sužinoti daug informacijos apie gyvūnus. Prieš ekskursiją po ūkį jo savininkai papasakoja, kokios yra alpakos, kaip jie sugalvojo jų įsigyti ir pateikia daug niekam negirdėtų faktų apie jas. Smagiausia tai, kad visą šią informaciją jie papasakoja ne nuobodžiai, o su įvairiais klausimais ir žaidimais. Tokia forma nenuvargina mažųjų lankytojų ir padeda jiems įsitraukti, todėl atlieka pažintinę funkciją.

Galimybė gyvūnus pamatyti iš arti

Kadangi alpakos – draugiški gyvūnai, ūkyje galima jas paglostyti, pavedžioti ir susipažinti iš arčiau. Ūkyje taip pat galite įsigyti specialaus pašaro ar morkyčių ir jas maitinti, daryti įvairias nuotraukas ar net pabučiuoti alpaką. Vaikams toks buvimas gamtoje su gyvūnais yra labai naudingas – jie geriau pažįsta aplinką, mokosi bendrauti su gyvūnais, juos gerbti, iš alpakų mažieji gali pasisemti daug šilumos ir meilės. Tad galite būti tikri, kad po apsilankymo alpakų ūkyje jūsų vaikai bus laimingi ir kupini gerų emocijų.

Galima įsigyti vilnos

Dar viena dalis, kuri labiau aktuali suaugusiems – alpakų vilna. Turbūt teko girdėti, kad ji yra itin aukštos kokybės, negraužia, o iš alpakų vilnos pagaminti drabužiai yra plonesni, lengvesni, patvaresni ir ilgiau išlaiko savo prekinę išvaizdą. Tad visi norintieji alpakų ūkyje gali įsigyti alpakų vilnos, iš kurių įmanoma pasigaminti itin dailių ir kokybiškų drabužių ar aksesuarų.

Kaip sutaupyti perkant padangas?

padangosKaip ir įsigyjant bet kuriuos kitus pirkinius, taip ir perkant padangas visuomet norime ne tik gauti kokybišką, gerą prekę, bet ir sutaupyti. Kainos klausimas ypač aktualus, jei ketinate įsigyti visą komplektą padangų. Kaip galima sutaupyti perkant padangas? Štai keletas naudingų patarimų.

 • Peržiūrėkite pasiūlymus

Nepirkite padangų paskubomis. Peržiūrėkite skirtingų pardavėjų pasiūlymus ir palyginkite kainas. Nepamirškite pasidomėti internetinių parduotuvių pasiūla. Dažnai jose taikomos lanksčios nuolaidų sistemos ir padangas galima įsigyti už ypač patrauklias kainas. Pirkdami internetu galite rasti ne tik geresnių kainų pasiūlymus, bet ir sutaupyti kuro išlaidas, kurias patirtumėte važinėdami po fizines parduotuves.  Rekomenduojame peržvelgti įvairiausio modelio automobiliams skirtų  kokybiškų padangų su nuolaidomis pasiūlą, kurią rasite šiuo adresu: https://www.naujos-padangos.lt/padangos/vasarines-padangos/ .

 • Restauruotos padangos

Įsigyti restauruotas padangas savaime suprantama, žymiai pigiau negu pirkti naujas. Tai aiškus ir praktiškas būdas sutaupyti perkant padangas. Tačiau turėkite galvoje, kad kokybės atžvilgiu restauruotos padangos tarnaus tikrai trumpiau.

 • Sutaupykite keitimo išlaidas

Sutaupyti galite ne tik pirkdami padangas, bet ir jas keisdami. Jei tik turime reikalingus įrankius ir mokate padangas pakeisti patys, nepagailėkite savo laiko ir tai padarykite. Visas keturias padangas pakeitę patys užuot važiavę į autoservisą, sutaupysite nemenką pinigų sumą.

 • Rinkitės universalias padangas

Universalios padangos, tinkančios naudoti vasarą ir žiemą – tai puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti. Naudojant universalias padangas, jums nereikės atskirai įsigyti žieminių ar vasarinių padangų keičiantis sezonams.

Šie patarimai padės jums sutaupyti perkant padangas. Prekių automobiliams pardavėjų Lietuvoje yra gausu, tad skyrę laiko geriausio varianto paieškoms tikrai rasite priimtiniausią kainos ir kokybės santykį. Linkime taupių pirkimų, kokybiškų padangų ir gero kelio!

Į ką kreiptis sugedus dujų katilui?

katilo remontas

Jeigu įsigijote kokybišką dujų katilą, galite būti ramus, bent 10 metų tikrai nereikės nieko keisti ir remontuoti. Žinoma, pasitaiko visko, brokuotos detalės, nekokybiškas surinkimas, katilai sugenda ir dėl montavimo klaidų. Jeigu atliksite nuolatinę priežiūrą ir viską darysite pagal gamintojo instrukciją, didelių problemų netūrėtų būti. Tačiau kur ieškoti pagalbos jei visgi katilas sugedo?

 

Žmonės retai domisi koks dujinis katilas yra jų katilinėje, ten apsilanko tik nuvalyti dulkes ir svarbiausia jiems – mėnesio pabaigoje susimokėti mokesčius už dujų suvartojimą. Todėl sugedus katilui žmonės dažnai nežino kur kreiptis. Gal paskambinti meistrui kuris sumontavo katilą? Gal skambinti į parduotuvę iš kurios pirko katilą? Gal skambinti gamintojo atstovui? Nors atrodo, kad jums galėtų padėti bet kuris iš jų, tiesa yra kiek kitokia. Viskas priklauso nuo problemų specifikos.

 

Tik ne santechnikas Zigmas!

 

Vieno dalyko neturėtumėte daryti – nereikia skambinti bet kuriam pirmam pasitaikusiam meistrui kuris siūlosi atvažiuoti pataisyti katilą nedelsiant. Dujiniai katilai yra sudėtingi įrenginiai, jų nepataisysi su atsuktuvu ir varžtais. Dujiniame katile yra reguliavimo, matavimo įrenginiai, taip pat programinė įranga. Bet kuris net ir patyręs santechnikas gali tik spėti kokia problema ir dėl ko galėjo kilti, tačiau tiksliai identifikuoti galės tik atestuotas dujų katilų meistras su diagnostine įranga. Geriausia tokiu atveju kviesti tą pačią įmonę iš kurios pirkote katila ir kuri jums jį sumontavo. Tai svarbu, nes dujinis katilas kaip ir kieto kuro katilas viduje degina ugnį, iki jo ateina dujų vamzdis ir elektra. Bet koks mėgėjiškas pasikrapštymas bandant suremontuoti gali pasibaigti tragiškai net ir žinant, kad dujiniuose katiluose yra sudėti saugikliai.

 

Katilų remonto meistrai specializuojasi pagal katilo tipus ir gamintojus. Nėra taip, kad vienas meistras žino viską apie visus katilus. Ne veltui katilų gamintojai jiems nuolat organizuoja mokymo kursus apie katilų aptarnavimą, remontą, naujoves ir pan. Jei norite išsikviesti meistrą į namus, būtinai paklauskite ar jis yra remontavęs tokio gamintojo katilus koks yra pas jus, iš anksto nurodykite gaminio modelį, kad darbuotojas galėtų išsamiau susipažinti su įrenginiu kurį teks remontuoti.

 

Daugiau apie katilų remontą skaitykite:

https://adma.lt/dujiniu-katilu-remontas/