Dovana vyrui: kaip nustebinti?

dovana - skustuvas

Kai reikia nustebinti kitos lyties žmogų, dažnas pasimeta, nežinodamas, ką reikėtų nupirkti. Vyrai ilgai suka galvas, kaip nustebinti moteris, o dailiosios lyties atstovės taip pat kartais pasimeta, nežinodamas, kuo nustebinti vyrus. Tačiau renkant dovaną, viskas nėra taip jau sudėtinga. Dovana vyrui gali būti surasta gana greitai, jeigu žinote, ko ieškosite. O dovanos gali būti įvairios.

Linksmos

Vienos populiariausių dovanų vyrams – tai linksmos dovanos. Pavyzdžiui, jeigu ieškote dovanos draugui ar giminaičiui, kažkas, kas jį prajuokintų ir pralinksmintų – galėtų būti puiki dovana vyrui. Pavyzdžiui, tai gali būti kažkokia šmaikšti dovana, susijusi su žmogaus darbu arba pomėgiu. Pavyzdžiui – netikra žvejo enciklopedija. Iš pirmo žvilgsnio tai stora knyga, o jos viduje – vietoj puslapių, mėgstamas jūsų draugo gėrimo butelaitis. Taip pat galima nupirkti įvairių šmaikščių smulkmenų, kiras galima pasidėti ant darbo stalo ar tiesiog namuose.

Praktiškos

Vyrai – praktiški sutvėrimai, todėl daugelis jų mėgsta praktiškas dovanas. Retas vyras apsidžiaugs gauta gražia žvakide, tačiau daugelis nustebs, jeigu padovanosite jam tinkantį megztinį ar mėgstamą žaidimą. Todėl jeigu nežinote, kuo nustebinti draugą, artimą žmogų ar mylimą vyrą, puiki dovana vyrui yra kažkas praktiško ir tai, ko jam tikrai reikia. Nesvarbu, ar tai būtų naujos kelnės, ar vizitinių kortelių dėklas. Svarbu iš anksto pasidomėti tuo, apie ką šiuo metu jis galvoja. Galbūt svajoja kažką įsigyti ir vis delsia, tad tai puiki proga jį nustebinti.

Pagal pomėgius

Jums brangus vyras tikrai apsidžiaugs ne tik praktiška dovana, bet ir tokia, kuri bus nupirkta galvojant būtent apie jį. Tai labai populiari dovanų kategorija, kai nuperkama kažkas, kas tinka dovanos gavėjui pagal jo pomėgius, laisvalaikio mėgstamas veiklas. Pavyzdžiui, galbūt žmogus, kurį norite nustebinti, labai mėgsta gaminti arba yra tikras gurmanas. Tokiu atveju jam puikiausia dovana – virtuvės reikmenys. Tai gali būti išskirtinių kokybiškų įrankių rinkinys, originalūs dubenėliai ar specialiai pagamintas lėkščių rinkinys. Tokios dovanos tinka visomis progomis ir visais metų laikais. Svarbu, kad dovana vyrui būtų parinkta pagal tai, kas jam kelia susidomėjimą, kuo jis domisi ar mėgsta užsiimti. Tuomet tikrai neprašausite pro šalį, o dovanos gavėjas liks labai maloniai nustebintas.

 

Vyriška avalynė ir jos tendencijos 2020-aisais

batai

 

Nors vyriška avalynė nepasižymi tokia didele tendencijų kaita, kaip moteriška, vyriškosios lyties atstovams taip pat derėtų sekti madas ir žinoti, kas populiaru šiais metais. Jei norite įsigyti naują porą batų ar pasitikrinti, ar jūsų spintoje esanti vyriška avalynė dar „ant bangos“, dalinamės vyriškų batų tendencijomis 2020-aisiais metais.

Tvarumas

Pirmoji tendencija, galiojanti tiek moteriškai, tiek vyriškai avalynei 2020-aisiais yra tvarumas. Žmonės vis daugiau kalba apie masinio vartojimo atsisakymą ir aplinkai draugiškesnius sprendimus. Šiuo metu yra daug kokybiškų odos alternatyvų, taip pat vertėtų investuoti į ilgaamžius batus, kurie tarnaus ne vieną sezoną – taip sumažinsite perteklinį vartojimą ir prisidėsite prie gamtos saugojimo.

Klasikiniai batai

Kiekvieno vyro spintoje turėtų atsidurti „Brogue“ tipo batai. Tai klasikinės linijos pusbačiai su raišteliais ir skylučių papuošimais. Jie taip pat turi atvirus batviršio šonelių kraštus ir padą su žemu kulnu. Tokia vyriška avalynė puikiai tinka ypatingoms progoms, prie klasikinio stiliaus aprangos, tačiau gali būti derinama ir prie „Smart casual“ stiliaus drabužių. Geriausia, jei investuosite į kokybiškus „Brogue“ stiliaus batus, kurie derės prie jūsų garderobo, nes tai iš mados neišeinantis variantas, gelbėjantis, kai reikia pasipuošti.

Auliniai

Šiemet vis dar madingi vyriški auliniai. Jie gali būti suvarstomi, susagstomi, su užtrauktukais, klasikiniai arba dekoruoti masyvesnėmis detalėmis. Ypač stilinga vyriška avalynė grubesniu padu, kuris ne tik praktiškas ir padeda prisitaikyti prie lietuviško klimato, bet ir atrodo itin išskirtinai.

Balti sportbačiai

2020-aisiais itin populiarūs balti sportbačiai, kuriuos galima derinti ne tik su laisvalaikio apranga – jie tinka ir prie kostiumo ar klasikinio kirpimo kelnių.

Mokasinai

Vienų mylimi, kitų nekenčiami mokasinai 2020-aisiais vis dar stilingiausių viršūnėje. Tai patogus ir gerai atrodantis pasirinkimas šiltuoju metų laiku, kurį galite rinktis ir su džinsais, ir su klasikinio kirpimo kelnėmis, ir su šortais.

Bėgiojimo bateliai

Šiemet bėgiojimo bateliai bus reikalingi ne tik trasoje ar sporto klube, bet ir kaip būtina stiliaus detalė. Ryškūs, aukštesniu padu – tai viskas, ko reikia, jei norite atrodyti stilingai ir išsiskirti.

Jei ieškote madingos ir kokybiškos vyriškos avalynės, platų jos pasirinkimą gali pasiūlyti „Imu Sau“ elektroninė parduotuvė.