Dovana vyrui: kaip nustebinti?

dovana - skustuvas

Kai reikia nustebinti kitos lyties žmogų, dažnas pasimeta, nežinodamas, ką reikėtų nupirkti. Vyrai ilgai suka galvas, kaip nustebinti moteris, o dailiosios lyties atstovės taip pat kartais pasimeta, nežinodamas, kuo nustebinti vyrus. Tačiau renkant dovaną, viskas nėra taip jau sudėtinga. Dovana vyrui gali būti surasta gana greitai, jeigu žinote, ko ieškosite. O dovanos gali būti įvairios.

Linksmos

Vienos populiariausių dovanų vyrams – tai linksmos dovanos. Pavyzdžiui, jeigu ieškote dovanos draugui ar giminaičiui, kažkas, kas jį prajuokintų ir pralinksmintų – galėtų būti puiki dovana vyrui. Pavyzdžiui, tai gali būti kažkokia šmaikšti dovana, susijusi su žmogaus darbu arba pomėgiu. Pavyzdžiui – netikra žvejo enciklopedija. Iš pirmo žvilgsnio tai stora knyga, o jos viduje – vietoj puslapių, mėgstamas jūsų draugo gėrimo butelaitis. Taip pat galima nupirkti įvairių šmaikščių smulkmenų, kiras galima pasidėti ant darbo stalo ar tiesiog namuose.

Praktiškos

Vyrai – praktiški sutvėrimai, todėl daugelis jų mėgsta praktiškas dovanas. Retas vyras apsidžiaugs gauta gražia žvakide, tačiau daugelis nustebs, jeigu padovanosite jam tinkantį megztinį ar mėgstamą žaidimą. Todėl jeigu nežinote, kuo nustebinti draugą, artimą žmogų ar mylimą vyrą, puiki dovana vyrui yra kažkas praktiško ir tai, ko jam tikrai reikia. Nesvarbu, ar tai būtų naujos kelnės, ar vizitinių kortelių dėklas. Svarbu iš anksto pasidomėti tuo, apie ką šiuo metu jis galvoja. Galbūt svajoja kažką įsigyti ir vis delsia, tad tai puiki proga jį nustebinti.

Pagal pomėgius

Jums brangus vyras tikrai apsidžiaugs ne tik praktiška dovana, bet ir tokia, kuri bus nupirkta galvojant būtent apie jį. Tai labai populiari dovanų kategorija, kai nuperkama kažkas, kas tinka dovanos gavėjui pagal jo pomėgius, laisvalaikio mėgstamas veiklas. Pavyzdžiui, galbūt žmogus, kurį norite nustebinti, labai mėgsta gaminti arba yra tikras gurmanas. Tokiu atveju jam puikiausia dovana – virtuvės reikmenys. Tai gali būti išskirtinių kokybiškų įrankių rinkinys, originalūs dubenėliai ar specialiai pagamintas lėkščių rinkinys. Tokios dovanos tinka visomis progomis ir visais metų laikais. Svarbu, kad dovana vyrui būtų parinkta pagal tai, kas jam kelia susidomėjimą, kuo jis domisi ar mėgsta užsiimti. Tuomet tikrai neprašausite pro šalį, o dovanos gavėjas liks labai maloniai nustebintas.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *