Automobilių nuomos paslaugos Vilniuje

Ne naujiena, kad Lietuvos sostinė pasižymi pašėlusiu gyvenimo ritmu tiek žmonių, tiek eismo prasme. Vilniuje rajonai pakankamai dideli, tad pasiekti kitame miesto gale esančią vietą be automobilio gali būti išties sudėtinga. Į tai verta atsižvelgti ir ketinantiems aplankyti sostinę. Ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams automobilių nuoma yra išties patogi išeitis. Tad patarsime, ką verta žinoti apie automobilių nuomos paslaugas Vilniuje.

  • Kaip išsinuomoti automobilį?

Vilniuje yra ne mažai įmonių, teikiančių automobilių nuomos paslaugas. Interneto svetainėse galite rasti visą reikiamą informaciją, o dažniausiai ir atlikti automobilio nuomos rezervaciją. Jums tereikės su galiojančiu vairuotojo pažymėjimu ir asmens tapatybės dokumentu atvykti pasiimti automobilio.

  • Kur galima pasiimti išsinuomotą automobilį Vilniuje?

Mašiną Vilniuje galima pasiimti iš vietos, kurią pasirenkate atlikdami automobilio rezervaciją. Automobilių pasiėmimo punktai priklauso nuo paslaugas teikiančios bendrovės. Dažniausiai tai būna strategiškai patogios vietos, pavyzdžiui, oro uostas, geležinkelio stotis, Vilniaus centras. Kai kurios įmonės suteikia galimybę užsisakyti automobilio pasiėmimą ir iš bet kurios Vilniaus vietos, pagal užsakovo nurodytą adresą.

  • Kur atiduodamas automobilis Vilniuje?

Pasinaudojus automobilio nuoma, jo atidavimo vieta taip pat priklauso nuo susitarimo tarp bendrovės ir kliento. Kai kurios įmonės suteikia galimybę atiduoti automobilį ir kitame mieste. Tai ypač patogu miesto svečiams, kurie gali po viešnagės sostinėje grįžti namo ir tik tada atiduoti automobilį.

  • Kokia automobilio nuomos kaina Vilniuje?

Dažniausiai automobilio nuomos kaina nepriklauso nuo miesto. Kainai įtakos turi automobilio modelis, papildomi priedai (antras vairuotojas, GPS įranga ir kt.) bei žinoma, nuomos laikotarpis.

Klientams sudarytos visos sąlygos, kad pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis Vilniuje būtų paprasta ir patogu. Nepamirškite šios galimybės ir judėkite sostinėje komfortiškai ir patogiai.

 

 

Automobilio nuoma pagal kuro rūšį

nuoma 

Jei svajojate apie kelionę su šeima, tačiau neturite automobilio, varginantis keliavimas viešuoju transportu anaiptol nėra vienintelė išeitis. Žymiai geresnis pasirinkimas – automobilio nuoma. Šias paslaugas teikiančios įmonės svetainėje jums tereikės išsirinkti patinkantį automobilį, pasiėmimo bei grąžinimo vietas ir laikotarpį, kuriam jums reikalingas automobilis. Jei kelionę planuojate su vaikais, nepamirškite atlikdami automobilio rezervaciją užsakyti ir vaikišką kėdutę ar lopšį kūdikiui. Na, o jei ketinate vykti į nepažįstamą vietovę, pasinaudokite galimybe  automobilyje naudotis GPS navigacijos pagalba. Tad automobilio nuoma yra geriausias pasirinkimas planuojant keliones be nuosavos transporto priemonės. Išnuomotu automobiliu jūs ne tik patogiai ir saugiai pakeliausite, bet ir pamiršite rūpesčius apie papildomus priedus, reikalingus kelionei. Viską, ką užsisakysite atlikdami rezervaciją, gausite automobilio komplektacijoje.

Nuomojami automobiliai pristatomi į pasirinktą vietą su pilnu kuro baku. Žinoma, pirmenybę renkantis automobilį dauguma žmonių teikia asmeniniams poreikiams ir komfortui, tačiau galite rinktis automobilį ir pagal kuro rūšį. Jei esate benzinu varomų automobilių gerbėjas, vertinantis komfortą ir greitį, išsirinkite sau tinkamiausią variantą iš daugybės benzinu varomų automobilių modelių. Na, o jeigu teikiate pirmenybę ekonominiam naudingumui, jums tinkamesni bus dyzelinių automobilių modeliai.

Automobilių nuomos paslaugas verta apsvarstyti ketinantiems keliauti ne tik Lietuvos ribose, bet ir už jų. Pasitaiko atvejų, kai žmonės vyksta į tolimas keliones su nepilnai techniškai tvarkingu automobiliu. Užsienio valstybėje įvykęs automobilio gedimas sukelia nemažai rūpesčių, pradedant nežinojimu kur kreiptis, baigiant kartais labai didelėmis išlaidomis už automobilio remontą. Tad daug saugiau ir patikimiau į tolimą kelionę vykti išnuomotu, 100% techniškai tvarkingu ir saugiu automobiliu. Automobilių nuomos įmonių siūlomi automobiliai visuomet nepriekaištingos techninės būklės, pasižymintys naujausiomis technologijomis ir privalumais.

 

Kur ir kaip ieškoti, kas išnuomos automobilį?

automobilių nuomaJeigu nusprendėte pasinaudoti automobilių nuomos paslauga, greičiausiai prisėsite prie kompiuterio ir įsijungsite interneto paieškos sistemą. Ir tuomet pamatysite dešimtis tūkstančių nuorodų, nes auto nuoma užsiima daug įmonių. Kaip žinoti, kuri iš jų išnuomos automobilį geriausiomis sąlygomis Jums asmeniškai? Yra keletas patarimų, padėsiančių pasirinkti automobilių nuomos bendrovę.

Kokio automobilio Jums reikia?

Skirtingos įmonės nuomoja skirtingas transporto priemones. Pavyzdžiui, jeigu ruošiatės pasitikti verslo partnerius oro uoste, juos vežioti po miestą, tai greičiausiai ieškosite verslo klasės automobilio, nes turite sudaryti gerą įspūdį. O jei reikia kažkur važiuoti su daugiau keleivių, Jums pravers keleivinio mikroautobuso nuoma. Persikraustymui reikės krovininio mikroautobuso. Šventėms, ypač vestuvėms, nuomojami išskirtiniai prabangūs automobiliai. Taigi, žinant, kokiu tikslu nuomojamas automobilis iškart susiaurės nuomos paslaugų paieška. Techniniai reikalavimai taip pat palengvins pasirinkimą: mechaninė ar automatinė pavarų dėžė, automobilio galingumas, markė, pageidaujamas modelis.

Kas sudaro nuomos kainą?

Auto nuomos bendrovės savo paslaugas teikia skirtingai: vienose galima išsinuomoti transportą kelioms valandoms, taigi skaičiuojamas valandinis mokestis. Kitose įmonėse nuoma skaičiuojama paromis, todėl net jei transporto priemonė reikalinga porai valandų, mokėsite dienos mokestį. Beje, daugumoje įmonių nuomos kaina mažėja, jeigu nuomojamasi ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, kelioms savaitėms. Nuomos kainas įtakoja ir draudimas, papildoma įranga ir panašiai. Todėl renkantis nuomos įmonę, peržvelkite kelių bendrovių kainodarą ir bus paprasčiau rasti optimalų variantą.

Kokiame mieste ieškote auto nuomos?

Automobilį išsinuomoti galima elektroniniu būdu, t.y. užpildyti rezervaciją, sumokėti užstatą, tačiau vis tiek jo internetu niekas neatsiųs. Todėl reikia pasižiūrėti, ar įmonė, kurios paslaugas pasirinkote, turi nuomos punktą reikiamame mieste. Žiūrėkite, kad būtų patogu nuomotą transporto priemonę ir pasiimti, ir grąžinti. Pavyzdžiui, jei grįžtate po kelionės į Kauno oro uostą, tai ieškokite, kur išsinuomoti automobilį Kaune. Jei tuo automobiliu planuojate nuvažiuoti į kitą miestą, žiūrėkite, kad galėtumėte jį grąžinti savo galutiniame kelionės taške. Tai suplanuoti yra nesudėtinga, nes užsakant nuomos paslaugą reikia pasirinkti atsiėmimo ir grąžinimo vietas bei laiką, tad iškart matysite, ar tai Jums bus patogu.

Taigi, apibrėžę savo poreikius, nusprendę, kokio automobilio ir kokiame mieste reikia, labai palengvinsite ir pagreitinsite automobilio nuomos pasiūlymo pasirinkimą.

 

 

Automobilių nuoma

automobilių nuomaYra sakoma, kad pasaulis tai yra knyga ir tas žmogus, kuris nekeliauja skaito tik vieną jos puslapį, o kokia gi kelionė gali apsieiti be automobilio? Tačiau juk ne visi turi galimybę turėti savo asmeninį automobilį. Taigi ir šiuo atveju jums bus kaip niekada naudinga tokia paslauga kaip automobilių nuoma. Tačiau kaip nepakliūti į nesąžiningų nuomotojų rankas ir į ką geriau reikėtų atkreipti dėmesį, kai yra nuomojami automobiliai. Svarbiausia be jokių abejonių yra įstatymas. Visų pirma jūs norėtų apsaugoti nuo to, kad jūs nenuomotumėte automobilio iš privačių asmenų, kurie neturi jokios licenzijos. Be problemų su draudimų, kuris tikriausiai nepadengs jūsų automobilio pažeidimų, kuriuos jūs galite padaryti jūs taip pat turite riziką gauti  baudą iš policijos ir tapsite mokesčių nusikaltimo bendrininku. Tačiau ir tokios įmonės, kurios turi licenzijas ne visada būna sąžiningos. Žinoma, yra patikimiausiai išsinuomoti automobilį stipriose įmonėse, kurios turi ne vieną biurą, laikosi visų įstatymų ir neleidžia sau pasinaudoti smulkiomis gudrybėmis. Tačiau kaip taisyklė tokių įmonių paslaugos kainuos ženkliai daugiau, nei vietinių įmonių. Visų pirma, jums reikia nuspręsti kur jūs imsite ir grąžinsite automobilį, jei tai bus daroma tiesiogiai viešbutyje, jums tai reikia pasakyti nuomos paslaugas teikiančiai įmonei. Kitas žingsnis tai automobilio apžiūra, kurį jūs norėsite apžiūrėti, kai kada klientai tai net pamiršta padaryti ir pasižiūri tik nuotraukas.

Vėliau, kai yra pasinaudojama tokia paslauga kaip automobilių nuoma reikia išsiaiškinti daugiau informacijos apie kurą, kuris yra bake. Jums reikia sužinoti ar automobilis turi būti grąžinamas su pinu kuro baku, koks kuro kiekis turi būti jame. Labai gudrios įmonės suteikia netikslią informaciją apie tai koks yra benzino kiekis. Taip pat jums gali pasiūlyti kompensuoti benzino kainą pagal tai kokie skaičiavimai yra atlikti įmonės viduje, kurie bus jums naudingi. Dar viena gudrybė yra tokia, kad jūs galite gaut automobilį, kuris bus žemesnės klasės nei buvo pasakyta, ir žinoma be kainos kompensacijos. Taigi reikėtų automobilį išsinuomoti tik iš patikimos įmonės, kuri jums gali pasiūlyti viską ką turėtų gauti klientas. Kai jūs bendradarbiausite su profesionalais jūs gausite tvarkingą automobilį, kuris turės viską ko reikia jūsų patogesniam gyvenimui, tai gali būti kondicionierius ir kiti papildomi elementai. Jei bus pažeistas automobilis jis bus apdraustas tai jums nesukels jokių nemalonumų, jums tik apie tai reikės pranešti nuomos paslaugas teikiančiai įmonei.

Automobilių nuoma tai visada yra populiari paslauga, todėl auto14a puslapyje galima užsakyti mašinų nuomą internetu . Ši paslauga gali pasinaudoti populiarumu tiek pas miesto svečius, tiek ir pas nuolatinius gyventojus. Juk darbo metu tikrai nebus patogu važiuoti viešuoju transportu, stumdytis su kitais žmonėmis, bei laukti spūstyse. Kai išsinuomosite automobilį jūs jausitės kur kas mobiliau ir patogiau važiuodami automobiliu. Visų pirma, jums reikia pasirinkti tokį automobilį, kuris jums pats tinkamiausias, vėliau jūs turite palikti užklausą, kurioje bus nurodytas automobilio modelis, kurį jūs norite išsinuomoti, bus nurodytas automobilio amžius ir kiti ne ką mažiau svarbūs duomenys. Kai yra nuomojamas automobilis yra labai svarbu įsiminti, kad nuomos paslaugas teikiančios įmonės yra pasiruošusios jums suteikti transportą. Pagrindiniai reikalavimai, kurie yra teikiami tiems, kurie nori pasinaudoti šia paslauga tai garantija, kad jums bus suteiktos labai aukšto lygio paslaugos, yra taikoma palanki kainų politika ir visada yra siūlomi patys aktualiausi pasiūlymai. Paslaugos turi būti teikiamos profesionaliai, kokybiškai ir tokiomis paslaugomis bus patenkinti visi.