Kur ir kaip ieškoti, kas išnuomos automobilį?

automobilių nuomaJeigu nusprendėte pasinaudoti automobilių nuomos paslauga, greičiausiai prisėsite prie kompiuterio ir įsijungsite interneto paieškos sistemą. Ir tuomet pamatysite dešimtis tūkstančių nuorodų, nes auto nuoma užsiima daug įmonių. Kaip žinoti, kuri iš jų išnuomos automobilį geriausiomis sąlygomis Jums asmeniškai? Yra keletas patarimų, padėsiančių pasirinkti automobilių nuomos bendrovę.

Kokio automobilio Jums reikia?

Skirtingos įmonės nuomoja skirtingas transporto priemones. Pavyzdžiui, jeigu ruošiatės pasitikti verslo partnerius oro uoste, juos vežioti po miestą, tai greičiausiai ieškosite verslo klasės automobilio, nes turite sudaryti gerą įspūdį. O jei reikia kažkur važiuoti su daugiau keleivių, Jums pravers keleivinio mikroautobuso nuoma. Persikraustymui reikės krovininio mikroautobuso. Šventėms, ypač vestuvėms, nuomojami išskirtiniai prabangūs automobiliai. Taigi, žinant, kokiu tikslu nuomojamas automobilis iškart susiaurės nuomos paslaugų paieška. Techniniai reikalavimai taip pat palengvins pasirinkimą: mechaninė ar automatinė pavarų dėžė, automobilio galingumas, markė, pageidaujamas modelis.

Kas sudaro nuomos kainą?

Auto nuomos bendrovės savo paslaugas teikia skirtingai: vienose galima išsinuomoti transportą kelioms valandoms, taigi skaičiuojamas valandinis mokestis. Kitose įmonėse nuoma skaičiuojama paromis, todėl net jei transporto priemonė reikalinga porai valandų, mokėsite dienos mokestį. Beje, daugumoje įmonių nuomos kaina mažėja, jeigu nuomojamasi ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, kelioms savaitėms. Nuomos kainas įtakoja ir draudimas, papildoma įranga ir panašiai. Todėl renkantis nuomos įmonę, peržvelkite kelių bendrovių kainodarą ir bus paprasčiau rasti optimalų variantą.

Kokiame mieste ieškote auto nuomos?

Automobilį išsinuomoti galima elektroniniu būdu, t.y. užpildyti rezervaciją, sumokėti užstatą, tačiau vis tiek jo internetu niekas neatsiųs. Todėl reikia pasižiūrėti, ar įmonė, kurios paslaugas pasirinkote, turi nuomos punktą reikiamame mieste. Žiūrėkite, kad būtų patogu nuomotą transporto priemonę ir pasiimti, ir grąžinti. Pavyzdžiui, jei grįžtate po kelionės į Kauno oro uostą, tai ieškokite, kur išsinuomoti automobilį Kaune. Jei tuo automobiliu planuojate nuvažiuoti į kitą miestą, žiūrėkite, kad galėtumėte jį grąžinti savo galutiniame kelionės taške. Tai suplanuoti yra nesudėtinga, nes užsakant nuomos paslaugą reikia pasirinkti atsiėmimo ir grąžinimo vietas bei laiką, tad iškart matysite, ar tai Jums bus patogu.

Taigi, apibrėžę savo poreikius, nusprendę, kokio automobilio ir kokiame mieste reikia, labai palengvinsite ir pagreitinsite automobilio nuomos pasiūlymo pasirinkimą.

 

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.