Kaip planuoti atostogas keliose šalyse?

kelionesNukeliauti į pasirinktą šalį galima įvairiausiais būdais, o geriausia tai, kad keliavimo išlaidos šiais laikais gali būti sumažinamos naudojantis tam tikrais patarimais. Daugelis žmonių skundžiasi, kad negali išvykti už Lietuvos ribų, neva tam reikia milžiniško biudžeto. Deja, jau praėjo tie laikai, kad mėnesio atostogos kainuotų keletą tūkstančių. Šiuo metu visą mėnesį netgi skirtingose šalyse galite pailsėti vos su kelių šimtų eurų biudžetu. Jeigu galvojate apie poilsį Europoje, tai būtinai pasidomėkite Kopenhaga, Roma, Milanu ir kitais populiariausiais turistų traukos centrais. Juose tikrai bus ką pamatyti. Jeigu nežinote kokios lankytinos vietos Kopenhagoje bei kituose miestuose yra populiariausios, tuomet internete paieškokite specialių gidų.

Rinkdamiesi atostogų taškus, pirmiausia pasidomėkite ar tikrai pasirinkta šalis bus turtinga kultūriniais, istoriniais bei kitai objektais. Blogiausiu pasirinkimu būtų laikomas tokios šalies pasirinkimas, kurioje nėra daug turistams skirtų vietų. Kopenhaga tikrai bus vienas iš paprastesnių pasirinkimų. Tačiau nepamirškite, kad norint pailsėti keliose šalyse, planus teks sudėlioti preciziškai, nes kitu atveju teks paišlaidauti daugiau nei tikėjotės.

Dėliojant planus, labai svarbu, jog bilietus užsakytumėte ne iš karto. Galioja toks mitas, kad kelionės planavimo metu, lėktuvų bilietus būtina užsakyti iš anksto. Tai tikrai nėra racionalus pasirinkimas. Supraskite, kasdien atsiranda vis naujų pasiūlymų skirtis į kažkokias šalis, o įdomiausia tai, kad kasdien kainos gali būti skirtingos. Tad, pailsėję vienoje šalyje, paskutinę dieną skirkite bilietų paieškai. Tada bus didesnė tikimybė surasti paskutinės minutės keliones, kurios yra populiarios visame pasaulyje.

Paskutinės minutės skrydžiai yra pigūs dėl to, kad skrydžių bendrovės šitokiu būdu siekia maksimaliai užpildyti vietas lėktuve. Bendrovėms naudingiau gauti bent kažkiek pinigų, negu visai jų negauti. Tad, norintiems keliauti po keletą šalių, tikrai nėra tikslo iš anksto užsakyti bilietų, nes tai ko gero kainuos žymiai daugiau.

Taipogi pabrėžtina, kad keliaujantiems į užsienį ir renkantis kelias šalis, būtina bent jau preliminariai pasidomėti tose šalyse galiojančiais įstatymais bei vietine kultūra. Tai padėtų išvengti įvairiausių nesusipratimų.

Tad, jeigu norite aplankyti kelias šalis, tuomet šiek tiek daugiau laiko skirkite domėjimuisi kaip viską planuoti šiuolaikiškai.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.