Aplinka

sodas ir aplinka

sodas ir aplinkaNamams ir aplinkai vis daugiau ir daugiau skiriame dėmesio. Gražus sodas, prižiūrėtas kiemas, gėlynai, alpinariumai, takeliai, tvenkiniai ir dirbtiniai baseinai. Į juos investuojama nemažai laiko ir lėšų. Aplinkos tvarkymas ir gerbūvio kūrimas – viena iš labiausiai progresuojančių paslaugų Lietuvoje.

Šildymas

Namus šildyti dabar galima keliais būdais. Populiariausias – kietu kuru. Malkos Lietuvoje nebrangios, todėl tai populiariausias kuras. Kitos kuro rūšys – granulės, anglys, briketai, dujos.

Gerbūvis

Gerbūvis – tai visa aplinka, kuri supa mūsų namus. Juk negali namas stovėti viduryje lauko ar molyne… Visas gerbūvio kūrimas prasideda nuo kasimo. Mini ekskavatoriaus nuoma – štai nuo ko reiktų pradėti darbus. Jis pasamdomas tam, kad išlygintume kiemą, iškastų komunikacijoms reikalingas tranšėjas ir t.t.

Pirtis

Tai senovės lietuvių išradimas, kurį dovanodavo net karaliams (istorija mena apie Vytauto Didžiojo dovanas kitiems didikams, nes viduramžiais prausimasis nebuvo prioritetas Nr. 1, kaip dabar). Pirtis sodyboje yra praktiškai būtinas statinys, todėl labai daug kas stato pirtis. Pastatyti pirtį galima gana greitai naudojant karkasinių namų statymo technologijas – liks tik ją tinkamai įrengti ir pasirinkti, kokios pirties norite – sausos (saunos) ar garinės.