Šventės ir renginiai

šventės ir renginiai

šventės ir renginiaiMūsų gyvenime šventės užima labai svarbią vietą. Tai įvairiausi gimtadieniai, vardadieniai, vestuvės, krikštynos, metinės, vardinės, išleistuvės, sutiktuvės, net laidotuvės yra šventiška diena, nors ir liūdna… Visoms šioms šventėms suorganizuoti reikia nemažai pastangų. Viskas prasideda nuo vietos ir jos dekoravimo. Populiariausias būdas papuošti sales ir namus dabar yra balionai. Jie lengvai panaudojami ir po šventės – jais taip mėgsta žaisti vaikai…

Kitas svarbus šventės atributas – fotografas ir profesionalios fotosesijos. Labai svarbu išsirinkti profesionalus, nes po renginio lieka tik įamžintos akimirkos, perteikta nuotaika ir žmonės, kurie ten dalyvavo, įamžinti fotografijose. Tai pagrindinė vertybė, todėl į ją vertą ir rekomenduojama investuoti…

Bet kiekvienos šventės esmė yra gėlės. Net jei ta šventė – ne visai linksma. Gėlių puokštė visada praskaidrina nuotaiką tiek vyrams, tiek moterims, suteikia malonių emocijų. Juk svarbiausia dovana yra dėmesys. Gėlės – puikiausias būdas tą dėmesį pademonstruoti savo artimiems žmonėms, kolegoms ir mažiau pažįstamiems.

Labai svarbus momentas – maistas. Galima viską gaminti patiems, bet galima ir nusamdyti maisto gaminimo profesionalus. Taip kur kas pigiau ir paprasčiau, be to jie pasirūpina ne tik maisto į furšetą ar banketą pristatymu, bet ir stalo serviravimu. Tik pagalvokite apie 150 lėkščių suplovimą pasibaigus renginiui ir iš karto taps aišku, kad patiems to daryti tikrai neapsimoka…

Renginius organizuoti reikia tam tikros vietos. Ne visada salė – pats geriausias variantas. Galima padaryti renginį tiesiog gamtoje. Tam reikalingi tik paviljonai, kurie atstoja ištaigingas sales.

Dovanų idėjos

Labai dažnai organizuojant švente kyla dilema dėl dovanų. Ką padovanoti viena ar kita proga? Variantų yra daug, pabandysime čia kai kuriomis idėjomis pasidalinti:

  • Siuvinėti rūbai – puiki dovana pačiomis įvairiausiomis progomis. Rūbai su užrašais tinka ir jauniems ir seniems…
  • Graviruotos dovanos – graviruoti galima praktiškai ant bet kokio paviršiaus, net kartono, tad reikia tik fantazijos ir dovana bus viena iš įspūdingiausių.
  • Maisto krepšiai ar rinkinai. Tai įvairių produktų rinkinukas, kurį galima dovanoti bet kokia proga. Produktai yra dažniausiai gurmaniški, ekologiški, lietuviški – duona, medus, saldumyai, vaisiai, prieskoniai, sūris ir t.t.