Apie muitinės tarpininkus. Kas tai?

muitines tarpininkai

Apie muitinės tarpininkus paskutiniu metu diskutuojama labai daug ir labai garsiai. Paprasčiausiai pamatyta, kad neverta patiems gaišti laiko, kai yra tam tikrų sferų profesionalai, kurie gali padėti įvairias funkcijas atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Šiuo atveju muitinės tarpininkai išpopuliarėjo tada, kai žmonės pradėjo pirkti pigesnes prekes iš kinų. Tai puiki galimybė užsiakyti didelius kiekius už labai mažą kainą. Žinoma, pasiekus tam tikrą vienetų ribą – reikia susimokėti muitinėje ir štai čia jau tampa reikalingi muitinės tarpininkai.

Kas yra muitinės tarpininkas?

Asmuo, kuris padeda susitvarkyti su  procesais vykstančiais muitinėje – būtent ir yra tarpininkas. Suprantama, kad tarpininkavimo paslaugos yra labai įvairios. Išties, jis ne tik tvarko dokumentus, padeda susimokėti mokesčius, tačiau taip pat iškilus nesklandumams dažniausiai ir atstovauja tuos, kuriems reikia pagalbos. Taip taupomas ne tik žmogaus laiką, tačiau ir pinigai, kadangi žinant kur – nesunkiai galima sutaupyti.

Kokias paslaugas teikia?

Dažniausiai sunku vienareikšmiškai atsakyti, kokias paslaugas teikia muitinės tarpininkas, kadangi tų paslaugų yra labi daug ir jos labai skirtingos. Paprasčiausiai kiekvienas gali teikti vis skirtingas. Ir kol vieni specializuojasi šioje sferoje nuo A iki Ž, tuo tarpu kiti atlieka tik tam tikrus darus. Tikrai ne visis padeda susitvarkyti su atstovavimo darbais. Jeigu Jums tai aktualu – tuomet reikia ieškoti ir konkretaus specialisto.

Ar verta bendradarbiauti?

Sunku atsakyti, ar muitinės tarpininkas jums yra būtinas. Svarbiausia atsiminti, kad tai labiausiai remiasi į Jūsų pirkimo mastus. Jeigu jie yra nedideli – tokiu atveju dažniausiai susimokėti mokesčius gana greitai pavyksta pačiam. Tačiau jeigu palaikote nuolatinius verslo santykius su asmenimis iš kitų šalių – tokiu atveju profesionalo paslaugos – labai padeda ir jomis apsinaudoti mes siūlome.

Kaip rasti geriausią specialistą?

Svarbiausia skirti daugiau laiko lyginimui. Kuo daugiau skirtingų profesionalų įvertinsite – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tą, kurio paslaugos tenkina Jūsų poreikius. Žinoma, įvertinkite paslaugų kainas, taip pat, paslaugų spektrą. Inkitės tokį, kurio paslaugos labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

 

Didelis ir sunkus krovinys? Paketų išvežiojimas Lietuvoje

Paketų išvežiojimas LietuvojKai pagalvojame, jog siuntinį iš vienos Lietuvos vietos reikia pergabenti į kitą, mintyse pirmiausia iškylas Lietuvos pašto paslaugos. Tačiau jei siuntinys sunkus? Daugelis, kurie yra susidūrę su pašto paslaugomis, žino, jog pagrindinis kriterijus, kuris įtakoja siuntimo paslaugos kainą, yra svoris. Nesenai paplito ir sparčiai išpopuliarėjo paštomatų paslaugos, kur siuntinio svoris nedaro jokios įtakos siuntimo kainai. Paštomatai veikia kur kas ilgiau nei kai kurie Lietuvos pašto filialai, greitas atsiėmimas, patogus siuntimas, informavimas trumposiomis SMS žinutėmis. Na, jei kainą lemia ne svoris, tai dydis.Paštomatai turi savus įkainius už siuntinio didumą. Tad siuntinys lengvas siunčiame paštu, jei sunkokas – paštomatu.

Žinoma, yra ir kitokių priežasčių, kaip vienas ar kitas arčiau namų, viens paštas , kitiemspaštomatai atrodo patikimesni, senyvo amžiaus žmonės nemoka naudotis paštomatu ir panašiai. Tačiau ką daryti, jei siuntinys yra gan didelis ir sveria ne taip jau mažai? Daugelis nė nepagalvoja apie paketų, siuntinių ar prekių išvežiojimą. Paketų išvežiojimas Lietuvoje labiau populiarus verslininkų ir prekybininkų rate. Tačiau siuntų distribucija iš tiesų yra labai patogus ir lengvas pasirinkimas norint greitai savo prekę, krovinį ar paketą pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Paketų išvežiojimas Lietuvoje gali parvežti į norimą vieta ir itin sunkius bei didelius daiktus, kaip statybos reikmenis, baldus ir panašaus mąsto dalykus. Pergabenimui naudojamos pagal krovinio išmatavimus ir būsena parinktos ir priskirtos moderniostransporto priemonės su hidrauliniais liftais, kietašoniais ar užuolaidiniais tentais. Taip pat siuntų distribucija dažnai yra “nuo durų iki durų” , kitaip tariant jums net nereikės išeiti iš namų ir gaišti savo laiko norint atsiimti savo prekę ar kitokio pobūdžio paketą. Vežimo grafikas yra derinamas, tad tai patogu ir siuntėjui ir gavėjui.

Svarbu ir tai, jog daugeli paketus gabenančių įmonių apdraudžia gabenamus daiktus, tad sumažėja rizika gauti sugadintą, sulūžusį paketą arba jo negauti visai. Kalbėjome apie itin didelius krovinius, tačiau paketų gabenimas galimas norint greit ir saugiai pervežti smulkius krovininius, daiktus, paketus ir kitą.