Didelis ir sunkus krovinys? Paketų išvežiojimas Lietuvoje

Paketų išvežiojimas LietuvojKai pagalvojame, jog siuntinį iš vienos Lietuvos vietos reikia pergabenti į kitą, mintyse pirmiausia iškylas Lietuvos pašto paslaugos. Tačiau jei siuntinys sunkus? Daugelis, kurie yra susidūrę su pašto paslaugomis, žino, jog pagrindinis kriterijus, kuris įtakoja siuntimo paslaugos kainą, yra svoris. Nesenai paplito ir sparčiai išpopuliarėjo paštomatų paslaugos, kur siuntinio svoris nedaro jokios įtakos siuntimo kainai. Paštomatai veikia kur kas ilgiau nei kai kurie Lietuvos pašto filialai, greitas atsiėmimas, patogus siuntimas, informavimas trumposiomis SMS žinutėmis. Na, jei kainą lemia ne svoris, tai dydis.Paštomatai turi savus įkainius už siuntinio didumą. Tad siuntinys lengvas siunčiame paštu, jei sunkokas – paštomatu.

Žinoma, yra ir kitokių priežasčių, kaip vienas ar kitas arčiau namų, viens paštas , kitiemspaštomatai atrodo patikimesni, senyvo amžiaus žmonės nemoka naudotis paštomatu ir panašiai. Tačiau ką daryti, jei siuntinys yra gan didelis ir sveria ne taip jau mažai? Daugelis nė nepagalvoja apie paketų, siuntinių ar prekių išvežiojimą. Paketų išvežiojimas Lietuvoje labiau populiarus verslininkų ir prekybininkų rate. Tačiau siuntų distribucija iš tiesų yra labai patogus ir lengvas pasirinkimas norint greitai savo prekę, krovinį ar paketą pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Paketų išvežiojimas Lietuvoje gali parvežti į norimą vieta ir itin sunkius bei didelius daiktus, kaip statybos reikmenis, baldus ir panašaus mąsto dalykus. Pergabenimui naudojamos pagal krovinio išmatavimus ir būsena parinktos ir priskirtos moderniostransporto priemonės su hidrauliniais liftais, kietašoniais ar užuolaidiniais tentais. Taip pat siuntų distribucija dažnai yra “nuo durų iki durų” , kitaip tariant jums net nereikės išeiti iš namų ir gaišti savo laiko norint atsiimti savo prekę ar kitokio pobūdžio paketą. Vežimo grafikas yra derinamas, tad tai patogu ir siuntėjui ir gavėjui.

Svarbu ir tai, jog daugeli paketus gabenančių įmonių apdraudžia gabenamus daiktus, tad sumažėja rizika gauti sugadintą, sulūžusį paketą arba jo negauti visai. Kalbėjome apie itin didelius krovinius, tačiau paketų gabenimas galimas norint greit ir saugiai pervežti smulkius krovininius, daiktus, paketus ir kitą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.