Ar rizikinga gabenti greitai gendančius produktus?

kroviniai

Atrodo, kad nieko bloga, jei sugalvosite savo artimuosius, gyvenančius užsienyje, pradžiuginti gėrybėmis, primenančiomis apie namus. Tačiau tokios iš pažiūros nekaltos lauktuvės, gali tapti tikru galvos skausmu jas transportuojant. Taip pat reiktų gerai pagalvoti apie greitai gendančius produktus ir įsitikinti, kad jų supakavimas yra saugus, o transportavimas neužtruks ilgiau negu jūs tikitės. Tačiau įsitikinkite ar šie daiktai nepatenka į draudžiamųjų daiktų sąrašą. Su juo galima susipažinti ir pasitikrinti informaciją LR muitinės internetinėje svetainėje.

Taip pat ir LR valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įspėja, jog transportuojant greitai gendančius produktus iš ar į užsienį, būtina laikytis higienos reikalavimų. Visų pirma, transporto priemonės, turi būti pritaikytos tinkami pritaikytos transportavimui. Labai svarbu palaikyti tinkamą temperatūrą, nes kitaip produktai gali greitai sugesti arba pakisti jų skonio savybės, kas vėliau gali sukelti apsinuodijimo maistu riziką ir sutrikdyti sveikatą.

Vairuotojai, vežantys greitai gendančius produktus į užsienį turi turėti ir dokumentus, kurie įrodytų, jog jie gali pervežti maisto produktus, pagal visus higienos reikalavimus. Krovinių pervežimas į Daniją, taip pat yra vykdomas atsižvelgiant į visus tarptautinius reikalavimus ir higienos normas, nustatytas Europos Sąjungos šalims. Taip pat yra garantuojam, kad kroviniai su greitai gendančiais bus transportuojami tinkami ir pristatyti laiku, laikantis visų taisyklių ir nepažeidžiant įstatymų. Transporto įmonės prisiima atsakomybę, už pristatymo kokybę ir greitį, tačiau negali patikrinti be jūsų leidimo krovinių turinio ir įvertinti ar jis tinkamai supakuotas ir ar jame nėra draudžiamų produktų.

Tad tam, kad nereiktų patirti nemalonumų ir nuostolių, būtina asmeniškai pasirūpinti, kad jūsų artimieji sulauktų, tokių lauktuvių, kurios nekels grėsmės jų savijautai ir sveikatai.

 

Didelis ir sunkus krovinys? Paketų išvežiojimas Lietuvoje

Paketų išvežiojimas LietuvojKai pagalvojame, jog siuntinį iš vienos Lietuvos vietos reikia pergabenti į kitą, mintyse pirmiausia iškylas Lietuvos pašto paslaugos. Tačiau jei siuntinys sunkus? Daugelis, kurie yra susidūrę su pašto paslaugomis, žino, jog pagrindinis kriterijus, kuris įtakoja siuntimo paslaugos kainą, yra svoris. Nesenai paplito ir sparčiai išpopuliarėjo paštomatų paslaugos, kur siuntinio svoris nedaro jokios įtakos siuntimo kainai. Paštomatai veikia kur kas ilgiau nei kai kurie Lietuvos pašto filialai, greitas atsiėmimas, patogus siuntimas, informavimas trumposiomis SMS žinutėmis. Na, jei kainą lemia ne svoris, tai dydis.Paštomatai turi savus įkainius už siuntinio didumą. Tad siuntinys lengvas siunčiame paštu, jei sunkokas – paštomatu.

Žinoma, yra ir kitokių priežasčių, kaip vienas ar kitas arčiau namų, viens paštas , kitiemspaštomatai atrodo patikimesni, senyvo amžiaus žmonės nemoka naudotis paštomatu ir panašiai. Tačiau ką daryti, jei siuntinys yra gan didelis ir sveria ne taip jau mažai? Daugelis nė nepagalvoja apie paketų, siuntinių ar prekių išvežiojimą. Paketų išvežiojimas Lietuvoje labiau populiarus verslininkų ir prekybininkų rate. Tačiau siuntų distribucija iš tiesų yra labai patogus ir lengvas pasirinkimas norint greitai savo prekę, krovinį ar paketą pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Paketų išvežiojimas Lietuvoje gali parvežti į norimą vieta ir itin sunkius bei didelius daiktus, kaip statybos reikmenis, baldus ir panašaus mąsto dalykus. Pergabenimui naudojamos pagal krovinio išmatavimus ir būsena parinktos ir priskirtos moderniostransporto priemonės su hidrauliniais liftais, kietašoniais ar užuolaidiniais tentais. Taip pat siuntų distribucija dažnai yra “nuo durų iki durų” , kitaip tariant jums net nereikės išeiti iš namų ir gaišti savo laiko norint atsiimti savo prekę ar kitokio pobūdžio paketą. Vežimo grafikas yra derinamas, tad tai patogu ir siuntėjui ir gavėjui.

Svarbu ir tai, jog daugeli paketus gabenančių įmonių apdraudžia gabenamus daiktus, tad sumažėja rizika gauti sugadintą, sulūžusį paketą arba jo negauti visai. Kalbėjome apie itin didelius krovinius, tačiau paketų gabenimas galimas norint greit ir saugiai pervežti smulkius krovininius, daiktus, paketus ir kitą.