Ar rizikinga gabenti greitai gendančius produktus?

kroviniai

Atrodo, kad nieko bloga, jei sugalvosite savo artimuosius, gyvenančius užsienyje, pradžiuginti gėrybėmis, primenančiomis apie namus. Tačiau tokios iš pažiūros nekaltos lauktuvės, gali tapti tikru galvos skausmu jas transportuojant. Taip pat reiktų gerai pagalvoti apie greitai gendančius produktus ir įsitikinti, kad jų supakavimas yra saugus, o transportavimas neužtruks ilgiau negu jūs tikitės. Tačiau įsitikinkite ar šie daiktai nepatenka į draudžiamųjų daiktų sąrašą. Su juo galima susipažinti ir pasitikrinti informaciją LR muitinės internetinėje svetainėje.

Taip pat ir LR valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įspėja, jog transportuojant greitai gendančius produktus iš ar į užsienį, būtina laikytis higienos reikalavimų. Visų pirma, transporto priemonės, turi būti pritaikytos tinkami pritaikytos transportavimui. Labai svarbu palaikyti tinkamą temperatūrą, nes kitaip produktai gali greitai sugesti arba pakisti jų skonio savybės, kas vėliau gali sukelti apsinuodijimo maistu riziką ir sutrikdyti sveikatą.

Vairuotojai, vežantys greitai gendančius produktus į užsienį turi turėti ir dokumentus, kurie įrodytų, jog jie gali pervežti maisto produktus, pagal visus higienos reikalavimus. Krovinių pervežimas į Daniją, taip pat yra vykdomas atsižvelgiant į visus tarptautinius reikalavimus ir higienos normas, nustatytas Europos Sąjungos šalims. Taip pat yra garantuojam, kad kroviniai su greitai gendančiais bus transportuojami tinkami ir pristatyti laiku, laikantis visų taisyklių ir nepažeidžiant įstatymų. Transporto įmonės prisiima atsakomybę, už pristatymo kokybę ir greitį, tačiau negali patikrinti be jūsų leidimo krovinių turinio ir įvertinti ar jis tinkamai supakuotas ir ar jame nėra draudžiamų produktų.

Tad tam, kad nereiktų patirti nemalonumų ir nuostolių, būtina asmeniškai pasirūpinti, kad jūsų artimieji sulauktų, tokių lauktuvių, kurios nekels grėsmės jų savijautai ir sveikatai.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.