Reklama ir spauda

Reklama – labai svarbi verslo dalis. Be jos apie tam tikras paslaugas ir prekes tiesiog niekas nesužinotų. Pabandysime apžvelgti kai kurias reklamos formas. Interneto reklama ir SEO turėtų būti išskirta, nes tai jau visai kita „karalystė”. Bet visų pirma reiktų pradėti nuo logotipo dizaino. Būtent nuo jo prasideda bet kurios įmonės ar organizacijos firminis stilius. Arba prekės ženklo. Kokybiškas logotipas gali būti sukurtas tik profesionalaus dizainerio. Deja, tie laikai, kai logotipus kūrėme Paint programa ir jie tapo sėkmingi, jau praėjo…

Spauda

Spausdinta reklama vis dar populiari. Juk nuolatos reikia spausdinti įvairius katalogus, lankstinukus ar net vizitines korteles.

Skrajučių platinimas

Vienas iš efektyviausių būdų mieste reklamuoti vietos verslą – skrajučių platinimas. Tiesiog platintojai eina nuo vieno daugiabučio iki kito ir įmeta reklamines skrajutes į pašto dėžutes. Tokiu būdu vietos gyventojai gali pastebėti jūsų skrajutę ir perskaityti joje pateikiamą informaciją.

Lauko reklama

Viena iš pagrindinių reklamos formų vis dar yra lauko reklama. Šviečiančios iškabos patraukia dėmesį taip pat gerai, kaip ir kitos reklamos formos, todėl visoms įmonėms reiktų pagalvoti apie tūrines raides ir logotipus, kurie būtų matomi iš toli. Technologijos vietoje nestovi! Jau dabar galima susikurti savo neoninius LED ženklus tiersiog internetu ir jos bus pagaminti pagal pateiktą brėžinį. Atba galima išsirinkti jau pagamintus ir taip papuošti savo namų ar biuro interjerą.