Royal Canin sausas maistas – populiarus pasirinkimas

maistas sunims ir katemsLietuvoje Royal Canin sausas maistas šunims ir katėms neabejotinai yra vienas populiariausių, tačiau kartais kyla klausimas, ar būtent tokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia geriausia – juk rinktis tikrai yra iš ko. Priežasčių, kodėl tokia galimybė galėtų geriausiai pasiteisinti, yra ne taip ir mažai, taigi, apžvelkime pagrindines.

Didelis pašaro pasirinkimas

Sausas maistas jauniems, suaugusiems, sterilizuotiems augintiniams, senjorams… Ir tai dar ne viskas. Royal Canin sausas maistas taip pat yra pritaikomas ir konkrečioms šunų ir kačių veislėms. Niekam ne paslaptis, kad Jorkšyro terjero ir Labradoro retriverio poreikiai yra gana skirtingi, taigi, ir pašaras neturėtų būti toks pat. Šis gamintojas taip pat siūlo ir dietinį pašarą specialių mitybos poreikių turintiems augintiniams. Royal Canin tikrai pasiūlys platų įvairaus sauso pašaro asortimentą, tad galėsite nuspręsti, ką pasirinkti.

O kaip gi kaina?

Renkant tinkamiausią pašarą taip pat svarbu ir tai, kad jo kaina būtų pakankamai nedidelė. Royal Canin produkcija yra parduodama gana nedidele kaina, ir taip pat palanku tai, kad parduotuvėse gana dažnai yra taikomos įvairios nuolaidos. Jei norėsite apsipirkti pigiau, tikrai galėsite rasti tokią parduotuvę, kurioje nustatytos kainos yra pačios palankiausios. Jei mėgstate apsipirkti internetu, kainų palyginimas bus atliekamas tikrai greitai ir paprastai, taigi, netrukus priimsite tam tikrą sprendimą.

Didelis prekybos vietų pasirinkimas

Royal canin sausas pašaras yra siūlomas daugybėje įvairių prekybos vietų, tad visada galėsite pasirinkti tokią, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Kartais yra svarbu tai, kad gyvūnų preių parduotuvė būtų kuo arčiau namų, o kartais tikimasi, kad joje bus galima rasti pakankamai gausų įvairios produkcijos pasirinkimą. Įvairiose prekybos vietose nustatytos produkcijos kainos gali labai varijuoti, taigi, galėsite palyginti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai.

Royal canin produkcija Lietuvoje yra siūloma jau daugybę metų, ir per šį laiką jau tikrai spėjo užsitarnauti gyvūnų augintojų pasitikėjimą. Šio gamintojo produkcija gana dažnai yra perkama ne vien tik šunims ir katėms, bet taip pat ir šeškams, kuriems yra tinkamas aukščiausios kokybės mažiems kačiukams skirtas sausas maistas.

 

Kasdieninės RIMI akcijos gali Jus pasiekti dar paprasčiau

kasdieninės RIMI akcijosDaugelis Lietuvos žmonių kone kiekvieną dieną užsuka į vieną ar kitą prekybos tinklą. Dažniausiai prekių krepšelyje atsiranda ne kas kita, o maisto produktų prekės. Šalies marketingo specialistai atkreipia dėmesį, jog šiuo metu rinkoje prekybos tinklai taiko tam tikras strategijas. Tai specialios akcijos ir pasiūlymai, kiti metodai, kurie kuria lojalius pirkėjus. Kitaip sakant, prekybos tinklai ima kovoti ne tik dėl momentinio pirkėjo kaip iki šiol, bet dėl lojalių savo klientų rato. Būtent todėl vis dažniau pastebima, kad kasdieninės RIMI akcijos ar kitų prekybos tinklų pasiūlymai yra vis labiau orientuoti į konkrečius pirkėjus ir jų įpročius.

Kada ieškoti akcijų?

Kaip jau minėta, įvairūs prekybos tinklai akcijas ir specialius pasiūlymus skelbia nuolat. Kasdien taikomi įvairūs pasiūlymai ir kiekvieną dieną, užsukę į vieno ar kito prekybos tinklo parduotuvę pamatysite, jog kasdien vis kiti produktai ar jų grupės yra pigesni nei vakar. Tai skatina klientus kasdien apsilankyti parduotuvėje, pasidomėti, kas naujo ir kas pigiau šiandien. Vadinamosios kasdienės Rimi akcijos ir kitų prekybos tinklų pasiūlymai skatina pirkėjus rinktis vieną jiems labiausiai palankų prekybos tinklą. Geriausiai palyginti tinklų skelbiamas akcijas jas matant vienoje vietoje. Tai padaryti galite užsukę į www.raskakcija.lt, kur vienoje vietoje skelbiami visi prekybos tinklų leidiniai ir šiuo metu galiojantys specialūs pasiūlymai.

Kaip tai daroma?

Pavyzdžiui, pažiūrėję savo piniginėje, turbūt suskaičiuosite ne vieno prekybos tinklo lojalumo kortelę. Statistika rodo, jog Lietuvos gyventojai vidutiniškai turi dviejų skirtingų tinklų korteles. Tai reiškia, jog šiuose tinkluose jie lankosi ir naudoja šias korteles. Tačiau iš tiesų, žmogaus psichologija lemia tai, kad ilgainiui žmogus apsisprendžia ir renkasi vieną pardavėją. Taip yra dėl sėslaus žmogaus gyvenimo būdo ir stabilumo trokšimo. Sutikite, jog kiekvienas turite ne tik savo mėgstamiausią prekybos tinklą, bet ir konkrečią parduotuvę, kur malonu apsilankyti, lengva ir patogu apsipirkti.

Kaip tampame lojaliais klientais?

Pagal ką, apsisprendžiame, kuris prekybos tinklas ar parduotuvė mums priimtina? Dažniausiai apsisprendimas priklauso nuo skirtingų kriterijų, priklausomai nuo šalies. Pavyzdžiui, lietuviams itin aktuali kaina, todėl jei kasdieninės RIMI akcijos skelbiamos itin patrauklios ilgą laiką, tikėtina, jog jos gali pervilioti dalį pirkėjų iš kitų tinklų. Be to, prekybos tinklai vis dažniau siūlo savo klientams išskirtinius asmeninius pasiūlymus. Štai RIMI prekybos tinkle vos užsukę apsipirkti su savo lojalumo kortele galite pažiūrėti, kokie pirkiniai tik Jums šiandien yra pigiau. Jie parenkami atsižvelgiant į Jūsų pirkimo įpročius, taigi atitinka Jūsų reikalavimus ir gyvenimo būdą. Būtent to pirkėjai šiandien ir laukia iš pardavėjo.