Sužinokite daugiau apie dėžutes maistui

Dėžės visada yra patogiausias pakavimo būdas. Jos užtikrina pakuojamų daiktų apsaugą ir saugumą – ypač kai siunčiama ar gabenama į kitą miestą ar valstybę, net į kitas šalis. Jos paprastai naudojamos sandėliavimui ir perkraustymui.

Dėžutes maistui ir ne tik

Nors jos, skirtos pakavimui, yra saugios ir patikimos, taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamas dėžes tam tikriems daiktams pakuoti. Maisto produktų pakavimo dėžutės, pavyzdžiui, koldūnų,ir picų, paprastai būna labai plonos, kad jas būtų lengva išmesti.

Žinoma, jums nereikės tuščių maisto dėžučių saugoti ar perdirbti. Elektros prietaisų dėžutės yra didesnės ir paprastai gaminamos iš dvipusių kartoninių dėžučių.

Iš gofruoto kartono gaminamos didžiulės kartoninės dėžės tokios dežės labiausiai tinka laikinai sandėliuoti ir gabenti siuntas, nes medžiaga yra lengvesnė.

 Jos taip pat yra draugiškos aplinkai, nes dauguma kartoninių šiais laikais jau yra pagamintos iš kartono, gaunamo iš perdirbtų medžiagų. Kai kurios iš jų taip pat gaminamos iš šviesaus medžio. Tokių dėžių pavyzdys – vyno dėžės. Kai kurios taip pat gaminamos iš polistireninio putplasčio. Šie stiroforai dažniausiai naudojami šviežiems vaisiams ir daržovėms laikyti ir gabenti iš ūkių į prekybos centrus.

Sandėliavimo dėžės

Tačiau sandėliavimo dėžės yra kitokios. Jos paprastai gaminamos iš kietų plastikinių medžiagų. Jas geriausia naudoti daiktams, pagamintiems iš jautrių medžiagų, pavyzdžiui, drabužiams, buitiniams įrankiams, asmeniniams daiktams, CD ir DVD diskams ir net maisto likučiams, laikyti. Plastikas geriausiai apsaugo juos nuo drėgmės, karščio, dulkių, pelėsių ir kitų veiksnių, galinčių sukelti žalą. Be to, jie yra tvirti ir lengvai sukraunami. Kitos plastikinės laikymo dėžės turi nedidelius ratukus, kad jas būtų lengva transportuoti iš vienos patalpos į kitą.

Dabar, darant prielaidą, kad dėžės jums bus reikalingos pakuotei, kad galėtumėte pervežti savo namų daiktus, visada svarbu pirmiausia pasverti ir išmatuoti savo daiktus, prieš įsigyjant jiems tinkamą dėžę. Dėžės dažnai matuojamos trimis matmenimis – gyliu, pločiu ir ilgiu.

Dėžių pasirinkimas pakuotėms priklauso nuo to, kokius daiktus jums reikia supakuoti. Sunkiems ir lūžtantiems daiktams reikia daug storesnių ir tvirtesnių dėžių. Jei užsiimate sausų prekių verslu, dėžučių spausdinimas yra geras būdas pritraukti klientus. Dėžučių, skirtų pakavimui, dizainas iš tikrųjų gali padėti reklamuoti jūsų produktą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *