Ar verslo paskola be užstato padės modernizuotis, įmonės turi nuspręsti pačios

pinigai

Lietuvos verslo konferencijos (LKV) atlikta apklausa parodė, kad daugeliui įmonių, kurių apyvarta sumažėjo nuo COVID-19 protrūkio, atsigauti prireiks nuo pusmečio iki metų, 20,2 procentams įmonių – iki 2 metų. LKV prezidento nuomone, verslo atsigavimas po karantino bus lėtas ir laipsniškas.

Vienas iš labiausiai nukentėjusių sektorių nuo COVID-19 protrūkio tai turizmo verslas. Ne tik pasaulio valstybės riboja žmonių judėjimą į kitas šalis, bet ir patys piliečiai labiau baiminasi užsikrėsti. Kelionių bus atsisakoma ir dėl priverstinės saviizoliacijos. To pasekmė – ženkliai sumažėjusi turizmo paslaugų paklausa.

Turizmo įmonės gali pretenduoti į lengvatinę verslo paskolą be užstato būtiniausioms išlaidoms padengti. Ši paskola su itin mažomis palūkanomis skirta smulkiems ir vidutiniams verslams, 30 % ir daugiau nukentėjusiems nuo COVID-19. Jie turi įsipareigoti išlaikyti ne mažiau kaip 50 % darbo vietų.

Kai kurios įmonės Lietuvoje nepatiria nuostolių karantino metu, atvirkščiai, intensyviai galvoja apie plėtrą. Dabar ypač palankios sąlygos verslams, susijusiems su inovatyvių technologijų diegimu, robotika. Šiuo metu, ribojant žmonių susibūrimų vietas, reikia išlaikyti atstumą darbuotojams gamyklose. Daugiau procesų patikint robotams, tai galima įgyvendinti. Manoma, kad netolimoje ateityje bus labai populiarūs dezinfekciją atlikti galintys robotai.

Įmonės, kurios nori diegti naujausias technologijas gali pasinaudoti verslo paskola be užstato, kurią suteiks „Noviti Finance“. Pateikus prašymą, vos per vieną darbo dieną bus gautas pasiūlymas dėl paskolos, o pasirašius sutartį, pinigai pervedami per 2 valandas.

Visame pasaulyje staigiai paplitęs virusas iš vienos pusės parodo, kokia žmonija yra pažeidžiama, o iš kitos pusės jis verčia keistis, tobulėti ir judėti į priekį, tik galbūt, šiek tiek kitu rakursu. Verslai bus priversti modernizuotis, ieškoti išeičių ir pažangių naujovių arba pasitraukti iš žaidimų aikštelės.

Vargu ar pavyks modernizuotis be papildomų lėšų, verslo paskola be užstato iš alternatyvių finansuotojų, viena iš priemonių užtikrinti naujų procesų diegimą, produktų kūrimą. Vis tik, tiek krizės metu, tiek įprastu ekonominiu laikotarpiu galioja tas pats patarimas – imti verslo paskolą reikia atsakingai. Apgalvojus įvairius scenarijus, reikia protingai nuspręsti ar tikrai verta įsiskolinti, ar geriau nutraukti verslą ir pasirinkti kitą, galbūt pelningesnę kryptį.

 

Paskolos skoloms grąžinti – refinansavimo paslaugų nauda

paskola

Ieškote paskolos skoloms grąžinti? Manote, kad paskolų refinansavimas jūsų dabartinėje situacijoje galėtų būti pats tinkamiausias sprendimas? Tokiu atveju jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių, kartu daug dėmesio skirdami ir savo asmeninių finansų valdymui. O tam, kad viskas eitųsi dar sklandžiau ir lengviau, siūlome pasinaudoti keliais papildomais praktiškais patarimais.

Paskolų refinansavimo paslaugų paieškos atveju, visų pirma didelis dėmesys turi būti skiriamas pasiūlymų vertinimui ir palyginimui. Kadangi paskolų refinansavimas šiandien yra labai populiarios paslaugos, kuriomis pasinaudoja daugybė vartotojų kreipdamiesi į oficialius kreditorius, akivaizdu, kad pasiūlymų asortimentas bus labai didelis. Dėl šios priežasties rinktis reikėtų neskubant ir gerai įvertinant pasiūlymų naudą. Paskolų refinansavimas jums turėtų padėti palengvinti jūsų finansinę naštą. Tai reiškia, kad jums turėtų būti pasiūlytos žemesnės palūkanos ir ilgesnis paskolos grąžinimo terminas. Tokiu būdu sumažėtų paskolos grąžinimo įmokos suma, kurią kiekvieną mėnesį mokėsite kreditoriams.

Taip pat svarbu suprasti, kad vien tik paskolų refinansavimo paslaugų pagalba jums nepavyks lengviau atsikratyti savo turimų finansinių įsipareigojimų, nuo pečių nusimetant jaučiamą didelę naštą. Viskas taps kur kas paprasčiau, jei jūs kartu pasirūpinsite ir savo asmeninio biudžeto suformavimu. Trumpiau tariant, jūs turite pradėti valdyti savo pinigus ir nebeleisti, kad jie valdytų jus. Kiekvienas jūsų priimamas sprendimas tiesiogiai atsispinti jūsų asmeniniam biudžetui, todėl jūsų sprendimai nuo šiol privalo būti labai atidžiai ir kruopščiai įvertinti bei pasverti.

Jūs turite žinoti, kokios yra jūsų patiriamos išlaidos ir kokių išlaidų jūs iš tikrųjų galėtumėte atsisakyti. Tikrai ne visos jūsų išlaidos yra būtinos. Jei jūs atsisakysite išlaidų, kurios yra nebūtinos, jūsų asmeniniam biudžetui tai turės labai didelės teigiamos įtakos. Be to, tai padės ir lengviau bei greičiau padengti turimus finansinius įsipareigojimus. Todėl dabar turėtumėte sau į pagalbą pasitelkti šiuos aukščiau jums pateiktus finansinius patarimus ir juos pritaikyti praktikoje. Tai leis jums pradėti gyventi gerokai stabilesnį ir sėkmingesnį gyvenimą, išvengiant bet kokių didesnių finansinių sunkumų ir papildomų nepatogumų.

Investuoti pinigus visada reikėtų prieš gerai viską apmąsčius

pinigai

Pradėjote rimčiau galvoti apie pinigų investavimą, bet visiškai esate žali ir mažai ką suprantantys? Vien tai, kad pradėjote domėtis investavimo galimybėmis, turėtų jus teigimai veikti, nes pasak specialistų, net ir menkas sumas investuojantys asmenys ateityje mėgaujasi bent jau kažkokiais vaisiais. Tokie asmenys tikrai geriau gyvena nei tie, kurie visiškai nesirūpino finansine ateitimi. Tad, pirmiausia siūloma itin kruopščiai pasidomėti ne tik investavimo objektais bei sritimis, bet ir paprasčiausiomis taisyklėmis, kurios padės labiau įvertinti galimą riziką.

Rizikos vertinimas yra didžiausias darbas prieš investuojant pinigų į konkrečią sritį. Jums teks išsiaiškinti kokia bus tikimybė, jog jūsų investuoti pinigai bus prarasti arba nuvertės. Tad, jums teks atlikti namų darbus – susirinkti kuo daugiau informaciją apie galimą investavimo kryptį/sritį. Privalėsite pasidomėti ar neinvestuojate į kažkokias sukčiavimo schemas ir t.t. Geriausia būtų dairytis į tokias sritis, kurios turi pripažinimą. Tokias investavimo sritis pabrėžia bankai bei įvairios finansų įstaigos. Kad ir tuose pačiuose komerciniuose bankuose galite rasti galimybę investuoti į akcijas, investicinius fondus ir kt.

Būtina suvokti, kad investuojant asmeninius pinigus, tikrai nėra kažkokios garantijos, kad tuos pinigus atgausite. Galbūt kažkokia labai maža rizika bus, bet vis tiek ji egzistuos. Pasirinkus sritį, kur rizika yra labai menka, neturėtumėte tikėtis didelės grąžos. Paprastas taisyklė – kuo mažesnė rizika, tuo didesnė tikimybė, kad atsiperkamumas bus mažas. Turite žiūrėti ar grąža bent jau padengs metinę infliaciją. Jeigu ne, tuomet į tokias sritis investuoti tikrai nelabai yra prasmės.

Kaip bebūtų, turite suprasti, kad tuo didesnė rizika, tuo didesnė tikimybė uždirbti daugiau, bet tuo pačiu žinokite, rizika prarasti pinigus – ne ką mažesnė. Investavimas į akcijas yra laikomas gana rizikingu pasirinkimu, bet tai atneša nemažą grąžą tiems, kurių investicijos būna nusisekusios.

Klabant apie investicijas į akcijas, naudinga žinoti, kad čia žmonės turi galimybė norimu laiku iš jų išlysti. Tai reiškia, kad geriausia būtų rinktis tokius investavimo objektus, kur turėtumėte galimybė atsiimti pinigus norimu laiku. Akcijos yra viena iš tų sričių, kur pinigus galite atsiimti. Čia paaiškinama apie pinigų investavimą paprastai ir suprantamai.

Petro istorija: greitieji kreditai ir paskolos internetu buvo išleisti tikslingai

pinigaiKartais greitieji kreditai ir paskolos internetu gali padėti net ir jauniausiems žmonėms gyvenime eiti teisingu keliu. Tokia yra ir Petro istorija, kuris būdamas abiturientas jau dirbo gamykloje ir svajojo apie studijas. Tačiau būdamas iš sunkiai gyvenančios šeimos, turėjo pats savimi pasirūpinti. Tuomet padėjo viskas – net ir galimybė pasiskolinti.

Vasarą dirbo gamykloje

Žinodamas, kad artėja studijos, kurioms teks nemažai išleisti, jis dirbo gamykloje visą vasarą, kiek tai netrukdė abitūros egzaminams. Labiausiai baugino brangios nuomos kainos didmiesčiuose, juk pinigų jis turės ribotą kiekį. Tačiau taip pat jis žinojo ir tai, kad dirbdamas jis įgaus tą galimybę vėliau ir pasiskolinti, todėl greitieji kreditai ir paskolos internetu jam atrodė kaip ta galima saugi erdvė, kur, reikalui esant, galima sulaukti pagalbos. Jis žinojo net ir tai, kad yra nuolaidos kreditams iki 3000eur, tačiau tiek daug skolintis neplanavo. Dirbant mažo miestelio gamykloje, jis negalėjo užsidirbti labai daug, o ir išleisti pinigų teko mokyklos baigimui. Jis tikėjosi, kad galbūt vėliau galės tą pačią vasarą ir teises išsilaikyti, kad užteks ir joms, tačiau tą vasarą šeima gyveno daug sunkiau nei paprastai, ir teko padėti ir šeimos nariams iš savo algos. Tad studijoms sukaupti pavyko vos tūkstantį eurų, o tai tikrai atrodė per menka suma ramiam pragyvenimui. Paskolos bedarbiams nesuteikiamos, tad galėjo pasiskolinti, kol dar dirbo.

Į studijas išruošė pats save

Taigi, dar prieš išeidamas iš darbo ir dar prieš išvažiuodamas į Vilnių, jis nusprendė prašyti paskolos internetu. Mat jis vis dar turėjo tas nuolatines pajamas, kurios jam sudarė sąlygas pasiskolinti. Tada paieškojo internete tinkamos skolinimuisi kredito bendrovės. Paaiškėjo, kad paskoliukas atsiliepimai yra tikrai geri, žmonės rašo, kad tai patikima įmonė. Kainos irgi atrodė patrauklios. Ir štai paskoliukas.lt tapo ta vieta, kur jis gavo savo pirmąją paskolą, kuri padėjo išsiruošti į mokslus. Iš sutaupytų pinigų, galima sakyti, jis iškart susimokėjo nemažas sumas į priekį.

Iškart teko suploti nemažą sumą:

  • Už bendrabutį;
  • Už viešąjį transportą;
  • Už būtinas mokymosi priemone.

Taigi, suplojus šias sumas, pragyvenimui beveik neliko. Tada padėjo kreditai.

Pirko daiktų studijoms

Iš pirmųjų pinigų, kuriuos užsidirbo, taip pat kai ką ir įsigijo. Reikėjo naujų rudeninių batų, striukės, bet viską rado pigiai dėvėtų rūbų parduotuvėse. Taip pat jau žinojo, kaip  gauti kreditą internetu, ir koks yra saugus ir patikimas būdas. Visgi nesinorėjo be reikalo išlaidauti, žinant, kad paskui teks mokėti paskolas. Pirko tik tai, kas būtina. Studijoms teko įsigyti ir porą vadovėlių, tačiau pavyko internete rasti dėvėtų. Nuomojamame bute nebuvo lovos, taigi, sumokėjo už atvežimą vienos senos lovos, kurią žmonės atidavinėjo.

Susimokėjo už pažymėjimą ir kitus dokumentus

Galbūt paskolos studentams būtų reikėję mažesnės, jeigu dar nebūtų prisidėję papildomų mokesčių. Paaiškėjo, kad reikia pasidaryti studento pažymėjimą. Tada reikėjo ir ilgiau galiojančio viešojo transporto bilieto, kurį taip pat pasirūpino įsigyti kuo skubiau.

Pragyveno mėnesį

Neturėdamas darbo ir jau net negalėdamas gauti daugiau paskolų (paskolos neturint oficialių pajamų nėra suteikiamos), jis jautėsi nesaugiai. Tad vos atvykęs į Vilnių, ėmė kartu ieškoti ir darbo. Tik norėjo pradėti dirbti dar ne iškart, o po kelių savaičių arba nuo spalio. Pirmąjį mėnesį taip ir pragyveno. Susirado darbą, ėmė dirbti. Nors kreditas 36 mėn. buvo suteiktas, grąžino jį iki sekančio pavasario.

Visi vartojimo kreditai dabar suteikiami remiantis griežta tvarka

pinigai

Prispaudus bėdai ne visada racionalu imtis drastiškų priemonių ir skolintis iš naujo. Dabar greitoji paskola internetu suteikiama gana nesunkiai, tačiau tai nereiškia, kad tokiu būdu reikia spręsti iškilusius sunkumus. Ekspertų teigimų, nereikėtų skubėti skolintis iš naujo, nes vis dėlto – tam yra specialios paslaugos, kurios padeda sumažinti įmokas. Jeigu jums jau darosi sunku kas mėnesį surinkti tam tikrą pinigų sumą apmokėjimui už paskolas, tuomet visada galite bandyti refinansuoti kreditus. Tai yra paslauga, kuri skirta įmokų sumažinimui ir ne tik. Tiesa, tokia paslauga prieinama ne visiems įsiskolinusiems asmenims. Tad, prieš tai reikėtų bent minimaliai apsišviesti kas tai yra ir kam ši paslauga galima.

Pirmiausia reikia pabrėžti, kad greitas kreditas bedarbiui negali būti suteikiamas jokioje įmonėje. To daryti neleidžia esami teisės aktai. Bet, pasitaiko atvejų, kuomet ir bedarbiai gauna vartojimo paskolas. Tada reikėtų žiūrėti į mokumo vertinimo nuostatus bei vartojimo kredito įstatymą. Jeigu paskola suteikiama bedarbiui, vadinasi pažeidžiami įstatymai. Kaltas lieka kreditorius, nes jis netinkamai įvertino tokios asmens mokumo galimybes. Tada kreditorius privalėtų kompensuoti bedarbio asmens patirtą finansinę žalą. Aišku, jums tokiu atveju apie neteisėtą paskolos išdavimą reikėtų pranešti.

Grįžtant į pradžią, įsiskolinę asmenys gali perkelti savo įsipareigojimus kitur. Toks įsipareigojimų perkėlimas į kitas finansų įstaigas yra naudingas tuos, kad tuomet sumažėja įmokas. Dažniausiai nauji kreditoriai pasiūlo arba mažesnes įmokas su ilgesniu laikotarpiu arba tiesiog siūlo mažesnes palūkanas, nei iki šiol mokėjo klientas. Tai tikrai naudinga paslauga, bet aišku – prieinama ne visais atvejais.

Refinansavimo paskoloms taikomi tie patys apribojimai, kurie taikomi paprastiems vartojimo kreditams. Tai reiškia, kad jokiu būdu neišvengsite kreditingumo vertinimo procedūros. Ją atlikti yra privaloma. Jeigu bus nustatyta, kad refinansavimo atveju įmokos padidėtų smarkiai ir tai sukeltų dar daugiau bėdų, tuomet tokia paslauga bus negalima. Kreditoriai turi matyti, kad refinansavimo atveju sąlygos nepablogės, o jeigu bus priešingai, tuomet tokio kliento paraišką būtina atmesti. Tiesiog dabar yra daug skolinimosi galimybių – jomis reikia tik kruopščiai pasidomėti.

Paskolų refinansavimas

refinansavimasPaskolos refinansavimas yra paprastas, greitas ir patogus būdas susitvarkyti su finansinėmis problemomis ir gyventi be jų. Kadangi šiuo metu gauti reikalingas paskolas yra gana paprasta, natūralu, kad tuo pačiu nemažai žmonių kiek įsiaudrinę pasiima daugiau paskolų nei galėtų susidoroti su joms. Tuomet paskolų refinasavimas ir tampa ta viena geriausia alternatyva, kuria verta pasinaudoti ir kuri gali užtikrinti, kad pavyks vėl grįžti į prastas gyvenimo vagas paprasčiausiai siekiant gyventi negalvojant vien tik apie pinigus.

Refinansavimo subtilybės

Tiesa, paskolų refinansavimas nėra tik paprasčiausias paskolų nurašymas arba pinigų grąžinimas per labai ilgą laiko tarpą. Tai reiškia, kad reikia įvertinti labai daug detalių, reikia apgalvoti, ar pinigus pavyks grąžinti. Juk visas paskolas perduodami vienai įmonei tuo pačiu įsipareigojate ir jai mokėti tam tikras palūkanas, kurios ir tarsi įprasmina šią paskolos refinansavimo galimybę. Svarbiausia teisingai apsispręsti bei teisingai pasirinkti, kad būtumėte tikras, kad lengvai pasiskolinus vėliau pinigus pavyks lengvai ir grąžinti.

Geriausia įmonė – geriausios paslaugos

Paskolų refinansavimas skirtingose įmonėse gali skirtis. Nors visos jo teigia, kad yra pasiruošusios padėti tuomet, kai to labiausiai norite, tačiau svarbu nepamiršti, kad skiriasi ir įmonių galimybės. Kol vienos tikrai gali refinansuoti labai dideles pinigų sumas, tuo tarpu kitos orientuojasi į kur kas mažesnes, tad paprasčiausiai tenka su tuo susitaikyti. Norėdami, kad Jūsų poreikiai būtų visapusiškai patenkinti turite labai glaudžiai bendrauti su įmone, kuri teikia šio tipo paslaugas. Tuo pačiu nepamiršti, kad kuo detaliau įsiskaitysite į sąlygas, tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų pasirinkimas yra tinkamas ir visapusiškai patenkins Jūsų poreikius. Sąlygos dažniausiai pateikiamos internete, tad norėdami kuo geriau jas pažinti neturite skirti labai daug laiko, kad rastumėte geriausią pasirinkimą.

Leiskite sau gyventi ramiai be jokių finansinių problemų. Pasirinkite profesionalus, kurie yra pasiruošę Jums ištiesti pagalbos ranką tuomet, kai labiausiai to norite. Kuo artimiau bendrausite su finansininkais – tuo tikresnis būsite, kad Jūsų paskolos grąžinimas bus patogus, sistemingas ir tvarkingas.