Greita paskola – geriausia išeitis, kai atsiranda nenumatytų išlaidų

Lietuvoje, greitųjų kreditų paklausa sparčiai auga. Dažnai susiduriame su nenumatytomis išlaidomis, kurios gali apsunkinti mūsų kasdienybę. Sugedo automobilis, prireikė daryti remontą ar dar kitokius darbus. Na, o ką daryti, jei iškilus problemai, nepakanka lėšų? Tam yra greita paskola. Tai puiki išeitis, jei staiga prireikė pinigų, nenumatytoms išlaidoms. Nors ir kreditų paklausa didėja, atsiranda atvejų, kada yra skolinamasi labai neatsakingai. Tokiu atveju, tenka skolas išieškoti teismo pagalba ir ikiteisminiu būdu. Privalote suprasti, kad greita paskola gali jums pagelbėti, kuomet skubiai prireikia pagalbos. Prieš imant paskolą, visuomet  apsvarstykite šeimos finansinę padėtį ir niekada nepiktnaudžiaukite greitaisiais kreditais.


Mūsų šalyje egzistuoja įvairių paskirčių kreditai. Juos teikia įvairios finansų įstaigos: lizingo kompanijos, bankai,  vartojimo ir greitųjų kreditų įmonės ir kitokie.  Jei skubate ar nenorite lankytis tam tikruose padaliniuose, tuomet imkite kreditą internetu. Taip sutaupysite laiko ir pinigų. Paskolas internetu teikia apie 90% greitųjų kreditų įstaigų. Greituosius kreditus galima gauti bet kuriuo paros metu. Jie teikiami 7 dienas per savaitę ir net savaitgaliais, todėl atsiradus bėdai, kreditą pasiimsite greitai ir jums nereikės laukti. Skirtingos kredito įstaigos, teikia skirtingo dydžio greituosius kreditus.

Prieš imdami greitą kreditą, pasidomėkite, kokios yra sąlygos. Jį gauti gali ne visi, perskaitykite reikalavimus ir apgalvokite kaip vėliau jį grąžinsite. Kreditui gauti, turite būti ne jaunesnis kaip 18- kos, o kartais 21-erių metų amžiaus. Esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turintis nuolatinę teisę gyventi Lietuvoje. Turite ar gaunate nuolatines pajamas ir turite banko sąskaitą be internetinės bankininkystės sutartį bet kuriame iš Lietuvos Respublikos registruotų komercinių bankų. Taip pat, turite kredito istoriją. Naujausi duomenys rodo, kad greitųjų kreditų paslauga, Lietuvoje naudojasi apie 200300 tūkstančių gyventojų. Tad galime daryti prielaidą, kad ši paslauga yra populiari ir naudinga. Na, o kuo mažesnė paskolos suma, tuo didesnės bus palūkanos, todėl visuomet apgalvokite, kokia suma jums iš tiesų yra reikalinga. Šia paslauga naudokitės tik viską gerai apsvarsčius. Tai neturėtų būti spontaniškas sprendimas, o gerai apgalvotas žingsnis, ištikus bėdai. 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.