Kada galite sužinoti ar gausite paskolą ar ne?

paskolos

Norintiems pasiskolinti pinigų šiais laikais tenka nueiti kryžiaus kelius. Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis taipogi siūlomos ne visiems norintiems gauti finansavimą. Tam milžinišką įtaką daro konkurencija tarp kredito teikėjų, o ką jau kalbėti apie asmenų ekonominę padėtį. Lietuvoje finansavimą iš paskolų bendrovių gauti gali ne visi asmenys. Yra kelios asmenų kategorijos, kurie išvis turėtų pamiršti skolinimosi galimybes, nes jiems jų nėra sukuriama. Kas gali gauti paskolas internetu – nurodome žemiau esančiame tekste.

Norint gauti vartojimui skirtą paskolą, teks atlikti esminius žingsnius. Tais esminiais žingsniais yra laikomos kreditingumo vertinimo procedūros bei kliento pateiktų duomenų analizė. Tai neišvengiama, jeigu norite pasiskolinti tvarkingai. Teikiant paraišką vartojimo paskolai gauti, privalote atidžiai skaityti kokius duomenis pateikiate. Matote, kiekviena smulki klaida gali kaip reikiant užvilkinti visą kredito išdavimo procesą. Jeigu visus duomenis pateikiate be klaidų, tuomet bus mažesnės tikimybė, kad kreditoriai sugaiš daug laiko – viskas turėtų vykti daug greičiau.

Duomenų pateikimas paskolų bendrovėms yra privalomas. Pasitaiko tokių asmenų, kurie tikisi, kad nepilnai užpildyta informacija paraiškoje leis jiems gauti finansavimą. Įsidėmėkite – visa informacija turi būti pateikiama be išimčių. Ko kreditorius reikalauja, tai ir turite pateikti. Ypač svarbu tai, kad nevalia nurodyti neteisingų duomenų, nes tai gali būti laikoma kreditiniu sukčiavimu. Už tai yra numatomos bausmės. Jokiu būdu nebandykite gauti paskolos apgaulės būdu, nes tai per daug pavojinga.

Kreditingumo vertinimo procedūra dažniausiai trunka vos keliolika minučių. Jos metu asmens duomenys yra patikrinami specialiose informacinėse sistemose. Jeigu viskas sutampa – puiku. Bet, dažnai pasitaiko įvairių nutikimų, kad kreditoriai mato skirtingus duomenis. Tad, jeigu galvojate, kad nurodydami, jog gaunate didesnes pajamas, gausite paskolą, jūs tikrai labai klystate ir švaistote savo ir kreditorių laiką. Jie viską mato.

Kreditingumo vertinimo procedūra yra vienas esminių procesų, kuris nurodo ar asmuo turi teisę gauti vartojimo kreditą ar ne. Prieš pateikiant vartojimo kredito paraišką, patys analizuokite savo situaciją. Taip lengviau suvoksite ar tokios finansinės paslaugos Lietuvoje yra jūsų nosiai ar vis dėlto ne.

Paskolos iš žmonių taip paprastai jūs negausite

paskolos iš žmoniųGeriausių skolinimosi sąlygų ieškantys Lietuvos gyventojai dažnai pamiršta, kad dabar paskolos iš žmonių gali būti gaunamos dar geresnėmis sąlygomis. Jeigu skolintis jums reikia tučtuojau, tai jokiu būdu nereikėtų laukti paskutinės minutės ar nakties – kreditus imti reikia dienos metu. Naktį jums pinigų neskolins nei viena kredito bendrovė ar sutelktinio finansavimo platforma, nes tai draudžiama. Kas liečia skolinimąsi iš žmonių, tai šiuo metu būtų galima teigi, jog tai geriausias pasirinkimas norintiems greitos paskolos mažiausiomis palūkanomis. Paskolos iš žmonių dabar išduodamos gana dažnai, nes daugėja specialių platformų, kuriose vartotojai gali pateikti kredito paraiškas.

Paskolos iš žmonių kartais ir nėra gaunamos dėl tam tikrų aplinkybių.

Tie vartotojai, kuriems reikia paskolos kuo skubiau, turi pasidomėti kaip vyksta visas skolinimo procesas, nes tikrai nebus taip, jog paprašysite paskolos ir ją jums išduos. Viskas vyksta daug griežčiau. Kredito įstaigos turi gauti visą jūsų asmeninę informaciją, kurią reikės paskui nurodyti paskolos sutartyje. Bet, prieš tai ta informacija turi būti patikrinta ir palyginta su tais duomenimis, kurie randami specialiose informacinėse sistemose. Matote, kredito įstaigos ir minėtos platformos dabar tikrina visus duomenis, kuriuos pateikia klientas, nes tai yra jų pareiga. Imant paskolą iš žmonių, vis tiek išlieka ši pareiga.

Paskolos iš žmonių dabar gaunamos per sutelktinio finansavimo platformas, nes dauguma privačių kreditorių tiesiog metė savo veiklą po naujų įstatymų priėmimo. Dabar tokiems privatiems skolintojams lengviau vykdyti pinigų skolinimo veiklą būtent per tarpininkus, o šiuo atveju – minėtas platformas.

Kai kurios paskolos iš žmonių neišduodamos be turto įkeitimo.

Yra tokių kreditorių, kurie nenorės jums skolinti pinigų, jeigu kreditingumo vertinimo metu paaiškės, kad prieš kurį laiką jūs negrąžinote skolų kitiems kreditoriams ar nevykdėte kažkokių įsipareigojimų paslaugų teikėjams ar prekių pardavėjams. Tokiais atvejais, kaip garantija, jog neapgausite kreditorių, gali būti pareikalautas turto įkeitimas. Jeigu jo neturėsite, tai kredito gauti negalėsite. Paskolos iš žmonių imamos dėl to, kad jos yra be galo pigios, tačiau žinokite – jos bet kam nėra išduodamos.

Paskolos vienišai mamai

paskolos internetuKalbama, kad mileniumo karta ypatingai dažnai nenori turėti vaikų arba turi juos vėlyvame amžiuje, o viena iš priežasčių, kodėl palikuonių turėjimas taip atidėliojamas – ekonominės priežastys. Paskolos internetu – ne vienos vienišos motinos realybė. Turint ne pačias didžiausias pajamas, vienai auginant vaiką, gali būti visokių problemų, iš kurių išsisukti padės tik pasiskolinti pinigai. Kam reikalinga paskola standartinėse mamystės situacijose?

Kai vaikas suserga

Nieko nėra sunkiau negu vaiko ligos. Savo ligas gali išgyventi, pergyventi, mažiau savimi pasirūpinti (kas, beje, yra klaidingas elgesys, kaip ir deguonies kaukės uždėjimas pirmiau vaikui, o ne sau aviakatastrofos metu). O vaikui norisi visko, ko geriausia. Visų pirma, kai vaikas suserga, kainuoja jo gydymas ir slauga. Reikės vaistų, geresnio maisto, vizitų pas gydytojus, ir visa tai tikrai kainuos. Antra – dažnai vienišai mamai nelieka kitos išeities kaip tiktai neiti į darbą, o būti su vaiku namie. Auklės paslaugos gali būti per brangios. Darželyje ar mokykloje sergantis vaikas būti negali. Jeigu jis tikrai mažas – tai ir namie negali būti vienas. Jeigu jau mama išnaudojusi visas atostogų dienas, tenka pasiimti neapmokamų ir būti su vaiku namie. Kai nutrūksta pajamos, tada prasideda dar didesnės bėdos. Būtent dėl to kartais motinoms reikalingos paskolos internetu, ir vaikai tada gali turėti gerą priežiūrą. Kai visi pasveiksta, motina kimba į darbą ir dirba dar daugiau, kad grąžintų skolas.

Specialieji poreikiai

Kartais vaikams  kyla specialių poreikių. Jeigu jie susiję su sveikata, tuomet reikėtų apskritai numatyti ilgą ir sunkų laikotarpį, kada bus pinigų stygius, ir vien tik greitoji paskola čia nepadės. Tačiau kartais vaikams tiesiog prireikia kokio nors pirkinio ir negali atsisakyti. Na kokia gi vaikystė be dviračio. O jeigu vaikas suplėšė savo brangius žieminius batus. O jeigu iš jo atėmė telefoną. Yra dažnų situacijų, kurios užklumpa nepasiruošus, ir nori nenori turi išleisti pinigus dėl vaiko. Motinos gali būti pasiryžusios viskam ir dėl vaikų išleisti didelius pinigus. Tuomet kreditai internetu gali būti tuo šiaudu, kurio griebiamasi esant sunkmečiui.

Popamokinės veiklos

Jeigu norite vaiką aprūpinti tikrai laiminga vaikyste ir gyvenimu, tuomet reikia jam sukurti gerbūvį ir po pamokų. Skirtingi vaikai turi skirtingų polinkių. Vienas norės lankyti matematikos būrelį, kitas šokius, trečias teatrą. Įvairūs būreliai pareikalauja nuolatinio mėnesinio mokesčio, kurį motina paprastai būna numačiusi ir įtraukusi į biudžetą. Tačiau taip pat kartais prireikia ir pirkti kažką daugiau. Pavyzdžiui, asmenine paskola gali būti reikalinga perkant šokiams drabužius ar sumokant už sportininkų išvyką į turnyrą kitame mieste. Taigi, tam kartais irgi pasitarnaus trumpalaikės paskolos.

Studijos

Sakoma – maži vaikai, maži vargai, dideli vaikai – dideli vargai. Galima šią formulę kalbėti ir tada, kai kalbame apie pinigus. Mažiems vaikams išlaidos yra mažesnės. Kai vaikai suauga ir turi išvykti studijuoti, reikia toms studijoms sutaupyti pinigų. Aišku, jų sutaupius reikėtų turėti anksčiau. Ir nusiteikti tam, kad mokslai bus brangūs, kad studijos bus tikrai brangūs, kad pragyvenimas bus brangus. Geriausia pradėti taupyti anksti, kai vaikai dar būna tikrai maži. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad vaikas studijuos 4 metus, išleis per mėnesį maždaug po 400 eurų. Taigi, reikėtų jam sutaupyti apie 20 tūkstančių eurų. Jeigu pradėsite kaupti pinigus nuo tada, kai jis gimė, tuomet kas mėnesį reikės 18 metų atidėti po 100 eurų vaiko studijoms, ir taip jūs sutaupysite joms.