Paskolos vienišai mamai

paskolos internetuKalbama, kad mileniumo karta ypatingai dažnai nenori turėti vaikų arba turi juos vėlyvame amžiuje, o viena iš priežasčių, kodėl palikuonių turėjimas taip atidėliojamas – ekonominės priežastys. Paskolos internetu – ne vienos vienišos motinos realybė. Turint ne pačias didžiausias pajamas, vienai auginant vaiką, gali būti visokių problemų, iš kurių išsisukti padės tik pasiskolinti pinigai. Kam reikalinga paskola standartinėse mamystės situacijose?

Kai vaikas suserga

Nieko nėra sunkiau negu vaiko ligos. Savo ligas gali išgyventi, pergyventi, mažiau savimi pasirūpinti (kas, beje, yra klaidingas elgesys, kaip ir deguonies kaukės uždėjimas pirmiau vaikui, o ne sau aviakatastrofos metu). O vaikui norisi visko, ko geriausia. Visų pirma, kai vaikas suserga, kainuoja jo gydymas ir slauga. Reikės vaistų, geresnio maisto, vizitų pas gydytojus, ir visa tai tikrai kainuos. Antra – dažnai vienišai mamai nelieka kitos išeities kaip tiktai neiti į darbą, o būti su vaiku namie. Auklės paslaugos gali būti per brangios. Darželyje ar mokykloje sergantis vaikas būti negali. Jeigu jis tikrai mažas – tai ir namie negali būti vienas. Jeigu jau mama išnaudojusi visas atostogų dienas, tenka pasiimti neapmokamų ir būti su vaiku namie. Kai nutrūksta pajamos, tada prasideda dar didesnės bėdos. Būtent dėl to kartais motinoms reikalingos paskolos internetu, ir vaikai tada gali turėti gerą priežiūrą. Kai visi pasveiksta, motina kimba į darbą ir dirba dar daugiau, kad grąžintų skolas.

Specialieji poreikiai

Kartais vaikams  kyla specialių poreikių. Jeigu jie susiję su sveikata, tuomet reikėtų apskritai numatyti ilgą ir sunkų laikotarpį, kada bus pinigų stygius, ir vien tik greitoji paskola čia nepadės. Tačiau kartais vaikams tiesiog prireikia kokio nors pirkinio ir negali atsisakyti. Na kokia gi vaikystė be dviračio. O jeigu vaikas suplėšė savo brangius žieminius batus. O jeigu iš jo atėmė telefoną. Yra dažnų situacijų, kurios užklumpa nepasiruošus, ir nori nenori turi išleisti pinigus dėl vaiko. Motinos gali būti pasiryžusios viskam ir dėl vaikų išleisti didelius pinigus. Tuomet kreditai internetu gali būti tuo šiaudu, kurio griebiamasi esant sunkmečiui.

Popamokinės veiklos

Jeigu norite vaiką aprūpinti tikrai laiminga vaikyste ir gyvenimu, tuomet reikia jam sukurti gerbūvį ir po pamokų. Skirtingi vaikai turi skirtingų polinkių. Vienas norės lankyti matematikos būrelį, kitas šokius, trečias teatrą. Įvairūs būreliai pareikalauja nuolatinio mėnesinio mokesčio, kurį motina paprastai būna numačiusi ir įtraukusi į biudžetą. Tačiau taip pat kartais prireikia ir pirkti kažką daugiau. Pavyzdžiui, asmenine paskola gali būti reikalinga perkant šokiams drabužius ar sumokant už sportininkų išvyką į turnyrą kitame mieste. Taigi, tam kartais irgi pasitarnaus trumpalaikės paskolos.

Studijos

Sakoma – maži vaikai, maži vargai, dideli vaikai – dideli vargai. Galima šią formulę kalbėti ir tada, kai kalbame apie pinigus. Mažiems vaikams išlaidos yra mažesnės. Kai vaikai suauga ir turi išvykti studijuoti, reikia toms studijoms sutaupyti pinigų. Aišku, jų sutaupius reikėtų turėti anksčiau. Ir nusiteikti tam, kad mokslai bus brangūs, kad studijos bus tikrai brangūs, kad pragyvenimas bus brangus. Geriausia pradėti taupyti anksti, kai vaikai dar būna tikrai maži. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad vaikas studijuos 4 metus, išleis per mėnesį maždaug po 400 eurų. Taigi, reikėtų jam sutaupyti apie 20 tūkstančių eurų. Jeigu pradėsite kaupti pinigus nuo tada, kai jis gimė, tuomet kas mėnesį reikės 18 metų atidėti po 100 eurų vaiko studijoms, ir taip jūs sutaupysite joms.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.