Kopenhaga – modernioji Danijos sostinė

Pigus skrydis į KopenhagąNors Skandinavijos šalių deimantu laikomas Stokholmas, nuo jo vos per plauką atsilieka puikioji ir karališkoji Danijos Kopenhaga. Tai irgi nėra pats pigiausias miestas – pragyvenimas čia itin aukšto lygio, tad kainos mieste esančiuose restoranuose ir viešbučiuose įkandamos ne kiekvienam keliautojui. Tačiau, kaip ir kiekviena Europos sostinė, Kopenhaga slepia gilią ir turtingą istoriją, kuri atsispindi miesto veide  – architektūroje, muziejuose, aikštėse. Tad net ir taupesni keliautojai galės patirti šio miesto dvasią ir tradicijas. Pigų skrydį į Kopenhagą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Planuojantiems aplankyti šį nuostabų ir europiečių pamėgtą miestą, siūlome pasidomėti Kopenhagos istorija, architektūra, kultūra ir kitomis įdomybėmis.

Kopenhaga yra vienas seniausių Europos miestų. Taip pat tai laikomas vienu švariausių ir kosmopolitiškiausių miestų, kuriame savo vietą atras kiekvienas.

Miestas žavus savo siauromis gatvelėmis, spalvinga architektūra ir nuostabaus grožio kanalais.

2013 metų apklausos rodo, kad Kopenhaga yra laimingiausias miestas ir geriausia vieta gyventi visame pasaulyje. Čia žmonės yra linksmi ir draugiški vieni kitiems.

Danai vertina savo tautos praeitį ir vikingų šaknis, todėl puoselėja aktyvų gyvenimo būdą ir nuolatos dalyvauja įvairiuose renginiuose ar renkasi energingą laisvalaikio leidimo būdą.

Kopenhagos uostas yra toks švarus, kad čia galima maudytis! Nenustebkite pamatę prekybos centruose parduodamo vandens kainas – jos tokios aukštos todėl, kad gyventojai būtų skatinami gerti vandenį iš krano, kuris yra idealiai švarus.

Kopenhaga yra laikomas vienu geriausių miestų dviratininkams. Mieste šimtai puikios būklės dviračių takų, vedančių į garsiausius miesto taškus.

Kopenhaga yra daugelio garsių pasakų gimtinė. Garsusis H. C. Andersen čia sukūrė pasaulyje garsiausias pasakas vaikams, pradedant „Karalaite ant žirnio“, baigiant „Undinėle“. Beje, Kopenhagoje galima rasti bronzinę undinėlės statulą, įkvėptą rašytojo pasakos.

Kopenhaga – laisvų ir drąsių žmonių miestas. Čia gausu paplūdimų nudistams, kurie gali nevaržomai mėgautis saulės voniomis. Tad čia atvykę jauskitės kaip namie!

Dar daugiau apie šį miestą sužinosite pačios kelionės metu. Galime užtikrinti, kad iš čia išvyksite pasisėmę žinių, pailsėję ir norėsite sugrįžti vėl!

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Danijos miestą –  Kopenhagą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.