Baldai

Pirmas svarbus darbas po apdailos – protingai parinkti ir pastatyti baldai visuose kambariuose. Pirmiausiai statomi virtuvės baldai, įrengiama vonia, tada jau rūpinamasi svetainės, miegamojo, prieškambario baldais. Jei yra mažų vaikų, jaunuolio baldai taip pat yra prioritetinė sritis, į kurią reikia investuoti pakankamai nemažai. Įvairūs baldai perkami parduotuvėse, arba užsakomi pagal specialų užsakymą.

Kartais baldus reikia restauruoti. Seneliai palieka tikrai originalius baldus, tik jie nelabai tinkami naudojimui. Čia padės baldų restauratoriai, kurie atnaujina baldus, juos sutvirtina – prikelia naujam gyvenimui.

Miegamojo baldai

Išsirinkti lovą nėra labai paprasta. Reikia tinkamai įvertinti šeimos miego įpročius ir tik tada įsigyti lovą ir čiužinį. Patalynė taip pat yra labai svarbi, nes tik kokybiškos medžiagos lemia kokybišką miegą.

Įdomu tai, kad baldus perkame ne tik žmonėms, bet ir augintiniams. Taip, šuns būda irgi yra baldas. Taip pat ir kačių draskyklės bei nameliai – pilnaverčiai baldai, kuriems vis daugiau dėmesio teikia namų savininkai ir gyvūnėlių šeimininkai. Net IKEA pradeda kurti tokius baldus gyvūnams…

Stalai

Geras stalas – privalomas kiekvienuose namuose. Net japoniško stiliaus 😉 Mediniai rankų darbo stalai rodo, kad namų šeimininkai vertina bendravimą ir valgymo ritualus, nes tik prie tokių stalų malonu leisti laiką.