Automobilių detalės

dalys Lietuvoje važinėjama vidutiniškai 10-12 metų senumo automobiliais. Ta ne pirmos jaunystės mašinos, todėl natūralu, kad jų remontas yra reikalingas bent kartą per metus. Automobilių detalės – viena iš svarbiausių autorinkos elementų, nes būtent per jų prekybą uždirba tiek oficialūs atstovai, tiek daugybė mažų įmonių ir autoservisų. Pastebima tendencija, kad kai kurios įmonės prekiauja tik tam tikrų automobilių detalėmis, pavyzdžiui Fiat, Alfa Romeo ar kitiems automobiliams.

Svarbi auto dalių dalis – tokios auto dalys, kaip audio aparatūra, parkavimosi sistemos, automobilio navigacija, apsaugos sistemos, papildomas LED apšvietimas ir t.t. Jos padaro automobilius komfortiškesnius, saugesnius ir patogesnius visiems besinaudojantiems jais vairuotojams. Nemažai dėmesio skiriama ir automobilių chemijai. Tai valikliai, antikorozinės priemonės, dažai, nanodangos ir kiti naudingi dalykai, padedantys geriau prižiūrėti transporto priemones. Dažnai naujos detalės būna brangios, tad klientai mieliau renkasi naudotas detales iš “laužyno”.

Padangos – tikriausiai viena iš perkamiausių automobilio detalių. Prekiaujama naujomis ir dėvėtomis (restauruotomis) padangomis realiose parduotuvėse ir internetu.

Kadangi servisų pas mus daug, kyla poreikis ir kitokiam verslui – diagnostikos įrangai ir servisų aparatūrai. Tai įvairios nedidelės staklės ir mechanizmai, skirti profesionaliems autoservisams – ratų montavimo, pripūtimo, balansavimo įranga. Taip pat ir internetu prekiaujama smulkiomis diagnostikos detalėmis, tarp jų ir garsių firmų, pavyzdžiui Bosch, MagnetiMarelli, Autel, Launch ir kt. Visa tai reikalinga ne tik profesionalams, bet ir namuose mėgstantiems remontuoti savo automobilius. Toks pomėgis yra vis dar gyvas.

Aišku, gausu ir tiuningo detalių. Jas dabar galima įsigyti tiek specializuotose parduotuvėse, tiek internetu. Arba kreiptis į meistrus, kurie užsiima būtent automobiliniu tiuningu. Automobilius galima apklijuoti specialiais automobilių lipdukais. Taip galima išsiskirti iš minios už labai nedidelę kainą. Tūrinė reklama turi ir daugiau panaudojimo būdų.

Automobilių detalės dabar labai stipriai pardavinėjamos internetu. Taip patogiau ir pigiau, nes per kelias valandas galima gauti detalę ne iš savų, o iš tiekėjų sandėlių ir nusiųsti ją pirkėjui. Ir ne tik lengvųjų, bet ir vilkikų. Taip, sunkvežimio detalės parduodamos internu gana sėkmingai. Tiek naujos, tiek naudotos. Garso aparatūra yra viena iš populiariausių prekių, parduodamų internetu.

Pagalba kelyje

Jei sugriuvo automobilis kelyje ir reikia pagalbos, visada galima išsikviesti techninės pagalbos automobilį, kuris jus nutemps į norimą viet, arba atveš reikalingą detalę automobiliui suremontuoti tiesiog pakelėje…