Patalpų valymas su mikropluošto šluostėmis

crop unrecognizable person in yellow gloves cleaning white surface
Photo by Karolina Grabowska on Pexels.com

Namų ir kitų patalpų valymas tai kasdieninis darbas, kurį dažnai norisi atlikti kuo greičiau ir kokybiškiau. Su šiuolaikiškomis priemonėmis tai iš tiesų galima padaryti greitai, tačiau reikia žinoti, kokias priemones pasirinkti iš didelės jų įvairovės. Šiandieną pakalbėsime apie dulkių ir paviršių valymui skirtas šluostes, kuo jos skiriasi ir kokias pasirinkti.

Mikropluošto šluostės efektyviam patalpų valymui

 Šios šluostės jau plačiai naudojamos namų šeimininkių ir valymo įmonių darbuotojų, nes tai viena geriausių priemonių, surenkančių dulkes bei nešvarumus. Kuo skiriasi anksčiau naudotos medvilninės šluostės nuo mikropluošto? Namų patalpų valymui ilgus dešimtmečius buvo naudojami medvilniniai skudurėliai bei kempinės. Vis tik medvilninis siūlas yra apvalus ir slidus, todėl prikibę dulkės nesilaiko, jos atkimba ir pasilieka ant paviršių. Mikropluošto siūlas pašiauštas, šiurkštus ir prie jo prikibę dulkės bei nešvarumai gerai laikosi, todėl paviršiams nuvalyti užtenka vos vieno brūkštelėjimo. Patalpų valymas su šiomis šluostėmis tampa greitesnis, kas taip aktualu tiek namų šeimininkėms, tiek valymo įmonėms.

Patalpų valymas su skirtingomis šluostėmis

Namuose galbūt dar galima apsieiti su viena standartine mikropluošto šluoste, tačiau jeigu valymo darbus reikia atlikti kiekvieną dieną ir šveisti skirtingus paviršius, kaip stiklas, mediena, baldai, reikėtų rinktis kelias skirtingas priemones.

Šluostės, skirtos stiklams, veidrodžiams ir langams gaminamos iš itin kokybiško audinio, jos nepalieka dėmių ant blizgaus paviršiaus, puikiai sugeria vandenį.

Patalpų valymui reikėtų turėti dar kelias šluostes. Pavyzdžiui, spintelių šveitimui puikiai tinka impregnuotos mikropluošto šluostės, kurios naudojamos drėgnos. Jos labai gerai sugeria vandenį, nepalieka lašelių ir kitų nešvarumų ant spintelių paviršių.

Naujos kartos šluostės pagamintos iš neaustinio mikropluošto audinio surenka net 99,9 % nešvarumų. Taip pat patartina rinktis priemones, kurios yra draugiškos aplinkai, šiuo metu galima rasti ir tokių šluosčių.

Patalpų valymas su profesionaliomis priemonėmis tampa ne tik greitesnis ir efektyvesnis, bet ir nekenksmingas žmonėms. Todėl samdant valymo įmonę, galima atkreipti dėmesį, kokios priemonės naudojamos valymui, ar jose nėra kenksmingų žmogaus sveikatai medžiagų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *