Ilgalaikiam pedikiūrui būtinos priemonės

Manikiūras ir pedikiūras yra beveik ta pati rutina kaip dantų valymas ir plaukų dažymas. Aparatinis pedikiūras atkeliavo pas mus iš Vokietijos ir dėl savo paprastumo ir patogumo tapo labai populiarus. Šio tipo pedikiūras atliekamas naudojant specialią mašiną – frezą, kuri pašalina odeles. Frezos pagalba galite nuimti odelę, nuimti viršutinį gelinio lako sluoksnį, pakeisti nagų formą, pašalinti negyvas odos daleles.

Norint atlikti skirtingas procedūras, pakanka tik pakeisti antgalį. Jų yra keli, ir kiekvienas iš jų atlieka savo funkciją. Aparatinės įrangos pedikiūrui nereikia garinti ir jis atliekamas ant sausos odos, o tai sumažina užkrėtimo riziką grybeliu. Dabar salonuose nagų meistrai dažnai atlieka kombinuotą pedikiūrą – apvadų ir aparatūros derinį. Frezos pagalba pašalinama šiurkšti oda aplink nagų kraštus, o jautresnės odos vietos apdorojamos žirklėmis, žnyplėmis ar stūmikliu.

Pagrindiniai aparatūrinio pedikiūro pranašumai yra šie:

  • odos ir nagų plokštelės saugumas;
  • procedūros sterilumas;
  • oda atauga daug lėčiau;
  • freza galima apdoroti net problemiškiausias vietas;
  • švelnus šlifavimas apsaugo nuo nagų pleiskanojimo;
  • nagai tampa lygesni ir sveikesni, atrodo gerai prižiūrimi.

Norėdami sutaupyti pinigų apsilankydami salone, daugelis merginų procedūrą atlieka savarankiškai. Deja, ne visi gali pasiekti gerų rezultatų, nes tam reikia turėti bent šiek tiek įgūdžių. Nors galite pabandyti atlikti procedūrą patys, tačiau laikykitės tam tikrų rekomendacijų.

Pagrindinis aparatinio manikiūro privalumas yra tai, kad jo metu pašalinami tik negyvi keratinizuoti sluoksniai, o ne keratinizuotas epidermis lieka nepakitęs. Tai leidžia jums apriboti odelių ir odos augimą aplink nagų plokštelę, todėl aparatinis pedikiūras išlieka patrauklus ir gerai atrodo tris ar keturias savaites, atsižvelgiant į kliento odos būklę ir kokybę.Technologija turi savo pliusų ir minusų, ir daugeliu atžvilgių priklauso nuo meistro kvalifikacijos.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *