Elektrinis siaurapjūklis, jo panaudojimo būdai

siaurapjuklisSiaurapjūklis – tai elektrinis įrankis, turintis korpusą ir pjūklelį, kuris pritaikytas išpjauti lanksčias formas, tiek medienoje, tiek aliuminio ar plieno lakštuose, net gi stikle ir keramikoje. Siaurapjūkliai būna elektriniai arba akumuliatoriniai. Akumuliatoriniai siaurapjūkliai neturi prijungtų laidų, todėl gali veikti bet kur – jiems nebūtinas elektros šaltinis. Šiais prietaisais galite dirbti bet kokiomis sąlygomis, tiek ant stogo, tiek toliau nuo namų.

Siaurapjūkliai yra modernūs ir funkcionalūs įrankiai, jie veikia tyliai ir tiksliai. Šie įrankiai nepamainomi statybos ir remonto darbuose. Jais naudotis galima norint atlikti tiek nesudėtingus remonto darbus, įvarius buitinius namų ar ūkio tvarkymus, tiek profesionaliai dirbant pramoniniuose objektuose, atliekant didelius ir masyvius darbus. Siaurapjūklių tipai skirstomi pagal įvairius kriterijus – maitinimo būdą (elektriniai arba akumuliatoriniai), paskirtį (buitinė ar profesionali) ir t.t., tad įsitikinkite, kad renkatės jums patį tinkamiausią įrankį.

Siaurapjūkliai su akumuliatoriumi šiandien gaminami pagal naujausias technologijas, kurių pagalba su šiais įrankiais galima dirbti viena ranka – tokie prietaisai gerai subalansuoti, nesunkūs, ergonomiški. Net jeigu pjaunate plieną, šie siaurapjūkliai išliks jūsų rankose stabiliai ir pjaus itin tiksliai bei švariai.

Turintiems siaurapjūklį, kuriuo visados galima nesunkiai pjauti medienos plokštes ar lentas, kartais prireikia prietaiso kur kas stambesnių gabaritų medienos luitams apdoroti. Tokiose situacijose tradicinis siaurapjūklis jau nebepadės, todėl parankesnis tampa kitas variantas – juostinis siaurapjūklis, kuris tinka pjaustyti įvairaus storio medieną. Šis įrankis sveria daug daugiau, taip pat kur kas didesni ir jo matmenys, jeigu lygintume su standartiniais rankiniais siaurapjūkliais. Dėl šios priežasties juostinis siaurapjūklis daugiau naudojamas profesionalių meistrų – stalių ir baldžių – atliekančių masyvius ir atsakingus specializuotus darbus.

Taigi, jau išsiaiškinome, kokie yra siaurapjūklių tipai, ir tai, jog galima rinktis akumuliatorinį arba elektrinį siaurapjūklį tokiems darbams kaip įvairių medienos, aliuminio, plieno, keramikos, stiklo, gipskartonio, faneros paviršiams išpjaustyti arba įsigyti juostinį siaurapjūklį stambesniam medienos masyvui apdoroti.

Dar vertėtų atkreipti dėmesį į siaurapjūklio peiliukus – ar juos bus paprasta pakeisti, kai jie susidėvės ir panašiai – juk kuo daugiau skirtingų paviršių pjausite šiuo įrankiu, tuo labiau dils jo pjūkliukai.

Siaurapjūkliai yra vieni populiariausių elektrinių įrankių, nes jais paprasta ir saugu naudotis, jie pasižymi universalumu, kadangi leidžia pjauti bet kokias, net ir pačias atkakliausias medžiagas, ir svarbiausia – suteikia galimybę tai padaryti itin preciziškai. Turėdami siaurapjūklį savo dirbtuvėje būsite tikras, jog juo teks pasinaudoti ne kartą – ne tik buityje, bet ir kituose darbuose.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *