Pasiruošimas skrydžiui oro balionu: keli patarimai

Kad ir koks šiuo metu yra už lango oras, tikėtina, kad jis bus tinkamas skrydžiui oro balionu. Paprasčiausiai neskrendama dažniausiai tik tokiu atveju, kai vėjas yra neramus ir kai yra kritulių, kurie ne tik trukdo skrydžiui, tačiau dažniausiai ir apsunkina šį malonumą. Visgi, Lietuvos klimatas kinta, tad ir skrydis oro balionu galimas beveik visus metus, net ir žiemomis.

Žinoma, kol vieni labai nekantriai laukia šios pramogos, kuris kelia tik geriausias emocijas, tuo tarpu kiti baiminasi, kad tai gali būti pavojinga.

Siekdami padėti jaustis komfortabiliai – pateiksime kelis patarimus, kurie net ir aukščio baimę turintiems žmonėms leis mėgautis skrydžiui.

1.      Pirmiausia siūlome atsakingai įvertinti oro kismą, kuris Jūsų laukia. Natūralu, kad kuo aukščiau – tuo vėsiau. Reikalinga tinkama apranga. Jau geriau apsirengti šilčiau ir pagal poreikius nusimesti drabužius, kurie tampa nereikalingi.

2.      Lygiai taip pat siūlome dėvėti kepures, kurios leidžia išvengti ne tik šalčio, tačiau ir vėjo plaukuose, kurie dažniausiai trukdo grožėtis vaizdu. Žinoma, kepurės pasirenkamos pagal sezoniškumą.

3.      Dažniausiai aukščio baimė kyla dėl to, kad žmonės nežino, kaip veikia sistema, kuri Jus skraidina. Štai todėl siūlome susipažinti su veikimo technologija, kuri gali būti aiškinama instruktoriaus arba ieškoma internete. Susižinokite kas ir kaip. Esame tikri, kad tokiu atveju visos baimės dings.

4.      Kadangi dažniausiai skrydis oro balionu trunka valandą arba kelias – su savimi siūlome pasiimti vandens bei užkandžių. Esame tikri, kad valgyti aukštybėje bus tikrai kažkas unikalaus.

5.      Lygiai taip pat svarbu pasirūpinti it fotografavimo priemonėmis, kurios leis įamžinti nuostabiausias šalies vietas paukščio akimis.

6.      Nepamirškite, kad dažniausiai instruktoriai leidžia savo rankomis pabandyti pakoreguoti baliono skridimo kampą. Esame tikri, kad tai bus atsiminimas visam gyvenimui, tad būtinai pasidomėkite dėl šios galimybės.

Svarbiausia yra išdrįsti. O daugelis teigia, kad tai yra malonumas, kuriuo norėsis mėgautis vėl ir vėl.

Pajuskite laisvę!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.