Kokybiškos sandėliavimo paslaugos Lietuvoje

UAB „Parnasas“ siūlo kokybiškas bei profesionalias sandėliavimo paslaugas didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pasirūpinsime, kad Jūsų kroviniai būtų saugūs, laikomi tinkamose, specialiai Jūsų kroviniams pritaikytose, sąlygose. 

Krovinių sandėliavimą patikėkite mums 

Turime sukaupę ilgametę patirtį logistikos srityje, todėl galime užtikrinti, kad Jūsų kroviniai bus sandėliuojami saugiai, profesionaliai ir laikantis visų sandėliavimo reikalavimų. Mūsų sandėliavimo plotai yra erdvūs, dideli, todėl čia tilps įvairių dydžių bei tipų kroviniai. Visuose sandėliuose yra įrengta nauja vedinimo sistema, vaizdinė bei garsinė signalizacija, todėl Jūsų kroviniai bus laikomi ne tik kokybiškai bet ir saugiai. Profesionalios apsaugos sistemos užtikrins papildomą saugumą: praneš apie įsilaužimą, gaisro pavojų. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius bei jų krovinių tipą, todėl nuomojame plote palaikysime reikiamą drėgmę ir oro temperatūrą. 

Siūlome daugiau nei tik sandėliavimą

Jeigu Jums reikia ne tik krovinių sandėliavimo, galime Jums padėti. Mūsų darbuotojai gali profesionaliai iškrauti bei pakrauti krovinius. Taip pat rūšiuojame, komplektuojame, pakuojame ir ženkliname krovinius etiketėmis ar lipdukais. Jeigu klientas pageidauja, galime krovinius surinkti ir paskirstyti juos po visą Lietuvą. 

Sandėliai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

UAB „Parnasas“ sandėliai yra logistiškai patrauklioje vietoje: patogu privažiuoti, iškrauti ir pakrauti įvairaus tipo ar dydžio krovinius. Gera sandėlių lokacija užtikrina efektyvų bei greitą krovinių iškrovimą ar pakrovimą. Sandėliavimo plotus nuomojame didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Visų miestų sandėliai yra aprūpinti šiuolaikine technika. 

Kokybiškas ir profesionalus aptarnavimas

Mums klientų nuomonė bei iš jų gaunamas grįžtamasis ryšys yra būdas tobulinti savo paslaugų kokybė ir tobulėti patiems kaip komanda. Mūsų tikslas yra užmegzti ilgalaikius santykius tarp įmonės ir kliento, kad šis į mus kreiptųsi visais logistikos klausimais, prireikus logistikos paslaugų ir mumis pasitikėtų. Klientų atsiliepimų ir profesionalių darbuotojų dėka mūsų teikiamos paslaugos pasižymi aukšta kokybe. Galite būti ramūs ir tikri, kad į mūsų rankas patikėti kroviniai bus saugūs. Iškilus klausimams ar įvairioms abejonėms, mūsų profesionalų komanda patars, pakonsultuos, o prireikus – išspręs visas iškilusias problemas ar nesklandumus. 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *