Kas nutinka, kai mano skola buvo parduota?

Skolų pardavimas gali būti vykdomas ir iš anksto neinformuojant paties skolininko bei neturint jo sutikimo. Tam kad skolų pardavimas būtų įgyvendintas dažnai tereikia turėti sąskaitą faktūrą, teismo nutarimą, ranką rašytą ir apsirašytą nutarimą ar kitą skolos raštelį.

Tačiau kas laukia toliau, gavus žinią, jog Jūsų skola buvo parduota?

Niekas nemėgsta turėti skolų, tačiau jos yra dažno gyvenimo dalis. Galbūt atsilikote nuo mokėjimų ir Jūsų skola buvo parduota. Tai visiškai natūralus ir teisinis procesas, todėl neturėtumėte panikuoti.

Jei esate skolingas juridiniam asmeniui, dažnai šios įminės turi ne vieną skolintoją, todėl skolų pardavimas yra dažna praktika siekiant efektyvaus verslo vykdymo.

Taip pat ne visi skolintojai ar paslaugų teikėjai yra ekspertai, rengiantys patikimu grąžinimo planus, bet skolų išieškojimo įmonė yra. Taigi skolų pardavimas, gali būti ir Jums palankesnė išeitis, siekiant išspręsti skolos problemą.

Kaip sužinoti, jog skolų pardavimas buvo įvykdytas? Paprastai Jums bus pranešta, jei Jūsų skola buvo parduota. Tai paprastai atlieka pirminis skolintojas ar skolų išieškojimo įmonė.

Gavę laišką, jog buvo įvykdytas skolų pardavimas, turėtumėte kuo greičiau susisiekti su nauju skolintoju. Svarbu nepanikuoti dėl procesų, kurių negalite sustabdyti ir pakeisti.

Ar skolų pardavimas tikrai yra teisėta praktika? Taip, Lietuvos Respublikos įstatymai pripažįstą tokį skolos atgavimo būdą, net ir iš anksto neturint skolininko sutikimo. Skolų pardavimas dažnai nutinka Jums nustojus mokėti nutartą sumą, ar negrąžinant visos sumos kaip buvo nutarta.

Net jei jau buvote susitarę su skolintoju, jis vis tiek gali parduoti skolą. Jei pasirašėte kredito sutartį, tikėtina, jog buvo ir pastraipa teigianti, jog skolos išieškojimas gali būti pervestas trečiajai šaliai.

Skolų pardavimas gali būti naudinga praktika ir Jums, kadangi skolos agentūra gali būti apsirengusi derėtis dėl kai kurių skolos sutarties aspektų. Deja, įvykus skolų pardavimui, nebesate skolingi pradinei įmonei ar skolintojui ir tęsti skolos grąžinimą turėsite jau suniauju skolintoju.

Skolų pardavimas vyksta atsižvelgus į kiekvieną individualią situaciją, todėl yra bandoma pateikti kiekvienai šaliai naudingiausią pasiūlymą. Skolininkas būtinai yra informuojamas apie kreditoriaus pasikeitimą, kad galėtumėte sužinoti tolimesnius skolos grąžinimo veiksmus.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *