Specialistai gali jums padėti ne tik įregistruoti naują viešąją įstaigą

verslas

Lietuvoje ne visi noriai imasi savarankiškos veiklos. Daugelis baiminasi, kad mokestinė našta yra per didelė, o biurokratija – per daug sudėtinga. Tačiau, nereikėtų vadovautis tik gandais. Šiuo metu viešoje erdvėje yra daugybė nemokamos informacijos, kuri padeda lengviau susigaudyti daugelyje klausimų. Tai ypač liečia veiklos įteisinimą. Norintiems pradėti veiklą, yra gana daug galimybių išvengti didelių išlaidų pradžioje. Tiesiog reikėtų vadovautis tam tikromis taisyklėmis ir daugiau skaityti kas rašoma internete. Na, o jeigu ir tai nepadeda susigaudyti situacijoje, tuomet į pagalbą drąsiai galite pasikviesti tam tikrus specialistus, kurie teikia teisines paslaugas dėl įmonių registravimo ir ne tik.

Įmonių steigimo klausimais visada galite kreiptis tiek į valstybines institucijas, tiek ir į privačius specialistus. Pirmasis variantas naudingas tuo, kad visa informacija dažniausiai pateikiama nemokamai. Trūkumas tas, kad tą informaciją gauti nėra taip lengva – atsakymai pateikiami paviršutiniškai ir neretai – sunkiai suprantamai. Trumpai tariant, jeigu norite gauti greitus atsakymus dėl įmonių registravimo ar ne tik, tuomet naudingiau būtų kreiptis į privačius specialistus, kurie teikia mokamas konsultacijas. Jie taip pat siūlo ir kitas paslaugas, kurios galbūt jums bus aktualios.

Tarp siūlomų paslaugų dažniausiai matomos konsultacijos, įmonių įsigijimo galimybė, taip pat įmonių registravimo procedūros ir t.t. Norint pradėti veiklą, galite rinktis iš kelių variantų, kuriuos patiekia šie specialistai.

Ko gero pirmiausia jie pasiūlys įsigyti įmonę, kuri jau yra registruota. Ją registruoja pats paslaugų tiekėjas. Galiausiai, su ja nieko nedaroma, o tiesiog paliekama. Įmonė veiklos istorijos turėtų būti kiekvieno pradedančios verslininko prioritetas. Tokiu atveju, žinosite, kad įmonę perkate be skolų ir įsipareigojimų. Taip pat naudinga rinktis šį variantą dėl to, kad tokios įmonės kaina nėra didelė. Pavyzdžiui, nauja viešoji įstaiga gali būti įsigyjama už vos kelis šimtus eurų. Tas pats liečia ir bendroves ar mažąsias bendrijas.

Norint veiklą pradėti sąžiningai ir atitinkant visus įstatymų keliamus reikalavimus, geriausia būtų kreiptis į specialistus, jeigu jūsų žinių bagažas yra per daug mažas. Tai padės išvengti nemalonumų.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *