Skelbimuose parduodami butai: kurie populiariausi?

parduodami butaiButo pardavimas – sudėtingas ir atsakingas procesas. Dažniausiai nusprendus parduoti but1, sunku nuo kažko ir pradėti. O pirmiausia, kuo reikėtų pasirūpinti – tai geras buto pradavimo skelbimas įvairiuose portaluose, skelbimų lentose ar socialinėje erdvėje. Tačiau ar pastebėjote, jog kai kurie skelbimai pritraukia itin daug skaitytojų ir susidomėjusių žmonių, o kiti mažiau? Natūralu, jog iš populiarių skelbimų parduodami butai greičiau. Kaip pasirūpinti skelbimu, kuris užtikrintų, jog greitai atsiras buto pirkėjas?

Fotoaparatą į rankas!

Vienas svarbiausių akcentų, kurį pastebi visi ieškantys naujo būsto yra nuotraukos. Tai yra svarbiausias dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti prieš skelbiant parduodamo buto skelbimą. Labai dažnai vien tam, kad skelbimas atrodytų patrauklus ir nuotraukos būtų informatyvios, žmonės netgi samdo fotografą, kuris padarytų profesionalias nuotraukas. Kokybiški buto atvaizdai leidžia potencialiems pirkėjams įsivaizduoti, kaip atrodo butas. O tai labai svarbu renkantis geriausius skelbimus.

Žinoma, vien užfiksuoti kambarius keliose fotografijose taip pat dar neužtikrins Jūsų skelbimo populiarumo. Atkreipkite dėmesį į tai, kas nuotraukose pavaizduota. Nereikia nė sakyti, jog gražiausios yra tvarkingų namų nuotraukos. Todėl prieš fotosesiją įvertinkite, ar buto patalpos atrodo tvarkingos, ar niekur nesimėto nereikalingų daiktų. Tvarkingi parduodami butai visuomet sulaukia daugiau susidomėjimo. Be to, labai svarbu atsiminti, jog nuotraukos turi būti naudingos. Negana nufotografuoti virtuvinį komplektą kelis kartus. Fotogalerijoje prie skelbimo turėtų atsirasti ir miegamojo, ir svetainės, ir vonios ar tualeto, bei, žinoma, būsimiems savininkams parduodamos technikos ir baldų nuotraukos.

Pateikite informaciją

Dar vienas kriterijus, pagal kurį būsimi savininkai atsirenka skelbimus yra pardavėjų pateikiamos informacijos kiekis. Žinoma, jog svarbiausia skelbimo informacija yra parduodamo buto kaina. Būtent pagal tai būsimi pirkėjai atsirenka, kuriuos skelbimus norės atidžiau apžiūrėti. O tuomet labai svarbu, kad skelbimo viduje pakaktų informacijos. Skelbime būsimi pirkėjai turėtų rasti atsakymus į daugelį juos dominančių klausimų. Dažniausiai tai susiję su namo, kuriame yra butas statybos metais, šildymo būdu, paliekama technika ir baldais. Taip pat ypač didmiesčiuose parduodami butai populiariausi, kai jie yra šalia švietimo įstaigų. Todėl tai ir kitas strategines vietas šalai buto taip pat reikėtų nurodyti. Skelbime turėtų būti tiek informacijos, jog būsimiems pirkėjams nekiltų papildomų klausimų ir jiems liktų tik paskambinti Jums dėl susitikimo.

 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.