Ieškau buto: kriterijai, kuriuos reikia įvertinti

butas klaipedoje

 

Nors dažniausiai ieškant senos statybos būstų vertinami kriterijai labai detalizuojami, tačiau net ir naujos statybos būtų paieškos neatsiejamos nuo daugelio smulkmenų, kurios gali nulemti rasto būsto kokybę bei patogumą. Naujai statomi būtai Klaipėdoje yra pritaikyti labai skirtingų žmonių poreikių, tad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. O kas labiausiai tinka Jums?

Nurodome kriterijus, kurie sukonkretins paieškas ir padės greičiau rasti tai, ko Jums reikia.

  • Pradėkime nuo tinkamiausios kvadratūros pasirinkimo. Nekilnojamas turtas Klaipėdoje ir labai džiugina tuo, kad galima rasti tiek labai didelius, tiek mažesnių plotų butus. Tad puikiai jie tinka tiek šeimoms, tiek vieniems žmonėms.
  • Taip pat svarbūs yra statybos metai. Visada geriausias pasirinkimas yra rinktis naujos statybos būstus. Jie ne tik bus tvirti bei kokybiškesni, tačiau galite jaustis ramus, kad kaimynai bus draugiški.
  • Žinoma, svarbus kriterijus yra kaina. Šiuo metu butų pasirinkimas labai platus. Kol vieni gali sau leisti investuoti didelius pinigus į butus, tuo tarpu kiti taupo. Vėlgi, naujai statymo butai Klaipėdoje yra įvairūs, tad rasite tiek pigesnių, tiek kur kas brangesnių.
  • Taip pat peržiūrėkite, koks yra buto išdėstymas. Pavyzdžiui, daugeliui žmonių labai svarbu, kad būstas būtų su balkonu. Tai jam suteikia išties labai daug funkcionalumo. Tačiau tikrai ne visi naujos statybos bustai yra su juos, tad rinkitės pagal šį kriterijų.
  • Labai gerai, kai greta daugiabučio yra numeruotos mašinos stovėjimo vietos. Tokiu atveju visada galite jaustis ramus, kad turiste vietą savo transporto priemonei laikyti.
  • Nekilnojamas turtas Klaipėdoje, natūralu, kad pasirenkama ir pagal lokaciją. Kol vienu atveju perkami butai kuo arčiau jūros, tuo tarpu kitiems šis kriterijus nėra visiškai svarbus.
  • Taip pat skiriasi ir naujo buto įrengimo stovis. Vieni sukurti taip, kad netektų daug laiko ir galėtumėte gana greitai juose gyventi, tačiau kitiems reikalinga dar daug rankų, kol jie bus sukurti gyvenimui. Nuo to kinta ir būsto kaina.

Gyvenkite tokiuose namuose, kokie Jums yra patys gražiausi ir kokiuose jaustumėt taip, tarsi esate savo namuose.

 

 

Skelbimuose parduodami butai: kurie populiariausi?

parduodami butaiButo pardavimas – sudėtingas ir atsakingas procesas. Dažniausiai nusprendus parduoti but1, sunku nuo kažko ir pradėti. O pirmiausia, kuo reikėtų pasirūpinti – tai geras buto pradavimo skelbimas įvairiuose portaluose, skelbimų lentose ar socialinėje erdvėje. Tačiau ar pastebėjote, jog kai kurie skelbimai pritraukia itin daug skaitytojų ir susidomėjusių žmonių, o kiti mažiau? Natūralu, jog iš populiarių skelbimų parduodami butai greičiau. Kaip pasirūpinti skelbimu, kuris užtikrintų, jog greitai atsiras buto pirkėjas?

Fotoaparatą į rankas!

Vienas svarbiausių akcentų, kurį pastebi visi ieškantys naujo būsto yra nuotraukos. Tai yra svarbiausias dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti prieš skelbiant parduodamo buto skelbimą. Labai dažnai vien tam, kad skelbimas atrodytų patrauklus ir nuotraukos būtų informatyvios, žmonės netgi samdo fotografą, kuris padarytų profesionalias nuotraukas. Kokybiški buto atvaizdai leidžia potencialiems pirkėjams įsivaizduoti, kaip atrodo butas. O tai labai svarbu renkantis geriausius skelbimus.

Žinoma, vien užfiksuoti kambarius keliose fotografijose taip pat dar neužtikrins Jūsų skelbimo populiarumo. Atkreipkite dėmesį į tai, kas nuotraukose pavaizduota. Nereikia nė sakyti, jog gražiausios yra tvarkingų namų nuotraukos. Todėl prieš fotosesiją įvertinkite, ar buto patalpos atrodo tvarkingos, ar niekur nesimėto nereikalingų daiktų. Tvarkingi parduodami butai visuomet sulaukia daugiau susidomėjimo. Be to, labai svarbu atsiminti, jog nuotraukos turi būti naudingos. Negana nufotografuoti virtuvinį komplektą kelis kartus. Fotogalerijoje prie skelbimo turėtų atsirasti ir miegamojo, ir svetainės, ir vonios ar tualeto, bei, žinoma, būsimiems savininkams parduodamos technikos ir baldų nuotraukos.

Pateikite informaciją

Dar vienas kriterijus, pagal kurį būsimi savininkai atsirenka skelbimus yra pardavėjų pateikiamos informacijos kiekis. Žinoma, jog svarbiausia skelbimo informacija yra parduodamo buto kaina. Būtent pagal tai būsimi pirkėjai atsirenka, kuriuos skelbimus norės atidžiau apžiūrėti. O tuomet labai svarbu, kad skelbimo viduje pakaktų informacijos. Skelbime būsimi pirkėjai turėtų rasti atsakymus į daugelį juos dominančių klausimų. Dažniausiai tai susiję su namo, kuriame yra butas statybos metais, šildymo būdu, paliekama technika ir baldais. Taip pat ypač didmiesčiuose parduodami butai populiariausi, kai jie yra šalia švietimo įstaigų. Todėl tai ir kitas strategines vietas šalai buto taip pat reikėtų nurodyti. Skelbime turėtų būti tiek informacijos, jog būsimiems pirkėjams nekiltų papildomų klausimų ir jiems liktų tik paskambinti Jums dėl susitikimo.