Kaip parduodami naujos statybos butai Vilniuje 2021-aisiais?

Naujų butų ar kotedžų kompleksai sostinėje „auga kaip ant mielių”. Jeigu domitės nekilnojamu turtu Vilniuje, tai tikriausiai bus girdėti tokie projektai kaip „Miško ardai”, „Gilužio rivjera”, „Birutės 18”, “Karoliniškių Namai”, „Fontanų namai” ar „Lucky Homes”. Naujus nekilnojamo turto projektus vysto tiek „seni statybų vilkai”, tiek sėkmingai prisijungę nauji. Naujienas nekilnojamo turto sektoriuje sekti reikia nuolat. Nors visi praėjusiais metais skelbė, kad kainos tikėtina kris, žmonės neteks darbų, pajamų arba atlyginimai gali nustoti kilti, tačiau butų pardavimų sandorių skaičius byloja visai ką kita. 2021 m. liepos mėn. Vilniuje susitarta dėl 565 naujų būstų pardavimo. Tad galite paskaičiuoti, kaip intensyviai yra parduodami naujos statybos butai Vilniuje. O jei pasidomėsime kainomis, tai birželio mėnesį butų pardavimo kainos Vilniuje ir Kaune augo vienodu tempu – 2,1% ir vidutinė kvadratinio metro kaina atitinkamai pasiekė 1.871 Eur.

Taigi nemažai nekilnojamojo turto savininkų yra linkę jį pardavinėti aukštesnėmis nei rinkos kainomis, matydami pastaruoju metu sparčiai augančias būsto kainas. Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau ir tokie pasiūlymai susilaukia dėmesio ir būstai yra nuperkami. Nuo norimos gauti už nekilnojamą turtą sumos priklauso ir laiko tarpas, per kurį bus būstas nupirktas. Esant nedideliems lūkesčiams ir adekvačiai rinkos kainai pardavimo procesas gali trukti vos mėnesį ar du, o norint išlaikyti aukštą pardavimo kainą teks luktelėti ilgiau. Dėl šios priežasties galima teigti, kad būsto pardavėjų lūkesčiai šiuo metu yra itin dideli, dėl to jie puikiai prisideda prie tolimesnio butų kainų augimo. O tuo tarpu pirkėjai, neradę tinkamų alternatyvų ir matydami, kad kainos ir toliau auga, gali vėl sugrįžti prie derybų stalo su turto savininkais, kad ir kokia kaina bebūtų. Visgi norima pabrėžti, kad pirkėjas daug mieliau dairosi naujos statybos butų, nei pirktų senos statybos ir jį tektų remontuoti. Visada bus parduodami naujos statybos butai Vilniuje sėkmingiau už ne vieną dešimtį skaičiuojančius butus.

Naujausiais „Ober-Haus“ duomenimis, bendras būsto rinkos aktyvumas šalyje po truputį rimsta ir labai tikėtina, kad ateinantys keli šių metų mėnesiai taip pat gali būti ramesni nei kad buvo šiemet balandžio–gegužės mėnesiai.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *