Kaip išvalyti savo vape’ą-elektroninę cigaretę?

Kai pirmą kartą atidarote naują „vape“ prietaisą, jis atrodo aptakus ir blizgus, todėl nekantraujate pradėti. Tačiau po poros mėnesių, kai jis atrodo purvinas ir jo veikimas pablogėjo, gali atrodyti, kad jums reikia naujo.

Ar šis scenarijus skamba pažįstamai? Prieš skubėdami nusipirkti naują, kad pakeistumėte nešvarią elektroninę cigaretę, ar žinote, kad galite išvalyti vakuuminį prietaisą? Jei neįsivaizduojate, kaip tai padaryti, nenusiminkite, nes visi tam tikru momentu yra pradedantysis ir negalite tikėtis, kad žinosite automatiškai.

Be to, kai kuriems žmonėms, besidomintiems skirtingomis pramogų formomis internete, gali būti įdomūs nemokami lošimų automatai internete. Šios pramogos yra puikus būdas atsipalaiduoti ir pasimėgauti įvairiais žaidimais be finansinės rizikos. Tai ypač patogu tiems, kurie ieško naujų būdų praleisti laiką internete ir atsipalaiduoti po dienos darbų.

Jei norite, kad jūsų švirkštimo priemonė, garintuvas ar garų dėžutė tarnautų ilgai, svarbiausia yra reguliarus valymas ir priežiūra. Užtikrinę, kad išlaikysite „vape“ prietaiso funkcionalumą, išlaikydami švarius visus jo komponentus, taip pat galėsite mėgautis maksimaliu skoniu kiekvieną kartą. Kad jūsų prietaisas veiktų ir tą pačią dieną, kai jį nusipirkote, perskaitykite keletą naudingų patarimų, kaip valyti „vape“ įrenginį.

Vape prietaiso anatomija

Kad galėtume naudotis mūsų valymo rinkinio valymo patarimais, geriausia, kad pamatytume pagrindines jūsų „vape“ įrenginio detales. Vape rinkinį paprastai sudaro trys pagrindiniai komponentai: bakas, ritė ir mod. Vakuuminis bakas talpina e-skystį ir paprastai talpina ritę ir medvilnę.

Vapo ritės yra kaitinimo elementas, suteikiantis skonį ir garus. Kiekvienoje ritėje yra medvilnės siurblys, kuris sugeria elektroninį skystį ir kaitinant paverčia jį garais.

Vape mod yra įrenginio maitinimo šaltinis. Taip pat žinomas kaip „akumuliatorius“, modas yra vieta, kurioje galite įjungti įrenginį ir taip pat smuikuoti su nustatymais (jei jūsų „vape“ rinkinyje yra nustatymų).

Kaip išvalyti „Vape“ baką

Kad perkant naujus e-skysčius būtų užtikrintas maksimalus skonis, nedėkite skirtingų skonių tiesiai į baką, nes greičiausiai vis tiek liks paskutinio naudoto e-skysčio likučiai. Norint to išvengti, labai svarbu išvalyti garų baką tarp skonių. Paprastai galite tiesiog greitai nuplauti. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra tas skanus limonadas, kurio skonis primena sūrio pyragą?

Jei jūsų bakas pagamintas iš stiklo, užpildykite dubenį šiltu vandeniu, išimkite baką iš modo ir pašalinkite iš bako likusį e-skystį. Išardykite baką ir sudėkite komponentus į dubenį. Nuplaukite visus komponentus, kol jie bus švarūs.

Jei jūsų bakas pagamintas iš plastiko, prieš atlikdami ankstesnius veiksmus, užpildykite dubenį šaltu arba kambario temperatūros vandeniu.

Įpilkite kelis lašus indų muilo, jei jie labai nešvarūs. Išdžiovinkite kiekvieną komponentą popieriniu rankšluosčiu, leiskite jiems pastovėti dešimt minučių ir vėl sumontuokite švarų garinimo baką ant prietaiso.

Kaip valyti „Vape“ ritinius

Vape ritės turi didžiulę įtaką skoniui. Ritinio išėmimas valymui yra tik dar viena įprastos tualeto rašiklio priežiūros dalis. Jūsų ritę gali tekti išvalyti, jei ji atrodo tamsi, susmulkinta ar pažeista arba jei jaučiate degantį skonį.

Išimkite baką iš vakuuminio įtaiso, išmeskite likusį e-skystį ir pasukite ritę prieš laikrodžio rodyklę, kad ją atsuktumėte iš bako. Išimkite dagtis iš ritinių ir sausai sudeginkite. Sausas deginimas yra tada, kai laikote prietaiso ugnies mygtuką ir pūsite į ritę, kad pašalintumėte e-skysčio perteklių.

Išimkite purkštuvą iš modifikatoriaus ir padėkite jį po tekančiu vandeniu. Švelniai nuvalykite jį dantų šepetėliu.

Gerai nuplaukite ir pašalinkite visus vandens lašelius, sausai sudegindami ritę prieš surinkdami.

Kaip išvalyti dervą iš „Vape“?

Jei garintuvas naudoja dervos pagrindu pagamintus CBD produktus, išardykite atskiras dalis ir kurį laiką gerai pamirkykite jas šiltame vandenyje. Tai leis likučiams suminkštėti ir galėsite lengvai juos nuvalyti. Naudokite popierinius rankšluosčius, minkštas kempines ar medvilninius pumpurus, kad pašalintumėte dervą, tada leiskite gabalėliams išdžiūti.

Ar galiu išvalyti vape alkoholiu?

Norėdami išvalyti baką, galite jį išvalyti alkoholio tirpalu. Įpilkite tirpalo į popierinį rankšluostį ar audinį ir švelniai šveitimo judesiu nuvalykite visas kietas vietas, kol jos bus visiškai švarios. Tada nuvalykite komponentus, nuplaukite šiltu vandeniu ir leiskite išdžiūti 10–15 minučių, kol vėl surinksite prietaisą.

Ar galiu išvalyti „Vape Mod“?

Deja, kadangi mod yra elektroninis prietaisas, jį valyti nėra taip paprasta, kaip bakus. Tačiau sausa šluoste ar servetėle viskas, ko jums tikrai reikės, kad išlaikytumėte jos švarą. Tiesiog nuvalykite jį ir pamatysite, kad nuostabus prietaisas vėl spindi. Tada jį vėl galėsite naudoti pagal paskirtį.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *