Emocijų Centras teikia psichologinę pagalbą Vilniuje

Emocijų Centras yra emocinės ir psichologinės pagalbos centras žmonėms, kuriems nebeišeina su savo problemomis susitvarkyti patiems. Šiame įtemptame laikotarpyje vis daugiau žmonių susiduria su įvairiomis psichologinėmis naštomis. Stresas darbe, greitėjantis gyvenimo tempas, kasdienės problemos, iššūkiai santykiuose su antrąja puse, šeima ar net pačiu savimi – visos tokios psichologinės įtampos daro įtaką ir mūsų fizinei savijautai. Emocijų Centras nori padėti žmonėms atrasti balansą tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo, atrasti harmoniją savo dienoje ir išmokti būti santykiuose su savimi pačiu. 

Emocijų Centras: kada reikalinga psichologo pagalba?

Gyvenime susiduriame su tokiais momentais, kuomet net patys nežinome, kas su mumis darosi. Staiga sutrinka mūsų valgymo režimas, naktimis sunku užmigti, galvos skausmai atsiradę lyg iš niekur nieko, o gal net pykčio ar ašarų protrūkiai. Visa tai byloja apie esamas psichologines problemas. Emocijų Centras gali padėti išsiaiškinti, dėl ko atsiranda šie sutrikimai, kokios problemos ar įtampa tai sukelia ir padėti visa tai išspręsti. Atsiradus bent menkiausiai minčiai apie psichologo pagalbą – jau yra ženklas, kad jos jums tikrai reikia. Emocijų Centras specializuojasi įvairiose žmonių problemose, todėl tai gali tapti puikiu sprendimu savęs iš naujo supratimo kelionės link. 

Emocijų Centras konsultuoja ir nuotoliniu būdu

Pandemija ir daugybės verslų persikėlimas į nuotolinį darbą taip pat perkėlė ir psichologų konsultacijas. Tačiau toks būdas psichologinei konsultacijai taip pat pasirodė veiksmingas. Emocijų Centras siūlo konsultacijas internetu žmonėms, kurie negali atvykti į susitikimą arba galbūt jaučiasi per daug nedrąsūs kalbėti su psichologu viename kambaryje. Emocijų Centras lygiai tokią pačią pagalbą siūlo gyvai ir nuotoliniu būdu. Tai padeda žmonėms lanksčiau rinktis konsultacijas. O pagalba yra tokia pati naudinga ir nuotoliniu būdu. Emocijų Centras tik primena, jog tokioms konsultacijoms taip pat reikia pasiruošimo. Labai svarbu turėti gerą interneto ryšį ir pokalbiui reikalingas priemones (telefoną, kompiuterį ar planšetę). Taip pat pasitikrinkite savo garso ir mikrofono nustatymus, kad pokalbis vyktų kuo sklandžiau. 

Emocijų Centras gali padėti jums atrasti save iš naujo ir susitvarkyti su savo problemomis lengviau.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *