Stoginės įrengimas

Stoginės įrengimas gali būti įvykdomas ne tik terasos statymo metu, bet ir terasai jau esant. Jeigu atviros terasos naudojimo metu nusprendėte, kad laikas stoginės įrengimui – viskas gali būti įgyvendinta. Stoginės įrengimas gali būti kelių rūšių: unikalus stoginės įrengimo dizainas, medinio karkaso ir skaidrios medžiagos kombinacija, dvigubų lubų stoginės įrengimas, stoginės įrengimas su čerpėmis arba visiškai skaidria viršutine dalimi. Stoginės įrengimas priklauso nuo jūsų norimo išgauti stiliaus ir funkcionalumo, kurio tikitės. Individualius pasiūlymus dėl stoginės įrengimo galite gauti iš šios srities specialistų, kurių ilgametė patirtis leis lanksčiai pažiūrėti į jūsų idėją, galimybes ir poreikius.

Stoginės įrengimo sudedamosios dalys

Stoginės įrengimas susideda iš kelių pagrindinių aspektų. Gegnės yra skirtos stoginės įrengimo laikymui. Jų galus rekomenduojama nupjauti vertikaliai dėl patogesnio nuotekų nutekėjimo įrenginio pastatymo. Stoginės įrengime gegnės gali būti tiesios ar pakreiptos žemyn. Kita svarbi stoginės įrengimo dalis yra sija. Jos laiko stoginės įrengimą ir turi būti teisingai suplanuotas jų išdėstymas. Stoginės įrengimas taip pat neapsieina be grebėstų. Ant jų yra taisomas stoginės įrengimo viršutinis paviršius. Kokį viršutinį sluoksnį išsirinksite priklauso nuo jūsų poreikių. Dažniausiai yra renkamasis skaidrus sluoksnis, kaip stiklas ar polikarbonatas. Stoginės įrengimas turi būti nesunkus ir neperkrautas, nes tai garantuoja ilgesnį tarnavimą ir mažesnę tikimybę pažeidimams dėl kritulių gausos, pavyzdžiui, sniego.

Stoginės įrengimas: kaip galima dekoruoti?

Stoginės įrengimą galima dekoruoti įvairiausiais būdais. Vienas iš jų yra laipiojantys ar pakabinami augalai. Tai suteiks daugiau jaukumo ir malonumo terasoje, o stoginės įrengimas atrodys lyg rami gamtos oazė jūsų poilsiui. Dar vienas populiarus būdas dekoruoti stoginės įrengimą yra lemputės. Ypač vakare ar tamsesniu paros metu jos suteiks šilumos pojūtį ir atrodys labai jaukiai. Stoginės įrengimą galima dekoruoti net įvairiais paveikslais ar plakatais. Terasoje su stogine galite pakabinti ir hamaką ar kabančią supynę. Taip galėsite atrasite naują poilsio vietą, kuria galės pasidžiaugti ir vaikai. Stoginės įrengimas gali būti statomas įvairių spalvų ir tipų, o jo stilizavimas priklauso nuo jūsų pomėgių ir hobių. 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.