Kaip atgaivinti blėstančius santykius su antrąja puse?

 

Daugelis sutiks, kad su laiku keičiasi visų porų santykiai. Skraidantys drugeliai pažinties pradžioje ilgainiui dingsta, rožinius akinius pakeičia realybė, o po ilgesnio laiko kai kurių porų meilės laužas ima netgi blėsti. Ir tai visiškai nereiškia, kad meilė ir savitarpio supratimas baigėsi. Kartais romantiškus jausmus užgožia kasdieninės  problemos, rūpesčiai ir rutina. Tačiau atgaivinti blėstančius santykius ir įpūsti naują meilės ugnį tikrai įmanoma. Pasidalinsime praktiškais patarimais, kaip tai padaryti.

  • Stenkitės skirti daugiau dėmesio antrajai pusei

Dėmesio trūkumas yra viena dažniausių priežasčių, dėl kurių poros patiria atšalusius jausmus. Stenkitės skirti antrajai pusei kuo daugiau dėmesio. Ne, skambinti po kelis kartus per dieną visiškai nereikia. Geriau būdami kartu namuose, užuot laiką leidę kiekvienas atskirai, kartu pažiūrėkite filmą, išeikite pasivaikščioti ar kartu gaminkite vakarienę. Kartu praleistas laikas jus suartins, paskatins kalbėtis ir nei patys nepajusite, kaip vėl mėgausitės vienas kito dėmesiu.

  • Užsiimkite bendra mėgstama veikla

Net jei turite skirtingų pomėgių, gerai pagalvojus, tikrai rasite bent vieną užsiėmimą, kuris patinka tiek jums, tiek jūsų antrajai pusei.  Pradėkite šia veikla užsiimti  kartu. Galbūt jums abiems patinka važinėtis dviračiais, lankytis baseine ar sporto klube. Beje, jei esate šokių mėgėjai, pagalvokite apie šokių pamokas. Šiuo atžvilgiu ne tik smagiai ir naudingai praleisite kartu laiką, bet ir šokant poroje fizinis kontaktas jus dar labiau suartins. Labai populiarios porinės šokių pamokos Kaune, tačiau ir kituose miestuose tikrai rasite kur galima lankyti šiuos užsiėmimus.

  • Nustebinkite antrąją pusę

Niekas geriau neįpučia naujų vėjų į santykius kaip staigmenos ir netikėtumai. Tam nereikia kurti grandiozinių planų ar pirkti prabangių dovanų. Paprasčiausias neplanuotas antrosios pusės pasitikimas prie darbo ar romantiška vakarienė žvakių šviesoje gali tapti raktu į jūsų santykių atgaivinimą. Netgi tokia smulkmena, kaip netikėtai rastas antrosios pusės meilės raštelis pietų dėžutėje, be jokios abejonės įneš į jūsų santykius žaismingumo ir naujos kibirkšties.

Tad niekuomet nenuleiskite rankų, jei jums atrodo, kad santykiai su antrąja puse tampa nuobodūs. Juk juos kuriame mes patys, tad tik nuo mūsų vaizduotės, pastangų ir noro  priklauso kokie tie santykiai bus.

You may also like...

1 Response

  1. pamokos parašė:

    Ieškome su žmona šokių pamokų Kaune, galbūt esate lankę kažkur ir galėtumėte rekomenduoti? Esame išsirinkę kelis variantus, bet vis dar svarstome. 😊

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.