Kolageno nauda mūsų savijautai ir organizmui

Kolageno papildai turėtų atsirasti kiekvieno žmogaus gyvenime nuo 25 m. amžiaus. Būtent tokiu metu organizmas pradeda mažiau gaminti kolageno, tai reiškia, kad organizme blogiau užtikrinamas odos elestingumas, sąnarių, kaulų sveikata. Tokia kolageno nauda yra neįkainojama, todėl net jeigu nevartojate jokių maisto papildų, kolageną vertėtų įtraukti į savo racioną.

Kaip veikia kolagenas?

Kolagenas mūsų organizme atlieka labai daug darbo, todėl jo trūkumas pajuntamas labai greitai. Organizme pradėjus mažiau gamintis kolageno, gali atsirasti sąnarių skausmas, sumažėti kremzlinių audinių. Taip pat dažniau kankina raumenų skausmai. O labiausiai pastebimi pokyčiai ant odos. Dažniausiai su metais oda tampa mažiau elastinga, ne tokia lygi, atsiranda raukšlės Visa tai yra todėl, kad organizme mažėja gaminamo kolageno. Kolageno nauda yra labai plati. Papildę savo racioną kolagenu, galite išvengti daugelio su senėjimu atsirandančių problemų.

    • Mažina raukšles. Vienas dažniausiai pastebimų senėjimo signalų yra atsirandančios raukšlės. Kartais manoma, kad tai yra neišvengiama, tačiau iš tiesų kolgeno nauda yra tai, kad jis padeda sumažinti raukšlių ir gali padidinti odos lygumą. Odos atsiranda dėl kolageno sumažėjimo organizme, todėl šiuos procesus galite sustabdyti papildas kolagenu savo mitybos racioną.

    • Atkuria raumenų tonusą. Raumenų masės sumažėjimas ir dažnesnis raumenų skausmas gali būti signalas, kad Jūsų organizmui trūksta kolageno arba kad jo pagaminamas kiekis stipriai sumažėjo. Todėl aktyviai gyvenantiems žmonėms ir sportuojantiems žmonėms patariama reguliariai gerti kolageno papildus, kad būtų išlaikyta gera raumenų sveikata, o judėjimas nesukeltų skausmo.

    • Atkuria odos elastingumą. Suglebusi ir neelastinga oda yra dar vienas senėjimo požymis. Norint sustabdyti tokius procesus, reikėtų rinktis  jūrinės kilmės kolageną. Įrodyta, kad šio kolageno nauda yra labiausiai pastebima odos sveikatai. Reguliariai vartojant kolageną, Jūsų oda taps elastingesnė, stangresnė ir atrodys daug sveikiau. Tai galima pastebėti jau po kelių savaičių kolageno vartojimo.

    • Padeda virškinimui. Kolagenas yra baltymas, kuris gaminamas mūsų organizme, todėl jis taip pat labai svarbus virškinimo procese. Pastebėta, kad jis gali padėti išspręsti virškinimo problemas. Geriausiai tam rinktis jūrinį kolageną, kuris yra daug geriau įsisavinamas mūsų organizmų, o taip pat ir pats yra lengvai virškinamas. Jis labai dažnai pasirenkamas įvairioms virškinimo problemoms spręsti ir virškinimui gerinti.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.