Kaip išsirinkti aksesuarą, derantį prie kuriamo įvaizdžio

aksesuarai
Photo by juan mendez on Pexels.com

Seniai esame įpratę, kad savo įvaizdį galime pastiprinti tam tikrais aksesuarais. Vieni jais pasinaudoja, kad tiesiog užbaigtų savo susikurtą įvaizdį, o kiti nori jį paįvairinti, dėl to gali rinktis tiek papuošalus, tiek kepures, rankines, diržus ar net pirštines. Nors lietuviai dar nėra pratę priimti netikėtus stiliaus iššūkius, bet vis dėlto yra pastebimos tendencijos, jog nuolat domimasi, kaip atrodyti unikaliau bei išsiskirti iš minios.

Tikrai ne kiekvienoje fizinėje parduotuvėje sulauksite konsultanto pagalbos, jeigu norėsite susikurti tam tikrą įvaizdį ar išsirinkti madingą aksesuarą, derantį prie turimos suknelės ar kelnių kostiumėlio. Tam reikia ne tik stiliaus pajautimo, bet ir tam tikrų žinių bei patirties. Žinoma, dar sunkiau gali būti internetinėje parduotuvėje, bet jeigu žinosite tam tikras gaires, kuriomis vadovaudamiesi rinksitės aprangos stilių sustiprinančias detales – pirmyn į apsipirkimą internetu. Juk čia tai padaryti galite bet kurią savaitės dieną bei norimą valandą (net ir vėlų vakarą ar naktį, jeigu neima miegas, o galbūt – ankstyvą rytą). Nereikės nei rengtis, puoštis ar specialiai šukuotis – įsitaisykite ant sofutės ar mylimame fotelyje ir nerkite į apsipirkimą internetu.

Visi stilistai bei grožio specialistai pataria, kad Jūsų spintoje būtų pakankamas kiekis tam tikrų privalomų aksesuarų. Dar geriau, jeigu jie yra skirtingų spalvų, medžiagiškumo, tekstūros ir kuo nors skiriasi vienas nuo kito. Nes tik jų unikalumo dėka galėsite susikurti išskirtinį stilių. Bet tikriausiai taip ir yra, kad kiekvieno mūsų spintose rasime ne po vieną diržą, pirštinių porą, keletą rankinių, kuprinių, laikrodžių ar kojinių, kurios taip pat gali būti puikus madingas aksesuaro sprendimas, jeigu kitos aprangos detalės nėra jų grožio užgožiančios.

Žinoma, norint atrodyti tikrai stilingai, tenka dar ir pasukti galvą, kaip suderinti aksesuarus tarpusavyje, jeigu norima ir rankinės, ir šalikėlio, ir laikrodžio bei galvos apdangalo. Niekada neskubėkite rinktis bet ko. Stiliaus konsultantai pataria, kad kuo didesnis kiekis aksesuarų yra pasirenkamas, tuo labiau jie turi derėti vienas šalia kito. Tad laikykitės pagrindinės taisyklės, kad visi pasirinkti madingi aksesuarai būtų arba panašaus stiliaus, arba spalvos. Idealiu pasirinkimu tiek spalva, tiek ir stilius derėtų kartu.

Jei nešiojate geltoną šalį, tai ir jūsų akinių rėmeliai, rankinė ar kaitinamojo tabako įrenginys galėtų būti geltonos spalvos. Jei reikia raudono akcento kostiumėlyje, gal būt pavyktų pritvirtinti raudoną servetėlę ant krūtinės esančioje kišenėlėje. Taip aksesuarai patrauktų dėmesį ir suteiktų savotiško subtilumo.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.