Brūkšninių kodų skaitytuvas: kaip išsirinkti tinkamiausią?

kodų skaitytuvas

Brūkšninių kodų nuskaitymo technologija yra svarbi priemonė šiandieninėje prekybos ir sandėliavimo srityje. Brūkšninių kodų skaitytuvas – prietaisas, kuris padeda labai greitai surasti reikiamas prekes turimoje pardavimo sistemoje. Darbuotojai gali greitai ir efektyviai dirbti, patogiai aptarnauti klientus ir ženkliai pagerinti visas pardavimo operacijas.

Kokybiškų brūkšninių kodų skaitytuvų galima įsigyti specializuotose elektroninėse parduotuvėse, pavyzdžiui, https://barkoduiranga.lt/. Pirkdami čia ne tik gausite prekių garantiją, bet ir galėsite rinktis iš labai plataus gaminių asortimento.

Renkantis brūkšninių kodų skaitytuvą, būtina atsižvelgti į individualius prekybos principus. Labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip darbuotojai naudos skaitytuvus, kaip juos reikės derinti prie įvairių darbo procedūrų ir darbo eigos. Ar skaitytuvą reikia nešiotis visur su savimi prie prekių, ar pačias prekes galima nešti prie prietaiso ir tik tada skenuoti? Norint atsakyti į šiuos ir kitus klausimus, reikia labai gerai įvertinti prekybos vietos plotą ir patogiausius darbo principus darbuotojams.

Brūkšninių kodų skaitytuvas. Kokios galimos jo rūšys?

  • rankinis skaitytuvas. Tereikia nukreipti prietaisą į prekės barkodą ir nuspausti mygtuką. Duomenys iš brūkšninio kodo perkeliami į kompiuterį, naudojant laidinį arba belaidį ryšį. Rankinis skaitytuvas gali būti laidinis arba belaidis. Taip pat galimas ir mini variantas su „bluetooth“ ryšiu;
  • stacionarus skaitytuvas. Geriausiai pasitarnauja, atliekant didesnes operacijas, pavyzdžiui, kai tam tikri gaminiai keliauja per surinkimo liniją arba būna tiesiog atvežami ir pristatomi į darbo vietą. Toks skaitytuvas visada stovi toje pačioje vietoje ir nebūna transportuojamas, todėl nėra patogus visiškai visoms prekybinėms operacijoms atlikti;
  • universalus skaitytuvas. Tai ir kompiuteris ir skaitytuvas viename mobiliajame įrenginyje. Toks skaitytuvas gali būti įdiegtas jūsų mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Duomenys saugomi įrenginio vidinėje atmintyje ir periodiškai  arba realiu laiku per „Wi-Fi“  perduodami į nustatytą duomenų bazę.

Rankiniai brūkšninių kodų skaitytuvai geriausiai pritaikomi ten, kur darbuotojai vaikšto parduotuvėje, sandėlyje ar kitoje vietoje, renka prekes ir vykdo užsakymus. Tokie skaitytuvai labai palengvina jiems darbą ir padeda sutaupyti daug laiko. Stacionarūs skaitytuvai pasižymi priešingu naudojimu ir geriausiai tinka fabrikuose, pakavimo ir sandėliavimo vietose.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *